Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jitka Čvančarová - Petr Čadek

Jitka Čvančarová,*23.3.1978 - herečka, moderátorka

 

Jitka Čvančarová vystudovala střední stavební školu v Mělníku.
Vystudovala obor muzikálové herectví na brněnské JAMU, absolvovala roku 2000, na JAMU účinkovala v inscenacích Svět kolem Susan B., Muž z kraje la Mancha, Pomáda, Malý krámek hrůz….
Od 1. 5. 2000 je stálou členkou Městského divadla Brno.

Mezi její první role v MdB patří Líza Ďulínková z muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku), kterou nastudovala v průběhu 14 dnů a hrála ji poprvé v okamžiku, kdy všechny tři představitelky Lízy musely být při předávání cen Thálie, role Lízy jí pak zůstala a stala se tak čtvrtou představitelkou této role.

Roli Marie ve West Side Story nastudovala i v němčině a v angličtině a účinkovala tak v mnoha evropských zemích.

V roce 2000 byla nominovaná na prestižní cenu Thálie za ztvárnění role Sandry v muzikálu Svět plný andělů .

Od března roku 2004 moderuje motoristický pořad Autosalon na TV Prima.
Jitka Čvančarová nadabovala roli Carrie Turner v seriálu 24.

Dne 24. září 2011 se vdala v Mělnickém kostele sv. Petra a Pavla za tanečníka Petra Čadka, kterého jsme mohli vidět v taneční soutěži StarDance.

Hrála v Četnických humoreskách (Hanička), v Černých baronech, v pohádce O princezně se zlatým lukem (Štěpána), v pohádce Kočičí princezna (Anička), ve filmu Já z toho budu mít smrt (Lidka), nyní ji můžete vidět v roli sestry Markéty Foltýnové v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě, v roce 2008 se objevila ve filmu o lásce, který mohou vidět i děti. "Kdopak by se vlka bál?". V letošním roce ji uvidíme v seriálu Televize Nova- "Dokonalý svět" .

Autor: judita, artep-mariano

zdroj Osobnosti,cz

Petr Čadek,*29.12.1978 - tanečník

 

Petr se narodil ve znamení Kozoroha. Žije v Liberci, kde provozuje svůj vlastní hudební klub. K tanci se dostal přes inzerát spolužačky na základní škole. Věnuje se mu šestnáct let, během kterých vystřídal pět tanečních partnerek. Jeho snem je probojovat se na finále mistrovství světa. Mezi jeho koníčky patří golf, lyže a práce za barem. Za svou největší životní výhru považuje svou partnerku, se kterou žije jedenáct let. Skončil na druhém místě ve II řadě Stardance s Tatianou Vilhelmovou.

Má mladší sestru Andreu, která navrhuje šperky a nedávno se vdala. Má jednoho psa, zlatého retrívra. Sbírá čelenky. Má jich asi dvacet a nosí je i při tančení. "Nemám rád tužidla, a tak používám čelenky," říká Je vicemistrem republiky profesionálů 2006, mistrem republiky 2007. V roce 2007 se dostal mezi 16 nejlepších na mistrovství světa profesionálních tanečníků.

Dne 24. září 2011 se oženil s herečkou Jitkou Čvančarovou.

Autor: bela.twilight

zdroj Osobnosti,cz

Jitka Čvančarová to zase jednou pořádně roztočila.

Jitka Čvančarová to zase jednou pořádně roztočila. Foto: Archiv České televize

Vidíte kila navíc? Čvančarová zase jednou rozvlnila své sexy křivky

12. září 2014 13:55

O tom, že má Jitka Čvančarová (36) ďábla v těle, netřeba pochybovat. Dokázala to v několika muzikálových kusech, stejně jako před lety ve StarDance, kde našla svou životní lásku Petra Čadka, s nímž vychová v dcerku Elenu Emílii.

Ti, kdo před lety ve StarDance upadali při divokých tancích Jitky Čvančarové samým blahem do bezvědomí, se mohou těšit na nový pořad České televize Po našem, kde temperamentní Jitka předvede nejen své taneční umění, ale dokonce zazpívá moravské lidovky.

V díle nového zábavného pořadu, který se natáčel v Mikulově, přijde na přetřes i vztah k vínu, který má rodačka z Mělníka více než kladný. Kapacitu Jitčiných plic při koštování vína koneckonců vyzkoušeli tvůrci přímo před kamerami. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Jitka Čvančarová (* 23. 3. 1978)

Marie StuartovnaRodačka z Mělníka, herečka, moderátorka, příležitostná modelka. To je Jitka Čvančarová. Jaká byla její cesta na prkna, která znamenají svět? Jitka odjakživa chtěla zpívat, už jako malá chodila do lidušky na sólový zpěv a na klavír a na základní škole se účastňovala recitačních soutěží. Chtěla se hlásit na konzervatoř, ale rodiče v ní viděli architektku, a tak šla na stavební průmyslovku. V osmnácti letech tajně podala přihlášku na brněnskou JAMU. Když jí přišel dopis o přijetí, neměla odvahu říct tu zprávu rodičům a dopis týden nosila v kapse. Pak ho položila na stůl a po počátečním nesouhlasu Jitku rodiče nakonec do Brna pustili.

Již ve 2. ročníku na JAMU se Jitka zúčastnila konkurzu do MdB na muzikál Babylon, kde dostala roli Sibiy. Následně hrála ve sboru v muzikálu My Fair Lady (ze Zelňáku). A právě s tímto muzikálem se pojí Jitčina první velká muzikálová role v MdB, role Lízy Ďulínkové. Na její nastudování měla pouze dva a půl týdne, protože všechny představitelky Lízy (Markéta Sedláčková, Petra Jungmanová a Alena Antalová) musely být na předávání cen Thálie právě v den, kdy byla inscenace na programu. Třebaže však nastudovala Lízu původně jako záskok, role jí nakonec zůstala a 1.5.2000 byla Jitka přijata do uměleckého souboru MdB. Další velkou příležitostí byla pro Jitku role Sandry v muzikálu Svět plný andělů, za kterou byla v roce 2000 nominována na prestižní Cenu Thálie. Dočkala se ještě jedné nominace, a to za rok 2007 za roli Sukie v muzikálu Čarodějky z Eastwicku.

Hair (Vlasy)Následně přicházely další muzikálové a činoherní role. Z muzikálových to byly například Maria ve West Side Story (kterou nastudovala i v němčině a angličtině), Sally Bowles v Cabaretu, Sheila v Hair, Rada v Cikárech (---) či Nana ve stejnojmenném muzikálu (za tuto roli se Jitka dostala do širší nominace na cenu Thálie za rok 2005). Z činoherních rolí můžeme jmenovat Anitru v Peer Gyntovi, Rosalinu v Marné lásky snaze, Mášu v Rackovi, Janie McMichaelovou v komedii Vydrž, miláčku!, Mirandu v Shakespearově Bouři, Louisu ve Slaměném klobouku či titulní postavu v dramatu Marie Stuartovna.

Po osmi letech angažmá v Městském divadle Brno opustila a od 1. 8. 2008 je na volné noze.

Mimo MdB můžeme Jitku vidět hostovat na jiných scénách, a to v muzikálu Bídníci v roli Fantiny, v Divadle Bez zábradlí v muzikálu Cikáni jdou do nebe v roli Rady či Julišky, v Divadle Pod Palmovkou v inscenacích Ještě jednou, profesore (Nataša), Gazdina roba (Eva) (za niž byla opět v širší nominaci na Cenu Thálie – tentokrát v kategorii činohra za rok 2007) a Ať žije královna (Marie Stuartovna), v Divadle v Celetné jako Roxanu v Cyranovi či v Divadle Bolka Polívky v inscenaci Garderobiér. V létě 2008 začala účinkovat na Letních shakespearovských slavnostech v premiérové inscenaci Komedie omylů, kde ztvárňuje roli žárlivé Adriany.

Slaměný kloboukJitka se objevuje i na televizní obrazovce. Moderuje motoristický pořad Autosalon, hrála v seriálech Četnické humoresky (sestra Hanička) a Černí baroni, v televizních pohádkách O princezně se zlatým lukem (Štěpána), Kočičí princezna (Anička), Poslední kouzlo (komorná Anička) a výrazně ji proslavila role sestry Markéty Foltýnové v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Dále jsme ji mohli vidět v televizních inscenacích Já z toho budu mít smrt (Lidka) a dvou povídkách z cyklu To nevymyslíš. Byla hostem Bolka Polívky v jeho Manéži, Karla Šípa ve Všechnopárty i Jana Krause v talkshow Uvolněte se, prosím. A prorazila i na filmová plátna. Ve filmu Ireny Pavláskové Bestiář ztvárnila Jitka roli Sabiny Hofmannové, kamarádky hlavní představitelky, vidět jsme ji mohli ve filmu Dušana Kleina Svatba na bitevním poli v roli hospodské Jarunky a s režisérkou Mariou Procházkovou natočila film Kdopak by se vlka bál.

Ve volných chvílích tráví Jitka mnoho času na cestách mezi Mělníkem, Prahou a Brnem. Miluje filmy pro pamětníky s Hugo Haasem a Adinou Mandlovou, jejím oblíbeným malířem je Salvador Dalí, ráda čte knihy Roberta Fulghuma a nejraději pije kofolu! :)
 

zdroj Neoficiální stránky MdB,cz

Jitka Čvančarová na křtu kalendáře pro nadaci Debra

Jitka Čvančarová na křtu kalendáře pro nadaci Debra Hermína

Šaty tentokrát Jitka Čvančarová zvolila dobře: Kde ale známé ženy berou ty pekelné kožešinky?

13. listopadu 2014 9:55

Herečka Jitka Čvančarová (36) aby se pomalu bála vyjít do společnosti, aby nesklidila nějakou kritiku. Jednou má nevhodné oblečení vzhledem k typu její postavy, jindy zase neuhlídá dostatečné množství deodorantu. Na slavnostním večeru nadace Debra, jíž je patronkou, se ale šaty Jitce povedly.

 
Dlouhou černou róbou se dá zkazit jen máloco a Jitka při představování kalendáře 12+12, kde se ve prospěch dětí s nemocí motýlích křídel nechaly vyfotit známé osobnosti, jimž není osud nemocných dětí lhostejný, jen zářila. I účes měla dokonalý.

Co ovšem nechápeme, je, jak a proč se mezi známými českými ženami rozmohly bílé, ať už kožešinové, nebo umělé štóly. Na několik příkladů se podívejte v naší galerii. Chápeme, že na rady stylistů chtějí rozbít jednobarevný monolit, jako to bylo nyní v případě Čvančarové nebo na premiéře Fantoma opery u Daniely Šinkorové (41), takže jistá snaha se samozřejmě cení. Proč ji ale přehodila Ivana Andrlová, nad tím nám zůstává stále rozum stát. 

 

Saša Šeflová, Super.cz

  24. ledna 2015 • 12:01

Čvančarová šokuje: O nevěře, ponížení a lžích!

Hvězdný pár - Jitka Čvančarová a Petr Čadek.
Hvězdný pár - Jitka Čvančarová a Petr Čadek. (Foto pro Aha! - Jaroslav Urban pro LE&CO)
 
 
 

„To je mi novinka,“ vyjádřil se k tématu Petr Čadek, který si už zřejmě představoval nově otevřené možnosti. „Tohle mám asi už jinak, je v tom nějaký vývoj, jsem o kus dál,“ bere Jitka Čvančarová svá dřívější slova zpět v rozhovoru pro časopis Instikt.


A pokračuje: „Teď si nedovedu představit, že bych se přes nevěru jen tak zlehka přenesla, ale pořád si umím představit zásadnější věci, které dokážou rozdrtit vztah. Zásadní roli hraje míra ponížení a míra lhaní,“ zamýšlí se herečka nad ožehavým tématem v rozhovoru.

Autor:  mel

zdroj Aha,cz

Jitka Čvančarová zkolabovala.

Jitka Čvančarová zkolabovala. Michaela Feuereislová

Čvančarová půjčila byt Romanu Vojtkovi a stejně jako jeho žena skončila na kapačkách. Víme, co se stalo

5. března 2015 8:43

Herečka Jitka Čvančarová (36) je ve velkém pracovním zápřahu a také je skvělou maminkou dcery Eleny. Její organismus takovou zátěž zřejmě neunesl a před pár dny se sesypala a skončila v nemocnici.

"Byla jsem na kapačkách. Piju teď očistné čaje, mám je stále při sobě," přiznala jedna z nejkrásnějších českých hereček. "Prožívám v některých oblastech naprosté vyhoření, nemám energii," řekla v rozhovoru s Těžkým Pokondrem na rádiu Frekvence 1 Jitka.

Více konkrétní být ale nechtěla. Co přesně stojí za jejím vyčerpáním, říci nechtěla. Doufejme jen, že šlo o náhlou indispozici, která se nebude opakovat. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová Hermína

Jitko, proč to děláš? Čvančarová opět oblékla hodně nelichotivé šaty, i když původně chtěla přijít nahá

29. března 2015 6:55

Na Cenách Thálie se v zákulisí řešil nejen zdravotní stav Luďka Munzara, ale třeba i vizáž Jitky Čvančarové (37). Moc dobře víme, že se umí dokonale oháknout, ale stejně tak jí nejsou cizí ani módní přešlapy. Obáváme se, že ani tentokrát se jí to moc nepovedlo. Podle některých ohlasů jí šaty tělové barvy s (na Jitčiny poměry) zakrytým dekoltem opět přidaly na objemu.

Byli sice tací, kterým se model líbil, ale víc si asi vysloužil kritiky. Zdá se, že ji poněkud nešťastně opticky zvětšoval. Palec nahoru si ale určitě zaslouží sladění doplňků a především pak hereččin odzbrojující úsměv. Určitě nejen za ten si herečka vysloužila kompliment od moderátora večera Antonína Procházky. Ještě předtím, než předala cenu v kategorii opereta a muzikál Tomáši Savkovi, mu stihla kontrovat, že původně chtěla přijít nahá, ale že nechtěla pohoršovat.

Mezi letošními oceněnými osobnostmi byli například Vilma Cibulková, Hana Fialová, Michal Isteník, Aleš Briscein, Ivana Veberová, Richard Ševčík, Tereza Podařilová či zmiňovaný Tomáš Savka. Ceny za celoživotní přínos si pak odnesli Blanka Bohdanová, Josef Zíma či Zdena Kareninová. 

Dagmar Plecháčová, David Zápal, Jiří Čeladník, Super.cz

 

Jitka Čvančarová zhubla.

Jitka Čvančarová zhubla. Michaela Feuereislová

Jitko, takovou tě máme nejradši: Čvančarová zdravě zhubla a okouzluje úhlednými ženskými tvary

9. dubna 2015 15:09

Nadbytek pracovních a mateřských povinností se na postavě Jitky Čvančarové (37) projevuje veskrze pozitivně. Známá česká herečka zhubla pěkných pár kilo.

Když se Čvančarová včera objevila na otevření showroomu šperků své kamarádky Pavlíny Němcové, dostávala od přítomných jeden kompliment za druhým. Herečka se prý sama neváží a váhu neřeší. Bylo ale evidentní, že má nějaké to kilo dole, působila také velmi svěže.

Za štíhlejší figuru může paradoxně stres a shon. Čvančarová aktuálně finišuje se zkoušením nové divadelní hry Království boží na zemi v divadle Ungelt, kde se zhostí role novinářky. „Ta hra mě celou pohltila. Jsem z ní naprosto nadšená,” řekla nám Čvančarová. 

Líbí se vám teď Jitka Čvančarová?

Jiří Čeladník, Super.cz

 
Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem.

Jitka Čvančarová s manželem Petrem Čadkem. Michaela Feuereislová

Pak, že bílá rozšiřuje? Čvančarová vypadala v bělostné róbě jako bohyně. Jak to ve Varech sluší dalším dámám?

3. července 2015 18:59

Říká se, že bílá barva rozšiřuje. V případě Jitky Čvančarové (37) se stal buď pravý opak, nebo herečka neskutečně zhubla. V bělostné róbě od Emilio Pucci s přehozem Elie Saab a s luxusními náušnicemi a psaníčkem Oscar de la Renta vypadala na červeném koberci na zahájení karlovarského festivalu naprosto skvostně. Jednoznačně róba večera.

Ale i ostatní herečky se snažily. Velmi zajímavý model od české designérské značky Chatty vynesla Martha Issová. Oblékla bohatou sukni z pudrově růžového taftu a zkrácený, fuchsiově růžový top s rafinovaně odhalenými zády. Toaletu doplnila visacími náušnicemi z bílého osmnácti karátového zlata s brilianty a luxusním náramkem ve stejné kvalitě a barvě.

Mladá herečka Jenovéfa Boková, která je jednou z tváří festivalu, si přivezla na festival kompletní garderobu od české návrhářky Ivy Burkertové. Na páteční slavnostní zahájení vybrala dlouhé večerní šaty v jasně červené barvě s netradičně řešeným nařaseným vrškem a dvěma rozparky.

Českou návrhářku Ivanu Mentlovou z kolekce, kterou vytvořila pro Pietro Filippi, si vybrala Hana Vagnerová.

Luxusní róbu od Diora dokázala herečka Jana Plodková vtipně rozbít extravagantními brýlemi. "Jsou samozřejmě od mého partnera Filipa Žilky," svěřila.

Tatiana Vilhelmová (36) s partnerem Vojtou Dykem se tentokrát moc nevyladili. Ona zářila v šatech od Gábiny Páralové, on zaujal jakousi kamizolou.

Vlastní garderóbu i šperky, neboť spousta krasavic má šaty vypůjčené, si do Karlových Varů přivezla Kateřina Brožová (47), která stejně jako odpoledne předvedla bujný dekolt. V decentním modelu se ukázala například manželka Jiřího Bartošky. (68)

Ale i když téměř všechny dámy vypadaly úchvatně, stejně na sebe největší pozornost přitáhl Richard Gere. 

Která dáma je pro vás královnou letošního zahájení?

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

Kateřinu Cajthamlovou bude na parketě protáčet manžel Jitky Čvančarové Petr Čadek.

Kateřinu Cajthamlovou bude na parketě protáčet manžel Jitky Čvančarové Petr Čadek. Foto: Archiv České televize

Malá a velkej ve StarDance? Své boky v telce překvapivě rozvlní přísná doktorka Cajthamlová s Čadkem

7. července 2015 11:57

Kdysi ji vnímali jako přísnou lékařku, která drtila před televizními kamerami tlouštíky, ukázala už ale i vlídnou tvář v pořadu České televize DoktorKA. Teď se Kateřina Cajthamlová (53) ukáže v pro ni opravdu nečekané roli. Veřejnoprávní stanici se ji podařilo přesvědčit k účasti v sedmé řadě StarDance. Tančit bude s o půl hlavy vyšším Petrem Čadkem.

„Mě tanec strašně baví a představa, že od České televize dostanu osmdesát individuálních lekcí s profesionálním tanečníkem, že mi zajistí u švadleny pro tuto příležitost ušití šatů nebo speciálně pro mě ušité boty bez přehnaného podpatku, to je pro ženu naprosto nádherné, takže to přesvědčování nebylo zase tak složité. Osmdesát hodin je sice hodně, ale protože nejsem nikde zaměstnaná, jsem osoba samostatně výdělečně činná, dokážu si to zorganizovat a udělala jsem si na to velmi ráda čas,“ prozradila Super.cz MUDr. Cajthamlová.

Jejím tanečním partnerem bude Petr Čadek, manžel Jitky Čvančarové, který se stěhuje zpět na taneční parket. Lékařka si ho hned zamilovala, prý je to pozorný muž.

Možná se bude leckdo divit, avšak i Cajthamlová, která sama pomáhá lidem zbavit se nadbytečných kil, cítí, že její postava není úplně ideální. „Tanec vede velmi efektivně k hubnutí a jako každá paní v mém věku mám nadbytečné cenťáky přes břicho. V tom úplně hubeném pase jsem štíhlá, mám v něm krásných sedmdesát osm centimetrů, stále se vejdu do osmatřicítky. Pak je ale pas, kterému se odborně říká antropometrický pas, je mezi horním okrajem lopaty kyčelní kosti a dolním okrajem žeber, a ten je metabolicky velmi významný. U něj bych si přála zhubnout šest centimetrů,“ přiznala nám paní Kateřina.

A přidala také podrobnější posouzení tance z lékařského hlediska. „Tanec krásně formuje postavu. Je to o držení těla, napětí šikmých břišních svalů, udržet ruce nahoře při standardním držení také není žádná legrace, takže to pomáhá i ramennímu pletenci, krční páteři, zádovým svalům, ideální je to i pro svaly dolních končetin. Je to v podstatě běh na hudbu. Opravdu se velmi těším,“ dodala Cajthamlová, která je tak po Leošovi Marešovi, Leoně Machálkové a Lukáši Tydýtovi Pavláskovi další odtajněnou celebritou mimořádně oblíbené taneční show. 

Co říkáte na taneční pár Cajthamlová a Čadek?

David Zápal, Super.cz

Nejobjemnější hrudník českého šoubyznysu? Čvančarová povislými ňadry poutala pozornost

13. listopadu 2015 12:02

Herečka Jitka Čvančarová (37) je majitelkou napěchovaného hrudníčku, který ještě nabyl na objemu poté, co se stala maminkou dcery Elenky. A své nebývalé přednosti herečka předvedla v odvážných červených šatech.

V tomto modelu se Čvančarová prezentovala na křtu už šestého kalendáře občanského sdružení Debra. Čvančarová je hlavní tváří Debry, která pomáhá lidem trpícím nemocí motýlích křídel.

Stejně jako každý rok i letos se do kalendáře nechala zvěčnit řada známých osobností včetně samotné Čvančarové. Herečka kalendář věnovala své kamarádce Olze, jež zákeřné nemoci letos podlehla.

„Každý rok se musíme vypořádávat s něčím takovým. Vždycky je to těžké, protože už máme absolutně spojené životy. A to jak s pacienty, tak s jejich rodinami. Jsou to pro nás blízcí lidé, přátelé a kamarádi,“ vysvětlovala Čvančarová v Pražské křižovatce, kde se letošní kalendář křtil.

„Olinka mi velmi obohatila život a vynadala by nám, kdybychom smutnili. A protože měla ráda život a radost a i její odchod byl krásný díky její mámě, měla by Olinka radost, kdybychom se radovali. A také inspirovali, protože ona zde zanechala velké poselství a nesmazatelnou stopu. Větší než mnozí z nás,“ nechala se slyšet Jitka.

Se svou kamarádkou se v závěru křtu nezapomněla rozloučit, když Olince zazpívala energickou píseň na motivy kabaretu. „Olinka milovala život, ona byla reklamou na život. Ráda také zpívala a měla ráda veselé písně,“ uzavřela herečka. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Červené šaty trochu jinak: Jitka Čvančarová na titulní straně kalendáře

18. listopadu 2015 14:52

Herečka Jitka Čvančarová (37) před pár dny pokřtila kalendář s názvem 12 plus 12 organizace DebRA, jež podporuje pacienty s nemocí motýlích křídel. Nafotit se do něj nechalo dvanáct známých osobností plus Jitka Čvančarová na titulce v červených šatech se sukní z explodujícího červeného skla.

Sklo je motivem všech fotografií, symbolizuje křehkost kůže a zranitelnost pacientů s nemocí motýlích křídel.

„Fotografie, které pro šestý ročník projektu vznikly, jsou díky Lucii (fotila Lucie Robinson - pozn.) krásné a znepokojivé zároveň. Na jedné straně si samozřejmě přejeme, aby kalendář svého majitele co nejvíce těšil. Na straně druhé je pro nás ale i nástrojem komunikace a osvěty. Pro naše pacienty je totiž nesmírně důležité, aby lidé věděli, co nemoc motýlích křídel je a čím procházejí, protože informovaná a ohleduplná společnost je to, co jim umožní žít jejich bolestivý život daleko svobodněji a šťastněji,“ říká Čvančarová, která je patronkou organizace. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Mohla by si tyhle kostýmy dovolit ještě dnes? 5 fotek tanečního divočení lehce oděné Jitky Čvančarové

28. listopadu 2015 11:03

Pro Jitku Čvančarovou (37) bylo účinkování ve StarDance před pěti lety více než osudové. Sblížila se tam totiž s tanečníkem Petrem Čadkem, který měl pověst lamače dívčích srdcí a bonvivána. Dnes jsou spokojení manželé a vychovávají společně dceru Elenku.

Na StarDance od té doby herečka chodí už jenom fandit, naposledy svému muži, který po parketě letos protáčel doktorku Cajthamlovou. Ze soutěže však vypadli poměrně záhy.

Pojďme si připomenout okamžiky, kdy si jedna z nejvíc sexy českých hereček plnila na parketě své taneční sny po boku tanečníka Lukáše Hojdana. V odvážných kostýmech prováděla krkolomné taneční kreace a předváděla své tělo. Kdyby tančila ve StarDance Jitka letos, asi by choreografie i kostýmy vypadaly už trochu jinak. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Jitka Čvančarová jako Marilyn: Co říkáte na její proměnu v koketní blondýnku s pasem štíhlým a tak dále?

21. března 2016 18:09

Jako o ‚české Marilyn‘ se často píše a mluví o herečce Miluši Bittnerové, to se ale možná po sobotním odvysílání show Tvoje tvář má známý hlas změní. Do provokativní blondýnky se v ní převtělí herečka, která toho s Monroe na první pohled nemá moc společného - Jitka Čvančarová (37).

O to víc ale vynikne práce maskérů, kteří za Jitčinou proměnou stojí (stejně jako za metamorfózou Jakuba Koháka). „Pro Jitku připravila vlasová maskérka Jana Dopitová několik paruk, abychom vybrali tu, která jí sluší nejvíc. Když děláme takové velké proměny, vždy s respektem k obličeji líčeného. U Jitky jsme se zaměřili na řasy, linky a samozřejmě jsme dodělali typickou pihu. Barvu rtěnky jsem po kamerové zkoušce ještě změnila, protože ta původní v záři reflektorů nefungovala. Celá tato proměna trvala zhruba dvě hodiny,“ popsala proces hlavní maskérka projektu Adriana Bartošová.

A jakou Jitka zvolila píseň? Samozřejmě legendární I Wanna Be Loved by You a na to, jak ji zvládla, se podívejte na videoukázce. Soutěž startuje v sobotu večer a vedle porotců Koháka, Čvančarové a Janka Ledeckého se v ní představí dalších osm účinkujících plus každý díl jeden hostující porotce. 

Co říkáte na Jitku Čvančarovou jako Marilyn Monroe?

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Petr Čadek a Jitka Čvančarová

Petr Čadek a Jitka ČvančarováMichaela Feuereislová

Srdceryvný vzkaz manželovi: Čvančarová v nejhorším období života vyznala Petru Čadkovi dojemně lásku

7. září 2017 7:37

Život se jí obrátil v posledním roce vzhůru nohama kvůli vážné nemoci maminky a následně i po jejím velmi bolestivém úmrtí. Herečka Jitka Čvančarová (39) hodila výsledek svých zjitřených emocí na „digitální papír“ a vyznala svému manželovi, tanečníku Petru Čadkovi, lásku tak, až by mu nejeden muž záviděl!

 

„Lásko, takhle jsem Tě poznala. Byl prosinec 2007. Netušila jsem tehdy, jak moc hluboce mi vstoupíš do srdce a do života, jak moc ta chvíle pro nás znamená,“ napsala k fotce, kterou uveřejnila.

A pak následuje vyznání, která chytne za srdce. Někteří muži by možná rádi byli na Petrově místě. Jeho slavná žena ho totiž vnímá skutečně nádherně.

„Miláčku, jsi úžasnej chlap. Nikdy si Tě nepřestanu vážit za to, jaký jsi! Za to všechno, co děláš, co dokážeš. Opravdu a hluboce Tě miluju a obdivuju. Děkuji Ti za to vše, co jsi udělal pro mou maminku. Nikdy Ti to nezapomenu. Jsi skvělej člověk. Báječnej táta. Úžasnej muž. Je štěstí Tě mít vedle sebe. Miluju Tě!“ dodala dojemně Jitka. 

David Zápal , Super.cz

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář