Jdi na obsah Jdi na menu
 


Monika Leová

Monika Leová,*23.7.1991 - modelka

Monika Leová je česká modelka a Blesk Česká Miss Earth pro rok 2013.

Osobní život
Monika Leová se narodila v Praze, ale od narození žije v malé vesničce Dvořisko. Pochází z kulturně smíšené rodiny, jelikož její matka je Češka a otec je Vietnamského původu.
Na základní školu chodila do Chocně, kterou absolvovala v roce 2006. Nyní studuje na Fakultě informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické. Ovládá anglický a ruský jazyk.

Soutěže Miss 
V roce 2012 se stala I. vicemiss Miss VŠE (vítězkou se stala Andrea Kolářová).
V roce 2013 se zúčastnila soutěže krásy Česká Miss. Finálový galavečer se konal 23. března 2013 v Hudebním divadle Karlín a získala titul Blesk Česká Miss Earth. Toto vítězství ji nominovalo na mezinárodní soutěž krásy Miss Earth pro rok 2013.

zdroj Osobnosti,cz

Poznáte malou parádnici?

Poznáte malou parádnici? Foto: archiv České Miss

Už od mala to byla showmanka: Tahle holčička v plavkách a klobouku oslňuje krásou a dělá kariéru v televizi

8. srpna 2014 5:55

Rozvernou holčičkou na fotce, která pózuje v plavkách, klobouku a s maketou mikrofonu v ruce, není nikdo jiný než exotická Česká Miss Earth 2013 Monika Leová (23).

Kráska s vietnamskými kořeny nyní moderuje Odpolední zprávy na Primě, kde si ihned získala srdce diváků svým odzbrojujícím úsměvem.

Sexy kráska s dokonalou postavou byla už od malička extrovertkou, a jak je vidno z dětského snímku, před objektivem fotoaparátu se nikdy nestyděla. Uspěla v České Miss i na moderátorském postu a nebrání se ani herectví.

"Pořád na nějaké nabídky čekám. Ráda zkouším nové věci a herectví nemá k moderování tak daleko, také je tam potřeba jistá intuice, tak bych to ráda zkusila," svěřila se nedávno Super.cz Leová, která působí velmi sympaticky a mile, přestože by si ráda zahrála mrchu.

„Myslím, že by se to hrálo snáz než nějaká kladná postava. Ale zase bych nechtěla, aby si mne diváci ztotožnili s mojí postavou,“ míní s tím, že by si coby milovnice tance zahrála i pěknou tanečnici. 

Anna Veškrnová, Super.cz

Nejdrzejší česká moderátorka zpráv? Žádná jiná se v podprsence nevystaví a jazyk na vás nevyplázne

18. března 2015 8:18

Z exotiky do exotiky, dalo by se říct... Jen co se modelka a moderátorka Monika Leová (23) vrátila z dovolené ve Vietnamu, čekalo ji v Praze v pavilonu Botanické zahrady focení s doslova tropickou atmosférou.

„Na chvilku jsem se vrátila do Vietnamu. Bylo tam vlhko, teplo, dusno, krásná džungle – úplně jako ve Vietnamu! Fotili jsme i mezi kaktusy a na jeden jsem se v zápalu focení omylem napíchla. Focení bylo extravagantní a odvážné, ale to mám ráda. Fotografka krásně propojila můj exotický vzhled s prostředím, oblečením i zvířaty. Pro dvě fotky jsem totiž pózovala s papoušky. Jeden byl extrémně přítulný a skvěle se předváděl,“ líčila Leová, která si pochvalovala i rychlost a svižnost celé akce.

„Na focení jsme měli opravdu málo času, protože jsem spěchala na vysílání Odpoledních zpráv. Myslím, že to fotky ale vůbec neovlivnilo, jsou nádherné,“ míní Monika. A míníme i my. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Zmoklá princezna? S rozmazaným make-upem a urousanou hřívou jste zprávařku z Primy ještě neviděli

22. března 2015 18:07

Moderátorka Monika Leová (23) přítele Martina Košína sice nevzala na dovolenou do Vietnamu, ale aspoň částečně mu to vynahradila víkendem v Nízkých Tatrách, kam vyrazili nejen na snowboard na svahy v Jasné, ale vyzkoušeli i aquapark s termálními železitými prameny v Bešeňové. Monika s Martinem tam řádili v umělých vlnách skoro jako by byli v moři. K tomu pár pravidelně jezdí do Chorvatska.

"Teď jsme se nějakou dobu moc neviděli, tak si to tady maximálně užíváme. Do Vietnamu jsem ho nebrala, protože to byla strašně krátká doba, čistého času jenom deset dní, a za tu dobu se Vietnam vůbec nedá poznat. Navíc to bylo spíš rodinné, po dvou letech jsem se viděla se sestrou, jela jsem tam s tátou a bratrem. Je potřeba tam být aspoň měsíc, dva," míní Monika.

Do hor se tuhle sezónu dostala poprvé, o to více se snažila využít veškerý čas. Dokonce se zapojila i do jízdy Bikini Skiing na svahu Chopku, kdy se část sjezdovky sjížděla jen v plavkách. "Loni jsme byli v Alpách i na českých horách, letos jsme to trochu flákali, i proto, že jsem odjela do toho Vietnamu," vysvětlila.

Na to, že ji prý rodina v Asii na návštěvě hodně vykrmovala, vypadala Monika v plavkách skvěle na svahu i v aquaparku. "To děkuju. Já ze sebe měla spíš depku, proto se tady i dost zahaluji. Vietnam byl opravdu hodně o jídle, ale strava je tam relativně zdravá a lehká, místo dezertů je vždycky jenom ovoce. Takže jsem snad na svojí váze," uzavřela Monika. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
 

Monika LeováSuper.cz

Dokončila vysokou a vrací se k modelingu: Krásná televizní moderátorka už má klienty i v zahraničí

11. září 2017 9:50

Moderátorka Monika Leová (26) dokončila vysokou školu s titulem inženýrka a opět se vrhla do práce modelky. "Jsem strašně ráda, když mi to aspoň jednou měsíčně vyjde," řekla nám při focení pro návrhářku Natali Ruden (47).

 

"Je to hezké zpestření a beru to jako zábavu, a ne jako práci. Tento rok jsem se dostala i do zahraničí, za to jsem ráda. Tedy jen po Evropě, světová modelka ještě nejsem, jen evropská. Klienty mám v Hamburku a v Linci, jsou to regionální návrháři," upřesnila. "Ještě to chci zužitkovat, než přijde 'ten' věk," svěřila.

Děti tedy ještě odkládá? "Ty přijdou ve správný čas. I naše svatba už dostává reálnější obrysy. Opravdu jsme ji už začali plánovat, a pak přijdou na řadu i děti," uzavřela Monika, která už je skoro dva roky zasnoubená. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář