Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andrea Kalivodová

25. 4. 2014

Andrea Kalivodová,*24.11.1977 - operní zpěvačka

 

Andrea Kalivodová se narodila v Kroměříži, ale studia strávila v Brně, kde absolvovala konzervatoř, a poté pokračovala na Hudební akademii múzických umění v Praze. Již během studií absolvovala mnoho úspěšných stáží v zahraničí, kde také později studovala a série úspěchů vyvrcholila pozváním do londýnské Covent Garden, kde debutovala v roce 2001. Posbírala mnoho pěveckých ocenění u nás i v zahraničí, od roku 2003 je v angažmá Státní opery Praha.

Významné role: Třetí dáma v Kouzelné flétně, Maddalena v Rigolettovi, Rosalie v Nížině, Alisa v Lucii di Lammermoor, Ježibaba v Rusalce, Suzuki v Madamme Butterfly, Fenena v Nabuccovi a především Carmen.

Autor: hellraiser

Zdroj: Osobnosti,cz

Kalivodová se dočkala: Po prodělaném potratu je opět těhotná!

Andrea Kalivodová je těhotná se svým přítelem Radkem.
25. dubna 2014 ● 12:49

Na operní pěvkyni Andreu Kalivodovou (37) se usmálo štěstí. Po bolestném potratu, který prodělala v listopadu, se jí podařilo znovu otěhotnět. Miminko čeká s přítelem Radkem, se kterým randí necelý rok.

 

Zamilovaná Kalivodová touží po rodině už delší dobu. Otěhotnět s přítelem Radkem, se jí podařilo už loni, dítě bohužel v listopadu potratila. Pěvkyně bolestné období překonala a nepřestávala věřit, že otěhotní znovu.

A podařilo se. „Teď jsem ve čtvrtém měsíci těhotenství a miminko se vyvíjí naprosto v pořádku," prozradila Super.cz Kalivodová. "Cítím se skvěle, jen mám takové zvláštní chutě, a když si to jídlo, po němž toužím, dám, chce tělo opustit snad rychleji, než jsem ho stihla sníst," smála se.

Jediné, co pěvkyni k úplnému štěstí ještě zbývá, je svatba se svým vysněným princem. Tu Andrea s přítelem sice plánuje, ale vzhledem k jejímu současnému stavu, ji budou nejspíš muset přesunout z exotického místa do rodných Čech.

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz

Přestává jí stačit déčková podprsenka: Díky těhotenství je krásná operní diva ještě vnadnější než dříve

16. května 2014 13:55

Začíná pátý měsíc těhotenství a vypadá opravdu hodně spokojeně. Operní diva Andrea Kalivodová se těší na své vytoužené miminko a díky hormonálním změnám se zase pánové mohou těšit pohledem do jejího dekoltu.

"Nohy a zadek mi naštěstí nerostou. Přibírám jen tam, kde bych měla, a stává se ze mne opravdová žena krev a mléko. Nosím teď velikost čtyřicet, a pokud jde o podprsenku, přestává mi stačit déčko," prozradila budoucí maminka.

"Jsem na začátku pátého měsíce, vše jde, jak má být. V druhém trimestru mám spoustu energie, předtím jsem byla pořád unavená, takže když jsme byli s Radkem v Římě, pořád bych nejraději spala místo toho, abych si užívala památky," přiznala zpěvačka.

Se svým novým měnícím se tělem se sžívá velmi dobře. "Vůbec se necítím neohrabaně, teď jsem zpívala čarodějnici v Rusalce a na pódiu se vyřádila. Ještě mne čekají dva koncerty, mám další představení v červnu, dobře se mi pracuje, zpívá a vůbec žije na jevišti," je spokojená Andrea. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

Těhotná pěvkyně Kalivodová: Prozradila pohlaví dítěte a detaily svatby!

Kalivodová s přítelem Radkem prozradili pohlaví miminka.
 
27. května 2014 ● 18:20

Operní diva Andrea Kalivodová (37) je v pátém měsíci těhotenství, a tak už jí lékaři mohli s jistotou oznámit pohlaví miminka. Na tajnosti si pěvkyně nepotrpí, a tak ho s klidem vykřičí do světa. S přítelem Radkem Tögelem čekají kluka!

Nyní už má Andrea Kalivodová jasné, jakou barvou s přítelem Radkem vymalují dětský pokojíček. „Už jsme to řekli rodičům, takže už to můžeme prozradit. Bude to kluk,“ pochlubila se idnes.cz pěvkyně.

Miminko s Radem počali po necelém roce od seznámení a bylo plánované. Kalivodová totiž už jednou potratila, krizi ale překonali a na podruhé se jim už zadařilo. „Mimiko je z velké lásky, a myslím, že je to načasované tak akorát,“ přiznala Kalivodová s tím, že nemá cenu čekat.

Na čas si nedají ani se svatbou. „Můžu prozradit, že svatba bude nakonec v druhé polovině června a bude netradičně v neděli. Nejdřív jsme sice chtěli velkou svatbu, ale pak jsem přišla o mininko, takže na to nebyla nálada, a tak jsme se rozhodli pro menší svatbu v rodinném kruhu,“ svěřila se Andrea, která září štěstím. Na svou životní lásku sice čekala dlouho, ale jak je vidět, čekaní se jí opravdu vyplatilo.

Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
 
Andrea Kalivodová s manželem

Andrea Kalivodová s manželem Foto: Hotel The Augustine Prague (8x)

Ještěže jí tak narostla ňadra: Operní pěvkyně Kalivodová se vdala. Takhle vypadala ve svatebních šatech v 6. měsíci

30. června 2014 14:42

Naše nejvnadnější operní pěvkyně Andrea Kalivodová se v neděli provdala v kostele sv. Tomáše na Malé Straně za partnera Radka Tögela. Manželé zářili štěstím, které je navíc násobené. Andrea čeká s Radkem miminko, které se má narodit v říjnu. Díky tomu, že jí požehnaný stav přidal na objemu prsou ještě dvě čísla, ani sedm kilo navíc nebylo ve svatebních šatech znát.

Andrea při vstupu do manželství změnila nejen stav svobodná za vdaná, ale i jméno. Fanouškům a milovníkům opery se od nynějška představí jako Andrea Tögel Kalivodová. „Svatba pro mě neznamená jen formalitu nebo jednodenní oslavu, ale je to závazek. Pouto, kterým stvrzujeme navzájem svou touhu jít dál životem bok po boku,“ netajila dojetí Andrea, která se oblékla do bílé róby z dílny známé české návrhářky Jiřiny Tauchmanové.

Své ano si snoubenci řekli před zraky svých nejbližších a přátel. Oba si také vzájemně vyznali lásku, slíbili věrnost, ale i respekt a určitou míru svobody. „Vstupem do manželství pro mě a Radka svoboda určitě nekončí. Milujeme se, budeme mít miminko, plánujeme společný život, ale chápeme i jeden druhého a jeho potřeby,“ řekla s úsměvem na rtech operní hvězda.

Svatební atmosféru podtrhl hrou na housle světoznámý virtuos a přítel snoubenců Jaroslav Svěcený. Tóny Ave Maria doprovázely moment, kdy si manželé vyměňovali prstýnky a dali si první, opravdu dlouhý, manželský polibek.

Svatební hostina se konala hned vedle kostela sv. Tomáše, protože je propojený s areálem augustiniánského kláštera, kde se nachází luxusní hotel a restaurace. „Milujeme tradice, takže jsme samozřejmě jedli knedlíčkovou polévku z jednoho talíře jednou lžící,“ prozradila Andrea.

Menu pokračovalo pravou českou svíčkovou a část hostů si zvolila plátek lososa. Na stole nechybělo víno z Moravy ani domácí slivovice, vždyť nevěsta i její rodina pochází z Brna. Došlo i na pověstné rozbití talíře pro štěstí a společné zametání střepů rukou nedílnou.

Na hostině a večírku v hotelu se ukázala i řada známých osobností, kteří přihlíželi prvnímu tanci novomanželů i okamžiku, kdy novomanžel obratně stáhl zuby modrý nevěstin podvazek. Popřát novomanželům přišli mimo jiné starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, zpěvačka Kateřina Mátlová nebo zpěvák a herec Roman Vojtek (42) s rodinou.

Malé dcerky Romana Vojtka a jeho švagrové doprovodily v roli družiček Andreu k oltáři. Roman zase oběma novomanželům na večírku zazpíval. Ujít si oslavu nenechala ani Petra Faltýnová (36), její přítel Leoš Mareš (38) se ujal na část večera role DJ. 

Krásná těhulka Kalivodová riskuje: Porodí na koncertě?

19. července 2014 19:55

Jiné maminky seknou s prací pár týdnů až měsíců před porodem, krásná operní diva Andrea Kalivodová, která se nedávno vdala, ale ani pokročilé těhotenství nebere jako důvod k tomu, aby se začala chystat na přivedení potomka na svět. Aktuálně jí dokonce hrozí, že porodí přímo v pražském Rudolfinu!

Tam se totiž bude konat benefiční festival filmové hudby Film Music Prague, na němž vystoupí i několik skladatelů hudby ověnčených Oscary, a Andrea má zazpívat náročný part z filmu Nejhorší obavy s Benem Affleckem v hlavní roli.

„Připravuji se opravdu s vervou. Nesmírně se těším. Jen doufám, že do té doby neporodím, zkoušení je totiž velmi náročné. Nikdy se mi ale nezpívalo tak lehce a krásně jako v těhotenství,“ směje se nastávající maminka Andrea Kalivodová. 

David Zápal, Super.cz

 

Těhotná operní pěvkyně předvedla v osmém měsíci pořádný pupek: Nahoře má patnáct kilo!

17. září 2014 12:55

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová je v osmém měsíci těhotenství, v druhé polovině října má termín porodu a s manželem se těší na chlapečka. Zatím zpěvačka neodpočívá, dokonce ji ještě čekají koncerty, a nenechala si ujít také premiéru muzikálu Fantom opery.

"Já myslím, že tady neporodím, chlapeček je hodně napojený na maminku, on si to užívá. Strašně se mu to líbí. Hodně reaguje na operu, na ženské hlasy, hodně kope. Dnes si to užíváme spolu," řekla Super.cz Kalivodová, která byla z Fantoma nadšená.

"Zpívají moc hezky. Nejvíc se mi líbili Marian Vojtko, Tereza Mátlová a Bohuš Matuš. Obsazení je krásné, čeština mi tam koresponduje. Hlavně, aby se Fantom dlouho prodával. To je největší úspěch každého producenta," upřesnila operní pěvkyně.

Kalivodová zatím přibrala patnáct kilogramů a přiznala, že to čekala mnohem horší. Dokonce ani ňadra se jí extrémně nezvětšila. "Podprsenka je pořád v pohodě. Myslela jsem, že budou růst prsa mnohem víc. I s bříškem to vypadá souměrně, což jsem ráda," vysvětlila Andrea.

"Necítím se omezeně, že už bych měla ležet a odpočívat, to ne. Budu ještě zpívat. 24. září mám koncert v Rudolfinu, a dokonce mám koncert ještě začátkem října. Uvidíme, zda to ještě zvládnu," dodala Kalivodová. 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

Kalivodová v 9. měsíci se toho nebojí: Stihne i dvě akce za den!

vlk, 24. 10. 2014

Operní pěvkyně Andrea Tögel Kalivodová nebude sedět v koutě! Zatímco jiné ženy by v devátém měsíci seděly doma a čekaly na den D, ona směle vyráží do společnosti.

"Přibrala jsem skoro sedmnáct kilo, a tak je pomalu čas na to obhlédnout nové šaty, které budu nosit po porodu," smála se na přehlídce LiuJo.

Kalivodová rozdávala úsměvy na všechny strany a fakt, má termín až 30. října, ji nechával úplně v klidu. "Nevydržím sedět nečinně doma, mám ráda společnost," nechala se slyšet Andrea, která kromě přehlídky stihla ještě profesní setkání magazínu BestOf.

Až narození prvního potomka ukáže, zda jí nadšení chodit do víru velkoměsta vydrží. Nejedna večírková královna se po porodu velmi rychle a ochotně stáhla do pohodlí domova.

 zdroj Story,cz

  31. října 2014 • 16:40

Gratulujeme! Andrea Kalivodová je maminkou, na svět přivedla Adriana (4 kg)

Andrea Kalivodová s manželem.
Andrea Kalivodová s manželem. ( Foto Aha! – Alexandr Malachovský)
 
Už to vypadalo, že snad nikdy neporodí. Její syn si dal zkrátka na čas, ale o to je teď operní zpěvačka Andrea Kalivodová (36) šťastnější. Podle našich informací rodila císařským řezem v pátek ráno.

 

 

 

 

 

 

 

Malý Adrian měří 52 centimetrů a váží rovné čtyři kilogramy. On i maminka jsou zdraví. U porodu byl také manžel zpěvačky Radek Tögel. Kalivodová rodila v pražském Ústavu pro matku a dítě v Podolí.

Šťastným rodičům gratulujeme a Adrianovi přejeme do života jen to nejlepší!

 

 

 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

 

 

 

 

 

  6. listopadu 2014 • 12:00

Čerstvá maminka Kalivodová: Štěstí ze syna vystřídala hrůza!

Maminka se s malým Adrianem pomalu začíná sžívat.
Maminka se s malým Adrianem pomalu začíná sžívat. (Foto Profimedia.cz, Facebook.com.

Vytoužené štěstí už má doma, obavy ji ale samozřejmě neopouštějí! Operní pěvkyně Andrea Kalivodová (37) během první noci doma s novorozeným synem Adrianem (5 dní) špatně spala. Celou noc se o něho, stejně jako všechny mámy, strachovala.

 

 

 

 

 

 

 

V podolské porodnici Andreu se synem vyzvedl její manžel a otec dítěte Radek Tögel už po čtyřech dnech. S vymodleným synem Adrianem se tak doma během první noci začali jako rodina poprvé sžívat. „Měla jsem z toho trochu obavy a zároveň velkou zodpovědnost a respekt. Máte zkrátka o dítě veliký strach,“ svěřila deníku Aha! novopečená maminka.

S manželem si ale užívají rodinné štěstí plnými doušky. „Jsme velice šťastní rodiče,“ řekla Andrea s tím, že pomoc s miminkem zatím nepotřebují.

 

 

 

 

Tenhle buclatý plaváček, je synem operní divy Kalivodové!

 
Andrea s manželem i babička si malého užívají
30. prosince 2014 ● 19:50
 

 

Když si Andrea byla jistá, že je její těhotenství v pořádku, tak se se svými fanoušky dělila o veškeré stavy, které v jiném stavu zažívala. A tak nikoho nepřekvapilo, že pár hodin po porodu na facebook poslala snímky sebe a svého prvorozeného syna Adriana.
 

První vánoce si s malým chlapečkem rodiče i jeho babička náležitě užili. Pod stromeček se málem všechny dárky nevešly. Převažovaly hračky, oblečení, ale i praktické dárky. Po Štědrém dnu se s kočárkem vydali do centra Prahy, kde se svařákem v ruce prošli Kampu.

Andrey maminka si své první vnouče opravdu užívá. Koupe, přebaluje, hlídá...

Autor: red

zdroj Blesk,cz

Malý Adrian je vážně roztomilý.

Malý Adrian je vážně roztomilý. Foto: archiv A. Kalivodové

Musela se vyrovnat s potratem, dnes je šťastnou mámou dvouměsíčního chlapečka: Podívejte se na něj

6. ledna 2015 5:55

Operní pěvkyně Andrea Kalivodová před dvěma měsíci porodila syna Adriana a už si s ním užije spoustu legrace. Malý Adrian totiž předvádí neuvěřitelné grimasy, a tak není divu, že se fotkami svého synka pěvkyně pochlubila svým přátelům na sociální síti.

 
 
 

Kalivodová září štěstím a vypadá parádně. Není divu, syn ji udržuje neustále svými výrazy v dobré náladě.

Pěvkyně má po porodu stále pár kilo navíc, ale vůbec to neřeší. I když se rozhodla, že se pomalu začne více hýbat. "Omezovat v jídle se nemůžu, stále kojím. S manželem ale máme v plánu, že začneme společně cvičit. Budu se hýbat a zdravě jíst a s pozitivní energií to půjde samo," dodala šťastná maminka, která si na vytoužené dítě musela počkat. První těhotenství nemělo šťastný konec.  

 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

Najdete víc než deset rozdílů: Operní divě Kalivodové se nepodařilo zkopírovat originál šatů slovenské krásky

2. března 2015 7:57

Když někdo dělá totéž, nemusí to být totéž. Čítankovým příkladem tohoto rčení jsou dámy v podezřele podobných šatech.

Ač jsou šaty velice podobné, jejich autoři jsou různí. Už loni dělala v tyrkysové nádheře parádu na bratislavském Plese v Opere Alena Pallová. Slovenská lékařka byla díky modelu z dílny návrháře Lukáše Kimličky ohodnocena jako královna plesu a její šaty byly označené za ty nejkrásnější, které se v historické budově Slovenského národního divadla objevily.

I vzhledem k tomu, že model návrháře Kimličky vzbudil takovou pozornost, je víc než zvláštní, že velmi podobné šaty vytvořila návrhářka Jiřina Tauchmanová pro Andreu Kalivodovou. Člověk se jen může pozastavit nad tím, že Kalivodová v okopírovaných šatech vyrazila zrovna na Česko-slovenský ples, kde se to hemžilo lidmi, kteří loni viděli model Aleny Pallové naživo.

„Velmi mě těší, že se někomu moje šaty líbí a dá si je ušít. Docela mě ale mrzí, že to udělá veřejně známá osoba, v tomto případě česká operní zpěvačka, a v médiích potom prezentuje, jak spolu s návrhářkou šaty vymyslely,” komentoval celou věc Kimlička.

Při porovnávání výtvorů Kimličky a Tauchmanové nám nezbývá nic jiného, než se pousmát. U slovenského modelu vítězí kvalita materiálu i sytost barev. Hlavním kamenem úrazu české verze šatů bylo, že Tauchmanová do výrazného modelu s prvky aranžované krajky oblékla momentálně prostorově výraznější zpěvačku. Operní diva, která na první pohled ještě stále kojí, by si zasloužila naopak mnohem méně výrazné šaty v minimalistickém duchu.

Nezbývá nám než pokorně konstatovat skóre Slovensko vs. Česko 1:0. 

Která dáma v tyrkysové róbě se vám líbí víc?

Jiří Čeladník, Super.cz

 
Andrea Kalivodová pořádně hnula s váhou.

Andrea Kalivodová pořádně hnula s váhou. Michaela Feuereislová

Čtyři měsíce po porodu shodila 18 kilo a má i menší ňadra. Vnadná operní pěvkyně už se zase vejde do kostýmů

17. března 2015 5:35

Na konci října porodila operní diva Andrea Kalivodová syna Adriana a jen čtyři měsíce po porodu už se zase vejde do svých divadelních kostýmů. A to přibrala docela dost. "Mám dietní plán, ale jde o pozvolné hubnutí, protože pořád ještě kojím," řekla Super.cz pěvkyně.

"Myslím, že kromě jídla hraje roli i to, že už se zase vracím k práci. Zkouším operu Boris Godunov, takže si nemůžu stěžovat na nedostatek práce. A v dubnu už se vrátím i ke své milované Carmen. Do kostýmu už se zase vejdu," smála se Andrea, když jsme ji potkali na jedné kosmetické párty, a prozradila, že hubne stejně jako například Kamila Špráchalová..

Naposledy jsme ji viděli před měsícem, když vystupovala na Česko-slovenském plese, a to byla ještě kila navíc vidět. "Jsem ráda, že jste si všimli. Už mám dole takových osmnáct, možná i dvacet kilo, což je skvělé," byla spokojená Andrea. Také prsa už má svojí běžné velikosti čtyři a ne šestky. 

Saša Šeflová, Super.cz

 

Vnadná operní pěvkyně začala kromě diety i běhat: Aby jí ňadra neplácala o bradu, musí je pořádně stáhnout

10. dubna 2015 15:56

S operní pěvkyní Andreou Kalivodovou jsme se potkali po měsíci. A už tehdy na ní bylo vidět, že se pustila do shazování těhotenských kil. Jejímu synovi Andreasovi je pět měsíců a jeho maminka vypadá lépe než v době před těhotenstvím.

"Chvála bohu to jde dobře. Už mám před sebou první představení Carmen po porodu a ta fyzička je potřeba," je spokojená s úsilím, které vyvíjí, už nejen spolu s výživovou poradkyní, Andrea. "Snažím se také každý den hýbat. Chodím plavat a začala jsem i běhat. Navíc už také velmi intenzivně pracuji, zkouším i v divadle, což je stres, a i tím jdou nadbytečná kila dolů," vysvětlila na akci Žena regionu, kde vystupovala.

"Nepřejídám se večer a snažím se, aby strava byla vyvážená. Docela dobře jsem se s tím vyladila a mám z toho radost," doplnila. Nás ovšem zaujalo to, jak se Andree s jejími dost velkými vnadami běhá, aby jí ňadra při pohybu neplácala o bradu. "Můj manžel mne naučil takzvaný indiánský běh, což je spíš hodně rychlá chůze, která je na hubnutí úplně nejlepší. A samozřejmě nosím zpevňující sportovní podprsenku," uzavřela. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Šťastná rodinka

Šťastná rodinka Hermína

Roste jako z vody. Syn vnadné české operní divy Kalivodové se má čile k světu

27. listopadu 2015 8:56

Operní diva Andrea Tögel Kalivodová pokřtila své nové album s názvem Moje nej. Jedním z kmotrů alba se stal slovenský herec Juraj Kukura. Kromě sexsymbolu osmdesátých let dorazila na křest celá řada osobností, jako byli zpěvačka Tereza Mátlová, textař, zpěvák a skladatel David Deyl, modelka Aneta Vignerová, Nora Fridrichová s Robertem Zárubou nebo například operní pěvkyně Pavlína Senić.

Nejvíce byly ale blesky fotoaparátů vidět v blízkosti zpěvaččina roztomilého syna Adriana. Bylo vidět, že se má chlapeček čile k světu a roste jako z vody.

Česká mezzosopranistka se pustila do odvážné práce nahrávání alba již dva měsíce po narození svého prvorozeného syna. „Nahrávku jsem od začátku plánovala jako dárek pro mé blízké, přátele a posluchače. Cítila jsem, že chci zpívat právě pro ně. Jako by stáli vedle mě. A tak jsem se rozhodla natočit melodie, které jsou mému srdci nejbližší. Album je plné titulů, které si se mnou rádi zazpívají. Ať už doma, při práci nebo na cestách. Myslím, že ke společnému radostnému prozpěvování přispějí i česky zpívané texty muzikálů," přiblížila své album Andrea Kalivodová. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Adrian má z bratříčka velkou radost.

Adrian má z bratříčka velkou radost. Michaela Feuereislová

Takhle vypadá pravé rodinné štěstí. Operní diva Kalivodová se raduje z třetího chlapa v chalupě

12. března 2017 12:08

Je to jen pár týdnů, co Andrea Kalivodová (39) porodila své druhé dítě a přestože je stále v šestinedělí, tak je zpěvačka plná sil a energie. Operní pěvkyně nás pozvala do svého rodinného domku v Psárech za Prahou a podělila se o své domácí štěstí.

S troškou nadsázky by se dalo říct, že operní diva má doma tři chlapy v chalupě - manžela Radka, dvouletého Adriana a malého Sebastiana, který se narodil 31. ledna a má se čile k světu. Nebylo tedy divu, že při naší návštěvě bylo v její domácnosti docela živo.

„Je to paráda, chlapská energie, která z těch mých parťáků čiší, je skvělá a nabíjí mě. Adrianek je aktivní dítě, hodně temperamentní, už hraje fotbal, plave, občas je sice trochu hlučnější, ale je to pořád malý kluk a k těm to patří,” říká Andrea.

A už odhalila charakter svého měsíčního syna Sebastiana? „Je to zlaté miminko. A strašně moc se mi líbí, že se mají kluci rádi. Ten menší z toho asi ještě nemá úplně rozum, ovšem bráška ho rád chová, pusinkuje, a je na něm vidět, že nedávný přírůstek do rodiny vítá,“ řekla natěšená miminka.

Manžel operní pěvkyně Radek je zejména v tomto období velkou oporou, miminko dokáže obléknout i vykoupat. Jen vaření a krmení zůstává na Andree.

„Vůbec mi nedělá problémy přidat ruku k dílu, kromě potloukání se kolem sporáku. Je to fajn a užívám si to. Sebastiánek je ještě hodně malé mimčo, Adrián někdy vydá za dva, ovšem je lepší, než kdyby někde seděl otráveně v koutě. A hýbat se musí, protože z jídla má nejraději dorty a čokoládu, takže ho musíme občas v jeho stravovacích choutkách krotit,“ s úsměvem prozradil šťastný taťka. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

Andrea Kalivodová si užívá volno na Sicílii.

Andrea Kalivodová si užívá volno na Sicílii.Foto: Super.cz/Instagram A. Kalivodové

Nejen Dáda šla směle do plavek: Bujnými ňadry v bikinách se pochlubila i tahle dvojnásobná mamina a známá operní pěvkyně

20. července 2017 18:34

Operní diva Andrea Kalivodová (39) je po lednovém porodu druhého syna Sebastiana opět ve formě. Už před dvěma měsíci se pochlubila, že zhubla sedmnáct kilogramů, a tak nyní na sociální síti bez obav zveřejnila fotku v plavkách.

 

Andrea si užívá zasloužený relax na Sicílii, kam odjela se svou sestrou. Synové Adrian (2,5) a Sebastian s tatínkem Radkem tentokrát zůstali doma.

Na postavě Andrey Kalivodové vynikly ve dvoudílných plavkách zejména její pořádné vnady. Není divu, že je operní pěvkyně často vystavuje v odvážných modelech.

Pohled do jejího dekoltu je totiž pro každého muže doslova pastvou pro oči. A nutno podotknout, že dvojnásobné mateřství Andree moc sluší. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

Andrea Kalivodová

Andrea KalivodováFoto: Instagram A. Kalivodovové

Po dvou dětech vypadá výborně: Vnadná operní pěvkyně se ukázala v bikinách

23. září 2017 7:46

Operní diva Andrea Kalivodová (39) si nechtěla připustit, že už se blíží konec léta. S rodinkou proto vyrazila do Chorvatska, kde si letní dny přeci jen o něco prodloužila.

 

Vnadná dáma se pochlubila postavičkou ve dvoudílných plavkách a nutno podotknout, že jí to opravdu moc slušelo.

Andrea je po lednovém porodu druhého syna Sebastiana v čím dál lepší formě, a tak může v plaveckém úboru bez obav s nadšením pózovat. „Ať léto nikdy neskončí,“ okomentovala snímek zpěvačka, jež má s manželem Radkem ještě syna Adriana, který za měsíc oslaví třetí narozeniny. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář