Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pavla Charvátová

Pavla Charvátová,*17.4.1974 - moderátorka

Pavla Charvátová se narodila 17.04.1974 v Brně. Vystudovala obor bohemistiky na Filosofické fakultě University Karlovy. Pracovala jako redaktorka zpravodajství ČT a jako moderátorka na TV Prima a ČT. V současné době působí jako moderátorka Televizních novin na TV Nova. Pavla Charvátová je vdaná a bezdětná, její manžel Tomáš je spolumajitelem reklamní a mediální agentury. Ve volném čase se věnuje sportu (jízda na koni, kolečkové brusle, skalní lezení, cyklistika, turistika, rafting, jachting, lyžování a snowboarding, motoskijoring, seskok padákem, motokáry, tanec...); výcviku psů a výtvarnému umění.

zdroj oficiální stránka PCH 

Pavla Charvátová s manželem

Pavla Charvátová s manželem Hermína

Bývalá hvězda Novy je pořád kočka: Takhle to sekne exmoderátorce Televizních novin po boku manžela

25. ledna 2016 18:51

Blonďatá moderátorka Pavla Charvátová (41) patřila před lety k velkým televizním hvězdám. Společně s Pavlem Dumbrovským moderovala Televizní noviny a diváci si ji velmi oblíbili.

A to nejen na Nově, ale i Primě a v ČT, kde také působila. Z televize ale roku 2008 odešla a bohužel už se zpátky nevrátila. Status televizní hvězdy vyměnila za klidnější práci v oblasti public relations. Sem tam se ale k moderování vrátí, byť se jedná o menší akce.

Občas ji také vídáme ve společnosti. Naposledy se o víkendu objevila na Cenách české filmové kritiky, kde ji doprovázel manžel Tomáš. Bývalé moderátorce to moc slušelo.

S ofinou a bez brýlí vypadala úplně jinak než kdysi, ale půvaby rozhodně neztratila. Naopak! Zraje jako kvalitní červené víno. Posuďte sami. 

zdroj Anna Veškrnová, Super,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář