Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diana Kobzanová - Michael Frolík

Diana Kobzanová,*24.3.1982 - moderátorka, modelka

 

Diana Kobzanová je bývalou miss České republiky z roku 2001, v minulosti moderovala druhou a třetí řadu - noční show VyVolených a objevuje se na módních přehlídkách po celé ČR.

Po zvolení Miss České republiky se koncem roku 2001 odmítla zúčastnit soutěže Miss Europe v Libanonu z důvodu strachu o svou bezpečnost. V roce 2002 se už ale zúčastnila klání Miss Universe v Portoriku.

V témže roce začala chodit s fotbalistou Martinem Jiránkem, se kterým žila až do roku 2006.
V roce 2003 se svlékla pro pornografický časopis Leo, což ji stálo korunku Miss České republiky, kterou po sesazení Diany obdržela I.vícemiss Andrea Fišerová. Její vysvlečení mělo s ředitelem soutěže Milošem Zapletalem ještě dlouhou soudní dohru.

V současné době se vrátila opět k moderátorské práci. Vysílala každou sobotu a neděli pořad "Na titulní straně" na Frekvenci 1, od března 2008 moderuje pořad STYL každý všední den 14-17.00, opět na Frekvenci 1. Pracovala jako PR managerka pro společnost, která pořádá miss eurosport a prestižní přehlídku Top Secret.

Ve svém bytě žije s fenkou Miou. Má 3 tetování. Vzhledem k původu svých rodičů může využít výhod trojího státního občanství – amerického, německého a českého. Diana se odhalila pro firmu vyrábějící pracovní oděvy. Patří mezi ty modelky, které si nechaly svá ňadra zvětšit pomocí plastické operace.

Autor: shar, ivunka007, kerm

zdroj Osobnosti,cz

  16. října 2014 • 05:00

Radostná zpráva: Diana Kobzanová je těhotná!

Diana Kobzanová s Michalem Frolíkem
Diana Kobzanová s Michalem Frolíkem (Foto: ara)
 
 

 

 

 

 

 

 

Přestože údajný svědek, který Dianu s jejím přítelem – hokejistou Michaelem Frolíkem – potkal v Itálii, mluvil o zřetelně se rýsujícím těhotenském bříšku, nakonec se tato informace webu týdeníku Sedmička nepotvrdila. Nebo se snad něco stalo?

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

Diana Kobzanová přiznala, že se co nevidět stane maminkou


Dvaatřicetiletá modelka čeká se svým partnerem Michaelem Frolíkem prvního potomka. Gratulujeme!

 
Kobzanová své těhotenství úzkostlivě tajila. Jenže teď se na Internetu objevily fotky, na kterých má nepřehlédnutelné bříško.

"Potvrzuji, že jsem na nich v sedmém měsíci," prozradila serveru Super.cz a dodala, že jde o jedinou informaci, kterou je momentálně ochotná poskytnout.

O tom, že Diana je v jiném stavu, média spekulují už delší dobu. Blonďaté kráska, která v současné době žije v Kanadě, z toho ovšem není ani trochu nadšená.

"Ať už jdou všichni někam. Já přece s cizíma lidma nebudu řešit cokoliv, co se týká mého soukromí. Nikdy jsem to nedělala a dělat nebudu," vzkázala nedávno zvědavcům.

Připomeňme, že bývalá Česká Miss skrývala i svůj vztah s útočníkem Chicaga Blackhawks. Vše prasklo až loni v červnu, kdy černí jestřábi získali Stanley Cup a Diana a Michael k překvapení přítomných novinářů i diváků předvedli přímo na ledě parádní líbačku.

Kamarádky Diana a Marta se sešly až za oceánem.

Kamarádky Diana a Marta se sešly až za oceánem. Foto: Archiv D. Kobzanové

Svět je vážně malý: Rockerka Jandová natrefila za velkou louží na hubenou Kobzanovou po porodu

12. března 2015 10:06

Pokud by si to předem plánovaly, tak by to nejspíš nevyšlo. Dianě Kobzanové (32) a Martě Verner (40), dříve Jandové, se podařilo setkat na dovolené ve Spojených státech.

„Přes internet jsme zjistily, že jsem obě na Floridě, tak jsme si daly sraz a strávily společně pár hodin,” svěřila se nám Diana Kobzanová, která vyrazila do země zaslíbené odpočinout si s dcerou Elenkou od nepříjemné zimy, která vládne v jejím domově v kanadském Winnipegu.

Marta na Floridě pobývá nejen se svou dcerou Maruškou, ale také s manželem Miroslavem Vernerem. Jde vidět, že Češi Floridu prostě milují. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Diana Kobzanová

Diana Kobzanová Foto: archiv D. Kobzanové

Kobzanová se tři měsíce po porodu ukázala v bikinách: Byla opravdu někdy těhotná?

14. března 2015 10:33

Modelka Diana Kobzanová (32) porodila teprve před třemi měsíci dceru Ellu a je neuvěřitelné, v jaké je opět formě. Zatímco její partner, hokejista Michal Frolík, musí tvrdě makat na ledě, Diana si z mrazivého Winnipegu odjela odpočinout do slunné Sarasoty.

"Najdi pět rozdílů. Kočár se nepočítá! Winnipeg -25, Sarasota +25 stupňů," napsala pod fotografie, které pověsila na sociální síť, Diana. Na jednom snímku pózuje v péřové bundě, na druhém v plavkách.

Málokdo by po zhlédnutí fotky v plavkách tipnul, že z Diany už je tři měsíce maminka. Její tělo je ve stejné formě jako v dobách, kdy se aktivně věnovala modelingu. Jako Kobzanka by po porodu chtěla vypadat stoprocentně každá žena. Jen vyvolené ale mají takové štěstí. 

Gabriela Wolfová, Sup  8. dubna 2015 • 12:00

Kobzanová se vrací do Čech: Důvod je velmi úsměvný!

Diana zatím světu ukázala jen kousek své dcery.
Diana zatím světu ukázala jen kousek své dcery. (Foto Facebook)
 

 
 
 

 

 

 

Ella (4 měsíce), dcera modelky Diany Kobzanové (33) a hokejisty Michaela Frolíka (27), se podívá do země původu svých rodičů!

 

Máma a táta ji přivezou do Prahy v květnu, kdy bude v Česku probíhat domácí mistrovství světa a na kterém by měl Frolík hrát. „Musím v Čechách vybavit pro dcerku pokoj,“ svěřila se Diana na Facebooku. Copak na v USA výbavičku pro děti neprodávají? Nebo je zatím něco trochu jiného? ;)

 

 

 

 

Nefalšovaná floridská pohoda

Nefalšovaná floridská pohoda Foto: archiv D. Kobzanové

Takhle vypadá nefalšované rodinné štěstí. Kobzanová a Frolík si s dcerou užívají v ráji

21. května 2015 4:19

Hráči NHL mají po skončení sezóny, a tak si hráč kanadského týmu Winnipeg Jets Michael Frolík užívá s rodinou na Floridě. S partnerkou Dianou Kobzanovou (33) a sedmiměsíční dcerou Ellou prožívá nefalšované rodinné štěstí. „Opravdu si to tu užíváme. Dnes jsme byli celá banda na pláži a prožili skvělý den,” svěřila se Super.cz Diana

 

Kobzanová má to štěstí, že je její batolecí dcera extrémně klidná a hodná. „Je vážně skvělá. Ničeho se nebojí, nevříská a nezlobí. Dodržujeme denní režim, takže naprostá pohoda,” raduje se modelka.

Frolíkovi s největší pravděpodobností na Floridě pobudou ještě pár týdnů. V zemi zaslíbené se jim líbí natolik, že Kobzanová odvolala svůj plánovaný návrat do Čech. Rodinka se snaží maximálně si užít slunce, neboť během hokejové sezóny budou pobývat ve studeném kanadském Winnipegu. 

Gabriela Wolfová, Jiří Čeladník, Super.cz

Diana si v Americe užívá sluníčka.

Diana si v Americe užívá sluníčka.Foto: archiv D. Kobzanové

Diana Kobzanová místo sexy pózovačky předvedla tělo při divném skoku na želvu: I tak je to pěkný pohled

12. května 2017 19:13

Modelka Diana Kobzanová (35) předvedla své parádní tělo v plavkách. Kdo by čekal sexy pózovačku s jednou nožkou před druhou, jak to české krásky umí, a než ukáží fotku, několikrát se dokonale naštelují, pletl by se. Diana se svým pověstným humorem zvolila zcela jinou fotku.

 

"Původně to měla být sexy pózovačka. Pak už mi lehce zamrzl úsměv. To když mi došlo, že skáču placáka na želvu. Růžovýho ani bílýho ptáka neměli. Zase jsem pozadu," napsala pod fotku a rýpla si tak nepřímo do některých svých kolegyň.

Každopádně i bez pózování je vidět, že Diana je v parádní formě. Kromě běhání kolem dcery pravidelně běhá a hraje tenis. 

 

 

 

Vyfikli se a vyrazili do společnosti.

Vyfikli se a vyrazili do společnosti.Profimedia.cz

Nekonečně dlouhé nohy opět v akci: Frolík se dmul pýchou vedle vysoké Diany Kobzanové

22. června 2017 19:15

Tento pár se v médiích objevuje poměrně často, ve společnosti je ale prakticky nevídáme. Diana Kobzanová (35) a Michael Frolík udělali výjimku a v rámci celosezónních prázdnin, které tráví v Praze, vyrazili bok po boku na udílení cen Zlatá hokejka do pražského Fóra Karlín.

 

Páru, který v Kanadě vychovává dvou a půlletou dceru Ellu, to na gala večeru velmi slušelo. Hokejistovi NHL ve smokingu Dolce & Gabbana, ve stejném módním domě si své koktejlky ve starorůžové barvě vybrala i. Šaty, ze kterých čněly Dianiny nekonečně dlouhé nohy, byly doplněny psaníčkem Lusha Florence a páskovými sandály Givenchy.

Byla to vůbec první oficiální akce, na kterou Kobzanová a Frolík vyrazili jako pár. „Michal se nikdy v této soutěži neumístil. Jelikož jsme ale v Praze, tak jsme se rozhodli, že tam půjdeme, přestože se podobným příležitostem spíš vyhýbáme,” nechala se slyšet modelka, která před vstupem do mateřství fungovala spíš coby moderátorka. 

Jiří Čeladník , Super.cz

David Zápal , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář