Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agáta Prachařová - Jakub Prachař

Agáta Prachařová,*28.4.1985 - modelka

 

Agáta Prachařová, rodným jménem Agáta Hanychová je česká modelka, majitelka modelingové agentury, moderátorka a herečka. V roce 2005 se stala II. vicemiss České republiky. Je dcerou herečky Veroniky Žilkové a reklamního režiséra Jiřího Hanycha.

Vystudovala Střední odbornou školu umění a managementu – ŠUM Praha (obory fotografie, produkce, režie, kamera). V roce 2010 vystudovala obor tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě v Opavě a získala titul BcA.

S bývalým přítelem Mirkem Dopitou, hráčem amerického fotbalu, má syna Kryšpína (* 2011). Jejím manželem je herec Jakub Prachař, za kterého se vdala 20. dubna 2013 v Mariánských Lázních.

Charita
V současnosti je také tiskovou mluvčí nadace Prosaz, která se věnuje starším vozíčkářům. Jako první česká modelka a vicemiss se nechala vydražit v internetové aukci pro charitativní účely na serveru www.blazniveaukce.cz pro nadaci Blesk Srdce dětem.

Autor: hojec, amaranth08, lupinator12

zdroj Osobnosti,cz

Agáta Prachařová a Jakub Prachař si užívají v Orlických horách.

Agáta Prachařová a Jakub Prachař si užívají v Orlických horách. Foto: Instagram A. Prachařové

Místo plavek kulich a bunda: Agáta Prachařová vyměnila prosluněný Karibik za drsnou českou zimu

12. ledna 2017 12:00

Jen co se modelka Agáta Prachařová (31) vrátila z dovolené v Karibiku, kde pravidelně vystavovala vnady v plavkách, zamířila na české hory.

Prožila tak obrovský teplotní šok, což jí ale vůbec nevadilo. Do svých oblíbených Orlických hor, kde má chalupu, opět zamířila s manželem Jakubem Prachařem (33) a synem Kryšpínem.

Plavky rodinka vyměnila za lyžařské bundy a hned vyrazila na zasněžený kopec brázdit sjezdovky na snowboardu.

„Huráá, teplotní rozdíl za poslední dva dny cca třicet stupňů,“ napsala Agáta pod fotky z hor. Modelka si tak během tří týdnů užila letní a zimní dovolenou v jednom. Jen aby ji teď z teplotního šoku neskolila všudypřítomná chřipka. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Agáta prožívá těžké chvíle...

Agáta prožívá těžké chvíle... Foto: archiv A. Prachařové

Těhotná Agáta se zhroutila: Odchod manžela Jakuba Prachaře ji srazil na kolena

20. března 2017 8:39

Modelka Agáta Prachařová (31) je na dně. Před pár dny ji opustil po čtyřletém manželství Jakub Prachař (33). A chystá se rozvod. A to je Agáta ve čtvrtém měsíci těhotenství. Otcem má dle jejích slov být její muž.

"Hůř mi asi nebylo... no nic, hezkou sobotu všem," napsala v sobotu ke své fotografii, ze které čiší smutek, Agáta. Její fanoušci ale ještě netušili, proč je Agáta na dně a přáli jí brzké uzdravení. Žili v domnění, že je nemocná.

Později přidala ještě další fotku. Srdce v plamenech. "Kreslím. Love," napsala pod fotografii zhroucená Agáta, která doufá v Jakubův návrat. Není divu. Pod srdcem nosí jeho dítě. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Jakub Prachař,*30.8.1983 - herec, textař, kytarista, moderátor

 

Jakub Prachař studuje Katedru alternativního a loutkového divadla na DAMU. Už ve svých 13 letech hrál v Divadle Komedie v představení Maska. Zde si ho všiml režisér Jan Hřebejk a obsadil jej do role skauta jedné z bakalářských povídek. Zajímavou hereckou zkušeností byla pro něj role rozmazleného továrnického synka Romana Gráfa ve filmu Milenci a vrazi režiséra Viktora Polesného. V Divadle Na Jezerce hraje v komedii Kaviár nebo čočka. Jakub Prachař se také proslavil svou rolí v seriálech Ulice (Ben), Bazén (Dave) a Horákovi (Patrik).

V roce 2008 si zahrál ve filmu Sněženky a Machři po Pětadvaceti letech(Petr Mácha) !Jakub je z herecké rodiny.Například v seriálu Horákovi, si zahrál se svou matkou Danou Batulkovou (Anežka-učitelka náboženství) a se svou sestrou Marianou Prachařovou (Tereza Horáková).Jakubovým otcem je David Prachař,který je hercem Národního divadla, hrál např. Ordinace v růžové zahradě.

Jakub se 24.5.2013 podruhé oženil s Agátou Hanychovou.

Autor: mishpulin, artep-mariano, veronicka7

zdroj Osobnosti,cz

 

 

Agáta je očividně znamenitá kuchařka: Podívejte se, jak si Prachařová vykrmila svého manžela Jakuba

22. srpna 2014 13:56

Vstupem do manželství s Agátou Hanychovou se Jakub Prachař (30) dočkal nejen nevlastního synka Kryšpína, ale také poctivé domácí kuchyně. Rok po svatbě je z něj spokojený tatík, který rozhodně netrpí hladem.

Kuchařské umění Agáty Prachařové je proslulé a své dovednosti už předvedla v pořadu Čápi s mákem, kde nasytila i Ivetu Bartošovou, nebo v Prostřenu, v němž její pokrmy ocenil Jiří Pomeje. Na štíhlé postavě Agáty to sice není znát, ale vaření je jejím velkým koníčkem.

Jakuba ovšem pohostinnost manželky nelichotivě poznamenala a na párty Top Star magazínu si nešlo nevšimnout toho, že vedle Agáty viditelně přibral. Prachařová (29) má i po porodu jedny z nejútlejších parametrů českého šoubyznysu, ale její choť se v poslední době pořádně zakulatil. Agáta by tak měla přejít na dietnější kuchyni, nebo mu prozradit své triky na rychlejší spalování. 

Super.cz

 

 

Agáto, je konec! Na plešatícího kačera Prachařovou se lidé už nechtějí za žádnou cenu dál koukat

3. listopadu 2014 7:53

Zazvonil zvonec a pohádky je konec! Takhle by se dalo vyložit rozhodnutí davu lidí, který vyřkl vůči Agátě Prachařové (29), kdysi bulvární celebritce Česka číslo jedna, možná dost krutý ortel. Volně přeloženo: národ jí vzkazuje: Sbal si svých pár modelkovských švestek a odejdi ze scény, nikdo na tebe už není zvědavý!

Super.cz – a jistě i modelka sama - se takový verdikt dozvěděl, když v rámci článku o tom, že o ní jistý bulvární parazit říká, jak je přestárlá a tlustá, položil čtenářům otázku, zda už je podle nich bývalá dívka skutečně zralá na modelkovský důchod. Že by měla odejít, si myslí drtivá většina z nich, bez půl procenta rovné tři čtvrtiny lidí. Pouze dvacet pět procent z hlasujících by bylo ochotno se na kontroverzní hvězdičku ještě nějaký ten pátek koukat.

A rozhodně nejde o názor pár pomatenců nebo lidí ze sekty antiagušovců: do ankety se zapojilo víc jak 42 tisíc čtenářů. Třeba při průzkumech oblíbenosti politických stran na otázky kolikrát odpovídá i čtyřicetkrát méně lidí než v případě Agáty. A i tak jsou brané jako svaté!

Modelce, která se proslavila ňadry a špulením rtů, hodným kačera Donalda, nepomohlo u lidí možná víc věcí. Jednak její prostořekost, nějaká ta provokace, možná i sem tam nafrněnost, ale třeba i to, když se ukázalo, že do předčasného důchodu odešly také některé prameny jejích vlasů… 

 

David Zápal, Super.cz

Už ve své první roli ve čtrnácti letech nezapřel podobu s tátou a dědou.

Už ve své první roli ve čtrnácti letech nezapřel podobu s tátou a dědou. Foto: Archiv České televize

Podobu s tátou a slavným dědou nemůže zapřít: Takhle pubescent Jakub Prachař začínal před kamerou

9. listopadu 2014 10:47

Před lety si možná myslel, že půjde jen ve stopách slavného dědy a táty, po kterých podědil nejen herecké geny, ale i rysy v obličeji. Dnes už máme Jakuba Prachaře (31) spojeného více s hudební branží a moderováním než s herectvím.

 
 
 

Určitě ale není od věci si připomenout jeho herecké začátky. Ty se odehrály v roce 1997 na divadelních prknech v Divadle Komedie. Ve stejném roce Jakub debutoval i před televizní kamerou.

A hned pod vedením nikoho menšího než Jana Hřebejka. Ten si Kubu vybral do hlavní role skauta v jedné z bakalářských povídek Past. Jak vypadal prostořeký šoumen a manžel nezbedné Agáty ve vývinu, se můžete názorně podívat v galerii. 

 
 

 

Rozpadá se Agátě manželství? Prosákly zvěsti, že Prachařová má mít vztah s pohledným hokejistou

2. února 2015 12:36

Jestli je na tomhle zrnko pravdy, Agáta Prachařová (29) už bude brzy zase Hanychová! Super.cz se od člověka z velmi blízkého okolí modelky dozvěděl informace, které mohou vážně zahýbat jejím dosud pevným manželstvím s hercem Jakubem Prachařem (31)!

 
 
 

Nedávno se Agáta na Facebooku pochlubila statusem, v němž tvrdila, že je na nákupech ve Spojených státech. „To bylo ale jen krytí. Ve skutečnosti tam byla za hokejistou Jiřím Tlustým. Zatímco ona to bere velmi vážně, on ji vnímá jako další roztleskávačku, jednu z mnoha, které se mu snaží jako bohatému muži dostat do přízně. Dokonce v kabině ukazuje esemesky od ní spoluhráčům a má z toho velkou srandu,“ tvrdí odvážně náš zdroj, o kterém, kdybychom ho osobně neznali, bychom si mysleli, že chce Agátě buď uškodit, nebo že má potíže s psychickým zdravím.

Náš kontakt, který je Agátě skutečně velmi blízko, přidal ještě další údajnou pikantnost. „Měl se toho omylem domáknout i Jakub Prachař, našel nějakou účtenku, která mu to vše potvrdila,“ dodal zdroj.

Agáta s naprostým klidem reagovala na celou kauzu větou, že nic z toho není pravda. „S Jakubem opravdu žádný problém nemáme, byli jsme teď spolu na Kanárech na dovolené. Už se ke mně doneslo, že těmi nesmysly někdo anonymní obesílá redakce, ale jsou to žvásty. Vždyť já ani Jiřího Tlustého neznám,“ razantně se ohradila proti tvrzení našeho důvěrníka Prachařová. Ostatně na dovolené, kde ji i Super.cz velmi odvážně nafotil, s manželem opravdu vrkali jako dvě hrdličky.

Tak uvidíme, komu dá čas za pravdu, zda jí, nebo obvykle velmi dobře informovanému zdroji… 

 

David Zápal, Super.cz

 

 

Agáta Prachařová nechala push-upku doma: Takhle ve skutečnosti vypadají pidi vnady české provokatérky!

25. února 2015 17:56

Agáta Prachařová (29) na svém sexy prádélku rozhodně nešetří. Obzvlášť na tom, které pak ráda ukazuje. Na párty nové holandské restaurace v centru Prahy si oblékla sexy top odhalující černou krajkovou podprsenku bez výztuže.

 
 
 

"To je asi moje nejdražší podprsenka. A ani se neptejte, kolik k ní stály kalhotky," komentovala svoje prádlo Agáta. "Podprsenka byla za šest tisíc a kalhotky za čtyři tisíce," prozradila Agáta, kolik za prádlo Agent Provocateur zaplatila.

Modelka si obvykle libuje v podprsenkách s push-up efektem, které jí ňadra zvětšují i o dvě čísla. Tentokrát to vypadalo, že vnady nechala doma. "Dneska ukazuju přesně to, co opravdu mám," dodala se smíchem Prachařová. 

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Přestala mu Agáta vařit? Jakub Prachař zhubl deset kilo a z puclíka je krasavec

3. března 2015 8:19

Ten ale pořádně zhubl. S hercem Jakubem Prachařem (31) jsme se potkali ve Špindlerově Mlýně, kde začíná točit nový film, a hned jsme si všimli, že místo buclatých tvářiček má najednou výrazné lícní kosti a náznak dvojité brady pryč. Přestala mu snad manželka Agáta Prachařová (29) vyvařovat?

"Mám dole deset kilo a měl bych shodit ještě další čtyři. To už ale asi budu muset v průběhu natáčení," svěřil Super.cz. S hubnutím nemá nic společného Agáta, ale herec a nově i režisér Vojta Kotek (27), který Jakuba obsadil do jedné z hlavních rolí své prvotiny, komedie Padesátka. "Pan Kotek mi dal jasný úkol zhubnout," vysvětlil.

V rámci role se musel také naučit jezdit na běžkách. "Padesátku sice ještě letos neuběhnu, ale příští rok už to dám, poctivě trénuji s Martinem Koukalem," řekl nám udýchaný herec, a to měl jen po pár kolečkách pro kamery a fotoaparáty.

"Hraju kluka, který žije v Praze, pracuje v zastavárně a jednou za rok jezdí za tátou na hory a vždycky na osmém kilometru vzdá padesátku, aby mohl souložit se staršími ženami okolo padesáti. Takže i takhle se dá název filmu vysvětlit," upřesnil Prachař.

Jednou z těchto dam bude i Vilma Cibulková (51), které budou další, Jakub zatím neví. "S Vilmou už jsem točil, takže jsme na sebe zvyklí. I když milostné scény ještě ne. Ale nebudou jich zástupy, myslím, že jenom dvě," dodal s tím, že v reálném životě dosud podobnou zkušenost nemá. "Takový velký věkový rozdíl opravdu ne. A nemyslím, že ten film to nějak změní," uzavřel. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

Na lyže v podprsence? Takhle Agáta na Slovensku brázdila svahy, manžela a syna nechala doma

15. března 2015 12:28

Agáta Prachařová (29) plánovala strávit v Jasné na Slovensku poklidný víkend s kamarádkou bez manžela a syna, místo toho ale nakonec řádila na sněhu jen v bikinách. O pořádné překvapení se tak postarala účastníkům oblíbené akce Bikini Skiing, když se spontánně zapojila do sjezdu svahu pod Chopkem jen v plavkách.

„Neměla jsem to původně v plánu, protože jsem si přijela odpočinout a navíc jsem již jednou akci jen v bikinách zahajovala. Nakonec mě ale zdejší atmosféra strhla a šla jsem do toho znovu,“ řekla po dojezdu Agáta. "Normálně samozřejmě jezdím víc oblečená, ale už jsem taky zažila krásné počasí, kdy jsem jezdila jen v kraťasech a podprsence.

Zatímco její manžel Jakub Prachař (31) natáčí ve Špindlerově Mlýně nový film Padesátka, Agáta relaxovala v Jasné. „V Jasné jsem již po několikáté, jsou tady perfektní podmínky pro snowboard. Lyžovačka byla super, skvěle jsem se pobavila, docela ráda bych sem vyrazila i s Kryšpínem, kdyby mi to ještě pracovní povinnosti do konce zimy dovolily. Omrkla jsem i zdejší školičku lyžování pro děti,“ plánovala Agáta. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Agáta Prachařová

Agáta Prachařová Foto: reprofoto Aqupalace

Nechtěla, stejně je ukázala: Prachařová si vyšla bez podprsenky a odhalila, co laská jen manžel Kuba

3. listopadu 2015 15:45

Agáta Prachařová (30) rozhodně nemá problém přijít na akci ve velmi vyzývavém oblečení. Na křtu nových posilovacích strojů na sebe ale nechtěla tak poutat pozornost, tak si vzala cosi decentnějšího. Pánové na schodech si ale stejně přišli na své!

Agáta byla ve fitku kmotrou nekonečného žebříku, schodů a balančního přístroje spolu s pořádně vyhublou Michaelou Ochotskou a Petrem Olympic Jandou. Zatímco rocker se spíš než posilování věnoval občerstvení, obě kmotry si stroje v pražském aquaparku v Čestlicích zkusily. Nutno uznat, že by musely ještě hodně trénovat, aby na nich dosáhly nějakých výsledků.

„Agáta nás pobavila. Když jsme se domlouvali, že přijde, původně se ptala, zda může dorazit i se synem Kryšpínem a s manželem, aby pak následně zjišťovala, jestli může raději přijít bez nich. Pak dumala, zda bude rozumné dorazit na motorce, aby nakonec přijela autem. Je nerozhodná, ale moc fajn,“ řekla nám organizátorka akce.

V poslední době se mimochodem na místě často pohybuje i Richard Genzer. Možná to je důvodem, proč z kdysi sádelnatého vtipálka je dnes takové „vyhublo“. 

David Zápal , Super.cz

 

Českou zimu letos vynechá: Agáta s rodinou míří po Štědrém dnu na tři týdny do teplých krajin. Víme kam

12. prosince 2015 20:02

Agáta Prachařová (30) s rodinou obvykle tráví Vánoce a Silvestra na horách. Letos už má ale Jakub Prachař (32), protože natáčel film z prostředí běžkařských závodů Padesátka, hor až nad hlavu. Agáta s manželem a synem odjíždějí hned po Štědrém večeru do Thajska. "Na hory se možná dostaneme až na konci ledna," řekla Super.cz.

"Nebudeme doma ani na ten Štědrý den. Ten strávíme u tchyně, protože máma bude na horách a nestihli bychom letadlo, protože 25. prosince v poledne letíme. Koukala jsem se na předpověď, podle které tady bude jenom bláto a zima, tak si to tady užijte," upřesnila s pořádnou dávkou škodolibosti.

"Jedeme na tři týdny, i s Kryšpínem, takže to nebude úplně dovolená s knížkami, jak mám nejradši. Kryšpín mě určitě číst nenechá. Ale zase si můžu vzít víc šatů, protože mi nebude tolik vážit kufr těmi knihami, které bych si normálně brala," doplnila.

Dovolená to opravdu relaxační a klidná nebude. "Jede nás velká parta, asi osm dospělých a patnáct dětí. Pro Kubu to bude dost drsné, děti má rád, ale jen občas a být tři týdny s patnácti dětmi, když má jediné volno v roce, není úplně ideální. Ale on to dá, a kdyžtak si poodejde po pláži pár kilometrů dál," myslí si Agáta. 

Saša Šeflová , Super.cz

Agáta Prachařová

Agáta Prachařová Super.cz

Agáta Prachařová po delší době na veřejnosti: Jak to vypadá s jejím manželstvím po údajné aférce?

15. března 2017 21:05

Agáta Prachařová (31) se poslední měsíce vyhýbá veřejnosti, a má k tomu důvod. Jednak je těhotná, druhak se nechce moc vyjadřovat k podle ní uměle vyvolané aférce s jakýmsi týpkem, který tvrdí, že s ní měl nedávno poměr. Modelka se Super.cz svěřila, jak celou situaci vyřešila s manželem Jakubem Prachařem (33), nebo jak je na tom nyní psychicky.

Když se celá věc začala přetřásat v médiích, vypnula telefony, zmizela z domu a jen vzkázala, že vyhledala psychologickou pomoc. „Nechci potratit,“ vysvětlovala. A zastala se jí i matka, která jí přitom dávno nedělá advokátku, a v tomto vztahu už vůbec ne.

V úterý se Agáta objevila v prodejně dětské obuvi v centru Prahy, prý se z toho ale jen tak nestane pravidlo.

„Teď vůbec nikam nechodím. Tady jsem udělala výjimku, protože Kryšpín je rybář a doufal, že tu bude Jakub Vágner (jeho přítelkyně Elička Bučková narozeninovou akci obchodu organizovala – pozn. red.). Zase hodně dlouho nikam nepůjdu,“ dušuje se s tím, že jí lékaři stále nařizují klid, takže ho bude dodržovat.

A jak to má s Jakubem Prachařem? Už nedávné fotky z lyžovačky naznačily mnohé. „Doma je všechno v pořádku. Nikomu neuděláme radost. Ale doufám, že nás všichni už nechají být. Že by nás to stmelilo, to asi ne. Nějak jsme to ale ustáli, a za to jsem ráda,“ svěřila se Prachařová.

Prý na dotyčného chtěla podat trestní oznámení. „Pak jsem si ale řekla, že to nemá smysl. Kdybych nebyla těhotná, jdu do toho, ale nyní nad vším ostatním upřednostňuji svůj klid,“ dodala Agáta Prachařová. 

David Zápal , Super.cz

Agáta Prachařová se těší na druhého potomka.

Agáta Prachařová se těší na druhého potomka.Michaela Feuereislová

Vážně, Agáto? Těhotná Prachařová už vymýšlí jméno pro dítě. Tohle zatím vede

9. května 2017 15:56

Modelka Agáta Prachařová (32) už ví, že s manželem, hercemJakubem Prachařem (33), čeká holčičku. Prozradily to testy, které modelka absolvovala. Její syn Kryšpín, kterého má z předchozího vztahu, se tak těší na sestřičku.

 

Agáta je v pátém měsíci těhotenství a doma nyní probíhají dohady ohledně jména. Modelka má však jasno. "Líbí se mi Cecilka, ještě uvidíme. Ale fajn je, že jméno v porodnici odevzdává matka, takže poslední rozhodnutí bude na mně," usmívala se modelka.

Agáta se cítí dobře a je šťastná, že těhotenství zatím probíhá předpisově. Bála se i kvůli stresům, které prožívala poté, co se psalo o jejím údajném poměru s fotografem Dereckem a doma to vypadalo na rozvod. Vše je ale již v pořádku, s Jakubem si to vyříkali a také holčička, kterou nosí Agáta pod srdcem, je naprosto zdravá. "Mám za sebou první velké testy, vyšly skvěle. Všechny hodnoty jsou naprosto ideální. Za to jsem hrozně šťastná," dodala Agáta. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 


Profimedia.cz

Těhotná Agáta Prachařová šetří rodinný rozpočet: Koupila si troje obnošené šaty po kamarádce a tuhle podivnou čelenku

15. května 2017 17:08

Nejen prací živ je člověk, řekla si těhotná modelka Agáta Prachařová (32) a nejenže si v jeden den plnila své pracovní povinnosti, ale také na charitativním bazaru oblečení ze šatníku známých osobností nakupovala.

 

Ovšem jen pro sebe, rodinka tentokrát ostrouhala, protože nabízené modely a okrasné doplňky nebyly určeny ani pro pány, ani pro děti a už vůbec ne pro perspektivního kojence, jehož je nositelkou.

„V žádném směru jsem tu nezahálela, takže spokojenost je ve všech směrech. Koupila jsem tu od kamarádky Nikol Moravcové (29) troje apartní šatky, ale se zkoušením jsem se nezdržovala. Padly mi do oka, takže bylo rozhodnuto, a pokud mi před porodem ani po něm nepadnou, nic se neděje. Příští rok si tu otevřu svůj stánek a poštu je znovu do světa,“ s úsměvem vysvětlila Agáta, a aby byl nákup dokonalý, ještě na závěr si pořídila skvostnou čelenku. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
Agáta Prachařová a její akt

Agáta Prachařová a její aktFoto: Instagram A. Prachařové

Už má pořádný pupek: Těhotná Agáta Prachařová se svlékla u bazénu

17. května 2017 12:03

Těhotná Agáta Prachařová (32) se opět pochlubila svým rostoucím těhotenským bříškem. Modelka je v pátém měsíci těhotenství a už má pořádný pupek.

 

Tentokrát se svlékla u bazénu. „Akt, nemám na sobě nic, nejde to vidět,“ napsala pod obnažený snímek Agáta, která si požehnaný stav užívá.

Těhotenství má prý bezproblémový průběh a Agátin manželJakub Prachař (33) se může těšit na holčičku.

A jak se bude jmenovat? Mezi favority prý patří jméno Cecilka a Stázka. Agáta má z předchozího vztahu ještě pětiletého syna Kryšpína, který se na sourozence už moc těší. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Babička a maminka Agáty Prachařové zapózovaly u bazénu.

Babička a maminka Agáty Prachařové zapózovaly u bazénu.Foto: facebook A. Prachařové

Agáta Prachařová zvěčnila rodinku u bazénu: Její babička se po devadesátce ukázala v plavkách i s Veronikou Žilkovou
30. května 2017 18:56

Modelka Agáta Prachařová (32) se pochlubila krásnou momentkou jako dělanou do rodinného alba. Agáta ukázala svou babičku, jež patří k vitálním devadesátnicím, a maminkuVeroniku Žilkovou (55), jak pózují u bazénu.

 

Agátina babička je i po devadesátce velmi vitální dámou a obrovská vedra zvládá po svém. Společně s Veronikou Žilkovou relaxuje u bazénu.

Obě dvě se navíc nemusí stydět ukázat své postavy v plavkách, protože vypadají pořád výborně. „Holky mají dohromady 150 let, love,“ okomentovala rodinný snímek Agáta, která tak má v genech z babiččiny strany zakódovanou dlouhověkost. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 

Agáta PrachařováSuper.cz

Agáta je v 6. měsíci a přibrala už 13 kilo: Na přehlídkovém mole se ukázala v plavkách a v prádle

1. června 2017 13:31

Modelka Agáta Prachařová (32) si v 6. měsíci těhotenství vyrazila na přehlídkové molo. A předváděla dokonce prádlo a plavky. "Řekla jsem si, že je na to vhodná doba. Je spousta žen, které mají komplexy a řeší před létem kila navíc. Tak jim chci ukázat, že je mít nemusí. Že se ani já nestydím vyjít v plavkách," řekla Super.cz Agáta na módní show.

 

Agáta přibrala už 13 kilogramů. "Jsem tlustá, nehlídám se. Jsem plnoštíhlá těhule. Možná to bude i třicet nahoře na konci. Říkám si, že to je naposledy, takže si to chci užít a cpu se, klidně i o půlnoci," vysvětluje modelka.

Agáta čeká holčičku, o jménu zatím rozhodnuté není. "Jméno zatím nemáme. Jsme s Jakubem pro jedno jméno, ale Kryšpín s námi nesouhlasí," vysvětluje.

Doma je prý s manželem Jakubem Prachařem již všechno opět zalité sluncem. "S Jakubem je všechno v naprostém pořádku," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
Agáta Prachařová

Agáta PrachařováFoto: Instagram A. Prachařové

Velryba v akci: Těhotná Agáta Prachařová se měsíc před porodem v plavkách nafotila na nafukovacím jednorožci

3. srpna 2017 15:44

Modelka Agáta Prachařová (32) už v září přivede na svět svého druhého potomka. Ještě než Jakubu Prachařovi (33) porodí dceru, musí coby už značně zakulacená těhulka vydržet obrovská vedra, která v posledních dnech panují.

 

A to pro žádnou nastávající maminku není žádný med. Agáta ale všechny trable bere s humorem. V jednodílných plavkách se osvěžila v bazénu a na sociální síti se pochlubila fotkou na nafukovacím jednorožci.

„Velryba na koňovi,“ okomentovala vtipný snímek Agáta. Zůstala tak i v osmém měsíci těhotenství v kurzu, protože ten, kdo nemá fotku s nafukovací labutí, jednorožcem nebo plameňákem, jako by nebyl... 

Anna Veškrnová , Super.cz

Agáta bez pomoci nevstane.

Agáta bez pomoci nevstane.Michaela Feuereislová

Těhotná Agáta zažívá v 9. měsíci krušné chvilky: Prachař ji musel zvedat ze země

16. srpna 2017 5:55

Modelka Agáta Prachařová (32) je v 9. měsíci těhotenství a už se sotva valí. Bříško má obrovské a jakýkoli větší pohyb už je pro ni velmi náročný. "Od začátku jsem říkala, že mám dvojnásobné břicho než s Kryšpínem. Šlo to hrozně rychle nahoru," řekla Super.cz Agáta.

 

Modelka dorazila za svým manželem na pražskou náplavku na akci seriálu Ohnivý kuře, kde Jakub Prachař hraje. Sedli si celá rodinka k Vltavě, ale horší už to bylo se vstáváním. Tady musel Jakub své ženě pomoci.

"Je mi dobře, nic mi není, neotékají mi nohy, pořád jsem naložená v bazénu. Ale samozřejmě zvednout se ze země už je skoro olympijská disciplína. Mám ale skvělého manžela a syna," řekla Super.cz Agáta. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář