Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karel Gott - Ivana Gottová 3

Karel Gott otevřeně pro Blesk: Moře mi zachraňuje hlas

1. května 2015 ● 05:00

Dělá vše pro to, aby byl jeho pracovní nástroj v plné síle! Jak se ale Karel Gott (75) svěřil Blesku, musí kvůli svému zlatému hlasu pravidelně cestovat do ciziny. Jiná možnost prý není!

„Musím si v diáři několikrát do roka udělat čas na pobyt u moře! Strašně mi pomáhá,“ přiznal Gott. „Dýchat vzduch moře, to je balzám pro mé plíce, průdušky a samozřejmě hlasivky. Dělá jim to dobře,“ vysvětlil Mistr.

Na začátku roku si Karel léčil hlas na dovolené v Thajsku, přes Velikonoce byl s rodinou na kanárském ostrově Tenerife. „Pobývali jsme tam sice jen týden, ale i ten mi pomohl. Po návratu jsem zpíval jako za mlada. Opravdu,“ svěřil se.

Gott se z dovolené na Kanárských ostrovech vrátil hodně opálený, což všichni obdivovali na předávání cen TýTý. „Sluníčku jsem se nebránil, přijdu vám mladší?“ ptal se potutelně zpěvák, který se opálil daleko více než jeho manželka.


 
Autor: lbp
zdroj Blesk,cz
Karel Gott sbírá jeden úspěch za druhým, na sociálních sítích má ale problém.

Karel Gott sbírá jeden úspěch za druhým, na sociálních sítích má ale problém. Michaela Feuereislová

Rozprášil tým snů, ten nový funguje zvláštně: Zničí popularitu Karla Gotta na internetu?

4. května 2015 12:52

Když se nedávno Karel Gott (75) rozhodl zbavit dlouholeté účetní a v posledních pěti letech i své manažerky Jaroslavy Herzerů a zcela nečekaně také tajemníka a chodící encyklopedie své pěvecké kariéry Jana Adama, zdálo se, že asi našel lepší náhradu. Starat se o něj má manželka Ivana Gottová (39) se svou kamarádkou. Jenže minimálně na internetu se jim to vůbec nedaří, naopak!

Na největším oficiálním profilu Karla Gotta jsou teď mezi příspěvky díry jako v chrupu bezdomovce. Přitom ještě donedávna Gottův tým oddané fanoušky zásoboval zajímavými historickými fotkami, nahrávkami i aktualitami z Mistrova života třeba i desetkrát denně. Také díky tomu profil muže, který se z českých hvězd na sociální síti objevil mezi posledními, díky aktualizacím a péči o fandy rychle nasbíral už přes sto tisíc odběratelů a získal uznání i od odborníků na podobné projekty.

Jenže od doby, kdy se o profil starají noví lidé, tedy za dvacet dnů, na stránce přibyly dvě zprávy.

Obdivovatelé Gotta si přitom zvykli na nějaký standard a servis a odbýt je u takového jména jen minimem zpráv může navenek působit jako nezájem. Jako by snad měli být fanoušci rádi, když se sem tam něco dozví.

Doufejme, že se časem situace zlepší a hlavně že podobně nebude nový tým fungovat i co se týče domlouvání koncertů největší hvězdy českého šoubyznysu. 

David Zápal, Super.cz

Karel Gott fandí v dresu, který mu věnoval Jaromír Jágr.

Karel Gott fandí v dresu, který mu věnoval Jaromír Jágr. Foto: facebook K. Gotta

Poklona od Mistra pro Mistra: Pohublý a kníratý Karel Gott fandí v Jágrově dresu a poslal mu tenhle vzkaz

15. května 2015 12:56

Hokejista Jaromír Jágr (43) řádí v dresu národního týmu jako černá ruka. Třiačtyřicetiletý hokejista předvádí na domácím hokejovém šampionátu neuvěřitelné výkony a zejména jeho zásluhou naši porazili Finsko a postoupili do semifinále mistrovství světa.

Karel Gott skončil v nemocnici.

Karel Gott skončil v nemocnici. Michaela Feuereislová

Karel Gott byl převezen do nemocnice: Kvůli zdravotním komplikacím ruší vystoupení

27. října 2015 18:50

Miláček národa s neotřesitelnou pozicí v českém hudebním šoubyznysu musel dočasně přerušit svůj pracovní program a skončil v nemocnici, kde si nejspíš nějakou dobu poleží

Karel Gott (76) tradičně podrobnosti o svém zdravotním stavu nezveřejňuje, aby u svých fanoušků nezpůsobil paniku. Důvodem jeho náhlého převozu nebylo jen pouhé vyšetření a zpěvák musel v nemocnici zůstat.

„Bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. Velmi ho to mrzí, ale hospitalizace v nemocnici mu koncertování neumožní. Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat. Věří, že to pochopíte a obzvlášť žádá média o lidskost, shovívavost a slušnost,“ zní oficiální vyjádření na sociální síti Karla Gotta.

Podle informací Blesku musí zpěvák předčasně podstoupit operaci srdce. "Panu Gottovi měli na konci listopadu operovat aortální zúžení srdeční chlopně. Jenže dnes ho postihla velká srdeční slabost. Bude tedy muset na operaci dříve,“ tvrdil zdroj z nemocnice.

Fanoušci svého oblíbence ihned zahrnuli povzbuzujícími vzkazy. Všichni se shodnou na tom, že by Karel Gott měl ubrat v pracovním nasazení, aby si neruinoval zdraví. Snad nejde o nic vážného a Mistr bude na konci listopadu na vyhlášení ankety Český slavík opět ve formě.

Adam Chromý, Super.cz

5 dní plná penze v Harrachově
za 1 320 Kč

Zápasy českého týmu bedlivě sleduje i zpěvák Karel Gott (75), který stejně jako Jágr patří k ikonám českého národa. A samotný Mistr, jak se Gottovi přezdívá, Jágrovi vysekl obrovskou poklonu. „Jestli je někdo Mistr všech Mistrů, tak jste to Vy, Jaromíre! Od Vašeho včerejšího výkonu už všude chodím jenom v dresu od Vás,“ vzkázal Jágrovi Karel Gott, který s rostoucím knírkem, jenž si v posledních týdnech pěstuje, hrdě zapózoval ve zmíněném dresu s podpisem a věnováním od české „osmašedesátky“.

Takovou obrovskou poklonu asi nečekal ani samotný Jaromír. Doufejme, že Jágrovi pochvala od pěveckého Mistra přinese další porci štěstí a naši nakonec v domácím prostředí získají vysněné zlato. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Gott se poklonil Jágrovi: Jste Mistr všech Mistrů, Jaromíre!

Gott se poklonil Jágrovi.
15. května 2015 ● 16:52

Karel Gott (75) je zvyklý, že se fanoušci z řad obyčejných smrtelníků i slavných osobností většinou sklánějí před ním. Nyní se však poklonil sám několikanásobný Slavík. Na svém Facebooku se vyznal z obdivu k Jaromíru Jágrovi.

Gott je na fotce s neobvyklým knírkem, na který u něj nejsme zvyklí. „Jestli je někdo Mistr všech Mistrů, tak jste to Vy, Jaromíre! Od Vašeho včerejšího výkonu už všude chodím jenom v dresu od Vás,“ napsal na svém oficiálním facebookovém profilu Karel Gott, který před lety od útočníka dostal podepsaný dres Jágr týmu s podobným sloganem: „Mistrovi všech Mistrů věnuje Jaromír Jágr“.

Jágra opět ocenil i reprezentační kouč Vladimír Růžička. „Pro mě je to nejlepší hráč na světě a u všech zimáků v Česku by mu měli postavit sochu. Takový hráč by si to zasloužil,“ řekl Růžička.

 
 
 

Psychicky zhroucená Dominika Gottová: Chce znovu utéct do ciziny?

25. května 2015 ● 18:31

Třináct let žila ve Finsku. Rozhodla se ale vrátit zpátky domů, do Česka. Dcera zpěváka Karla Gotta, Dominika Gottová (41) se však zase chystá zvednout kotvy. Podle informací deníku Aha! tady není vůbec šťastná.

Dominika Gottová žije se svou maminkou Antonií Zacpalovou (78) a se svým otcem Karlem Gottem (75) má skvělý vztah. Zpěvák ji ve všem podporuje, a dokonce jí zapůjčil i vůz své manželky Ivany (39). Dominice ale vadí, že ji tady okolí sleduje na každém kroku a je jako pod drobnohledem.

Karel Gott ji však varoval, že to tady nebude mít lehké. Dominika přesto přijela a nastoupila do kosmetické firmy. Ve Finsku totiž vystudovala obor kosmetolog. V centru pozornosti je však i v práci. Navíc se cítí osaměle, protože jí chybí kamarádi, které si udělala po celém světě. Psychicky strádá a není šťastná.

 

Své emoce vyventilovala na sociální síti Facebook, kam napsala: This is the end, goodbye, fuck it all!!! To v překladu znamená: To je konec, nashledanou, se*ru na všechno!!! Toto sdělení vyvolalo zájem jejích přátel, kteří ji začali podporovat a zajímat se, co se mohlo stát tak strašného. Dominika však neodpovídá. Zřejmě vymýšlí, jak zase pocítit ve svém životě trochu štěstí.

Podle informaci deníku Aha! Dominika Gottová už dlouho koketuje s myšlenkou, že se usadí v Luganu ve Švýcarsku. Tam má hodně přátel, kteří ji tam lákají. „Dominiko, kdepak tě máme? Léto už je tady a palmy v Luganu jsou nádherné,“ napsal Gottově dceři kamarád Marquis de Rock.

 
 
 
Autor: venu
zdroj Blesk,cz
Rozmarná Ivana sekla bez varování s rolí v muzikálu.

Rozmarná Ivana sekla bez varování s rolí v muzikálu. Michaela Feuereislová

Ivana Gottová šokuje: Po odchodu z Primy za podivných okolností sekla i s další prací! Kolega na ní nenechal nit suchou

28. května 2015 8:59

Ivana Gottová nedávno všechny šokovala, když oznámila, že končí ve V.I.P. zprávách, protože se chce věnovat rodině a práci pro manžela. A nyní se rozhodla pro další konec. Dala výpověď ze dne na den v muzikálu Přízrak Londýna.

 

A producentce muzikálu Emě Krahulíkové tak přidělala vrásky na čele. Konec totiž Ivana ohlásila jen pár dní před zítřejším představením, kde měla vystupovat. Nikdo o tom, že by Ivana, která po pěvecké a herecké roli toužila od mládí, plánovala odchod, neměl ani tušení.

Šokovalo to i režiséra představení Lumíra Olšovského. "Měla hrát teď v pátek a v sobotu, ale nepřijde. Musím zjistit, kvůli čemu to je a jaké jsou vlastně důvody jejího odchodu. Ještě jsem s ní nemluvil, jen oznámila, že už hrát nebude. Jsem z toho v šoku," řekl Aha! Olšovský.

"Dovádí divadlo do nepříjemné situace. Svědčí to o tom, že neměla s divadlem dlouhodobé zkušenosti, že nechápe, co to způsobí. My herci máme za sebou situace, kdy jsme museli hrát i s nemocí nebo v rodinných krizích, to divadlo se prostě neptá. Je to zodpovědnost za celek, ale to Ivana nemá," dodal rázně Olšovský. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Ivana Gottová

Ivana Gottová Michaela Feuereislová

Drsný vzkaz pro Gottovou: Ivano, Karlovi děláš strašnou ostudu!

29. května 2015 18:51

Jak už jsme informovali, kolem Ivany Gottové (39) je v poslední době mimořádně rušno. Nejdříve oznámila konec ve VIP zprávách, pak nečekaně ukončila angažmá v muzikálu Přízrak Londýna. Kolegové z toho byli na mrtvici a jejímu argumentu, že musela skončit kvůli problémům s páteří, moc lidí neuvěřilo. Producentka muzikálu Přízrak Londýna si po zkušenosti s Ivanou nebere servítky. „Je náladová a dělá Karlu Gottovi ostudu!“

 

Emu Krahulíkovou naštvalo, že se o výpovědi Gottové dozvěděla z telefonátu. Nejdříve jí prý Ivana oznámila, že za sebe v divadle určila náhradu (což je prý v téhle branži donebevolající drzost), pak hrozila právníky a nakonec ukázala potvrzení od lékaře, že je vlastně nemocná. Není divu, že producentka tomuto důvodu moc nevěří.

„Když jde do divadla, musí chápat, že jsou nějaké povinnosti. A její chování musí mít nějakou úroveň. Právě proto, že je manželkou Mistra, měla by ji mít dvojnásobnou, musí ho přece reprezentovat. Jejímu chování scházela nějaká štábní kultura. Musí si uvědomit, že jako manželka Karla Gotta (75) musí umět vystupovat, a nemůže se chovat podle toho, jakou ten den má zrovna náladu. Takové lidi nemám ráda. Takhle to opravdu nejde,“ říká bez obalu Krahulíková, která prý rozhodně Ivanu v divadle násilím držet nechtěla, vadí jí však, že se nedozvěděla vše v mezích slušnosti a na rovinu.

„Předtím jsem si říkala: Proč by manželka Karla Gotta nemohla hrát divadlo, když má pro to vlohy? V té roli byla uvěřitelná. Fakt je šikovná. Dobře se hýbala, ve všem byla dobrá. Měla jsem radost, že to klaplo, takže mě to o to víc teď mrzí. Ani Ivana Gottová se mnou ale nebude mluvit tak, jak se mnou hovořila. Teď samozřejmě tuším, že kdybych najednou chtěla udělat koncert Karla Gotta, mám smůlu. To mě mrzí, mám ho strašně ráda. Uznává ho celý národ, je obrovskou ikonou. O to víc mě trápí, co jsem s jeho ženou zažila,“ dodala producentka Přízraku Londýna. 

Dělá podle vás Ivana Karlu Gottovi ostudu?

David Zápal, Super.cz

Ivana Gottová a Karel Gott

Ivana Gottová a Karel Gott Michaela Feuereislová

Zaměstnavatelka Ivany Gottové si nebere servítky: Je to rozmazlená holka, která se neumí chovat

29. května 2015 13:25

Má za sebou coby producentka sedm muzikálů, ale ještě nikdy se jí prý nestalo, aby s ní některý z umělců zametal jako Ivana Gottová (39)! Ema Krahulíková, která má na triku Přízrak Londýna, v němž manželka Karla Gotta (75) hrála věčně navátou prostitutku, Super.cz prozradila detaily z ukončení angažmá Ivany v divadle. Ta skončila nečekaně, kolegy přivedla do problémů, a nyní se podle názoru mnohých chabě vymlouvá na podlomené zdraví.

„Jsem z toho špatná, že to dospělo až do tohohle stavu. Kdyby nám Ivana prostě oznámila, že už hrát nechce, respektovali bychom to. Ta komedie okolo byla zbytečná. Jsem ženská, fandila jsem jí, takže kdyby mi u kafe řekla na rovinu, že si potřebuje odpočinout, pochopila bych to a našla bych si alternaci. Když mi ale každou chvíli říkala něco jiného, tak jsem nevěděla, na čem jsem,“ říká Krahulíková.

„Nenechám se sebou nikoho zametat, ani Ivanu Gottovou. Jak si vůbec mohla dovolit oznámit mi, že určila, že za ni bude hrát někdo jiný? Pak přišla s nemocí, mluvila také o právnících. Bojovala jsem za ni, upřímně ani netušíte, kolik lidí nám oznámilo, že jestli v muzikálu bude hrát ona, tak do divadla nepřijdou. Opravdu jsme si na ní nedělali jméno, spíš naopak, ale ráda dávám šanci lidem, aby si splnili své sny. Byla výborná, opravdu jí to šlo. Asi jí někdo radí strašné blbosti, jinak její jednání nechápu,“ zlobí se producentka.

„Řekla jsem jí do očí, že se chová jako rozmazlená holka. Tak na mě působí. Říct, že není profesionálka, která neumí do ničeho vstoupit a profesionálně z toho vystoupit, je daleko horší, než říct, že je rozmazlená,“ dodala. 

Věříte producentce, že Ivana je rozmazlená?

David Zápal, Super.cz

Ivana Gottová i její muž Karel se vyjádřili ke kauze odchodu Ivany z muzikálu Přízrak Londýna.

Ivana Gottová i její muž Karel se vyjádřili ke kauze odchodu Ivany z muzikálu Přízrak Londýna. Michaela Feuereislová

Ivana Gottová vrací úder: Co napsala na adresu producentky, která ji nazvala rozmazlenou holkou?

31. května 2015 11:31

Kolem Ivany Gottové (39) a jejího nečekaného odchodu z muzikálu Přízrak Londýna je v posledních dnech pěkně rušno. Na jméno jí nemohl přijít režisér muzikálu Lumír Olšovský, který její chování nechápal i producentka Ema Krahulíková. Ta zase Ivaně nechala slupnout hned několik hořkých pilulí svými prohlášeními, že je to rozmazlená holka a dělá chudákovi Karlu Gottovi (75) jen samou ostudu.

 

Samotná Ivana se k celé kauze vyjádřila podrobněji až nyní. Na sociální síti Karla Gotta včera před půlnocí vyšlo její oficiální stanovisko.

„Emu Krahulíkovou jsem požádala o přerušení mého účinkování v muzikálu, a to v okamžiku, kdy jsem měla jistotu, že můj aktuální zdravotní stav mé účinkování vylučuje, a současně s vědomím, že existují rovnocenné alternace. Vzhledem k mému úrazu v divadle moje zdravotní potíže nebyly a nejsou pro produkci muzikálu žádnou novinkou,“ uvádí Gottová a dále k celé kauze uvádí následující.

„Současná prohlášení Emy Krahulíkové jsou v rozporu s tím, co bylo na schůzce domluveno, jsou nepravdivá (např. dne 29. 5. 2015 jsem neměla v muzikálu vůbec vystupovat) a dochází k neoprávněnému zveřejňování osobních údajů o mém zdravotním stavu. Podle mého mínění jsou tato prohlášení motivována snahou o zviditelnění muzikálu, nicméně jsem přesvědčena, že kvalita muzikálu i vysoká úroveň kolegů to nemají zapotřebí,“ píše v posledním bodě svého prohlášení Gottová, která se zřejmě rozhodla definitivně stáhnout z veřejného života a stát svému muži po boku

K celé situaci se vyjádřil i Karel Gott, který se své ženy vždy zastával. „Formu, obsah i způsob medializace přerušení účinkování mé ženy v muzikálu Přízrak Londýna, stejně jako interpretaci schůzky s Emou Krahulíkovou považuji ze strany produkce muzikálu za krajně neseriózní, neboť neodpovídá ani skutečnosti ani dohodě s Emou Krahulíkovou učiněné na schůzce, které jsem se i sám zúčastnil. Na tuto schůzku jsem šel jako manžel Ivany se znalostí jejího zdravotního stavu a dnešním pohledem viděno též jako svědek,“ uvedl Gott. 

Super.cz

  31. května 2015 • 05:00

Nemocná Gottová přistižena na večírku! Divadlo zuří, Gott ji brání

Podle kolegů je Ivana nechala na holičkách a šla se raději bavit.
Podle kolegů je Ivana nechala na holičkách a šla se raději bavit. (Aha! – David Kundrát, Martin Hykl, Pavel Machan, Marek Pátek)
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naštvala celé Divadlo Broadway, protože narychlo kvůli zdravotním problémům odešla z muzikálu Přízrak Londýna! V pátek večer, kdy měla původně podle producentů stát na jevišti, se ale Ivana Gottová (39) objevila na oslavě 70. narozenin Karla Šípa. A to je rozpálilo doběla!

 

„Měla hrát v pátek a v sobotu,“ tvrdí producentka muzikálu Ema Krahulíková (54). To, že se Ivana objevila v pátek večer na lodi Taurus, kam přišla popřát k 70. narozeninám rodinnému příteli, ji překvapilo.

Do celé věci se ale vůbec poprvé vložil manžel Gottové Karel Gott (75). „Není pravda, že měla v pátek hrát. Bez ohledu na to, že paní Krahulíková souhlasila s přerušením účinkování Ivany v květnu a červnu, čehož jsem byl přítomen, ani podle původního harmonogramu v pátek hrát neměla,“ řekl Nedělnímu Aha! důrazně Gott. Na tom, že jeho žena i přes potíže přišla na párty na lodi nevidí nic špatného

„Pátečních soukromých narozenin Karla Šípa jsme se zúčastnili na moji žádost, vždyť s Karlem nás spojuje dlouholeté přátelství a spolupráce“ pozastavil se Gott. „Proč by mělo vadit, že se mnou přišla popřát, když ten večer neměla nikde jinde být“ sdělil Nedělnímu Aha! Gott.

Podle našeho zjištění hrála v pátek v divadle alternace Gottové Vanda Konečná (43), v sobotu už nastoupila náhradnice za Ivanu – Adriana Bajtková (26).

Karla Gotta celá situace okolo jeho ženy velmi znepokojuje! „Ivana má zdravotní problémy. A to jsem také paní producentce Krahulíkové potvrdil. Rozešli jsme se tím, že jsme domluveni, že Ivana na květen a červen účinkování přeruší a podle vývoje zdravotního stavu se do konce června domluví, jak to bude od září,“ řekl Nedělnímu Aha! Gott.

„Formu, obsah i způsob medializace přerušení účinkování Ivany v muzikálu, stejně tak interpretaci schůzky s paní Krahulíkovou považuji ze strany produkce prostě za neseriózní. Neodpovídá ani skutečnosti ani dohodě s paní Krahulíkovou. Na schůzku jsem šel jako manžel Ivany se znalostí jejího zdravotního stavu a dnešním pohledem viděno též jako svědek. Neexistuje jediný důvod, aby produkce zveřejňovala detaily o zdravotním stav Ivany“ dodal zpěvák.

Ivana: Zranila jsem se!
Gottová v sobotu večer ve svém vyjádření napsala, že se zranila a proto nemůže momentálně v divadle hrát. "Emu Krahulíkovou jsem požádala o přerušení mého účinkování v muzikálu, a to v okamžiku, kdy jsem měla jistotu, že můj aktuální zdravotní stav mé účinkování vylučuje, a současně s vědomím, že existují rovnocenné alternace. Vzhledem k mému úrazu v divadle moje zdravotní potíže nebyly a nejsou pro produkci muzikálu žádnou novinkou."

autor red

zdroj Aha,cz
 

Gottova urputná německá obdivovatelka: V Praze si koupila byt, chce být mistrovi blíž?!

4. června 2015 ● 05:00

Slavný zpěvák Karel Gott (75) není známý jen u nás v České republice, ale jeho hudbu milují i fanynky za hranicemi. Hlavně v Německu. Hitem Biene Maja si získal mnoho nových obdivovatelů a obdivovatelek. Občas i trochu fanatických.

Karel Gott byl jedním z vážených hostů narozeninové oslavy kapelníka Václava Hybše. Mistr svému příteli obstaral vskutku zajímavý dárek. Věnoval mu taktovku celou ze zlata s tím, že by si rád zadirigoval. „Kapelníci mohou nenápadně sledovat ženy,“ zavtipkoval Karel Gott. Hybš mu tedy svůj orchestr na chvíli půjčil.

Zřejmě ale zaregistroval jednu ze svých nejurputnějších fanynek. Hannelore Uhl (49) totiž seděla v publiku. Mistr po koncertě totiž utekl zadem a tak úplně předešel tomu, že by se s Hannelore vůbec setkal.

Veliká Gottova fanynka se přitom pochlubila, že si v Praze pořídila byt. Zřejmě touží být božskému Kájovi co nejblíž. Hannelore Uhl "pronásleduje" Gotta již delší dobu. A vypadá to, že je Mistrem skutečně posedlá.

"Zazvonila pozdě v noci, my jsme s mojí ženou otevřeli a říkáme: Co si přejete? A ona: Já jsem pověřená Ježíšem Kristem, abych sdělila, že jenom my k sobě patříme, že tvoje žena je jen divadlo, ty fotky jsou montáže! Je to lež a ty to musíš uvést na správnou míru," vyprávěl Gott v minulosti na Frekvenci 1, co s Hannelore zažil. Snažil se prý německé ultrafanynce rozumně domluvit, ale nepochodil.

A tak má Hannelore v patách nadále, jak se ukázalo i na Hybšově osmdesátce. Gott se však ženě, která na něj číhala již i na Bertramce v křoví, vyhýbá. Avšak i když mají lidé Hannelore za šílenou, ta to odmítá. „To jsou sprosté lži! Já nejsem blázen. V Darmstadtu jsem se podrobila speciální psychoterapii. Pětadvacetkrát jsem byla u psycholožky a ta mi na závěr sdělila, že nejsem schizofrenní,“ tvrdila Blesku před několika lety.

 
 
 
 
Autor: venu
zdroj Blesk,cz
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   15. června 2015 • 12:00

ODTAJNĚNO: Gottova dcera prozradila, co všechno jí táta platí, proč pro něj nepracuje a jak vychází s Ivanou!

Gottova dcera řekla, jak to ve skutečnosti má s tátou a macechou Ivankou.
Gottova dcera řekla, jak to ve skutečnosti má s tátou a macechou Ivankou. (Foto: Marek Pátek, archiv Dominiky Gottové)
 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po 13 letech života ve Skandinávii se Gottova (75) nejstarší dcera Dominika (41) vrátila do rodného Česka. Nenastěhovala se do vily na Bertramce, nezačala pro tátu pracovat, potýkala se s psychickými problémy. Teď teprve prozradila, jak žije, co jí táta platí a jak vychází s macechou Ivanou (39).

 

Nedávno se objevily informace o tom, že Dominika má po návratu ze zahraničí velké problémy se sžít s novým prostředím, kulturou, lidmi, rolí ve společnosti. A ona to nepopírá, přiznává, že problémy tu opravdu byly. „Odchod z Finska nebyl jednoduchý, návrat domů také. To víte, že to byl nápor na psychiku. Ale zvládla jsem to. Především díky tátově pomoci,“ říká Dominka v rozsáhlém rozhovoru pro Nedělní Blesk a hned musí zodpovídat otázku, jak jí slavný táta pomohl po návratu finančně.

„Táta mi pomohl, abych mohla znovu žít v rodné zemi. Financuje mi v Praze byt a dokonce mi pomohl najít zaměstnání,“ přiznává blondýnka, která teď pracuje jako kosmetička a rázně odmítá spekulace, že se měla drát na místo manažerky svého otce. „Nikdy nebyla řeč o tom, že já bych chtěla pracovat jako tátova manažerka, že bych dělala to, co snad teď pro tátu dělá Ivana. Nedává smysl, že bych najednou chtěla dělat něco, s čím nemám nic společného,“ tvrdí Dominka a dodává: „To bych přece studovala management a nikoliv kosmetiku... My si do řemesla nefušujeme!“

Dominika odpověděla i na otázku, jak teď vychází s macechou Ivanou. „S Ivanou máme vztah dobrý, nikdy mi nic špatného neudělala,“ řekla stroze dcera Mistra.

autor ph Ipb

zdroj Aha,cz

Dominika s tátou Karlem Gottem

Dominika s tátou Karlem Gottem Michaela Feuereislová

Takhle vypadá Dominika Gottová po třech měsících v Česku: Zatím jí pomáhá slavný táta, ale už se staví na vlastní nohy

20. června 2015 18:57

Jsou to přesně tři měsíce, co se dcera Karla Gotta (75), Dominika, po čtrnácti letech, kdy žila ve Finsku, vrátila domů do Prahy. Zatím to není jednoduché, ale Dominika věří, že se jí podaří se uchytit. Finsko, kde žila s partnerem muzikantem, opustila, když už dál nedokázala zvládat jeho maniodepresivní psychózu.

Dominiku jsme potkali odpoledne před přehlídkou určenou pro nadaci Slunce, která pomáhá lidem s autismem. Byla na školení pro vizážistky a sama už modelky líčila. "Chci se živit jako kosmetička. Ve Finsku jsem přesně 15. února, tedy těsně před odletem do Prahy, dokončila kurz pro kosmetičky," vysvětlila Dominika Gottová. "Líčení a make-up patří k práci kosmetičky, ale chtěla bych rozšířit svůj obor i o vizážistiku. Na kurzu jsem se cítila báječně a úplně mi to rozzářilo den," dodala.

"Kosmetice a make-upu se chci do budoucna věnovat a pokud se ukáže, že mám talent i na vizážistiku, budu jenom ráda. Nesmírně mě to baví a cítím, jak mě to nabíjí energií a radostí. Je to aktivita, kdy se máte pořád do budoucna co učit, pořád to jde dopředu a nikdy nemáte jeden den stejný jako druhý," míní.

Ve Finsku Dominika pracovala v oblasti pohostinství. "Mám střední hotelovou školu, takže jsem se živila jako servírka a barmanka, pak jsem pracovala jako manažerka v jedné japonské restauraci. A na začátku, když měl ještě přítel kapelu, tak jsem se starala o její merchandising, tedy internetový obchod," vyprávěla.

Pohostinství ale dala vale. "Je to krásná práce, jste tam také mezi lidmi, ale před dvěma a půl lety jsem si řekla, že už jsem ve věku, že i když tu profesi mám ráda, neumím si představit sama sebe v tomhle oboru třeba v padesáti nebo šedesáti letech. A je na čase s tím něco dělat," připustila.

"Začínám nový život, jak profesní, tak soukromý. Ještě nemám ani vizitky. Po čtrnácti letech je to velká změna. Tatínek mi pomáhá, protože víceméně začínám od nuly, i když jsem samozřejmě měla nějaké úspory. Mám tady ještě pořád i hromadu kamarádů, jenomže problém kosmetiček a vizážistů je, že mají hrozně málo času a nejvíc práce dělají, když mají ostatní volno. Snad se mi podaří skloubit pracovní a profesionální život," doufá.

Nového partnera si tady ještě nenašla. "Na to ještě nebyl čas, i když soukromý život je důležitý a jsem moc ráda, že jsem zpátky," uzavřela. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Gott cestoval z dovolené: Zažil let hrůzy!

Karel Gott zažil let hrůzy!
 
8. července 2015 ● 19:59

Let hrůzy zažili lidé, kteří cestovali v úterý z řeckého Heraklionu do Prahy. „Dostali jsme se do bouře, mysleli jsme , že je to naše poslední hodinka. Na palubě byl s námi i Karel Gott,“ řekl Blesku čtenář. 

Slavík trávil na Krétě odpočinkový týden s manželkou Ivanou (39) a dcerami Charlotte (9) a Nellinkou (7). V úterý večer se od nich ale odpojil a odcestoval z pracovních důvodů zpět domů.

„Vzlétli jsme po půl jedenácté večer. V půl jedné jsme měli přistát v Praze,“ líčí čtenář. Pro cestující byl zážitek, že s nimi byl na palubě slavný zpěvák. „Někteří lidé si ho fotili. Pak jsme ale vletěli do strašlivé bouřky,“ popisuje muž chvějícím se hlasem. „Mysleli jsme všichni, že je po nás. Křídlo mířilo k zemi, druhé nahoru, příšerný zážitek. Bál se i Gott, a ten se na rozdíl od nás ostatních něco nacestoval,“ tvrdí muž.

Živel nad Prahou zuřil tak, že letadlo po několika marných pokusech přistát odletělo do Brna. "Ano, je pravda, že pan Gott při cestě z dovolené zažil tuto nepříjemnost, ale je v pořádku," řekla Blesk.cz zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. "Letadlo čekalo v Brně dvě hodiny, pak se s cestujícími vydalo zpět do hlavního města. Pan Gott a další dorazili na Letiště Václava Havla okolo páté hodiny ranní," dodala mluvčí.

 
 
Autor: Hana Höschlová, Luboš Procházka

zdroj Blesk,cz

Karel Gott skončil v nemocnici.

Karel Gott skončil v nemocnici. Michaela Feuereislová

Karel Gott byl převezen do nemocnice: Kvůli zdravotním komplikacím ruší vystoupení

27. října 2015 18:50

Miláček národa s neotřesitelnou pozicí v českém hudebním šoubyznysu musel dočasně přerušit svůj pracovní program a skončil v nemocnici, kde si nejspíš nějakou dobu poleží

Karel Gott (76) tradičně podrobnosti o svém zdravotním stavu nezveřejňuje, aby u svých fanoušků nezpůsobil paniku. Důvodem jeho náhlého převozu nebylo jen pouhé vyšetření a zpěvák musel v nemocnici zůstat.

„Bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. Velmi ho to mrzí, ale hospitalizace v nemocnici mu koncertování neumožní. Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat. Věří, že to pochopíte a obzvlášť žádá média o lidskost, shovívavost a slušnost,“ zní oficiální vyjádření na sociální síti Karla Gotta.

Podle informací Blesku musí zpěvák předčasně podstoupit operaci srdce. "Panu Gottovi měli na konci listopadu operovat aortální zúžení srdeční chlopně. Jenže dnes ho postihla velká srdeční slabost. Bude tedy muset na operaci dříve,“ tvrdil zdroj z nemocnice.

Fanoušci svého oblíbence ihned zahrnuli povzbuzujícími vzkazy. Všichni se shodnou na tom, že by Karel Gott měl ubrat v pracovním nasazení, aby si neruinoval zdraví. Snad nejde o nic vážného a Mistr bude na konci listopadu na vyhlášení ankety Český slavík opět ve formě.

Adam Chromý, Super.cz

 
Karel Gott je podle jeho manželky Ivany v pořádku.

Karel Gott je podle jeho manželky Ivany v pořádku. Michaela Feuereislová

Ivana Gottová promluvila o zdravotním stavu svého manžela: Tohle Karel vzkázal z nemocnice

28. října 2015 18:21

Zpráva o náhlé hospitalizaci Karla Gotta (76) vyděsila jeho příznivce nejen v České republice. Mistr zákrok ustál a po manželce vzkázal, že je jeho stav stabilizovaný.

Karel Gott skončil po náhlé slabosti na operačním sále, kde mu byl proveden zákrok, který plánoval až o měsíc později. Jeho stav si však vyžádal okamžitou pomoc a zpěvák musel zrušit chystaná vystoupení. Zdravotní komplikace Karla Gotta byly obestřeny tajemstvím, ale Ivana nyní konečně do světa vyslala dobrou zprávu.

„Milí Karlovi příznivci, manžel včera v poledne podstoupil operaci, jeho stav je stabilizovaný a pooperační průběh je bez komplikací. Všechny vás moc zdraví a děkuje za krásné a povzbuzující vzkazy,“ napsala Ivana Gottová (39) na sociální síti, čímž uklidnila jeho obdivovatele, kteří o něj měli obavy. Pokud vše dobře dopadne, Karel své publikum nezklame a dostaví se na konci listopadu na vyhlášení ankety Český slavík.

Adam Chromý, Super.cz

 
Karel Gott nakonec neměl problémy se srdcem.

Karel Gott nakonec neměl problémy se srdcem. Michaela Feuereislová

Ivana Gottová opět promluvila o zdravotním stavu svého manžela: Operovali ho, ale nejednalo se o srdce!

29. října 2015 19:27

Ač si všichni mysleli, že byl Karel Gott (76) převezen do pražského IKEMU k akutní operaci srdce, ve skutečnosti bylo všechno jinak. Zpěvák byl sice už v neděli odvezen s nevolností na kardiologii, ale lékaři zjistili, že se jedná o problém v oblasti dutiny břišní. Všechny spekulace uvedla na sociální síti na pravou míru Mistrova manželka Ivana Gottová.

"Milí příznivci, chtěla bych vás informovat o tom, že manželovi se po operaci daří dobře, zotavuje se a rehabilituje. Přesto, že se Karel ke svému zdravotnímu stavu nechtěl konkrétněji vyjádřit, poprosil mne, abych celou věc uvedla na pravou míru. Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní. Věřím, že budete respektovat jeho právo na soukromí. Karel vám všem zároveň děkuje za to ohromné množství povzbuzujících přání k brzkému uzdravení," napsala na sociální síti Ivana Gottová.

Ať už má tedy Gott jakékoliv zdravotní komplikace, přejeme mu, aby se co nejdříve uzdravil... 

Anna Veškrnová, Super.cz

Karel Gott

Karel Gott Foto: Showpix

Operace Karla Gotta: Jedna záhada za druhou! Kolem zpěvákovy nemoci je spousta podivností

30. října 2015 13:06

Včerejší vyjádření manželky Karla Gotta (76) Ivany Gottové (39) o tom, že božský Karel je ve špitále od neděle a že neprodělal operaci srdce, ale pod skalpel musel kvůli náhlé příhodě břišní, mělo sice vnést do vlny spekulací jasno, ale způsobilo spíš naprostý opak. Ukazuje se, že informace v něm obsažené vyvolávají další otázky!

„Manžel nikdy problémy se srdeční chlopní neměl, proto se o její operaci ani neuvažovalo. Léčil se pouze s arytmií a na ni pravidelně bere léky. Do nemocnice jsem manžela vezla v neděli odpoledne, protože mu bylo už delší dobu nevolno. Přijali ho na kliniku kardiologie IKEM a po vyloučení kardiálních příčin bylo nutné provést operaci pro náhlou příhodu břišní,“ tvrdí Ivana Gottová.

V úterý 27. října se na sociální síti zpěváka objevilo, že byl operován právě ten den. Znovu to potvrdila i Kájova mluvčí Aneta Stolzová. Drtivá většina náhlých břišních příhod je ale život ohrožujících a operují se okamžitě, ne až o 48 hodin později.

Může se jednat například o zánět slinivky, tlustého střeva či pobřišnice, neprůchodnost střev, krvácení do břicha, v úvahu připadá také perforace apendixu, žlučníku, kolika močovodu a mnoho dalších potíží. Prostě ani v jednom případě nejde o žádnou legraci, s kterou by se dalo čekat dva dny!

Že by ale tak velký profík rušil svou účast na úterním koncertě Evy Pilarové až v ten den, kdyby přitom už dva dny věděl, že nebude moci přijít, tomu se také nechce věřit.

Je tu navíc další ale: profesor Jan Pirk je jedním z nejuznávanějších operatérů srdce v Evropě. Těžko by potvrzoval, že Gotta léčí a že je u něj na oddělení, pokud by se jednalo („jen“) o problém s břichem. Na to se v žádném případě nespecializuje!

A že by dva dny špičkoví lékaři nenašli pravou příčinu zpěvákových potíží, a proto ho operovali tak pozdě? Zpěvákovo okolí možná mlží proto, že Gott má panickou hrůzu z toho, aby ho obdivovatelé nevnímali jako nemocného člověka. Třeba se ale tahle záhada také jednou objasní.

Hlavní ale je, a všichni to Karlu Gottovi přejí, aby se co nejdříve uzdravil a bylo mu dobře! 

David Zápal, Super.cz

 

Karel Gott

Karel Gott Hermína

Karel Gott ruší pracovní program. Na Slavících nevystoupí

1. listopadu 2015 8:35

Zpěvák Karel Gott (76) zrušil svá plánovaná vystoupení, minimálně pro nadcházející měsíc. Nevystoupí ani na předávání Slavíků 28. listopadu, kde měl zazpívat duet s Petrem Kolářem.

Ať už byl zákrok, jejž musel zpěvák podstoupit, jakkoli vážný, Mistr se nyní musí šetřit a být na sebe nanejvýš opatrný. Plánovaná listopadová vystoupení tudíž nepřipadají v úvahu.

I vzhledem k jeho věku už si tělo žádá ‚jemnější‘ zacházení, a ne pracovní zápřah na sto procent.

Gott v letošním ročníku bojuje o jubilejní čtyřicátou sošku, zda na Slavících usedne alespoň do hlediště a v případě vítězství si cenu osobně převezme, je zatím nejasné. 

Lucie Sieglová, Super.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karel Gott má rakovinu mízních uzlin

Lékaři diagnostikovali u Karla Gotta zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin. Zpěvák zahájil léčbu ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, informovala v pondělí Gottova mluvčí Aneta Stolzová.


Karel Gott na snímku z 6. prosince 2014
 

Karel Gott na snímku z 6. prosince 2014

FOTO: Michal Kamaryt, ČTK

Non-Hodgkinův lymfom

Nádorové onemocnění Non-Hodgkinův lymfom se může vyskytovat ve všech tkáních, ve kterých jsou přítomny lymfocyty (bílé krvinky), takže kromě uzlin postihuje kostní dřeň, zažívací trakt, štítnou žlázu, oko, mozek, kůži, játra, slezinu, plíce, kosti, varlata, ledviny nebo další tkáně.

Non-Hodgkinské lymfomy se dělí na NHL nízkým a vysokým stupněm malignity (zhoubnosti). Ty vysokým stupněm malignity jsou velmi agresivní, od začátku způsobují řadu vážných obtíží, ale při dostatečně razantní léčbě jsou vyléčitelné.

Naproti tomu NHL nízkým stupněm malignity (indolentní) probíhají daleko pomaleji, člověk o jejich existenci nemusí měsíce nebo dokonce léta vůbec vědět. U této skupiny lymfomů je reakce na léčbu obvykle také velmi dobrá, ale nemoc má sklon se vracet, je nutno ji opakovaně léčit.

Zdroj: Ordinace.cz

Dnes 18:53 - Praha
(Aktualizováno: 19:54 )

Lékaři podle Stolzové u Gotta diagnostikovali takzvaný Non-Hodgkinův lymfom. Objevili ho při operaci náhlé příhody břišní, které se šestasedmdesátiletý zpěvák podrobil minulý týden v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM).

V neděli večer zahájil Gott cílenou léčbu ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze.

„Manžel si přeje, abyste věděli o jeho aktuálním zdravotním stavu. I přesto, že se mi to nepíše lehce, situace je bohužel taková, že Karlovi byl při operaci náhlé příhody břišní diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom. Bylo potřebné Karla převést z IKEM na specializované hematologické oddělení I. Interní kliniky Všeobecné fakultní nemocnice v Praze,” uvedla na Gottových oficiálních stránkách jeho manželka Ivana Gottová.

Délka léčby není jasná

O šestasedmdesátiletého zpěváka se podle ní stará tým specialistů vedený profesorem Markem Trněným. Mluvčí Stolzová uvedla, že zatím není možné odhadnout, jak dlouho bude léčba trvat.

„Celá rodina věříme, že i díky vaší podpoře se bude mít Karel sílu uzdravit. Moc vás zdraví a statečně bojuje, protože vás nechce zklamat. Zvládly to jiné rodiny, zvládneme to společně také,” dodala Ivana Gottová.

Gotta lékaři operovali kvůli břišním problémům v úterý 27. října. Do pražského Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) přijel už v neděli 25. října, protože mu bylo nevolno. [celá zpráva]

Už v létě měl Gott problémy se srdeční arytmií, na kterou bere léky. Lékaři při současné hospitalizaci vyloučili, že by jeho stav měl kardiovaskulární příčiny.

„Pan Gott žádá o respektování soukromí. Své příznivce a kolegy Karel Gott moc zdraví a děkuje za všechna povzbuzující přání k brzkému uzdravení,” uvedla před několika dny jeho mluvčí Stolzová.

Klinika, na níž se Gott léčí, je podle svých webových stránek orientována na hematologickou problematiku a zejména na hemato-onkologii. Je jedním ze sedmi center intenzivní hematologické péče v České republice. „Je vedoucím pracovištěm zejména pro diagnostiku a léčbu lymfomů, chronické lymfatické leukémie, mnohočetného myelomu, myelodysplastického syndromu,” zní charakteristika pracoviště. Při klinice byl vybudován národní registr nemocných s lymfomy a působí zde národní registr provedených transplantací krvetvorných buněk.

 

Rakovina Karla Gotta: Situace je strašně vážná, držme božskému Kájovi palce!

3. listopadu 2015 10:06

Včerejší oznámení Ivany Gottové o tom, že Karel Gott (76) bohužel trpí nádorem uzlin, takzvaným Non-Hodgkinovým lymfomem, otřásla celou republikou. Nejslavnějšímu českému zpěvákovi drží všichni palce, jak se ale zdá, přestože manželka zpěváka je plná optimismu, situace bude nejspíš mnohem vážnější.

„Tahle nemoc je složitější na diagnostiku a bohužel se dá předpokládat, že jestli ji Mistrovi diagnostikovali až po otevření dutiny břišní kvůli náhlé břišní příhodě, s poměrně velkou pravděpodobností už šlo o metastázy. Ty by ostatně mohly zapříčinit i vznik náhlé břišní příhody. Pokud to tak je, může jít o pokročilé, možná až třetí stadium nemoci,“ varuje odborník, který si z pochopitelných důvodů nepřál zveřejnit své jméno.

Non-Hodgkinův lymfom se dělí na lymfom s nízkým a vysokým stupněm zhoubnosti. O tom, že pacient trpí první variantou, nemusí léta vědět, probíhá pomalu. Nemoc se má sklon vracet.

Druhá možnost je mnohem agresivnější. Od začátku způsobuje řadu obtíží, agresivní forma léčby však dokáže řadu nemocných zachránit. Uvádí se čísla mezi 70 až 85 procenty pacientů. Jak ale lékaři zdůrazňují, záleží na věku, zdravotním stavu a dalších subjektivních podmínkách u každého pacienta.

O tom, že situace nebude úplně růžová, hovoří i německý Bild, jemuž měl blízký rodinný přítel oznámit, že situace je natolik vážná, že Gott bojuje o život.

Zpěvák leží na první interní klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se o něj stará tým specialistů pod vedením profesora Marka Trněného. Právě on oznámil, že kvůli nádoru došlo i k náhlé břišní příhodě VIP pacienta. „Dnes byla zahájena cílená léčba tohoto onemocnění za použití nejmodernějších prostředků a za spolupráce týmu odborníků. V tuto chvíli nelze odhadnout, jak dlouho bude léčba trvat,“ uvedl v prohlášení. Tak hodně štěstí, Karle Gotte i pane doktore! 

David Zápal , Super.cz

 

Dominika Gottová a Karel Gott

Dominika Gottová a Karel Gott Michaela Feuereislová

Dcera Karla Gotta Dominika dojemně: Tátovi zůstává naděje! Proč jí ale Ivana stav otce tajila?

4. listopadu 2015 8:02

To, co se v posledních dnech děje kolem Karla Gotta (76), otřáslo nejen jeho fanoušky, ale pochopitelně o to více i jeho nejbližšími. Zdrcená je například jeho dcera Dominika Gottová (42). Je jí hrozně. „Dobré zprávy jsou pryč,“ napsala si na svou sociální síť anglicky.

„Alespoň zůstala naděje. Bůh žehnej mému otci. ON TO DOKÁŽE, MUSÍ! Omlouvám se, přátelé, že neodpovídám na vaše individuální zprávy, ale je to prostě těžká situace,“ uvedla.

Podle našich zpráv žena, která se po letech vrátila do Česka, a tak může být svému nemocnému otci nablízku, ze začátku vůbec nemohla svého otce navštívit, zpěvákova manželka Ivana snad jen nedopatřením zamezila přístup k Mistrovi úplně všem.

Jenže o tom, že má její táta rakovinu mízních uzlin, ve finále Dominika slyšela také snad jen pár minut předtím, než zbytek národa. To už jí to rovnou mohli nechal dočíst se na internetu. Jako by ani nebyla jednou z jeho nejbližších příbuzných! „Dozvěděla jsem se to v pondělí od Ivany, jsem v šoku a je mi těžko,“ prozradila deníku Aha! dcera Slavíka.

Proč jí nemoc tatínka jeho manželka tajila, to zůstává záhadou. K otci ji nakonec pustili až ve čtvrtek, tedy pátý den od chvíle, kdy ulehl v pražském IKEMu. Nyní dlí na hematologii v nemocnici na pražském Karlově náměstí, Dominika se za ním co nejdřív chystá. 

David Zápal , Super.cz

 

Karel Gott naposledy před kamerou před onkologickou léčbou: Tohle že je dnes těžce nemocný Slavík?

6. listopadu 2015 18:33

Až z toho jde mráz po zádech! Karel Gott (76) před pár týdny natočil videoklip k duetu s Petrem Kolářem (48) To jenom láska zastaví čas. Nejenže v textu jsou pasáže, které jsou vzhledem k současné léčbě rakoviny nejslavnějšího Čecha o to víc dojímající, navíc do natáčení dal zpěvák takovou porci energie, až se tají dech!

Rocková balada, v níž Gott pořádně přitvrdil, vznikla v produkci známého kytaristy Miloše Dodo Doležala. A objevila se jak na pětidiskové kompliaci Karla Gotta Duety, kde má song se 72 svými kolegy, ale i na Kolářově nové desce A proč ne.

Mistr se v klipu projíždí s Kolářem v sajtkáře, rozbalují to ale i v polorozbořené budově nebo na pódiu jakéhosi kulturáku. A oba zpěváci ještě před onemocněním staršího z nich předpovídali, že půjde o velký hit. Přestože je to rockový nářez a Gott se v něm ukazuje úplně v jiné poloze, než jak ho dosud fanouškové mohli poznat, ambice stát se populární skladba rozhodně má.

Teď jen doufat, aby nebyla z úst božského Káji na delší čas poslední… 

David Zápal , Super.cz

 

 

Hannelore Uhl se i v nejtěžších chvílích Karla Gotta naváží do jeho rodiny.

Hannelore Uhl se i v nejtěžších chvílích Karla Gotta naváží do jeho rodiny. Foto: Archiv Hannelore Uhl a České televize

Ani v nejtěžších chvílích ho nenechá na pokoji: Na Karla Gotta opět útočí podivná fanynka z Německa

12. listopadu 2015 15:03

Jako by toho už nebylo dost! Jako by nestačilo, že se Karel Gott (76) musí potýkat s rakovinou mízních uzlin, teď se do něj začala opět navážet Hannelore Uhl, bohužel již proslavená fanynka z Německa, s kterou má Mistr už léta řadu zvláštních zkušeností. Tvrdila mu, že je dle boha pro něj vyvolenou, zvonila u něj doma na Bertramce (ona samozřejmě tvrdí něco jiného) a nevynechá jediný koncert, aby ho mohla vidět. Teď se do něj obula s plnou vervou a tvrdí věci, nad kterými zůstává rozum stát!

Žena napsala asi kilometrový komentář k momentálnímu zdravotnímu stavu Karla Gotta a vyvodila si pro sebe, že žádnou rakovinu nemá, že jde jen o spiknutí jeho manželky Ivany Gottové, kterou důsledně označuje za Macháčkovou, protože se prý nikdy Gottovou ženou nestala. Dámu ovšem musíme zklamat, Karel Gott ji skutečně pojal za ženu, mnohokrát jsme s ním na téma jeho manželství s Ivanou Gottovou hovořili a několikrát nám potvrdil, že Hannelore Uhl není žádná jeho kamarádka, jak sama sebe označuje, nýbrž že ji osobně vnímá jako problém.

„Ve skutečnosti Ivana Macháčková nikdy nežila s Karlem Gottem, ale pracovala pro Karla Gotta jenom jako uklízečka a pracovala u něj na počítači,“ jede si stále tu svou bezmezná obdivovatelka Gotta.

Podle ní se informace o Mistrově rakovině rozšířila jako msta Ivany Gottové a zpěvákovy tiskové mluvčí za to, že druhou jmenovanou měl údajně vyhodit ze svého týmu (což je nesmysl). „Cílem bylo, aby už nedostal pozvánky na koncerty a musel zrušit kariéru,“ překvapuje čím dál tím víc dáma. Že sám Mistr vyslal do světa vzkaz, v němž nemoc potvrzuje, to s Uhl evidentně nezamává, asi jeho hlas bude považovat za produkt imitátora.

Na závěr trvá na tom, že Ivana musí od Karla pryč a že ona sama miluje zpěváka celým srdcem a krásně by se o něj starala. „Jsme ideální pár, máme společné zájmy a talenty. Je na místě, aby Karel Gott s Hannelore Uhl spolužil, protože je to velmi fajn dáma,“ uzavřela, paní z jejíchž myšlenek, které jistě myslí upřímně, vážně mrazí. 

David Zápal , Super.cz

Karel Gott

Karel Gott Foto: Supraphon

Karla Gotta pustili po první fázi chemoterapie z nemocnice do domácího léčení

18. listopadu 2015 18:37

První dobrá zpráva po třech týdnech! Zpěváka Karla Gotta (76), který bojuje s rakovinou mizních uzlin, pustili včera z Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí do domácího léčení.

Slavík, kterému lékaři diagnostikovali po operaci náhlé příhody břišní takzvaný Non-Hodgkinův lymfom, má za sebou první dávku chemoterapie. Informaci sdílel na své sociální síti, kde věrným fanouškům poslal následující vzkaz.

„Milí příznivci, jsem rád, že vás mohu konečně po třech týdnech pozdravit z domova. Po první fázi chemoterapie jsem byl propuštěn do domácího ošetřování. S ohledem na svůj zdravotní stav musím dodržovat veškerá opatření spojená s mou nemocí. Děkuji vám za vaši neustálou podporu, kterou mi vyjadřujete. Váš Karel Gott,“ uvedl na své sociální síti dnes v podvečer zpěvák. 

Super.cz

Karel Gott

Karel Gott Foto: Facebook K. Gotta

Z těchto slov mrazí: Karel Gott přiznal, že už mu vypadávají vlasy a trpí velkými bolestmi

2. prosince 2015 10:14

Zpěvák Karel Gott (76) bojuje v nemocnici s rakovinou. Zahájil druhou sérii chemoterapií, a ta teprve ukáže, zda je cesta lékařů správná. Německému listu Bild poskytl rozhovor o tom, jak snáší náročnou léčbu.

"Někdy mám bolesti žaludku a kloubů, což je důsledek léčby. Také mi pomalu začínají vypadávat vlasy. To je to, co jsem očekával. Ale na takové zbytečnosti není teď čas, když vám jde o život," dodal Gott.

Zpěvák také prozradil, že jeho zdravotní stav by byl mnohem horší, kdyby se na rakovinu mízních uzlin přišlo jen o chvíli později.

"Kdyby lékaři moji rakovinu odhalili o několik týdnů později, nebyla by už šance na mou záchranu," dodal Gott, a potvrdil tak informace, že se nemoc nepodchytila hned v počátcích. I proto ta obrovská rychlost lékařů po diagnostikování rakoviny. Hned druhý den Gottovi začala první série chemoterapií. 

Gabriela Wolfová , Anna Veškrnová , Super.cz

Karel Gott už se zase léčí v rodinném kruhu.

Karel Gott už se zase léčí v rodinném kruhu. Foto: Facebook K. Gotta

Karel Gott má za sebou další fázi chemoterapie: Pustili ho domů a léčba prý zabírá!

7. prosince 2015 9:01

Zpěvák Karel Gott (76) má za sebou další fázi chemoterapie, kterou započal den poté, co si odnesl domů jubilejního čtyřicátého Slavíka.

Včera po obědě byl propuštěn z nemocnice do domácího léčení na Bertramku, kde se o něj pečlivě stará manželka Ivana Gottová (39). A jak to tak vypadá, lékaři jsou zatím s průběhem léčby Non-Hodgkinova lymfomu nadmíru spokojeni a chemoterapie zatím podle Blesku zabírá velmi dobře, byť Gott ještě zdaleka nemá vyhráno.

Mnohonásobný Slavík nedávno v rozhovoru pro německý deník Bild uvedl, že mu lékaři dali devadesátiprocentní naději na uzdravení. Zpěvák také prozradil, že jeho zdravotní stav by byl mnohem horší, kdyby se na rakovinu mízních uzlin přišlo jen o chvíli později.

"Kdyby lékaři moji rakovinu odhalili o několik týdnů později, nebyla by už šance na mou záchranu," dodal Gott. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Karel Gott začíná opět komunikovat s fanoušky: Spřádá plány na velký návrat

4. března 2016 20:45

Karel Gott (76) ukončil léčbu rakoviny mízních uzlin a zase vesele začíná komunikovat s fanoušky, kteří jej během posledních měsíců vydatně podporovali. Dnes je opět pozdravil z obrazovky Televize Nova a přiznal, že začíná intenzivně přemýšlet o svém návratu na pódia.

„Já sám nevím, kdy a kde si společně zazpíváme, ale to nejhorší mám za sebou a určité plány už mi hlavě probíhají. Těším se na vás a zatím vám přeji vše nejlepší, pevné zdraví a mějte se pěkně," uvedl s úsměvem Gott oblečený do kožené bundy s bekovkou na hlavě.

Jak zpěvák uvedl před pár dny na své sociální síti, čeká ho nyní rekonvalescence po náročné léčbě. „Během následujících měsíců budu mít dost času přemýšlet a vymýšlet, čím bych mohl své příznivce ještě potěšit,“ uvedl také čtyřicetinásobný Slavík. 

Karel Gott

Karel Gott Super.cz

Gott porazil rakovinu, ale teď dostal tohle varování

21. března 2016 9:23

V jeho případě jako by si to nikdo nepřipouštěl a všichni vnímali jen to, že rakovina mízních uzlin je pryč a už se nemůže nikdy nic stát! Vždyť „božský Kája“ je přece nesmrtelný! Přitom onkologičtí pacienti dobře vědí, že nemoc se může kdykoli vrátit a počítají s tím. Ne tak miláček národa Karel Gott (76). A velmi ho to zarmoutilo, že mu nepříznivou variantu někdo připomíná!

„Moc mě nepotěšilo vyjádření pana profesora Klenera, že se má nemoc může vrátit. Není to zrovna zpráva, ze které bych měl radost,“ přiznal Nedělnímu Blesku zpěvák, který si přikázal myslet jen pozitivně. A možnost návratu zákeřné choroby si zkrátka nechce vůbec připouštět.

Pak už ale Mistr hovořil veseleji. Den ode dne mu je prý lépe. „Ale to víte, jsem po těch chemoterapiích unavený,“ svěřil se. Má jich za sebou šest sérií a kdo je sám nepodstoupil, ani si nedokáže představit, jak moc s tělem pacienta zamávají.

K plnému zotavení mu má pomoci i to, že bude mnohem častěji s rodinou jezdit na Liberecko na ranč za známými, kteří chovají koně. 

David Zápal , Super.cz

Ivana s Karlem Gottem v roce 2002

Ivana s Karlem Gottem v roce 2002 Herminapress

Tady se na fotografy usmívala: Mrkněte, jak se 26letá Ivana Macháčková v tělovém topu dvořila Karlu Gottovi

30. prosince 2016 5:55

Je tomu už čtrnáct let, kdy se Ivana Gottová (40), tehdy ještě Macháčková, ucházela o mnohonásobného Slavíka Karla Gotta (77). Tomu bylo třiašedesát let a Ivaně sladkých šestadvacet.

Tehdy se Ivana fotografů nebála a ochotně před nimi po boku Mistra pózovala. Dnes už je zdrženlivější a ve společnosti se ukazuje jen příležitostně. A úsměvy také nerozdává tak široké jako dřív. Ivaně to ale nemůžeme zazlívat. S manželem, který si prošel vážnými zdravotními problémy, má mnohem víc starostí a také je dvojnásobnou maminkou na plný úvazek a vyzrálou čtyřicátnicí. V šestadvaceti logicky žila jinak.

A nebála se nosit ani odvážné modely. Na jedné společenské akci se vinula ke Karlu Gottovi v průsvitném tělovém topu. Až to skoro vypadalo, že si nevzala podprsenku. Na další akci pak ochotně pózovala s Gottem i návrhářkou Beatou Rajskou.

Archivní perličky, které málem zavál čas, by dnes Ivanu asi určitě rozesmály a konec roku přímo vybízí ke vtipným retro vzpomínkám... Tak proč se nepobavit? 

Anna Veškrnová , Super.cz

Nejmladší dcera Karla Gotta zdědila po zpěvákovi neuvěřitelný talent: Tohle namalovala v 8 letech

20. ledna 2017 9:55

Nejmladší dcera Karla Gotta (77) Nellinka jde v malířských stopách svého otce. Ve svých osmi letech prokázala neuvěřitelný malířský talent. Znáte stejně starou holčičku, která takhle skvěle maluje?

Karel Gott nemluví ani svým dcerám do toho, čím by jednou měly být. Třeba Charlottka mu dělá radost, že se nebojí vystupovat na prknech, co znamenají svět, a Nellinka právě svým malířským talentem.

"Rozhodli jsme se, že Charlottka se teď bude věnovat tomu, co vlastně chce být, a my podle toho nasměrujeme její budoucnost a na tom by teď měla pracovat. Co se týče Nellinky, tak když začne zpívat Charlottka, v ten moment začne dělat akrobatická salta vedle, abychom si jí všimli," řekl Gott Top Staru.

Nejmladší Gottova dcera často pozoruje tatínka při malování a snaží se od něho pochytit alespoň základy. Tento obrázek namalovala mamince k narozeninám. "Ona si připravila celé malířské vybavení olejem a začala vedle mě malovat a viděl jsem, jak ji zajímá, jak barvy připravuji, jak je míchám a jak postupuji, a velmi mne potěšilo, jak ji to zajímá," dodal Gott. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Ivana Gottová a Karel Gott

Ivana Gottová a Karel Gott Foto: Facebook K. Gotta

Už je fit? Karel Gott se po dlouhé době objevil na veřejnosti, vypadá odpočatě. A síly nabírá v Itálii!

15. března 2017 20:03

Pár týdnů jsme o něm neslyšeli, po operaci a krátce po ní také po nečekané návštěvě jednoho plesu, což mu někteří vyčítali, se Karel Gott (77) stáhl do ústraní, aby v klidu nabíral síly. Aby si snad jeho obdivovatelé nemysleli, že na ně zanevřel, vyslal jim teď jasný vzkaz!

„Měli jsme příležitost navštívit operu La traviata v legendární milánské La Scale s výjimečnou operní divou Annou Netrebko. Představení pro nás bylo operní lahůdkou a když jsme vycházeli z divadla, všem se nám hned chtělo zpívat,“ stojí nyní v postu Gotta na sociální síti. Do něj nechal vložit i fotografii, na níž pózuje s divadelním kukátkem a také s manželkou Ivanou Gottovou (41).

Té mnozí opět poslední dobou vyčítali, že zpěváka snad komanduje, objevily se ale i hlasy, které ji obhajují. A zpěvák se patrně také domnívá, že jeho žena nic špatného nedělá, jinak by možná spíš stála v koutě na hanbě a nebral by ji na tento výjimečný umělecký zážitek.

Karel vypadá odpočatě, ta tam je únava po vlekoucích se zdravotních potížích. A to patrně fanouškům udělá tu největší radost! 

David Zápal , Super.cz

Karel Gott s manželkou Ivanou

Karel Gott s manželkou Ivanou Foto: archit K. Gotta

Takhle si užíval Karel Gott s manželkou Ivanou dovolenou v Itálii: Máme fotky!

16. března 2017 10:15

Karel Gott (77) je fit a opět cestuje. Před pár dny si na otočku zaletěl do slunné Itálie. Doprovod mu dělala manželka Ivana a už podle fotek, které poskytli manželé Top Staru, je patrné, že šlo o romantický výlet.

Karel je opět ve skvělé formě a zahraniční cesty, kde je přeci jen o pár stupňů více než u nás, si užívá. Manželé si dělali selfíčko na terasách páté největší katedrály na světě a se svými přáteli navštívili známý milánský operní dům La Scala. "Měli jsme příležitost navštívit operu La traviata v legendární milánské La Scale s výjimečnou operní divou Annou Netrebko. Představení pro nás bylo operní lahůdkou, a když jsme vycházeli z divadla, všem se nám hned chtělo zpívat," uvedl Gott na své sociální síti.

Odpočatý Karel Gott se již dnes zúčastní premiéry muzikálu Čas růží, který je složený z jeho hitů. Na muzikál Sagvana Tofiho dorazí do Hudebního divadla Karlín s manželkou i dcerami Charlotte a Nellinkou. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Přejeme Mistrovi brzské uzdravení

(Jirka, 28. 10. 2015 6:45)

Pan Karel Gott nám ještě ukáže po vyléčení jak mu to pěkně zpívá. Proto mu přejeme brzské uzdravení, hodně sil a zdravíčka do dalších let.
Zdravíme pana Mistra, nechci zde mluvit za celý národ, ale určitě většina národa Vám přeje jen to nejlepší.

Re: Přejeme Mistrovi brzské uzdravení

(gjkkgkgj, 6. 12. 2019 19:40)

ruruzukuuukutkuffk

Správné vyjadření k článku Gottova urputná německá obdivovatelka: V Praze si koupila byt, chce být mistrovi blíž?!

(Hannelore Uhl, 8. 7. 2015 15:38)

Uvedený článek obsahuje o mně lži, protože nikdy jsem neřekla, že jsem si koupila v Praze byt, protože v skutečnosti jsem si nekoupila v Praze byt a jsem nemluvila s novináři BLESKU. Že Karel Gott dne 02.06.2015 velmi brzo odešel domů, když koncert na Žofíně byl ukončen, nemá s mnou nic společně, protože Karel Gott byl unavený a chtěl se odpočinout, co se dá rozumět.

Není pravda, že Karel Gott řekl na Frekvenci 1, že jsem zazvonila u Karlu Gottovi pozdě v noci, protože nikdy jsem nezazvonila v noci u Karlu Gottovi, protože to se nedělá. Dále není pravda, že Karel Gott mne se zeptal: „Co si přejete?“, protože Karel Gott a já už se tykáme od 13.01.1986. Dále není pravda, že jsem číhala na Bertramce v křoví.

Jsem velmi dobře vzdělaná i slušná dáma (jsem navštívila gymnazium) s českým a šlechtickým původem, protože od strany matky jsem příbuzná s rodinami Lobkowicz, Palffy, Pernštejn, Schönborn, Schwarzenberg, Sternberk i s králem Jiří z Poděbrad. Můj otec je z Karlových Varů a byl úředníkem na úřadě v Darmstadtu. Tam jsem pracovala 22 let jako sekretářka. Od 1985 - 1995 jsem učila klasický zpěv jako koloraturní sopranistka a jsem už několikrát vystupovala na koncertech. Od roku 2004 jsem pěstovala otce, který byl nemocný a zemřel dne 28.02.2010. Bylo mu 84 let. Doma mám ještě maminku, je jí 90 let a dále ji pěstuji, když jsem v Německu. Dále se stará o mamince služba pro seniory.

Když jsem byla dne 06.11.2013 v Bontonlandu na křest alba Karla Gotta, jsem měla rozhovor s paní Julianou, která je Češka, žije v Praze a je velkou fanynkou Karla Gotta. Paní Juliana řekla mi, že už dlouho má kamarádství s hudebníkem, který dlouhý spolupracoval s Karlem Gottem i v dnešní době občas spolupracuje s Karlem Gottem. Tento hudebník řekl paní Julianě, že zná se s Karlem Gottem nejenom pracovní, ale i soukromý a tento hudebník potvrdil, že Ivana Macháčková vůbec není manželkou Karla Gotta, protože Ivana Macháčková jenom pracuje pro Karla Gotta jako uklízečka i na počítači. Hudebník dále řekl, že děti Charlotte Ella a Nelly Žofie nejsou dcerami Karla Gotta.

V médiích bohužel jsou mnohé fotomontáže, písemné lži a padělané videa, což je mi pro Karla Gotta velmi líto, protože Karel Gott je velmi dobrovolný, fajn i sympatický člověk a výborný umělec, který se vůbec nezasloužil o falešné reklamě v médiích. Proto Karel Gott zasloužil se o tom mít jenom dobré kontakty s lidmi, které to myslí stejně jako já jenom absolutní dobře s Karlem Gottem, které vždycky chovají se dobře jako já a Karel Gott se nezasloužil o tom mít kontakt s Ivanou Macháčkovou, protože Ivana Macháčková chce Karla Gotta jenom využít, což už ví mnohé lidé. To všechno je pravda.

Novináři, které psali o mně lži, musí se velmi stydět. Předtím než novináři něco o mně píšou, mají povinnost s mnou mluvit a se zeptat na pravdu. Nikdo nemá právo, něco o mně psát bez předtím s mnou mluvit a když s tím nesouhlasím. Novináři, které psali o mně falešné články, urazili s tím moje právo osobnosti a k tomu taky nikdo nemá právo, protože spravedlnost musí se stát.

Proto je na místě, aby novináři se omlouvali a zveřejnili odvolání s textem, který je spravedlivý.

Hannelore Uhl