Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucie Šilhanová

 Lucie Šilhanová,*

Lucie Šilhánová čeká miminko.

Lucie Šilhánová čeká miminko.

Další kráska z Primy čeká miminko: Sexy moderátorka je v pátém měsíci těhotenství

7. srpna 2017 8:58

Moderátorka Lucie Šilhánová čeká miminko. Super.cz měl informace o očekávání Lucie už před dvěma týdny, ale moderátorka to nepotvrdila.

 

Důvod? Společně s Leošem Marešem a Patrikem Hezuckým připravovala jedinou letní Ranní show, kde se chystali vše odhalit.

A to bylo právě dnes. "Jsem v pátém měsíci," řekla dnes Super.cz Šilhánová. Těhotenství prožívá dobře. "Nevolnosti nemám, je mi dobře, naštěstí," dodala moderátorka. Bříško už má pořádné. "To mám už od začátku," dodala se smíchem Lucie. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

Lucie Šilhánová opouští televizní obrazovku.

Lucie Šilhánová opouští televizní obrazovku.

Těhotná Šilhánová končí na Primě. Dala výpověď!

8. srpna 2017 9:54

Lucie Šilhánová končí na Primě. Naposledy se v Diváckých zprávách objeví v neděli 13. srpna. Z televize moderátorka, která dnes prozradila, že čeká miminko, odchází na vlastní žádost. Lucie je v pátém měsíci těhotenství.

 

"Primě moc děkuji za příležitost i možnost naučit se nové věci, a že jich bylo! Nicméně divočit jako kluci ve vysílání už se v pátém měsíci snad ani nehodí, tak to nechám na nich. Končím na vlastní žádost a jsem velmi ráda, že mi Prima vyšla ve všem maximálně vstříc," řekla Lucie.

„Lucii děkujeme za spolupráci, gratulujeme a přejeme jí hodně štěstí,“ řekla Jitka Obzinová, šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky televize Prima.

V diváckých zprávách dál budou pokračovat Tomáš Kraus a Michal Kavalčík. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář