Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mirka Čejková

Mirka Čejková,*7.4.1962 - moderátorka

 

Mirka Čejková vystudovala VŠCHT. Je matkou tří dětí. Nejstarší Petra se narodila jako mentálně postižená, což předurčilo i její hlavní mimopracovní činnost. Aktivně participuje na akcích sdružení pro mentálně postižené Oáza. Rovněž je aktivní ve sdružení ProFem, konzultační středisko pro ženské projekty.

Prioritami Mirky Čejkové jsou péče o postižené, vzdělávání, soudnictví a týrání žen.

Autor: guigne

zdroj Osobnosti,cz

12. dubna 2013 • 05:00

Mirka Čejková je na dně: Exmanžel jí na alimentech dluží 270 tisíc měsíčně!

Mirka Čejková bý ráda dostala své peníze
Mirka Čejková bý ráda dostala své peníze (: Archiv)
 
 

 

 

Moderátorka Mirka Čejková (51) má za sebou tři rozvody a nakonec na své děti zůstala sama. Soud jí sice od exmanžela přiklepnul tučné alimenty, ale golfista Alex Čejka se je rozhodl neplatit.

Mirka tak musí syny Alexe a Felixe živit z vlastních příjmů, které jsou podstatně nižší, než sumy, jimiž se může chlubit zámožný golfista. Na své děti údajně nepřispěl už pět let a dluží tak přibližně závratných 16 milionů korun. Kdyby je Čejková měla, žila by si úplně jinak, než dnes. Měsíčně by si totiž přilepšila o 270 tisíc korun.

„Už několik let jsem od něj neviděla ani korunu. Už léta ale poslouchám, jaké mám pohádkové alimenty. Když jsem v nějakém tendru, dodnes občas slýchávám, že se říká, že já peníze nepotřebuji atd. Bohužel situace je zcela jiná," prozradila v Top Star magazínu zoufalá Čejková.

Podle moderátorky Čejka o své syny nejeví žádný zájem. Staršího z nich viděl naposledy loni v létě, s mladším se nestýká. Situac je o to, vážnější, že Mirka má v péči i postiženou dceru Petru ze svého druhého vztahu.

Exmanžel Mirku pořádně zklamal, ale jako větší pohromu považuje své poslední manželství s Markem Vítem (43). „Bylo to tak absurdní, vlastně jsme spolu nebyli, bylo to tak mimo, že to za manželství vůbec nevnímám," řekla Čejková.
 
 

Autor:  cam

zdroj Aha,cz

 

Po dlouhé době ve společnosti: Takhle teď vypadá bývalá hvězda Televizních novin Čejková

16. listopadu 2014 5:55

Bývala jednou z nejoblíbenějších moderátorek televizního zpravodajství, nejvíce popularity sklízela, když ve dvojici s Pavlem Zunou moderovala Televizní noviny. To však už jsou doby dávno minulé a Mirka Čejková (52) se po problémech v osobním životě stáhla z veřejného života a věnuje se koučingu a svým dětem.

 
 
 

My jsme ji po velmi dlouhé době potkali minulý víkend ve Vrchlického divadle v Lounech, kde se konala soutěž krásy Miss Louny a Mirka zde zasedla v porotě. Usmívala se, vypadala uvolněně a celkově velice dobře.

Spolu s Jakubem Kohákem, Gábinou Partyšovou, Eliškou Bučkovou a dalšími jako vítězku zvolili osmnáctiletou studentku Ivanu Košínovou z Peruce. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

 
Mirka Čejková musí živit své syny sama.

Mirka Čejková musí živit své syny sama. Foto: Michaela Feuereislová

Exmanžel Čejkové vydělává milióny, ale na syny alimenty neplatí. Bývalé hvězdě Novy prý dluží sumu, která vás položí

10. března 2015 9:56

Člověk by se domníval, že Mirka Čejková (53) se svými syny prožívá díky pohádkově vysokým alimentům od exmanžela skvělý život. Chyba lávky. Profesionální golfista Alex Čejka (44) prý výživné neplatí.

O syny Alexe (16) a Felixe (14) se stará jen bývalá hvězda Televizních novin. „Otec mých synů vůči nim neplatí ani minimální povinnost. Na jejich výchovu už několik let nepřispívá,” svěřila se deníku Blesk Čejková. Světově úspěšný golfista by měl svým dětem do Čech podle rozhodnutí soudu zasílat 270 tisíc měsíčně. To se ale neděje, a jeho dluh tak narůstá do astronomických výšin. Za uplynulých deset let měl Čejka svým synům poslat 32,4 miliónu, což se nestalo.

Podle Mirky Čejkové těží její bývalý manžel z toho, že nežije v České republice. Jelikož je občanem s německou státní příslušností, který pracuje ve Spojených státech, a navíc oficiálně pobývá v Thajsku, tak jsou na něj české úřady krátké.

Čejka by měl ale rozhodně z čeho rozdávat. Během uplynulého víkendu na turnaji PGA v Portoriku vyhrál svůj první turnaj a vydělal tak přes 13 550 000 korun. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 
Mirka Čejková

Mirka Čejková Foto: reprofoto TV Prima

Moderátorka Mirka Čejková: Přišla o 39 miliónů!

22. ledna 2017 12:20

Chtěla zabezpečit svým dvěma synům ty nejlepší školy a drahé kroužky, aby mohli co nejlépe rozvíjet svůj talent, a tak si na exmanželovi vydobyla luxusní výživné. Golfista Alex Čejka měl moderátorce Mirce Čejkové (54) na děti (patnáctiletého Felixe a sedmnáctiletého Alexe) platit od roku 2005 měsíčně 270 tisíc, podle jejích slov ale od něj dosud nepřišla ani koruna. Bývalá hvězda Novy a Primy tak musí táhnout všechno sama.

Za tu dobu se dluh vyšplhal na téměř 39 miliónů korun. „Celé roky porušuje otec mých dětí zákon a svou povinnost. Výživné bylo určeno na jejich školy,“ řekla Nedělnímu Blesku Čejková s tím, že celou situaci nechápe, protože muž, který žije na střídačku v USA a v Thajsku, nedluží ani tak jí, jako hlavně svým vlastním dospívajícím synům.

Čejka si jen za loňský rok vydělal právě sumu, kterou na alimentech dluží, letos za leden zatím 2,3 miliónu. Přestože je veřejně známá osoba, zdá se, že české úřady jsou na něj krátké a dlužnou částku z něj vydobýt nedokážou. 

David Zápal , Super.cz

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář