Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nicol Lenertová

Nicol Lenertová,*1976 - moderátorka

 

Poprvé se fotografie Nicoly na titulních stránkách objevily v roce 1994, kdy se stala MISS SEVERNÍ ČECHY a postoupila do finále MISS ČR. Tři roky se pak věnovala modelingu a reklamě. V roce 1997 zvítězila v konkurzu televize NOVA a stala se moderátorkou Sportovních novin. Od roku 1999 do roku 2002 pak vytvořila spolu s Karlem Voříškem jednu z populárních dvojic nejsledovanějšího hlavního zpravodajství v zemi.

Po odchodu z TV NOVA a pobytu v USA a Kanadě, kde studovala, se Nicol stala tváří podzimní kampaně T- Mobile. Začala se věnovat také zpívání. Už v dětství byla členkou dětského sboru, hrála na zobcovou flétnu a chodila do dramatického kroužku a baletu. To vše zase oprášila a v polovině roku 2004 vznikla formace NewTrio. V květnu 2005 vyšlo CD, MC, DVD „To se oslaví“. Na tomto cd můžete slyšet i píseň „Vítej Happy day“, ke ketré složila vlastní text a natočil se k ní i videoklip. Největší hit této formace – píseň „Lásku nehledej“ bodoval v televizní hitparádě Eso, T-music i rozhlasové České12 na Radiožurnálu. V prosinci 2007, tedy 10 let po odvysílání 1.sportovních novin na Nově, se Nicol s Newtriem dostala do nominace na OBJEV ROKU v anketě ČESKÝ SLAVÍK.

V současné době se Nicol věnuje moderování, natáčí reklamy ( najdete ji na stránkách agentury NOVA MODELS ), píše texty a zpívá kromě NewTria s Leošem Petrů. V listopadu 2007 jim vyšel první singl u MULTISONICU. Spoluproducentem singlu se stala BATERIA SLANÝ. Píseň „Světem táhnem dál“, v níž je zařazen i step, je ukázkou toho, jakým směrem by se dvojice Lenertová – Petrů chtěla ubírat.

 

Autor: judita

zdroj Osobnosti,cz

Jak dnes vypadá někdejší partnerka Jardy Jágra? Stará se o tyhle dva rozkošné syny

8. prosince 2014 6:00

Doby, kdy jsme Nicol Lenertovou (38) vídávali po boku Karla Voříška jako jednu z hlavních tváří televize Nova, jsou dávno ty tam. Půvabná Nicol se ale ze světa neztratila.

 
 
 

Dnes je především ženou v domácnosti a maminkou na plný úvazek. My jsme ji potkali na narozeninové oslavě šestileté Jasmínky Adamcové, s jejíž maminkou Janou Nicol svého času kámošila na Nově. Jak se jí dnes daří?

„Mám se skvěle. Starám se kluky a taky už trochu pracuji,“ svěřila se nám Nicol, která na dětskou párty ve velkém stylu pochopitelně vzala s sebou i své syny Járu a Dominika. Ti dle slov spokojené maminky rostou jako z vody a dělají jí jen samou radost. 

 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Nicol Lenertová se syny Dominikem a Járou

Nicol Lenertová se syny Dominikem a Járou Foto: Olga Hrušková

Randila s Jágrem, moderovala s Voříškem, a dokonce i zpívala: Dnes je především spokojenou mámou

9. června 2015 9:51

Všichni si ji stále dobře pamatují z doby, kdy randila s Jardou Jágrem, po boku Karla Voříška uváděla hlavní zpravodajskou relaci Novy, nebo když si jako rozpustilá zpěvačka pobrukovala notoricky známé hitovky Michala Davida.

Na někdejší popularitu dnes Nicol Lenertová vzpomíná střízlivě a s úsměvem a je především mámou na plný úvazek.

Se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem žije Nicol více než deset let a mají spolu dva syny. Před pětatřicítkou se rozhodla stát mámou a ztratila se z očí veřejnosti.

„Jára i Dominik mi dělají jen samou radost. Nikdy jsem nelitovala,“ svěřila Super.cz sympatická Nicol, která se nedávno i se svými dvěma syny objevila na oslavě devátých narozenin Daniela Adamce, kde patří k pravidelným hostům. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář