Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lejla Abbasová

Lejla Abbasová,*14,2.1980 - herečka, modelka,

 

Lejla Abbasová je dcerou Súdáne a Češky. Vystudovala osmileté gymnázium a pokračovala ve studiu na vyšší odborné škole, kde se zabývala sociální prací a teologií. Studium však přerušila. Než zazářila v reality show Big Brother, tak prošla nekolika televizemi jako Galaxie, TV 3 a televizi Óčko, kde moderovala Českou hitparádu.

Leila také účinkovala v reklamách a videoklipech. Spolupracovala například s Danem Nekonečným. Byla také tiskovou mluvčí Ligy etnických menšin v České republice. V reality show Big Brother moderuje noční necenzurované sestřihy po jedenácté večer.

V současné době moderuje na TV Óčko pořad Styllisimo.

Autor: shifa

zdroj osobnosti,cz

Lejla Abbasová poprvé od rozchodu s Kocábem na party! Usměvavá a zamilovaná

Lejla Abbasová na Českou Miss přišla s maminkou
29. března 2015 ● 16:11

Exotická moderátorka Lejla Abbasová (35) se po rozchodu s hudebníkem Michaelem Kocábem (60) objevila na veřejnosti. V doprovodu maminky se objevila na finálovém večeru České Miss. Blesku prozradila, do koho je teď zamilovaná.

 
 
 
 
 

"Udělaly jsme si s mamkou dámský večer a doufám, že si ho parádně užijeme," řekla Blesku moderátorka. Na otázky týkající se rozchodu s Michaelem odmítla odpovídat, ale připustila, že je momentálně moc šťastná.

"Jsem šťastná a zamilovaná do svého syna. Nic mi nechybí," svěřila se Blesku Lejla, která si na galavečer vzala černé dlouhé lesklé šaty s hlubokým dekoltem.

Čokoládová kráska žila s muzikantem pět let v jeho vile v pražské Troje. On se kvůli ní rozešel s manželkou Marshou,. s níž má tři děti - Natálii, Jessicu a Michaela.


 

 

Autor: lara
zdroj Blesk,cz

Někdo mění barvu vlasů, jiný barvu očí: Abbasová vyrazila poprvé po rozchodu do společnosti

5. dubna 2015 13:52

Nedávno vyšlo najevo, že vztah Lejly Abbasové (35) a Michaela Kocába je již minulostí. Rozešli se po pěti letech. Vypadali přitom jako idylický pár, člověk ale nikdy neví, co se děje za zavřenými dveřmi.

Nyní se Abbasová poprvé od rozchodu ukázala na velké společenské akci, a to na volbě nové královny krásy. A mezi všemi těmi misskami se rozhodně nemusela cítit špatně, vypadala totiž špičkově. A trochu jinak díky barevným čočkám v očích.

Pár se dal dohromady v době Kocábova působení jako ministra pro lidská práva a národnostní menšiny, Abbasová mu dělala tiskovou mluvčí. Mají spolu syna Davida. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Abbasová po rozchodu: Kdy Kocábovi dává syna?

7. května 2015 ● 11:03

Vždycky je lepší, když se páry po rozchodu dokážou dohodnout na péči o děti v klidu. Lejle Abbasové (35) a Michaelu Kocábovi (60) se to povedlo. Abbasová deníku Aha! prozradila, jak si to s bývalým partnerem rozdělili.

Táta, Michael Kocáb, má synka Davida (2) na starost jeden den v týdnu. „Vídají se každý týden, Davouš u táty přespává,“ prozradila Abbasová, „chodí dvakrát týdně do školky, a když je potřeba, pomůže mi s ním máma“.

 

 

Lejla Abbasová se tak může věnovat pracovním povinnostem, kterých nemá málo. Hlavní náplní její práce je moderování. „Stále mě živí moderování, v současnosti hlavně v angličtině, kterou zatím moc kolegů nezvládá,“ pochvaluje si Abbasová.

Momentálně se také začala zabývat koordinováním rodinných konferencí. „Pomáhám udržet děti v rodinách, aby nebyly zbytečně umísťované do náhradní ústavní péče,“ popsala Lejla. Díky jejím zkušenostem si z ní mohou všichni vzít příklad. Péči o svého syna totiž zvládá skvěle.

 
 
 
Autor: ver
zdroj Blesk,cz

Abbasová poprvé promluvila o nečekaném konci vztahu s Kocábem: Prozradila důvod rozchodu

25. května 2015 18:57

Pro všechny bylo velkým překvapením, když ženatý Michael Kocáb po více jak čtvrt století opustil manželku a matku tří dětí Marshu a namluvil si svou tehdy tiskovou mluvčí Lejlu Abbasovou (35). Stejně nečekané bylo, když Lejla oznámila, že svého partnera, se kterým má syna Davida, opustila. „Nerada bych sklouzla ke klišé a zároveň bych nechtěla prozrazovat detaily. Ukázalo se, že naše světy, nebo naše povahy nejsou kompatibilní,” prozradila důvod rozchodu moderátorka.

 
Abbasová a Kocáb zatím nijak oficiálně neřešili, jak si rozdělí péči o syna. Po dobrém se prý domluvili na tom, že David bude u Kocába trávit vždy jeden den a noc v týdnu. „S Michalem jsme oba dospělí rozumní lidi a záleží nám na to, aby náš syn David vyrůstal v harmonickém prostředí, přestože nám dvěma to nevyšlo. A je to bez problémů,” říká Lejla.

Čokoládová kráska si pomalu zvyká na to, že má po mnoha letech jeden večer v týdnu jen pro sebe. Právě v daný volný den dorazila na profesní setkání magazínu Best of, kde ji čekaly aktivity spojené s její charitativní činností.

„Musím se přiznat, že pro mě to je změna, protože já jsem s Davidem trávila devadesát devět procent svého času a o volných večerech jsem si mohla nechat jen zdát. Úterky jsou pro mě teď zaslouženým odpočinkem,” směje se Lejla Abbasová. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Lejla si to s bývalým partnerem Michaelem Kocábem vyříkala.

Lejla si to s bývalým partnerem Michaelem Kocábem vyříkala. Michaela Feuereislová

Jak pokračuje válka o syna Abbasové a Kocába? Lejla prolomila hradbu mlčení

29. července 2015 17:57

Před několika týdny českými bulvárními médii prolétla zpráva, že Lejla Abbasová (35) bojuje o syna Davida se svým bývalým partnerem Michaelem Kocábem. Celou věc odstartovalo vyjádření známého rockera.

„Je pravda, že jsem z té věci byla trošku nešťastná, protože jsme se shodou okolností viděli s Michalem čtyři dny předtím a bavili jsme se, jaké budu mít léto, kam vyrazíme s Davidem a kolik toho máme a nemáme, a pak vyběhl tento článek,” prolomila hradbu mlčení Lejla.

Bývalý ministr pro lidská práva se ve svém vyjádření ostře postavil proti matkám, které tráví čas brouzdáním po sociálních sítích namísto toho, aby se věnovaly dětem. Zároveň se nechal slyšet, že jeho syn pláče pokaždé, když ho opouští, a domnívá se, že by mu bylo lépe v jeho domě, kde od malička žil. „Když jsem se ho na to ptala, tak se mi omluvil a řekl, že to myslí obecně, že to chtěl dementovat. Omluvil se mi za to. Sledovala jsem tu reportáž a musím mu dát za pravdu, že to je míněno obecně,” říká moderátorka.

Lejla nás ubezpečila, že jsou na střídavé péči o syna se svým bývalým partnerem domluvení a
dneska bude David u Michala. "Vyzvedává ho ze školky a vrací mi ho druhý den večer. O víkendu budou taky spolu,” říká Lejla Abbasová. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Krásná moderátorka odtajnila otce svého nenarozeného dítěte.

Krásná moderátorka odtajnila otce svého nenarozeného dítěte.Michaela Feuereislová

Lejla Abbasová (37) prozradila, s kým je těhotná. Znají už se spoustu let a dál nechtěli čekat

12. dubna 2017 9:46

Tajemství odhaleno! Lejla Abbasová (37) se rozhodla jít s pravdou ven a prozradit, s kým je těhotná. Tatínkem nenarozeného dítěte Abbasové je Turek, který miluje Afriku a také v ní strávil velkou část svého života. Tam se s ním také krásná moderátorka seznámila.

 

„My se s Volkánem známe osm, nebo devět let, už z Afriky, kde jsem ho poznala,“ přiznala Abbasová v pořadu Top Star na Primě. S přítelem se tam seznámila přes českou komunitu. „On žil šestnáct let v Keni, přestože je to Turek, a Keňa je jeho druhým domovem, nebo respektive možná prvním domovem,“ řekla.

Abbasová má už syna Davida (5) z předchozího vztahu s muzikantem Michaelem Kocábem (62). Její turecký přítel si podle ní s Davidem dobře rozumí. Druhé dítě, které je nyní na cestě, prý bylo naplánováno. „Nemá cenu čekat. Oba dva nejsme nejmladší,“ vysvětlila Abbasová. 

 

 

 

Lejla Abbasová čeká miminko.Super.cz

Poznali byste, že čeká dítě? Těhotná Lejla Abbasová se v 8. měsíci pochlubila bříškem a novinkou. Její ženatý partner se rozvádí

28. května 2017 18:53

Lejla Abbasová je už v osmém měsíci těhotenství, ale není to na ní vůbec vidět. "Ale podle papírů to tak opravdu je," smála se exotická kráska, která s téměř neviditelným bříškem běžela i charitativní dostih na dřevěných konících, který má zviditelnit její nadaci Asante Kenya. "Do Keni se ještě příští týden chystám," prozradila Super.cz.

 

Na dostihové závodiště v Pardubicích ji následovaly další celebrity, které její nadaci podporují, ale také syn David a současný partner, Turek Volcan, s nímž miminko čeká. A k všeobecnému překvapení i jeho stále ještě manželka Eva a jejich dvě děti.

"Nemám zapotřebí komentovat svoje soukromí, ale ujišťuji vás, že všechno je v naprostém pořádku a Volcan je v rozvodovém řízení," vyvrátila titulky v médiích, podle nichž by se měla stát druhou manželkou muslima.

"Všichni, i s Evou, se známe velmi dobře už dlouho, vycházíme spolu, není tady žádný problém. Dokonce si navzájem hlídáme i děti," řekla Super.cz Lejla. 

Saša Šeflová , Super.cz

Lejla Abbasová

Lejla AbbasováFoto: archiv FTV Prima

Lejla Abbasová se stala podruhé maminkou! Porodila holčičku s cizokrajným jménem

18. července 2017 9:59

Bývalá přítelkyně Michaela Kocába Lejla Abbasová (37) přivedla na svět druhé dítě! Po Davídkovi (5), kterého má ze vztahu právě s hudebníkem a exministrem, se stala i maminkou holčičky. Porod probíhal doma.

 

„Děkuju za gratulace. Vše probíhalo podle plánu, máme nádhernou holčičku Iman,“ prozradila šťastná Abbasová Super.cz.

Otcem malé slečny (pohlaví dítěte si nenechali říci dopředu) je její turecký partner Volcan. „Známe se osm nebo devět let, už z Afriky, kde jsem ho poznala,“ uvedla před časem Lejla, která hbitě vyvracela i fámy o tom, že vědomě randí se ženatým mužem s dvěma závazky. Ten přitom již byl v rozvodovém řízení a Lejla od začátku skvěle vycházela i s jeho manželkou.

Abbasová bude sice maminkou na plný úvazek, protože je ale hlavní její životní náplní charita, v rámci projektu Kenya Bike Challenge své nadace Asante Kenya vyrazí již pár měsíců po porodu na kolech do africké Keni. Miminko se s Volcanem poveze v doprovodném autě

David Zápal , Super.cz

 

Milan Kolář , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář