Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karel Gott - Ivana Macháčková-Gottová 2

Životní trauma jubilanta Karla Gotta: První dceru tajil před rodiči! Mámě nikdy neřekl, že má vnučku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Gott před milovanou maminkou Marií tajil, že má dceru Dominiku.
16. července 2014 ● 18:24

Dodnes ho to nepřestane trápit! Karel Gott (75) před milovanou maminkou Marií (†66) tajil, že má dceru Dominiku (41). „Dodnes mě štve, že jsem mámě nikdy neřekl, že má vnučku,“ sype si zpěvák dodnes popel na hlavu.

 

„Máma si tak moc přála, abych se oženil a měl rodinu. Říkala, že jsem moc rozlítaný, ale že by se stejně vnoučete chtěla dožít,“ přiznává Gott. Bylo mu 34 let, když mu maminka dennodenně kladla na srdce: „Hele, jsi už dospělý chlap, já bych se ráda dožila vnoučat! Kdy myslíš? A myslíš, že vůbec?“

Ten rok se Karel od jazzové tanečnice Antonie Zacpalové (78) opravdu dozvěděl, že se jim narodila dcera Dominika. „Nic jsem netušil, Tonka mi ani neřekla, že je těhotná,“ přiznává Karel. „Maminka byla hodně konzervativní a Dominika se narodila v době, kdy se nehodilo mít dítě a nežít s jeho matkou. Asi tak nějak proto jsem mámě neřekl, že má vnučku. Bál jsem se,“ přiznává Karel, který Dominiku tajil před celým světem. O tom, že existuje, nevěděl vůbec nikdo.

Když zpěvákova maminka zemřela, psal se rok 1977. Karel o dceři mlčel až do roku 1982. Tehdy o ní několik měsíců před smrtí řekl svému otci. Následně Mladý svět uveřejnil na titulní straně fotografii táty Karla a devítileté Dominiky. Zpěvák musel doma s pravdou ven, protože o tom, že má dceru, předtím jako první napsal německý časopis Das Goldene Blatt. „Němečtí sousedé byli na nemanželské děti už dávno zvyklí. Tak proto,“ vysvětluje Gott.

Měl ji s tanečnicí

Dominika je plodem lásky zlatého slavíka a krásné tanečnice, která zpěváka tak okouzlila, že po natáčení klipu jí nabidl: „Tonko, odvezu tě domů!“ Odvezl, avšak nikoli k ní, ale k sobě. A za devět měsíců se na svět vyklubala Dominika Gottová. „To bylo poprvé a naposledy. Okouzlil mě ale natolik, že už jsem potom žádného muže nemilovala,“ svěřila Blesku Antonie Zacpalová (78). O dceru se ale Gott staral od narození. Její mamince koupil byt na pražských Vinohradech, vše platil a obě štědře obdarovával. Dominika vystudovala hotelovku a chvíli dělala servírku. Pak se ale zamilovala do kytaristy metalové skupiny Stratovarius Tima Tollkiho (48) a odstěhovala se za ním do Finska.

Co řekla Dominika o tátovi?

„Úplně první vzpomínka na tátu není osobní. Já si pamatuju, že jsme s mámou seděli v našem prvním bytě a já jsem říkala - mami, podívej, kdo je tenhle úžasný zpěvák? A ona - vždyť to je tvůj táta. Řekla jsem jí - ale ne! Nemohla jsem uvěřit, že to je ten umělec. Pro mě to nebyl táta, spíše takový dětský hrdina,“ prohlásila Dominika.

 
 
Autor: Michaela Remešová, Luboš Procházka
zdroj Blesk,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak se vaří u Gottů, prozradily dcery: Chudá jídla i delikatesy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dcery Karla Gotta vědí, co si vybrat.
17. července 2014 ● 12:56

Dcery Slavíka Karla Gotta (75) Charlotte (8) a Nelly (6) prozradily, jaká jídla mají doma nejraději. A překvapivě to nejsou vybrané lahůdky, ale prostá jídla, která se vaří v nejedné české rodině. O delikatesy však u Gottů také není nouze..

 

Celý týden se VIP zprávy věnují životnímu jubileu Karla Gotta. Posledními hosty ve studiu byly jeho dcery Charlottka a Nellynka. Kromě svých oblíbených písních prozradily, jaká jídla mají nejraději.

Zatímco starší dívenka si pochutnává na nudlích s mákem, mladší blondýnka si ulétává na špagetách se sýrem ochucených lanýžovým olejem. Tato delikatesní záležitost s atypickou vůní je známa především mezi gurmety. Cena jedné lahvičky se pohybuje okolo tří set korun, ale klidně může vyšplhat až dvou tisícům korun.

Jak to u Gottů doma vypadá, když se nikdo nedívá, poodhalila sama Slavíkova manželka Ivana, která pro svého muže natočila píseň a speciální klip, v němž se představila jako pilná hospodyňka, která s prachovkou šplhá po knihovně a oprašuje Slavíkovy ceny a artefakty.

V jiném záběru je vidět zoufalá nad plotnou, na níž se pálí jídlo. Z Ivaniny strany šlo jistě o nadsázku, ale upřímnost malých holčiček mluví za vše. Připálená pánev z klipu by ty jednoduhé nudle a špagety s obyčejným sypáním dost vysvětlovala...

Autor: red
zdroj Blesk,cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Školou povinné dcerky Karla Gotta začínají další muzikálovou sezónu: Takhle pózovaly ve svých kostýmech

17. září 2014 11:47

Charlotte a Nelly Gottovy mají prázdniny za sebou a náročnou sezónu před sebou. Obě jsou školou povinné, a navíc společně vystupují v muzikálu Antoinetta - královna Francie. Starší Charlottka navíc v hlavní dětské roli v muzikálu Mata Hari.

„Do Hybernie se moc těšíme, líbí se nám kostýmy z Antoinetty,“ shodly se jednohlasně obě holčičky na předsezónní zkoušce muzikálu. Na rozdíl od svých dospělých kolegů neměly Charlotte a Nelly problém s velikostmi, i přes dvouměsíční absenci jim je kostymérky zatím nemusí upravovat.

„Holky mají rády hudbu i tanec, moc se jim líbí choreografie z Antoinetty, speciálně Charlottka si ji na scéně v rámci své role užije dost,“ svěřila se s vášní svých dcer Ivana Gottová a dodala, že i přes jejich vytížení je škola na prvním místě. Žádné úlevy jim prý rozhodně tolerovat nechce.

Slova své matky ostatně potvrzuje i starší dcera: „Muzikály jsou pro nás spíš zábava, škola je ale škola a tak to bereme." Vedle dcer Karla Gotta se v muzikálu Antoinetta - královna Francie objevuje v alternaci i mladší dcera Stanislava Grosse Natálie, v rolích jejích rodičů krále a královny pak Roman Vojtek, Michal Novotný, Monika Absolonová, Iva Marešová a v rolích jejích guvernantek Renata Drössler či Jitka Jackuljak. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

 

Ivana Gottová na akci svého manžela Karla: Páté kolo u vozu!


 
4. října 2014 ● 17:46

Tak to je trapas! Ivana Gottová (38) byla na křtu nového alba svého manžela Karla Gotta (75) tak trochu do počtu... Všichni fotografové ji přehlíželi, jako by byla jen vzduch!

 

Na tak velkou událost byla pozvaná řada zpěvákových přátel, kteří se na albu S pomocí přátel podíleli. Bohužel všichni asi zajímali přítomné fotografy víc než Mistrova žena. Jak jinak si vysvětlit, že ve snaze získat ten nejlepší snímek někoho z hudební branže či Gotta samotného úplně zasklili Ivanu, která jim přitom seděla rovnou »u nosů«!

„Byla z toho dost zmatená, ale nemohla vlastně nic dělat, jen sedět a koukat...,“ popsal jeden z očitých svědků trapasu.

 

A to se při tom Gottová ve snaze zaujmout vyzdobila jako lvice salonů! Korzetově rudé koktejlky od Beáty Rajské, ve kterých se neostýchala vyrazit naostro, doplnila béžovými balerínkami a psaníčkem ve stejném odstínu. Nepomohla ani výrazná rtěnka...

 
 
 
Autor: lmk, Eliška Vinterová
zdroj Blesk,cz

Gott rozjíždí své turné: Mazec! Zazpívá i Zdvořilého Woodyho!

27. října 2014 ● 23:14

A je to tady! Karel Gott (75) vyráží na své česko-slovenské turné. Šňůru odstartuje u našich sousedů v Žilině.

 

„Jsme připraveni. Já i skvělá kapela Boom!Band,“ řekl Blesku před odjezdem Gott, který si pro své příznivce přichystal přes čtyřicet písní.

Zazní nejen jeho hity z let minulých, ale i songy z aktuálních desek Láska je nádhera a S pomocí přátel. „Nové texty mám naučené. Jen si je musím neustále opakovat,“ svěřil se Karel.

Pokud bychom přece jen měli vypíchnout jednu důležitou píseň, která na turné zazní, pak je to Zdvořilý Woody – Slavíkova hitovka ze začátku jeho kariéry, která trvá už přes 50 let.

 

 Blesk bude Gottovina turné v patách. A to nejen na Slovensku, ale následně i na domácí půdě.

 
 
 
Autor: mir, lbp

zdroj Blesk,cz

Ivana Gottová na snímcích, které už zavál čas...

Ivana Gottová na snímcích, které už zavál čas... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Takhle ji dnes vídá už jen Karel Gott: Snímky nenalíčené Gottové, která se nestyděla za přirozenost, vám vyrazí dech

18. listopadu 2014 9:52

Manželka mnohonásobného Slavíka Karla Gotta (75) a moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (38) je dnes pyšnou dvojnásobnou maminkou roztomilých dcer a na veřejnosti působí jako distingovaná a perfektně upravená dáma.

 
 
 

Však také za deset let prošla velkou proměnou. Extravagantní módní výstřelky či ulítlé módní  kreace dnes Ivaně Gottové nejsou vůbec vlastní, a tak ve společnosti vystupuje jako vzorná manželka Karla Gotta a vládkyně vily na Bertramce.

Abychom si připomněli, jak se někdejší produkční Divadla Broadway prezentovala v době, kdy ještě nebyla pyšnou maminkou a manželkou našeho nejslavnějšího zpěváka, zapátrali jsme v archivu a našli roztomilé perličky.

Ivana se například před deseti lety nechala zvěčnit při jízdě na koni. Tehdy vůbec neřešila, jak vypadá a výsledek přesto vůbec není špatný. Vyfotila se bez stopy líčidel, v teplácích a odkryla tak své přirozené půvaby, které zůstávají oku televizního diváka běžně skryty.

To, že Ivana s léty svůj smysl pro humor nepoztrácela, ostatně nedávno potvrdila bláznivým narozeninovým videem pro svého Káju, které na internetu trhalo rekordy. 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Místo mrkvičky si Ivana Gottová bude zvykat na mikrofon....

Místo mrkvičky si Ivana Gottová bude zvykat na mikrofon.... Profimedia.cz

Rozdýcháte to? Ivana Gottová přijala roli v muzikálu. Bude hrát, a dokonce i zpívat

19. listopadu 2014 13:13

Tak to je zpráva dne! Všichni, kteří se nedávno upřímně bavili, dojímali i posměšně ušklíbali nad narozeninovým videem Ivany Gottové (38), kde se v outfitu uklízečky odvážila ke zpěvu, mohou jásat. Podle našich informací se totiž Ivana osmělila natolik, že přijala nabídku do chystaného muzikálu Přízrak Londýna pod režijní taktovkou Lumíra Olšovského.

 
 
 

„V tuhle chvíli probíhají jednání. Ivana přislíbila účast a na své účinkování se moc těší. V naší inscenaci bude hrát i zpívat,“ potvrdil nám zdroj z divadla Hybernia, kde bude mít nový kus premiéru 11. března 2015.

V divadelním prostředí je Ivana koneckonců jako doma. V jednom z muzikálových divadel začínala před lety jako produkční a hodně času v divadelním zákulisí tráví v posledních letech i se svými dcerkami, pro které už jeviště dávno není neznámou půdou.

V tomhle případě bude v dámské šatně navíc určitě převeselo. Ve stejném kuse totiž budou s Ivanou hrát a zpívat její kámošky Ilona Csáková a Monika Absolonová. A už nyní můžeme prozradit, že zmíněné tři dámy spolu alternovat nebudou. 

 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Pětasedmdesátník Gott je na koni! A vyvezl celou rodinu!

 
Gott vyvezl rodinku na výlet na koních
 

Zlatý slavík jede na plné obrátky. Nelení ani ve svých dnech volna, kterých má během současného turné po republice velmi málo. V sobotu odzpíval svůj koncert v Pardubicích, v neděli už byl zase v plné síle, připraven věnovat svůj čas manželce Ivaně (38) a dvěma dcerám Charlotte (8) a Nelly (6).

Holky vzal na ranč do Osady Ježkův Mlýn v severozápadních Čechách na vyjížďku na koních. Ivana se starší Charlottou si zahrály na kovbojky, když vyrazily na cestu v kloboucích, mladší dcera Nellinka si osedlala koně ve žluté soupravě a žlutým věncem z květů ve vlasech. Mistr Gott, celý v černém nasedl na strakatého koně a společně se svými ženami se vydal na cestu za dobrodružstvím.

Autor: tesk

zdroj Blesk,cz

Ivana byla sexy, Karel z toho ale nadšený nebyl.

Ivana byla sexy, Karel z toho ale nadšený nebyl. Michaela Feuereislová

Litoval, že to přehnal? Gott chtěl, ať Ivana ukáže dekolt i nožku v obřím rozparku a pak se tvářil jak kakabus

30. listopadu 2014 11:58

Žádný stylista ani vlastní invence. Když Ivana Gottová (38) doprovázela manžela na předávání cen Český slavík, tvůrcem jejího outfitu byl on sám. "Karel mi vybíral všechno. Od šatů, přes boty, až po volbu účesu," svěřila Super.cz Ivana.

 
 
 

Ta v róbě od návrhářky Beaty Rajské jen zářila, všichni obdivovali její bujný dekolt, a aby náhodou nebyla ještě málo svůdná, Ivana využila i vysokého rozparku a před fotoaparáty pózovala tak, že odhalila nožku až po stehno, až byl vidět lem samodržících punčoch.

Už při příchodu do Státní opery na sebe strhla pomalu větší pozornost než sám Karel Gott (75) a v jednu chvíli to vypadalo, jak by byl zpěvák trochu naštvaný. Nelitoval snad, že to s manželčiným sexy outfitem přehnal? Nová trofej do jeho slavičí voliéry mu ale okamžitě zvedla náladu stejně jako absolutní vítězství v anketě popularity. 

 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

Mohla by být modelkou? Ivana Gottová pózuje v kalendáři. A přizvala i Karla a své dcery

1. prosince 2014 16:48

Mnohonásobný slavík Karel Gott (75) se nechal společně s manželkou Ivanou (38) a dcerkami Charlottkou a Nellinkou nafotit v exkluzivním charitativním kalendáři Primy.

Mistrova žena se coby moderátorka VIP zpráv stala jednou z tváří kalendáře a stejně jako další hvězdy televize přizvala k focení i svou roztomilou rodinku. Rodina je totiž ústředním tématem celého kalendáře.

"Rodina a radost z toho být spolu jsou hlavním tématem kalendáře, který slouží dobré věci. Z každého prodaného kusu jde finanční příspěvek na projekt SOS dětských vesniček s názvem SOS Kompas. Ten pomáhá rodinám, které jsou ve složité sociální či materiální situaci a hrozí jim odebrání dítěte," vysvětluje marketingový ředitel Primy Aleš Pýcha.

Kalendáři dominují emoce a energie. Holčičky proto byly zachyceny v pohybu. „Všechny snímky vznikly v pohybu, a troufnu si říci, že pro všechny moderátory to byla zkouška jejich fyzických sil,“ řekl fotograf kalendáře Ondřej Pýcha. Kromě rodiny Karla Gotta se v kalendáři nechalo zvěčnit dalších dvanáct osobností zpravodajství a publicistiky včetně Sandry Parmové, Kláry Doležalové či Karla Voříška. 

 
 

Anna Veškrnová, Super.cz

6. prosince 2014 • 12:00

Nečekané napětí u Gottů: Rozhádané dcery!

 

Držitele 39 Slavíků čekají v největší české hale hned dva vyprodané koncerty. Jeho dcerky Charlottka (8) a Nellinka (6) jdou s maminkou Ivanou (38) na ten dnešní. Tátovi prý budou fandit rovnou z první řady. „S maminkou řeší, jak se obléknout, co si vzít a co si nevzít. To víte, jsou to parádnice! Ale to ony dělají před každou takovou důležitou akcí,“ svěřil se deníku Aha! Gott.

Zatímco během turné po Česku a Slovensku byli Gottovými hosty pouze Dasha (33) a Radek Banga (32), v O2 areně k nim přibude ještě Olga Lounová (33). „Zazpíváme spolu píseň Dál za obzor, kterou jsem pro pana Gotta napsala. Už jsme si to zkusili na koncertě v Liberci a ladilo nám to,“ svěřila se Aha! Olga.
 

Gott zpíval ve vyprodané O2 areně: Ivana poslouchala s dcerkami v první řadě!

 
Gott zpíval ve vyprodané O2 areně. Jeho dcerky a manželka poslouchaly v první řadě.
 

 

Na koncert přišla celá řada celebrit. Dorazil i herec Tomáš Hanák nebo poradce prezidenta Miloše Zemana Vlastimil Picek.

Do první řady usedly Gottovy největší fanynky – manželka Ivana a dcerky Charlottka (8) a Nellinka (6). Ty si prostě tohle vystoupení nemohly nechat ujít.

„Jsou tu mladí i staří, a dokonce děti,“ hlásila z O2 areny reportérka Blesk.cz. Atmosféra by se podle ní na koncertu dala krájet.

Mistrova show dorazila do Prahy! Karel Gott po devíti zastávkách po Česku…

Mnohonásobný Zlatý slavík zahájil letošní sérii vystoupení 27. října v Žilině. Na koncertech zpívá přibližně čtyři desítky písní. Podle pořadatelů přišlo do O2 areny 12 000 diváků.

Turné, které zakončí pondělní vystoupení, opět v O2 areně, zatím navštívilo celkem 75 000 diváků. Česko-slovenské turné uspořádal Gott už loni a předloni. Dvě desítky koncertů tehdy přilákaly více než 100 000 návštěvníků.

„Měl jsem zase mimořádně dobrý rok. Nové album mi vyšlo nejen u nás, ale i v německy mluvících zemích, kde jsem vydal i mou úplně první autobiografii Mezi dvěma světy,“ řekl Gott.

Gott zpíval ve vyprodané O2 areně. Jeho dcerky a manželka poslouchaly v první řadě.

Autor: ČTK, shp
zdroj Blesk,cz

Karel Gott se potkal s exmilencem své ženy: Podívejte se, jak se usmíval po boku Michaela Douglase

22. prosince 2014 11:59

Česká metropole hostila v Praze jednoho z nejslavnějších hollywoodských herců Michaela Douglase (70), který v Praze natáčel thriller Unlocked. Oblíbený herec se nedávno pochlubil, jak si dopřává tradiční českou kachnu s bramborovým knedlíkem.

 
 
 

Na programu měl ale i setkání s mnohonásobným Slavíkem Karlem Gottem (75), s nímž má mnoho společného. Michael Douglas totiž nějaký ten pátek chodil s Ivanou Gottovou (38) (tehdy Macháčkovou), s níž se seznámil před lety, kdy Ivana po neúspěšných přijímačkách na herectví vyrazila na zkušenou do Ameriky.

V té době samozřejmě ještě Ivanino srdce nehořelo pro Karla, ale už tehdy bylo jasné, že má Ivanka slabost pro starší, charizmatické a úspěšné muže. Láska k Douglasovi sice vyprchala, ale vzpomínky na jednoho z nejslavnějších amerických herců, samozřejmě zůstaly. A Karel Gott neměl jako správný gentleman problém s tím, svého předchůdce v lásce osobně poznat.

„Navštívil jsem svého nového kamaráda, když natáčel v Praze film Unlocked,“ napsal pod společnou fotku s Douglasem Gott, který vedle sympatického herce vypadal téměř jako jeho bratr. K dokonalé idylce snad chyběla ještě společná fotka s usměvavou Gottovou... 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Karel Gott s rodinou zamířili do tepla.

Karel Gott s rodinou zamířili do tepla. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Mohou se fanynky těšit na Mistra v plavkách? Gottovi přivítají nový rok v exotice

31. prosince 2014 13:17

V první čtvrtině roku 2014 si dopřáli cestu na Maledivy a Srí Lanku, tentokrát vycestovali o něco dříve. Již příchod nového roku stráví Karel Gott (75) s rodinou v teple, konkrétně v Thajsku.

 
 
 

Do tepla cestují pravidelně a Gottovy nejmladší dcerky Charlotte a Nelly tak už ve svých osmi, respektive šesti letech projely víc exotických destinací než mnoho z nás.

Relaxace to ale bude zasloužená. Karel Gott se i ve svých pětasedmdesáti letech stoprocentně věnuje pěveckým vystoupením a všem akcím s tím souvisejícím (pro své fanoušky si navíc připravil překvapení - po půlnoci Prima zařadí do vysílání Gottovo novoroční poselství), o množství práce Ivany Gottové (38) ani nemluvě. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Nový rok se slavíkem: Karel Gott promluví o půlnoci!

 
Na Primě bude vládnout Karel Gott.
 

 

Prima plánovala otevřít Nový rok americkou komedií Děsný doják, ale ta bude muset několik minut počkat. Hlavní slovo totiž připadne Mistrovi!
 

Karel Gott přednese poprvé novoroční projev. Ten se bude vysílat na všech kanálech Primy – tedy Cool, Love a Zoom.

Program bude podle plánu pokračovat až po Gottově půlnočním proslovu. Blesk.cz bude o Gottově poselství informovat!

 

 

 

Na Primě bude vládnout Karel Gott

Autor: shp
zdroj Blesk,cz
 

Gottová přijala gratulaci k narozeninám v přímém přenosu: Kolega ji nevhodnou otázkou potopil

21. ledna 2015 9:58

Manželka Karla Gotta (75) Ivana (39) slavila včera narozeniny a její kolegové z VIP zpráv pro ni přichystali dárek. Od Petra Vágnera (37), s nímž moderovala, dostala za všechny z týmu velkou kytici. A samozřejmě pusu.

 
Ivana asi tušila, co se chystá, připravený pugét hodně napoví, netušila však, že ji kolega jen tak mimochodem přivede před všemi diváky do rozpaků. Netaktně se Ivany dotázal na její věk, což se u žen nesluší, zvlášť když jim není dvacet, a navíc v přímém přenosu.

Gottová se po otázce zasekla a jediné, co z ní vypadlo, bylo: „No brzy budou kulatiny,“ což mohlo diváka trochu splést. Neslavila totiž čtyřicítku, ale devětatřicet, takže kulatiny budou, ale za rok.

Od Vágnera to byla podpásovka, možná ale od Gottové, která má velké herecké ambice, čekal trochu víc improvizace, již by i začínající herečka přeci jen měla hravě zvládat. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Z Gottové bude těhotná prostitutka: Je v Karlově zájmu, aby to dopadlo co nejlépe

 
Karel Gott svou manželku Ivanu podporuje.
20. ledna 2015 ● 14:14
 

 

 
 
 
 
 
 

Premiéra muzikálu Přízrak Londýna se uskuteční už 11. března, a tak se Ivana Gottová vrhla do učení. Má za sebou první zkoušku, kterou absolvovala se svou alternátorkou Vandou Karolyi.

Gottová si zahraje těhotnou prostitutku Jane. „Je to těhotná holka chudých mravů, která nemá až tak velký prostor se projevit, za což jsem ráda, vzhledem k mým hereckým zkušenostem. Prozradím jen, že Jane nedopadne dobře,“ svěřila se Ivana.

Z jejího obsazení do muzikálu, který vypráví o brutální vraždě prostitutky v chudé londýnské čtvrti, je nadšený i zlatý slavík Karel Gott. „Samozřejmě, že mě podporuje a je mým nejlepším poradcem. A co říká? Že je i v jeho vlastním zájmu, aby všechno dopadlo co nejlépe,“ směje se Gottová, která se už jednou v roli zpěvačky předvedla.

Poprvé jsme její zpěv slyšeli, když s dcerami Charlotte a Nellou společně nazpívaly Gottovi k jeho 75. narozeninám píseň. Dokonce k tomu natočily i videoklip. Slavíka tím dojaly téměř až k slzám.

 

Autor: Marek Pátek, Pavel Machan, Martin Hykl

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
 

Nejstarší Slavíkova dcera Dominika: Jak žije Gottová ve Finsku

 
Gottova dcera žije ve Finsku.
 
 
26. ledna 2015 ● 05:59
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak se vlastně Dominice Gottové (41) na severu Evropy daří? To je dobře vidět z aktuálních fotografií, které zveřejnila na sociální síti.

Dominika je na snímcích stylizovaná jako rockerka. Má na sobě černou koženou bundu a džíny a občas použije i drsnější gesto. Na jedné z fotek je s kytarou svého přítele Tima, na druhé objímá lidskou kostru (naštěstí umělou). A co je to nejzásadnější: Svému tátovi Karlovi je na snímcích čím dál více podobná!

Na sociální síti má ale Dominika daleko více fotek. Třeba řadu archivních snímků se svým tátou či maminkou – bývalou tanečnicí Antonií Zacpalovou (78).

 

 

V životě Dominiky Gottové se teď nicméně odehrává spousta změn. „Ukončila jsem pracovní poměr,“ prozradila bez bližších podrobností na sociální síti. V asijské restauraci v centru Helsinek pracovala jako servírka, s tím je ale konec.

„Úplně první vzpomínka na tátu není osobní. Já si pamatuju, že jsme s mámou seděli v našem prvním bytě a já jsem říkala – mami, podívej, kdo je tenhle úžasný zpěvák? A ona – vždyť to je tvůj táta. Řekla jsem jí – ale ne! Nemohla jsem uvěřit, že to je ten umělec. Pro mě to nebyl táta, spíše takový dětský hrdina,“ prohlásila Dominika.

Dominika je plodem lásky Slavíka a krásné tanečnice, která zpěváka tak okouzlila, že po natáčení klipu jí nabídl: „Tonko, odvezu tě domů!“ Odvezl, ale nikoli k ní, ale k sobě. A za devět měsíců se na svět vyklubala Dominika Gottová. „To bylo poprvé a naposledy. Okouzlil mě ale natolik, že už jsem potom žádného muže nemilovala,“ svěřila Blesku Antonie Zacpalová (78). O dceru se ale Gott staral od narození. Její mamince koupil byt na pražských Vinohradech, vše platil a obě štědře obdarovával. Dominika vystudovala hotelovku a chvíli dělala servírku. Pak se ale zamilovala do kytaristy metalové skupiny a odstěhovala se za ním do Finska.

Jejímu tátovi Karlu Gottovi se nikdy nelíbilo, že odešla žít do Finska! Přesto s ním Dominika stále udržovala a udržuje kontakt. „Voláme si, spojujeme se i přes Skype, abych viděla mladší sestřičky Charlottku a Nellinku! Naposledy jsem byla doma loni v létě, kdy táta slavil narozeniny. Stejně tak jsem v kontaktu se svojí sestrou Luckou,“ svěřila se Blesku Dominika.

Víte, že... Dominika mluví plynně anglicky, německy, japonsky a čínsky?

 
Autor: Luboš Procházka, zrk
zdroj Blesk,cz
 
Dominika se rozešla se svým partnerem. Nemohla dál čelit jeho nemoci.

Dominika se rozešla se svým partnerem. Nemohla dál čelit jeho nemoci. Profimedia.cz

Nejstarší Gottova dcera utíká z Finska domů. Partner se zbláznil a začal být velmi nebezpečný

28. ledna 2015 9:56

Musela se odhodlat k jednomu z nejtěžších životních rozhodnutí. Partner Dominiky Gottové (41) už řadu let trpí vážným psychickým onemocněním. Až nyní ale nejstarší dcera Karla Gotta (75) ztratila sílu bojovat s partnerovými démony a rozhodla se vztah s finským hudebníkem Timem Tolkkim (48) po třinácti letech ukončit.

 
 
 

„Má maniodeprese, které se ukázaly v pokročilém stadiu leckdy nebezpečné. Přinejmenším nesnesitelné pro společné soužití,“ přiznala deníku Blesk Dominika, která se před lety za svým partnerem odstěhovala do Finska. Nyní se rozhodla opustit nejen svého partnera, ale také svůj druhý domov a chystá se vrátit zpět do Čech.

„Po mém odchodu zůstaneme na každý pád přátelé, protože Timo mi nikdy vědomě neublížil. Pouze jeho nemoc je zákeřná a poslední léta se ještě zhoršila! Budu však vždy doufat, že lékaři najdou jednoho dne řešení,“ říká mistrova dcera. O rozpadu vztahu s duševně nemocným člověkem mluví velmi vyrovnaně, jistě to pro ni byla ale obrovská životní zkouška.

Gottová momentálně žije v městečku Jollas poblíž Helsinek. V asijské restauraci, kde pracovala, už podala výpověď a aktivně se připravuje na stěhování do Čech. Jednačtyřicetiletá Gottová, která je věrným otiskem svého otce, s největší pravděpodobností nebude žít u svého táty. Má prý jiné plány. 

 

Jiří Čeladník, Super.cz

Gottova dcera Dominika se vrátila po 13 letech domů: Co na to táta?

 
Dominika se ve Finsku rozešla s přítelem Timem Tolkkim a vrací se za tátou.
 

Nebylo pro něj lehké o situaci, ve které se jeho nejstarší dcera Dominika ocitla, mluvit! Ale zachoval se jako správný otec. „Dominika je dospělá! Vrací se do Prahy, bude tady mít práci. To je celé, co k tomu mohu říci,“ sdělil  Blesku Gott. 

„Budu jí nápomocen, pokud bude potřeba,“ dodal její táta. „Třináct let vztahu není krátká doba a de facto tam měla rodinu! Ale jak už jsem řekl, je to její rozhodnutí. Vím o něm, ale více to nechci komentovat,“ řekl zpěvák.

Láska ji odvála na sever a táta se zlobil

Zamilovala se do něj před více než 13 lety! Dominika, která od mládí inklinovala k rockové muzice, se s Timem Tolkkim seznámila na koncertu jeho kapely Stratovarius v Česku.

 

 

 

 

On sem pak jezdil za ní, ona se občas vypravila do Finska. Nakonec se rozhodla, že se za ním přestěhuje. A to se jejímu otci Karlu Gottovi moc nelíbilo. „Táta nedokázal pochopit, že se můžu usadit ve Finsku a žít tam podle jeho názoru nudný život. Při jeho nabitém pracovním programu to bylo něco nepředstavitelného,“ tvrdila Dominika.

Karel se nakonec s odchodem dcery na sever Evropy smířil. A i když si stěžoval, že je tam zima, čas od času ji zaletěl navštívit. Jednou dokonce zazpíval na našem velvyslanectví v Helsinkách a Dominika to se slzami v očích tiše pozorovala. Otec byl totiž pro ni od dětství vždy velký hrdina.

Redaktor Blesku: Proč jsme vyjádření otiskli?

Dominika Gottová nám na dotaz, zda je pravda, že se stěhuje zpět do Česka, poslala obsáhlé vyjádření! Vše jsme konzultovali také s jejím otcem Karlem Gottem. Dominika to, že mluví o nemoci svého bývalého přítele, objasnila tím, že: „Je to více méně celosvětově známý fakt v kruzích rockového showbyznysu! V tomto směru nemá smysl cokoliv skrývat!“
V úterý pozdě večer nás požádala, zda bychom se o onemocnění bývalého partnera spíše nevyjadřovali. Jelikož již ale bylo po uzávěrce středečního vydání, plné znění Dominičina vyjádření v novinách zůstalo. Pevně věříme, že ho lidé přijmou jako osobní výpověď, ve které nejstarší dcera Karla Gotta objasňuje, proč odchází z Finska zpět do rodného Česka. A nikoliv jako zpověď ženy, která utíká od problému.

 

 
Autor: Luboš Procházka
zdroj Blesk,cz
 

Kde bude po návratu bydlet Gottova dcera? Činžák místo Bertramky!

 
 
29. ledna 2015 ● 05:00
 
 

 

Do konce února se přestěhuje z Finska zpět do Prahy! Dominika Gottová (41) uťala na severu Evropy vztah s muzikantem Timem Tolkkiim (48) a už má jasno o novém životě. Kam se vrtne?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Leckoho napadne, že se nejstarší dcera Karla Gotta (75) po návratu do Prahy nastěhuje na Bertramku do tatínkovy obří vily. Leč, nestane se to tak...

„Budu s maminkou, více to nechci komentovat...,“ sdělila Dominika Blesku. Její matka, bývalá tanečnice Antonie Zacpalová (78) žije v činžáku na pražských Vinohradech.

A právě tam také má Gottová podle našeho zjištění stále hlášené trvalé bydliště. Vrátí se tedy do míst, kde vyrůstala.

Znovu studuje

Po návratu domů se chce Dominika živit na poli kosmetiky. „Nyní ve Finsku studuji obor kosmetologie a estetika. Během školy jsem doposud pracovala víceméně jako servírka a barmanka. To je jedna z mých původních profesí. Z práce už jsem ale odešla. Za měsíc chci opustit zemi, a to vyžaduje spoustu příprav a času,“ řekla Gottová.

Ve včerejší zpovědi pro Blesk se svěřila s tím, že její bývalý přítel trpí maniodepresemi. Ty jsou hlavní příčinou rozpadu jejich vztahu.

„Partnera je mi nesmírně líto, ale nechci si zničit zbytek života. Dávala jsem záležitosti šanci několik let,“ řekla Dominika Blesku ještě z chladného severu. „Ta věčná zima a tma jsou bez šťastného svazku ubíjející...“

 

 

 

 

 

Ovládá 6 jazyků!

Dominika se také může v Česku z fleku živit jako překladatelka, jelikož kromě češtiny a finštiny mluví plynně anglicky, německy, japonsky a čínsky.

„Věřím, že nejen čím více jazyků jeden umí, tím vícekrát je člověkem, ale i čím více profesí jeden zvládá, tím samozřejmě lépe. Více pracovních možností, více otevřených dveří,“ míní Gottová.

 

 
Autor: Luboš Procházka
 
30. ledna 2015 • 12:00

Dominika Gottová (41): Jak to má doopravdy s macechou Ivankou (39)?

 

Dominika žila mnoho let ve Finsku a s rodinou v Čechách se vídala jenom v rámci dovolených nebo krátkodobých návštěv. Během těchto chvil se přirozeně seznámila i se svou mladší macechou. Co na ní říká?

„S Ivankou si rozumíme! Naučila tátu a holky komunikaci přes internet, mohli jsme být proto ve spojení. Je to trpělivá a starostlivá žena,“ řekla Dominika Blesku a už se těší na to, až bude trávit čas se sourozenci.

„Samozřejmě po návratu domu, pokud bude potřeba, ráda sestřičky pohlídám nebo si s nimi udělám program.“ A na velký návrat dcery se velmi těší i Mistr. „Bude u nás kdykoliv vítána! A pokud jde o klíče od Bertramky – ona bude bydlet s maminkou, ví, že táta má vlastní život. Ale opakuji, bude u nás kdykoliv vítána."

 

Dominika si už pomalu balí kufry domů. V Praze si prý bude hledat práci v oboru kosmetika a estetika, který ve Finsku studuje. Předtím dělala servírku a stihla se naučit několik světových jazyků.

2. února 2015 • 12:00

Gottovy dcery mají jiné matky, přesto... Podobné jako vejce vejci!

 

Jak je však vidět z fotografie, kterou na sociální síť umístila nejstarší Gottova dcera, svého otce nezapřou. Vhledem k tomu, že se Dominika vrací nastálo do Česka, budou tak moct obě sestry trávit mnohem více společného času a zjistit, zda jsou si podobné i povahově.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

muzeme mu jen zavidet a prat jen to nejlepsi

(sona, 28. 10. 2015 3:11)

Vzdy slusny, decentni, neskutecen pracovity, optimisticky, ferovy, perfektne upraveny, taktni a dalsi superlativy .
Clovek, ktereho si vazim od prvniho okamziku a cely svuj zivot.
Proto mu z celeho srdce drzim palce a preji mu zdravi a stesti.

Re: muzeme mu jen zavidet a prat jen to nejlepsi

(Věra, 29. 10. 2015 0:01)

Klobouk dolu. Přeji jenom zdraví.