Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sandra Parmová

 Sandra Parmová,*1.1.1986 - moderátorka

Půvabná éterická moderátorka zpráv před měsícem dokončila vysokou školu ekonomickou a po burzovním se zpravodajství se nyní nadšeně věnuje svojí práci v hlavní zpravodajské relaci Prima.
Těší se ze svého nového bytu v Praze, kde vždycky chtěla bydlet. Pěstuje bylinky na balkoně a má ráda výhled z okna svého vkusného bytu. Přítel je krajským reportérem Primy family v Brně, vztah na dálku jim prý zatím dobře funguje. Sandra se snaží na sobě stále pracovat, dělat věci co nejlépe. Na pány působí jako dáma z první republiky, trochu odtažitá, vzbuzuje pocit ochrany, zaslouží si slušné zacházení a respekt.

Autor:martina81

Sandra Parmová

Sandra ParmováFoto: archiv S. Parmové

Těhotná Sandra Parmová se loučí s obrazovkou: Víme, kdo ji nahradí

12. července 2017 13:02

Místo jedné rovnou dvě! Těhotnou moderátorku Odpoledních zpráv na Primě Sandru Parmovou vystřídají v létě dvě její kolegyně. Protože si Sandra nechala otevřená vrátka a do televize se hodlá v blíže neurčenou dobu po porodu vrátit, hledala televize ve svých řadách, kdo Sandru zastoupí tak, aby zároveň zvládal současnou práci.

 

Parmová bude naposledy před porodem moderovat 21. července. „Termín porodu mám v polovině srpna a na novou životní etapu se už moc těším. Na návratu na obrazovky jsme s šéfredaktorkou Jitkou Obzinovou domluvené, ale kdy přesně to bude, se uvidí, až se miminko narodí. Každopádně věřím, že do budoucna půjde mateřství a moderování dobře skloubit,“ řekla Sandra Parmová, která na Primě začala v lednu 2011 moderovat hlavní Zprávy a od srpna 2013 moderuje Odpolední zprávy.

Na její místo na dobu neurčitou nastoupí stávající kolegyně Eliška Čeřovská a Lenka Špillarová. Eliška je v televizi od června 2010, na Primu tehdy nastoupila na stáž. Během let se stala jednou z nejvýraznějších reportérek Zpráv FTV Prima. „Jsem ráda za tuto příležitost, která je pro mě novou zkušeností, výzvou a zároveň motivací,“ řekla Eliška Čeřovská.

Lenka Špillarová je na Primě od roku 2010, začínala v redakci šoubyznysu a připravuje reportáže pro současný denní Top Star. V posledních letech moderuje také Miniduel. „Jsem ráda, že lidé, kteří začínají jako reportéři, dostávají šanci posunout se dál. Děkuji za příležitost a doufám, že nezklamu. Přece jen živé vysílání je velký adrenalin, na který se ale těším,“ dodala Lenka Špillarová. 

Saša Šeflová , Super.cz

Sandra Parmová má termín v polovině srpna.

Sandra Parmová má termín v polovině srpna.Foto: Jiří Šujanský

Hvězda Primy nafotila v 9. měsíci těhotenství něžné snímky: Kromě bříška nemá gram tuku navíc

4. srpna 2017 20:58

Moderátorka Primy Sandra Parmová posílá těsně před porodem fotografie, ze kterých se tají dech. V růžových šatech nebo modrých krajkových vypadá ve vysokém stupni těhotenství jako víla.

 

"Samozřejmě jsem si doma občas bříško vyfotila, ať mám na co vzpomínat, ale zároveň jsem chtěla mít i profesionální těhotenské fotky. Oslovila jsem můj oblíbený tým v čele s fotografem Jiřím Šujanským. Přece jen takové focení ve třech je dost osobní, takže jsem se chtěla cítit příjemně,“ usmívala se Sandra.

Prozradila i to, jak snáší současné horké počasí. "Aktuálně jsem v 9. měsíci a pořád je mi dobře. Je naprosto neuvěřitelné, jak ženské tělo v tomhle období funguje. Teď doufám, že zvládneme ta vedra, protože termín mám až v polovině srpna. Ale kdo ví, na rozdíl od předpovědi počasí je datum porodu ještě více orientační, a tak jsem hodně zvědavá, kdy si malá vybere přijít na svět," dodala Parmová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Sandra Parmová je od včerejška maminkou.

Sandra Parmová je od včerejška maminkou.Michaela Feuereislová

Moderátorka Sandra Parmová porodila dceru. Vybrala jí krásné jméno

11. srpna 2017 13:16

Sandra Parmová je maminkou. Moderátorka zpráv na Primě včera porodila dceru Emily. "Je to zlatíčko, celé těhotenství jsem měla ukázkové hodnoty a přišla na svět taky ukázkově, přesně na plánovaný termín porodu 10. 8. Obě jsme v pohodě," řekla krátce po porodu Parmová.

 

"Je to takový tříkilový pokládek, je zatím hodná, tak doufám, že jí to vydrží, co nejdéle,“ řekla TopStaru Sandra Parmová. "To, že jsem maminka, samozřejmě pobírám tak postupně, ale teď tady leží vedle mě, takže se na ni dívám, jak se probouzí a je to strašně nádherný pocit,“ dodala Sandra.

Moderátorka rodila přirozenou cestou. Její partner Pavel jí byl u porodu oporou. "Všechno proběhlo dobře a docela rychle a bezbolestně, tak jsem za to moc ráda, a samozřejmě bych chtěla poděkovat i do porodnice, konkrétně naší porodní asistence Terezce, protože ta byla úplně zlatá, díky ní mám na porod krásné vzpomínky,“ uzavřela Sandra. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Dcera Parmové Emily

Dcera Parmové EmilyFoto: archiv S. Parmové

Sandra Parmová poprvé ukázala dceru: Roztomilé Emily už je pět dní

15. srpna 2017 11:49

Moderátorka Sandra Parmová ukázala poprvé dceru Emily. Moderátorka Odpoledních zpráv na Primě porodila před pěti dny v brněnské porodnici na Obilním trhu a už je doma. Ona i miminko jsou v naprostém pořádku.

 

"Tak už ji máme doma, tu naši holčičku. Moc děkujeme všem z porodnice v Brně za skvělou péči a rady, a hlavně naší porodní asistentce Terezce, která má největší zásluhu na tom, že je ten náš andílek v pořádku na světě a obě jsme to zvládly," napsala pod fotografii dcerky Sandra.

Moderátorku během porodu podpořil také přítel Pavel. "Tatínek byl u porodu, pomohl nám oběma. Všechno proběhlo dobře a docela rychle a bezbolestně," dodala Parmová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář