Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiří Langmajer - Lukáš Langmajer

Jiří Langmajer,*3.6.1966 - herec

 

Jiří Langmajer je český divadelní, filmový a televizní herec.

Na Pražské konzervatoři v letech 1981–1987 vystudoval hudebně-dramatický obor. Již během studií ho režisér Karel Smyczek obsadil do nezanedbatelných rolí v seriálu Třetí patro či filmu Proč?. Po ukončení studií hrál v různých divadelních souborech, až roku 1992 nastoupil do angažmá v Divadle pod Palmovkou, kde zůstal až do roku 2005 (s výjimkou let 1998–2000, kdy byl v angažmá Divadla na Vinohradech). Od té doby je na volné noze. Hrál také v Národním divadle, Hudebním divadle Karlín a dalších.

V roce 1999 se stal držitelem Ceny Thálie pro umělce do 33 let, v roce 2003 byl nominován na Cenu Alfréda Radoka v kategorii herec roku. Na Českého lva byl nominován v roce 1999 za herecký výkon ve vedlejší roli ve filmu Návrat idiota, v roce 2006 pak za herecký výkon v hlavní roli ve filmu Pravidla lži.

Celou řadu pozoruhodných rolí vytvořil v televizi, například ve filmu Zdivočelá země či seriálu Ordinace v růžové zahradě, jedná se i o dobrého dabingového herce.

zdroj Osobnosti,cz

To trvalo: Milenci Langmajer a Gondíková poprvé spolu na veřejnosti. A slušelo jim to

19. června 2014 8:57

Bezmála tři roky už si je celý šoubyznys vědom, že herci Jiří Langmajer (48) a Adéla Gondíková (40) tvoří pár. Nikdy spolu ovšem nevyrazili oficiálně do společnosti. Možná s ohledem na Jiřího manželku a dvě dcery. Letos se ale konečně prolomily ledy.

Nejprve se Adéla s Jiřím stali tvářemi cestovní kanceláře, která je vyvezla na exotickou dovolenou, a poskytli v rámci její propagace svoje fotografie ze vzácných chvil volna. A teď se spolu vypravili na premiéru filmu Všiváci, kde Langmajer hraje jednu ze dvou hlavních rolí.

Na premiéře v kině Lucerna dokonce společně zapózovali i před fotoaparáty a netvářili se, že k sobě nepatří. Na vzájemných dotecích bylo znát, že ti dva už si zřejmě všechno v soukromí urovnali a mohou se k sobě oficiálně hlásit.

Jiří ve filmu hraje neurochirurga, který nemůže zapomenout na svoji první zesnulou lásku, kterou sdílel se svým bratrem v podání Ondřeje Vetchého, a utápí se v alkoholu a nezávazných vztazích. Filmové natáčení se ho dotklo i v osobní rovině. "Natáčelo se ve stejné nemocnici, kde mne dávali dva roky předtím dohromady po těžkém úrazu páteře," prozradil. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Jiří Langmajer s Leonou Machálkovou

Jiří Langmajer s Leonou Machálkovou Michaela Feuereislová

Poslední šanci vidět Langmajera v obtaženém zlatém oblečku jste propásli: Takhle mu to "slušelo"

1. ledna 2017 11:50

Kdo během dvou let nestihl muzikál Mamma Mia! v pražském Kongresovém centru, má smůlu. Už totiž nikdy neuvidí Jiřího Langmajera (50) ve zlatém obtaženém kostýmu tančit a zpívat. Poslední představení se totiž odehrálo na Silvestra.

Derniéru si Langmajer neužil se svojí partnerkou Adélou Gondíkovou (43), ta chyběla. Na jevišti byla místo ní Leona Machálková (49), dále hráli například Hana Křížková (59) nebo Olga Lounová (35), z pánů pak Petr Kolář (49) či Pavel Vítek.

Všichni byli tak trochu dojatí. "Rosie mi bude chybět, je mi moc líto, že končíme," neskrývala slzy Hana Křížková. "Splnil se mi sen, zazpívat si na jevišti písničky skupiny ABBA. Tak jsem vlastně šťastný," dodal Pavel Vítek, který hrál roli Harryho. A jak na posledním představení vypadali, se můžete podívat v naší galerii. 

Saša Šeflová , Super.cz

Lukáš Langmajer,*25.8.1980 - herec

 

Lukáš Langmajer je bratrem Jiřího Langmajera..Mají podobný hlas, mimiku obličeje, stejná gesta a ke všemu ten provokující pohled, ale přesto je z bratrů Langmajerových slavnější Jiří. O Lukášově existenci se veřejnost dozvěděla před několika měsíci, kdy se začal natáčet celovečerní film debutujícího režiséra Tomáše Bařiny Bobule a mladý ‚Langoš‘ v něm společně s Kryštofem Hádkem ztvárňují ústřední dvojici sympatických podvodníčků. Lukáš Langmajer hraje od svých třinácti let.

Jeho domovské divadlo bylo dlouho v Plzni, v místě jeho bydliště. Teď přesídlil na jih a hraje v Jihočeském divadle. „Když se v tom člověk narodí, nemá ani moc na vybranou, táta je taky podobný pošuk, živí se muzikou. Nic jiného ani neumím.

Rukama jsem se snažil, ale víc věcí jsem zničil, než abych je dal dohromady. Takže jsem zjistil, že to jinak prostě nepůjde,“ směje se herec. Lukáš má s Jirkou kromě vizáže stejnou ještě jednu věc - a to vzteklost. „Když se mi něco nelíbí, rychle vybouchnu,“ prozrazuje.

Autor: praziv, aakknneell

zdroj Osobnosti,cz

 Langmajer: S manželkou se kvůli synovi už ani neznáme, na milenku ale nemám

 

 

Lukáš s manželkou a synem
13. června 2014 ● 15:29

Bratr známého proutníka Jiřího Langmajera (47) Lukáš (33) jde pomalu, ale jistě ve stopách svého slavnějšího sourozence. Stejně jako Jirka by rád svůj obličej svěřil do rukou plastického chirurga a i když je jen dva roky ženatý, otázkám na milenky se nebrání. Jablko nepadlo daleko od stromu ...

 
I když většina mužů tají, že používá kosmetické produkty nebo využívá umění plastických chirurgů, Lukáš Langmajer s tím problém nemá.

"Zásadní je pro mě kvalitní kosmetika, to znamená nebát se ceny a pravidelně ji aplikovat. Nemluvě o tom, že mi to dělá dobře! Chtěl jsem se něčeho na obličeji zbavit, ale ten zásah by byl poměrně razantní. Vyřadil by mě na nějakou dobu z provozu a to si nemůžu dovolit," přiznal se Langmajer. Jeho starší bratr Jiří před lety podstoupil úpravu horních a dolních očních víček.

Herec, který si zahrál v Bobulích, se netají tím, že díky rok a půl ročnímu synovi Mikulášovi na sebe s manželkou nemají tolik čas, jak by si přáli.

"Pokud se nám poštěstí, uděláme si malý výlet jen já a moje žena, abychom se zase poznali. Pro vztah je to prý zdravé. Dítě je skvělé, ale bere spoustu času a vy zapomenete, že vlastně doma máte ženu a milenku v jedné osobě. Na samostatnou milenku ještě nemám peníze," usmívá se sympatický Lukáš, který se s rodinou objevil na otevření obchodu s luxusní americkou kosmetikou.

 

 

Autor: lara
zdroj Blesk,cz

 

 

 

 Hvězda Bobulí a Sanitky se pochlubila krásnou rodinkou: Tohle je synek mladého Langoše

10. srpna 2014 5:55

Oblíbený herec Lukáš Langmajer se pochlubil krásnou rodinkou. Mladší bratr slavnějšího Jiřího Langmajera moderoval vinařskou akci - křest nového českého a moravského fenoménu
kvasných nápojů a především tzv. višňáku.

Na prosluněnou akci usměvavého herce doprovodila i jeho půvabná manželka Lucie s roztomilým synem Mikulášem, který se sice nechtěl moc dívat do objektivu fotoaparátu, ale nakonec s tatínkem v náručí přeci jen ledabyle zapózoval.

Langmajer se přitom alkoholických pochoutek ani nedotkl. „Jsem tu coby moderátor a průvodce křtem, a ne na ochutnávce, a navíc mně jako automobilovému závodníku alkohol nic neříká,“ vysvětlil Lukáš, který jezdí závody rallye. 

Anna Veškrnová, Super.cz

 
Lukáš Langmajer s manželkou Lucií a synem Mikulášem

Lukáš Langmajer s manželkou Lucií a synem MikulášemMichaela Feuereislová

V Babovřeskách pánbíčkář, v reálu plodný otec: Lukáši Langmajerovi se narodila dcera

11. dubna 2017 15:36

V sérii filmů Babovřesky hrál faráře Šoustala, v soukromí se ale bratr Jiřího Langmajera Lukáš Langmajer rozhodně ženám nevyhýbá. Právě naopak! S manželkou Lucií se nyní dokonce dočkali již druhého potomka.

 

Dcerka se jmenuje vskutku biblicky.

„Ano, je to pravda, děkuji za blahopřání. Jmenuje se Magdaléna Mária. Na toto téma ale mluvit nechci, nezlobte se,“ řekl Super.cz stručně Lukáš, který si rád přísně střeží soukromí.

Jeho druhé dítě (s ženou Lucií má ještě čtyřletého Mikuláše) prý podle Blesku přišlo na svět v nemocnici v Hořovicích nedaleko Prahy císařským řezem a Langmajer měl být u porodu.

Jako každý správný tatínek si myslí, že jeho novorozená dcerka je nejkrásnější na světě! 

David Zápal , Super.cz

 

Langmajer poprvé otevřeně o Gondíkové: Bydlíme spolu, dcery mi už odpustily


 
4. září 2014 ● 10:47

Herec Jiří Langmajer (48) se definitivně usadil. Po mnoha milenkách snad našel konečně tu pravou. Číslem jedna jeho milostného a hlavně partnerského života se stala moderátorka a herečka Adéla Gondíková (41), se kterou herec chodí už nějaký ten pátek.

 

I když ze začátku jejich vztahu s Gondíkovou nebyly nakloněny jeho dvě dcery, které má ze svého manželství s Kamilou (44), holky mu konečně odpustily. „Dnes už je to v pohodě, i když ze začátku na mě starší dcera Tereza byla nazlobená, když jsem od nich před třemi lety odešel. Teď už dokonce řešíme věci, které s holkami otec málokdy řeší,“ oddechuje si Langmajer v rozhovoru pro slovenský web Pravda.sk.

Herec se také pochlubil, že konečně s Adélou bydlí a společně teď vychovávají hereččinu dceru Nelly, kterou má Gondíková z předešlého nevyvedeného manželství s klávesistou z Monkey Business Ondřejem Brouskem (33).

Pro Langmajera je to obrovský krok kupředu, doposud totiž bydlel pouze v podnájmech, nyní má teplé místečko u rodinného krbu. Doma u Adély však není žádným povalečem, naopak pomáhá jako správný chlap. „Když se do něčeho pustím, tak to prostě dodělám. Když u nás doma je potřeba udělat něco na zahradě, nedá mi to, dokud to neudělám,“ prohlásil herec, pro kterého se Adéla zřejmě stala druhou osudovou ženou jeho života.

 
 
 

zdroj Blesk,cz

Jiří Langmajer je v zářivém kostýmu k sežrání.

Jiří Langmajer je v zářivém kostýmu k sežrání. Hermína

Takhle jste Jiřího Langmajera ještě neviděli: Ve zlatých elastických legínách je neodolatelný!

13. prosince 2014 19:45

Takhle jste Jiřího Langmajera (48) ještě neviděli. Populární herec se na premiéře nového muzikálu  objevil v oblečku, kterým rozesmál celý sál kongresového centra. V lesklých zlatých legínách a zářivém topu se ukázal na konci muzikálu a lidé šli do kolen.

 
 
 

Langmajer vypadal neuvěřitelně a i jeho přítelkyně, herečka Adéla Gondíková (41), se smála až se za břicho popadala. Populární herec byl jedním z nejlepších herců na jevišti. V roli Sama, kterého v legendárním filmu Mamma Mia hraje Pierce Brosnan, byl dokonalý. Stejně skvělá byla také Hanka Křížková, vycházející hvězdička Petra Vraspírová nebo ostřílený muzikálový herec Tomáš Trapl.

Standing ovation se však Mamma Mia! na své premiéře narozdíl od naprosto skvělého Fantoma opery, který měl premiéru v září v Goja Music Hall, nedočkala. 

 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

Otužilec Langmajer! Lamač ženských srdcí se vrhl do ledové Vltavy

 
Jiří Langmajer si v půlce myslel, že svůj pokus vzdá
 

 

 
 
"Každý den vlezu do zahradního bazénu se studenou vodou. Když jsem to řekl svému o dvacet let staršímu tátovi, začal s tím taky. Jenomže on to na rozdíl ode mě mezitím už dotáhl do klubu otužilců a zimních plavců," řekl Langmajer serveru Týden.cz a s tatínkem hrdě pózoval fotografům.

Sám přiznal, že měl co dělat, aby úkol zvládl. "V půlce trati jsem měl pocit, že to nedám," přiznal. Zahřátí se mu ale dostalo velmi rychle, k Vltavě ho totiž přišla podpořit jeho partnerka Adéla Gondíková.

Spolu s hercem se 68. ročníku vánočního Memoriálu Alfreda Nikodéma - nejstarší otužilecké akce v České republice účastnilo dalších 290 odvážlivců. Za velkého zájmu přihlížejících zachumlaných na mostě Legií a Masarykově nábřeží do zimníků a šál se před polednem plavci ponořili do chladné vltavské vody a vydali ze severního cípu Slovanského ostrova napříč řekou ke Střeleckému ostrovu a zpět.

 

 
Autor: Foto Blesk - Alexandr Malachovský
Autor: ČTK,  ljš
zdroj Blesk,cz
 
Syn Mikuláš v otcově náruči dřímal.

Syn Mikuláš v otcově náruči dřímal.Michaela Feuereislová

Langmajer ukázal roztomilého synka. Andílek mu ve vedru usnul v náručí

5. června 2017 13:08

Herec Lukáš Langmajer nepatří mezi osobnosti, které by úzkostlivě střežily své děti před médii. Na otevření teras na střeše Paláce Lucerna tedy seriálový a divadelní herec klidně vyrazil se svým čtyřletým synem Mikulášem. Jeho manželka Lucie pak vozila v kočárku před měsícem narozenou dcerku Magdalénu Márii.

 

„Nepřijde mi na tom nic špatného, brát je na akce. Kdybych se živil například jako zedník, tak to bych je nespíš do práce netahal,” usmíval se herec.

Roztomilý chlapeček akci podporující projekt Kouření out, příroda in prakticky prospal. „Tyhle věci ho příliš nezajímají, tak si zdřímnul,” glosoval Langmajer.

Lukášovi se pracovní nabídky aktuálně příliš nehrnou, a tak se může naplno věnovat dětem. Zvládá veškeré rodičovské povinnosti. „Zapojil jsem se hned na začátku u jejich zrodu a v péči proto pokračuji,” uvedl.

A klidně se může stát, že rodina bude mít časem ještě o jednoho člena víc. Třetímu dítěti se herec nebrání. „Chráněný postup s manželkou neplánuji. Rozhodně to nebude tak, že bych se svou ženou přestal spát,” uvedl s úsměvem Lukáš Langmajer. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář