Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra Svoboda

Petra Svoboda,*1.7.1982 - herečka, modelka, moderátorka

 

Petra Svoboda s přítelem Ondřejem

Petra Svoboda s přítelem Ondřejem Foto: Archiv P. Svoboda

Milence ukazovat nechce, ale city neskrývá: Jsem šťastná a zamilovaná, říká moderátorka Novy

5. dubna 2015 14:24

Jednou, a dost, řekla si nejspíš moderátorka Petra Svoboda ohledně medializace svého vztahu. Že je jejím partnerem Ondřej Křivka, s nímž se blíže seznámila na jedné společenské akci a se kterým chodí už víc jak rok, přiznala koncem loňského roku s tím, že nadále se ke svému příteli nebude vyjadřovat.

A slovo drží. Do společnosti s účastí médií vyráží nejčastěji pracovně v rámci aktivit Novy, pro niž pracuje, takže s kolegy, případně s dcerou Ráchel, například do Lucerny na premiéru kresleného filmu Asterix: Sídliště bohů.

A když přijde na její vztah řeč, odpovídá co nejstručněji. „Jsem šťastná a spokojená a zamilovaná, víc neřeknu,“ opakuje s úsměvem Svoboda. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Chlubí se cizím peřím. Nejkrásnější moderátorka Novy ale nakonec prozradila svou tajnou ženskou zbraň

17. listopadu 2015 17:18

Hustá hříva blond vlasů k Petře Svobodě už neodmyslitelně patří. Málokdo ale ví, že se půvabná moderátorka ve skutečnosti chlubí cizím peřím.

„Nosím napletené vlasy asi deset let. Pro mě jsou dlouhé husté vlasy součástí ženskosti. Vždycky se mi to líbilo, a protože moje vlasy se zastaví v délce po ramena a déle mi nenarostou, tak napletené vlasy nosím,” říká Petra, která ve vlasové úpravě vidí samá pozitiva. „Nevidím v tom nic špatného, kromě toho, že se tomu člověk musí věnovat, vlasy se musí pravidelně měnit, nebo obnovit.”

Některé ženy, které se chlubí napletenými vlasy, si "cizí" hřívu sundají a nechají svou hlavu odpočívat. Takovou zkušenost ale Svoboda zatím nemá. „Vlasy jsou takovou součástí mé osobnosti, že jsem ještě takové období neměla. Nehledě na to, že pracuji jako moderátorka televize Nova,a tak mám určitou image a ani by to asi nešlo,” říká Petra Svoboda. 

Jiří Čeladník , Super.cz

Jako sestry

Jako sestryHerminapress

Sestry, nebo dvojčata? Zjistili jsme, kdo je neméně pohledná slečna po boku hvězdy Novy

17. května 2017 5:55

Ani dcera Rachel ani přítel Ondřej nedoprovázeli  Petru Svobodu (34) na českou premiéru filmu Král Artuš. Na premiéře dlouho očekávaného snímku Guye Ritchieho jí dělala garde kamarádka Adéla. Vzhledem k podobnosti obou krásek novináři původně předpovídali, že se jedná o sestry. „Je to moje dlouholetá kamarádka,” uvedla na pravou míru moderátorka.

 

Petra byla ráda, že návštěvy animovaných pohádek s dcerou vystřídal dospělácký film. „Tento film jsem si fakt užila, ale je pravda, že mě teda trochu bolí za krkem, jak to s námi házelo, ale jinak jsem byla osprchlá i vyfoukaná, je to opravdu propracovaná technologie a zábava,” komentovala zážitek po projekci ve 4D Svoboda.

Dlužno dodat, že kromě moderování se Petra věnuje zcela nové činnosti - pracuje na knize pro děti. „Píšu knížku, kterou ilustruje moje kamarádka Zuzana Osako. Hlavní hrdinkou je moje dcera Rachel a kouzelné botičky. Zatím ale nemůžu víc prozradit,” tetelila se Petra Svoboda. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

 

Petra SvobodaSuper.cz

Zatím pokřtila jen knížku: Kdy se krásná moderátorka Petra Svoboda vdá za svého fešného přítele a pořídí si druhé dítě?

18. září 2017 6:00

Moderátorka Petra Svoboda (34) se připojila ke známým tvářím, které rozšířily okruh své působnosti, a napsala knihu. Není to biografie ani kuchařka, zvolila pohádkové téma. Nápady na knížku Střevíček Škrpálek vznikaly, když vyprávěla pohádky před spaním svojí dceři Ráchel.

 

"Jsou to příběhy kouzelných botiček a hlavní hrdinkou je právě moje dcera, podle které je to i nakreslené. Je tam pár autobiografických prvků. Jako inspirace k různým dobrodružstvím mi posloužilo i to, co jsem zažila já sama nebo co se událo v naší rodině. Tak doufám, že se bude knížka líbit dětem i dospělým," věří Petra. "Už se těším, až to Ráchelce přečtu, protože zná jenom asi tři ty pohádky," dodala.

Na křtu samozřejmě Ráchelka s malými kamarádkami nechyběla, stejně jako Petřin dlouholetý přítel Ondřej Křivka. Tak nás zajímalo, zda se u nich doma neplánuje i další velká událost po křtu knihy. Co takhle svatba a další dítě? "Už jsem jednou vdaná byla, ale určitě tuhle instituci nezatracuji, myslím, že svůj smyl má. Zatím mě ale nic netlačí. Nevadí mi, že jsem svobodná Svoboda. A druhé dítě? To ukáže budoucnost. Ve hře to určitě je," svěřila. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář