Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karel Černoch - Tereza Černochová

Karel Černoch,*12.10.1943 - 27.12.2007 - zpěvák, filmový a muzikálový herec, skladatel

 

Karel Černoch byl zpěvák, filmový i muzikálový herec.

V šedesátých letech 20. století pracoval Karel Černoch jako rekvizitář ve Filmovém studiu na Barrandově. I přes to, že pracoval ve filmové průmyslu, lákala ho dráha zpěváka a muzikanta.

Karel Černoch začínal jako rock´n´rollový zpěvák. Vystupoval v kabaretu VOJ J. Grossmana a M. Šimka. Hrál se skupinou Juventus, se kterou natočil i hit Ona se brání. Jako skladatel se významně podílel na vytváření hudebního stylu této skupiny. Vystupoval v malých divadlech a rockových klubech se skupinami Donald, Shut Up nebo Pop Messengers.

Karel Černoch se stal hvězdou československé populární hudby, tzv. středního proudu. Jeho písně se staly neodmyslitelnou součástí naší populární hudby.

Na začátku sedmdesátých let 20. století, v době tzv. politické normalizace, nesměl Karel Černoch provozovat koncertní činnost. Tento zákaz dostal díky vítězné písni Píseň o mé zemi (Černoch/Žák) na festivalu Bratislavská lyra v roce 1969. Zpěvákovi nastaly těžké roky - jeho život provázalo šikanování a perzekuce, byly zrušeny všechny jeho umělecké smlouvy, jeho písničky se nesměly vysílat.

V roce 1972 nastal v životě Karla Černocha obrat. Tehdejší ředitel divadla Ateliér ve Spálené ulici, Josef Mára, si prosadil angažmá Karla Černocha ve svém divadle. Karel Černoch vystupoval v hudebním pořadu Narozeniny s Evou Olmerovou. Vedle tohoto pořadu vystupoval Karel Černoch i v mnoha dalších za doprovodu vlastní skupiny Akvarel. Jeho uměleckými partnery v divadle Ateliér byli Josef Dvořák, Ivan Vyskočil, Jaromír Hanzlík, Jiří Krampol nebo Eva Olmerová. Angažmá v divadle Ateliér trvalo až do roku 1976. Současně s učinkováním v Ateliéru zpíval Karel Černoch i v souboru divadla Semafor ve hře Zuzana v lázni. Zde učinkoval po boku J. Suchého, J. Dvořáka, P. Nováka a J. Molavcové.

Ve druhé polovině sedmdesátých let, kdy mu byla opět povolena činnost, odešel Karel Černoch z divadelního angažmá a opět začal koncertovat. Vystupoval jako host v pořadu Hany Hegerové. Dále pak spolupracoval na koncertním programu Orchestru Luďka Švábenského se zpěváky Jaromírem Majerem, Naďou Urbánkovou a Antonínem Gondolánem.

Na začátku osmdesátých let spolupracoval Karel Černoch s Country Beatem Jiřího Brabce a se zpěvačkou Naďou Urbánkovou. Společně vytvořili specifickou podobu moderní české country hudby, která měla a i dnes má spoustu posluchačů a příznivců.

V roce 1985 založil Karel Černoch vlastní skupinu Bonton, se kterou vystupoval až do roku 1991. Na začátku devadesátých let hostoval Karel Černoch v mnoha velkých zájezdových show, byl hostem recitálu Marty Kubišové nebo na vánočních koncertech Heleny Vondáčkové.

Devadesátá léta 20. století byla v českých zemích obdobím muzikálů. Karel Černoch se vedle svých profesí koncertního zpěváka, moderátora a hudebníka začal věnovat i muzikálům, ve kterých patřil k výrazným osobnostem. Výborně se zhostil role Jeana Valjeana v muzikálu Les Miserábles, vystupoval i v českém muzikálu 451 stupňů Fahrenheita. V letech 1998 - 1999 vystupoval v roli Augustina Magaldiho ve světovém muzikálu Evita. Od prosince roku 2000 učinkoval v roli Abbého Faria ve výpravném českém muzikálu Monte Cristo.

Karel Černoch byl i majitelem uměleckých agentur Charlie a Route 102. Obě agentury zprostředkovávaly pro špičkové umělce vystoupení v médiích i na koncertech.

Karel Černoch nazpíval stovky písní vydaných na gramofonových deskách, kazetách nebo CD nosičích. Vystupoval v desítkách televizních pořadů a to nejen v roli zpěváka, ale často i moderátora. Téměř 15 let spolupracoval s Jiřím Wimmerem, se kterým učinkoval i v několika společných divadelních pořadech. Tuto spolupráci ukončilo v roce 2001 tragické úmrtí Jiřího Wimmera.

Tragidská smrt Jiřího Wimmera se Karla Černocha velmi dotkla, ale ani k němu osud nebyl příliš nakloněn. V roce 2004 měl těžkou autonehodu, při které zahynul nadějný zpěvák Patrik Stoklasa. Karel Černoch se ale z vážných zranění zotavil.

Karel Černoch obohacoval svoji pěveckou profesi i inteligentním hereckým klaunstvím, které předvedl v televizních pořadech Možná příjde i kouzelník. Svůj pěvecký s herecký talent spojil v sérii pohádek Co takhle svatba, princi nebo Ať přiletí čáp, královno. Karel Černoch byl osobitým zpěvákem s téměř tříoktávovým rozsahem tenoru. Jeho písně byly malými výpověďmi, které sděloval publiku. Nepatřil k interpretům jednoho vyhraněného žánru.

Karel Černoch byl všestranným umělcem. Spolupracoval s mnoha hudebními soubory - Taneční orchestr československého rozhlasu, Orchestr Karla Vlacha, Orchestr Gustava Broma, Orchestr Václava Hybše nebo slovenský VV Systém Vlado Valoviče. V devadesátých letech pak spolupracoval s orchestry Golem, Big Band Felixe Slováčka nebo Boom Band Jiřího Dvořáka.

V roce 2006 Černochovi lékaři vyslovili krutý ortel. Jeho tělo zasáhla rakovina a zpěvák musel prodělat několik chemoterapií a operací. V dubnu roku 2007 dokonce veřejně vstoupiI a všichni se shodli, že se jeho stav zlepšuje. Nakonec ale nemoc zaútočila znovu a zpěvák jí i přes statečný boj podlehl.

Diskografie Karla Černocha:

Popelky
Nářek převozníka
Docela obyčejná píseň
Bleděmodrý akvarel
Píseň pro tvé dítě
Chtěl bych
Májový květ
Já ti kdysi hrál
Pánové prominou
Sám v neděli
Už tu nesmím zůstat
Proč města neusnou
Živá láska
Dětský sen
Gumídci
Ona se brání
Slečna Sen
Slunce, seno, jahody
- z filmů Slunce, seno .... režiséra Z. Trošky
Ty rád se touláš
Urozenost lidského srdce
Večerníček
Zrcadlo
- jeden z největších hitů Karla Černocha se dočkal několika cover verzí

Víc než přítel
I blázen snad touží
Árie měsíce
Slečna Sen
Lásky jdou
Pár slov, pár kroků, pár gest
Můj ideál
Láska prý
- se slovenským operním pěvcem Petrem Dvorským
Živá láska
Ve dvou se to lépe táhne
Těch pár dnů
Každý den pro nás by měl být svátkem
Hádky
Ó Monte Christo
- z muzikálu Hrabě Monte Cristo
V tom
Tančíš sama
Zejtra už ti sbohem dám
Dotýkat se hvězd
Bylo to jen zdání


Bibliografie Karla Černocha:

Já bejval divnej kluk - 2006, knížka je jakýmsi bilančním rozhovorem básníka a novináře Jaroslava Holoubka se zpěvákem, jehož žánrové spektrum sahá od opery přes jazz, country, pop-music, rock až k muzikálům. Vyprávějí si spolu o atmosféře a snech báječných 60. let, o umělecké profesi, muzikantech, textařích a hudebních kriticích, lesku a bídě showbyznysu i o přátelství. Zamýšlejí se nad vývojem české společnosti po r. 1968, nad obdobím dvacetiletého bezčasí, které se klenulo nad jejich mládím a začátkem umělecké kariéry, nad euforií a svobodou konce století. Vzpomínky přesahují generační výpověď a vracejí se až do května 1945 a dalších období naší historie, které ovlivnily duši zpěváka i nás všech. Je to kniha o setkávání: autoři vzpomínají na své společné kamarády Evu Olmerovou, Jiřího Wimmera, Miroslava Ivanova či Jiřího Brabce. Černochův lidský příběh potěší příznivce country muziky, rocku a pop-music a osvěží jim v paměti desítky koncertů, festivalů, zpěváků a muzikantů.

Zdroj Osobnosti,cz

Tereza Černochová,*13.7.1983 - zpěvačka

 

Veřejně známou se stala díky svému účinkování ve skupině Black Milk, kde vystupovala s Terezou Kerndlovou, a Helenou Zeťovou. Po rozpadu dívčího tria se stáhla do ústraní. Svým zmizením se odlišila od svých bývalých kolegyň; jak Tereza Kerndlová, tak Helena Zeťová záhy vydaly sólová alba a zaplnily stránky společenských rubrik. Dcera populárního zpěváka Karla Černocha, chce teď jejich náskok dohnat. Společně s producentem Romanem Holým natáčí debutové album Small Monstrosities.

Právě lídr kapel J.A.R., a Monkey Business může za její pěvecké znovuzrození, když ji před dvěma lety přizval do svého vedlejšího hudebního projektu G-Point Hunters. Sólovou kariéru nechtěla uspěchat. Zlepšovala svůj vokál díky zpívání jak v G-Point Hunters, tak v další kapele, jazz-funkovém uskupení Takin’ Off, kde je sama mezi deseti kluky. Začala brát hodiny zpěvu a diskutovala s Holým. Postupně krystalizoval repertoár. Zpěvačka, mezi jejíž oblíbence patří Prince, Michael Jackson, Stevie Wonder či Aretha Franklin, začala díky Holému objevovat jiný hudební svět. Už v dobách Black Milk bylo patrné, že Tereza Černochová má jiné hudební choutky než její souputnice z kapely a že se nemíní věnovat bezpohlavnímu popu.

Po slibném začátku s Black Milk stojí Tereza Černochová znovu na startu. Ráda by postavila svou vlastní kapelu, s níž by mohla vyrazit na koncerty nabídnout nové písně naživo.

Krom toho Tereza Černochová studuje Českou zemědělskou universitu.

Autor: guigne

zdroj Osobnosti,cz


Tereza Černochová čeká dítě.

Tereza Černochová čeká dítě. Foto: Super.cz/ Hermína

Jedna z nejvnadnějších českých zpěvaček a dcera bigbeatové legendy je těhotná: Mrkněte, jak jí roste bříško

13. května 2014 15:13

Zpěvačka Tereza Černochová (30) se stane poprvé maminkou. Dcera zpěváka Karla Černocha se těhotenským bříškem pochlubila na koncertě Ondřeje Brzobohatého.

U Terezy Černochové přitom člověk nikdy neví. Vnadná Tereza se pyšní kyprými ženskými tvary a nějaké to kilečko navíc u ní nebije do očí, tak jako u jiných zpěvaček. Tentokrát ale bříško nezamaskovala a v těsném černém outfitu naopak hrdě vystavila na odiv.

"No, ono to už asi bude evidentní, že jsem v jiném stavu,“ řekla Blesku Černochová. V jakém je měsíci a kdo je šťastným otcem, si však stejně jako pohlaví děťátka nechala pro sebe. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Tereza Černochová zůstala sama.

Tereza Černochová zůstala sama. Foto: Super.cz/ Hermína

Trápení Terezy Černochové: Během těhotenství zkrachoval vztah s otcem jejího dítěte

27. června 2014 9:09

Dceru zpěváka Karla Černocha, která se sama také prosazuje na hudební scéně, potkal těžký osud. Nedávno se ještě těšila, že založí rodinu, ale teď má z budoucnosti velké obavy.

Vstup do mateřství bude pro Terezu Černochovou (30) velkou zkouškou. Nemůže se totiž spolehnout na to, že ji při porodu bude držet za ruku tatínek jejího nastávajícího potomka. Zpěvačka bude muset své dítě zvládnout sama, protože se s partnerem rozešli.

„S nejistotou, bez managementu, bez peněz, bez muže, s děťátkem. Dobře jsem si to navařila, to je fakt,“ popsala nastávající maminka Tereza na sociální síti svou nepříjemnou situaci. Jméno otce svého potomka dosud neodhalila a je pravděpodobné, že nyní zůstane veřejnosti navždy utajeno.

Černochová si teď bude muset zvyknout na to, že se musí postarat nejen sama o sebe, ale také o své dítě. Mateřským povinnostem musí navíc ustoupit i její hudební kariéra, která pro ni byla zdrojem příjmu. 

Adam Chromý, Super.cz

 

Bude zpívat až do porodu? Tereza Černochová s velkým břichem obráží festivaly, aby vydělala na miminko

8. července 2014 20:11

Zpěvačka Tereza Černochová (30) je v těhotenství odkázána sama na sebe. Jak prozradila, opustil ji její partner a otec očekávaného potomka, nemá peněz nazbyt a cítí velkou nejistotu, když bude muset vychovávat dítě sama.

Je evidentní, že se snaží až do poslední chvíle vydělávat, aby mohla pořídit aspoň základní výbavičku pro miminko. S velkým bříškem se tak vypravila i do Karlových Varů, kde v rámci filmového festivalu proběhl i jeden menší hudební festival.

Tereza zde vystoupila s kapelou společně s Matějem Ruppertem a Tonyou Graves. Na pódiu se vystřídali i Jiří Macháček, který v ten den slavil osmačtyřicáté narozeniny, Dan Bárta anebo Aneta Langerová. 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

 

Porod už má za pár, řádí víc než kdy dřív: Těhotná Černochová jde z mejdanu na mejdan

Tereza Černochová v těhotenství vymetá večírky víc, než kdy dřív!
16. července 2014 ● 17:17

Rodit bude už za pár dní a stále řadí jako černá ruka! Zpěvačka Tereza Černochová (30) je v osmém měsíci těhotenství a na večírcích ji vídáme daleko víc, než kdykoli předtím. Minulý týden vyrazila zazpívat do Varů, včera zas navštívila koncert legendární Natalie Cole. Zítra ji potkáme zřejmě na nějaké diskotéce...

Leckterá těhulka by jí mohla závidět! Zatímco většina těhotných žen si v požehnaném stavu užívá klidu, připravuje se na miminko a trápí je nevolnosti, nateklé nohy a únava, zpěvačka Tereza Černochová obléká jednu luxusní róbu za druhou a na cestě za večírky křižuje celou republikou!

Minulý týden jsme ji potkali na festivalu ve Varech, kam přijela zazpívat. K té příležitosti oblékla rudou róbu a na pódiu to rozbalila, jako by jí žádný buben ve výhledu nevadil.

Včera si v doprovodu maminky vyrazila do opery, kde měla koncert legendární Natalie Cole. K té příležitosti zvolila dlouhé černé šifonové šaty na jedno rameno. Nebýt plochých bot, které zpěvačka ke každému outfitu volí, nezměnilo by se na jejím společenském životě zhola nic.

Do porodu zbývá ještě několik dní, jsme zvědaví, na kolika večírcích do té doby Terezu ještě potkáme...

Autor: luz

zdroj Blesk,cz

29. července 2014 • 13:00

A je to venku! Bude mít Tereza Černochová chlapečka nebo holčičku?

Tereza Černochová bude mít holčičku.
Tereza Černochová bude mít holčičku. (Foto: Aha! - Pavel Machan, Marek Pátek, Jiří Pitrof, Jan Tůma)
 
 
Talentovaná zpěvačka Tereza Černochová (31)už může počítat poslední týdny před narozením vnoučete slavného Karla Černocha (†64). A pořádně se na tento životní okamžik těší.

Přesto, že se miminko narodí do neúplné rodiny, bude o něj vzorně postaráno. Otec dítěte se s Černochovou rozešel a zpěvačka jeho totožnost tají. Terezu však podpoří rodina a přátelé, kteří si, soudě dle příspěvků na sociální síti, hledí nastávající maminky více, než tomu bylo před několika týdny. To si totiž Tereza stěžovala, že na ni všichni kašlou.

Autor:  moc

zdroj Aha,cz

25. srpna 2014 • 16:18

Karel Černoch (†64) by byl šťastný: Jeho dcera porodila holčičku!

Tereza Černochová se stala v sobotu maminkou.
Tereza Černochová se stala v sobotu maminkou. (Foto herminapress.cz, ara)
 
 Tereza Černochová se v sobotu stala maminkou. Má dceru Lauru, ze které by měl jistě její tatínek Karel Černoch radost. Vše má nicméně jeden nepříjemný stín.

 

Tereza je totiž na všechno sama, přítel a otec dítěte ji opustil dlouho před porodem. Tereza nikdy neřekla jeho jméno, ale situace, do které se dostala, není rozhodně záviděníhodná. „S nejistotou, bez managementu, bez peněz, bez muže, s děťátkem. Dobře jsem si to navařila, to je fakt,“ napsala na začátku léta na sociální síti Tereza.

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

Tereza Černochová si nyní užívá mateřské povinnosti.

Tereza Černochová si nyní užívá mateřské povinnosti. Hermína

Známá česká zpěvačka porodila holčičku a sdílela první dojmy: Je to krása nebeská!

7. září 2014 10:58

Zpěvačka Tereza Černochová (31) před čtrnácti dny porodila svého prvního potomka, dcerku Lauru. A ačkoli dítě přivedla do situace, která není pro novopečenou maminku úplně ideální - nežije s otcem miminka, prožívá nyní chvilky, jejichž hodnotu pochopí jen máma.

„Hormon štěstí existuje, už jsem na něj za těch 5 let zapomněla, s ním je to mnohem lepší,“ rozplývá se Tereza, která od narození Laury jen přijímá gratulace. „Děkujeme všem blahopřejícím, je to krása nebeská!“

Ještě před porodem stihla Černochová dotočit desku Škrábnutí, pracovat nejspíš začne, jen co jí to dcera aspoň trochu dovolí. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

 

  8. října 2014 • 12:00

Černochová vozí dceru Lauru v kočárku za 20 tisíc: Bez chlapa, přesto s úsměvem!

Tereza Černochová na procházce s Laurem a pejskem vypadala spokojeně.
Tereza Černochová na procházce s Laurem a pejskem vypadala spokojeně. (Aha! - Martin Hykl, David Kundrát, Marek Pátek, Pavel Machan)
 Dcera zpěváka Karla Černocha (†64) Tereza (31) je už šest týdnů mámou, ale žádný partner se vedle ní stále neobjevuje. Nevypadá to však, že by tím Tereza kdovíjak strádala, na procházce s dcerou Laurem a psíkem vypadala vyrovnaně a spokojeně.

 

 

„Jsem na to sama a nedávám to!“ Podobné výkřiky plné smutku dávala v době těhotenství Tereza na svůj profil na sociální síti. Teď to však vypadá, že malá Laura jí ze všech chmur vyléčila.

Během procházky vypadala zpěvačka spokojeně, usmívala se, hrála si se psem a vzorně po něm uklidila exkrementy. Prostě mamka jako ze žurnálu, která nevozí svou malou lásku v kdejakém chrastítku z frcu, ale ve značkovém kočárku, jehož cena při pořízení v obchodě není nižší než 20 tisíc korun.

Autor:  ph, vin

zdroj Aha,cz

 

 

 Černochová přiznala, kdo je otec její dcery: Byl to úlet na jednu noc!


 
31. března 2015 ● 06:29

Konečně kápla božskou! Tereza Černochová dosud odmítala prozradit jméno otce sedmiměsíční dcery Laury. Do jiného stavu se totiž dostala kvůli neuváženému románku.

 
 
 
Měsíce se spekuluje o tom, s kým že dcera Karla Černocha (†64) malou Lauru zplodila. Jméno tatínka Tereza pořád tají, přesto v časopisu Betynka odkryla aspoň zajímavé okolnosti. „Otěhotněla jsem neplánovaně, navíc s člověkem, který nebyl mým partnerem,“ prozradila. Musela se rozhodnout, zda si miminko ponechá, což důkladně řešila i se svými nejbližšími kamarády„Když jsem to oznámila mámě, málem dostala infarkt!“ svěřila zpěvačka, které je teď matka největší oporou. Otec dítěte totiž o malou Lauru stále nemá zájem. „Já o něm vlastně mluvit nemůžu, protože si to nepřeje a já to respektuju,“ přiznává zpěvačka.

„Myslím, že mu není lhostejné, že má někde svého potomka, ale je z toho překvapený a nemůže si na tu situaci zvyknout,“ dodala Černochová.


 
Autor: vin, zrk
zdroj Blesk,cz

Tereza Černochová: Otec mé dcery o ni nejeví zájem!

11. května 2015 ● 18:27

Zpěvačka Tereza Černochová (31) stále tají, kdo je otcem její dcery Laury. Zda je ženatý, nebo zadaný, odmítá říct. Přiznala, že to byl úlet na jednu noc. Že má dceru, nelituje, jediné, co ji mrzí, je to, že o jejich holčičku nejeví zájem.

I když muž, se kterým má Tereza dceru, ví, že se narodila, nemá zájem ji vidět. „Tam nejdřív musí vzniknout zájem ze strany jejího otce, což se i tak musí v budoucnu nějak vyřešit. A když se to vyřeší, rozhodně jí bránit nebudu. Nechci Lauře ublížit,“ řekla v rozhovoru pro server iDNES.cz Černochová.


„Těžko říct, co považuje za problém. To byste se museli zeptat jeho. Ale on je tajný, takže se to od něj zatím nedovíte. Já osobně jsem šťastná, že jsem se pro ni rozhodla. Je to skvělá a báječná holčička. Laura mi život změnila k lepšímu. Začala jsem konečně dýchat a žít,“ dodala Tereza, která se s otcem jejich dcery dohodla, že jeho totožnost zatím neprozradí.

On si to nepřeje stejně tak, jako si nepřál být otcem. Ale zpěvačka se rozhodla, že si dceru nechá. A to i přesto, že její finanční situace není nijak zvlášť růžová...

 
 
 
Autor: lara

zdroj Blesk,cz

Tereza Černochová

Tereza ČernochováMichaela Feuereislová

Kila navíc nechtějí dolů: Tereza Černochová marně maskovala tukové zásoby v černém oblečení

7. dubna 2017 19:32

Zpěvačka Tereza Černochová (33) je maminkou dvouapůlleté dcery Laury. Mateřství sice nebylo plánované (otce Tereza dodnes tají), ale zpěvačka je nakonec nadšena a nikdy by neměnila.

 

Černochová patří ke zpěvačkám, které bojují s váhovými výkyvy. Jednou se jí podaří zhubnout, jindy už s nepříjemnými kily navíc opět prohrává.

V poslední době nastal ten druhý případ, což bylo patrné na tiskové konferenci k druhému ročníku akce Metronome Festival Prague, kde se Tereza snažila marně skrýt přebytečná kila v tmavém oblečení.

Usměvavá zpěvačka je však momentálně šťastná jako blecha, protože se jí daří v profesním životě. Loni se stala stálou členkou kapely Monkey Business, a tak nemusí coby matka samoživitelka řešit existenční potíže a nejistotu v sólové dráze.

A právě s kapelou Monkey Business bude účinkovat na zmíněném mezinárodním festivalu. 

Tereza Černochová v Monkey Business rozkvetla.

Tereza Černochová v Monkey Business rozkvetla.Herminapress

Tereza Černochová na pódiu v podprsence: Na její mocná ňadra jen tak nezapomenete!

26. května 2017 19:00

Tereza Černochová (33) nepatří ke zpěvačkám, které na pódiu působí jako leklé ryby. Naopak. Na koncertech to umí pořádně rozjet a její temperament strhne i ty nejklidnější fanoušky.

 

Koncem loňského roku Tereza odstartovala novou hudební etapu svého života. Stala se stálou členkou oblíbené kapely Monkey Business, což jí přineslo nejen větší životní jistotu, ale zároveň i možnost hrát v kapele, kterou už léta zbožňuje.

Fanoušci si na koncertech přijdou opravdu na své, a to nejen co se týče hudby. Tereza se nebojí nosit odvážné modely a v jednom ze svých jevištních kostýmů se dokonce divákům ukázala v podprsence.

Zejména pánové se měli opravdu na co dívat, protože jakmile se zpěvačka s mikrofonem v ruce trochu předklonila, naskytl se jim pohled na její bujná ňadra. A fotografové měli rázem žně.

Vystoupení Monkey Business si užívají samozřejmě i dámy, které spíše než Terezin výstřih ocení její soprán. Zpěvák Matěj Ruppert totiž opět obnažil svou hruď, a tak mělo i ženské pokolení postaráno o krásné výhledy. 

Tereza Černochová

Tereza ČernochováMichaela Feuereislová

Tereza Černochová promluvila o utajeném otci své dcery: Je zadaný, ale na dítě platí a Laura ho zbožňuje

28. června 2017 16:02

Zpěvačka Tereza Černochová (33) koncertuje s kapelou Monkey Business a je pyšnou maminkou skoro tříleté dcery Laury.

 

S její výchovou to přitom od začátku neměla vůbec jednoduché, protože je matkou samoživitelkou. Jméno tatínka Tereza pořád pečlivě střeží, ale zároveň prozradila, že Laura svého tatínka zná a je s ním v kontaktu.

„Laura se vídá se svým tatínkem, tatínek samozřejmě nějakou částí přispívá na její vývoj a rozvoj, a to je důležité,“ řekla Černochová v pořadu Českého rozhlasu Až na dřeň. S otcem si prý dcera rozumí. „To, jak Laura na svého tatínka reaguje, je naprosto fantastické, protože ho zbožňuje a je šťastná, když se s ním může vidět,“ pochvalovala si zpěvačka s tím, že se obává, co bude dál, až dcerka povyroste a přeci jen se bude víc ptát.

„Samozřejmě, že se časem začne ptát, až začne chodit do školky a školy, proč s námi tatínek není, a proč s námi není furt. Budu se jí to snažit vysvětlit, snažím se, aby spolu byli a vídali se,“ dodala Černochová, jež by si ráda našla partnera, ale zatím nemá na chlapy moc štěstí.

„K tatínkovi Laury nás k sobě netáhne žádná jiná věc než společné dítě, já mu nevyčítám, že má partnerku, já se taky časem budu snažit najít partnera,“ uzavřela optimisticky Černochová. 

Anna Veškrnová , Super.cz


 

Tereza Černochová dceři náhradního tatínka nehledá.Super.cz

Už tři roky se stará sama o dceru. Z nového vztahu má Tereza Černochová zatím hrůzu

19. října 2017 5:55

Když jsme naposledy zpovídali Terezu Černochovou (34), tak jsme nemohli nezabrousit i na téma vztahů. Česká soulová zpěvačka vychovává jako matka samoživitelka dceru Lauru, a tak jsme se zajímali o to, jestli náhodou nějaký nový adept nezaplnil místo po biologickém otci holčičky.

 

Tereza ale nové vztahy nevyhledává: „Ač to na jevišti nevypadá, tak jsem hodně velký introvert. Nemám prostor, čas, ani chuť někam vyrážet. Nemám příležitost k tomu, abych se s někým seznamovala. Já se asi podvědomě bojím, že by mi zase někdo ublížil. Těším se, že si odehraju koncert, sedneme si s kolegy na pivíčko a bavíme se o muzice a o normálních věcech,” říká zpěvačka kapely Monkey Business.

„Když se Laura někde na pískovišti přivine k nějakému cizímu tatínkovi, tak jí vždycky říkám: ’Toho nebal, ten patří k jiné rodině‘. Samozřejmě je teprve maličká a nechápe, jak to vlastně myslím,” směje se zpěvačka, jejíž dcera zjevně nemá problém s navazováním vztahů: „Jednou mi můj kolega Matěj Ruppert říkal, že bude dřív zadaná než já.”

Dcera Karla Černocha je se svým single statusem smířená a nechává věc otevřenou. „Asi na to není správná doba. Pokud na mě někdo čeká, tak se to jednou stane. Anebo se to nestane. Platí železná věta, že všechno je správně a všechno má svůj čas,” dodává Tereza Černochová, která je i bez partnera aktuálně ve svém životě velmi spokojená. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář