Jdi na obsah Jdi na menu
 


Karla Mráčková

Karla Mráčková,*13.8.1973 - moderátorka

 

Karla Mráčková se narodila v roce 1973.

Od července roku 1994 působí jako moderátorka TV Nova, moderátorkou zpráv o Počasí se pak stala v říjnu 1995.

Během let 1997 – 2004 studovala Technickou fakultu na České zemědělské univerzitě, obor Obchod a podnikání s technikou. Od září 2008 studuje Masovou a sociální komunikaci.

Aktivně se kromě své televizní profese věnuje marketingu a komunikaci. Pokud právě nevysílá, moderuje nejrůznější společenské akce (nejraději sportovní).

Nabídku k sňatku dostala od svého manžela již ve svých 17 letech a dodnes je v manželství spokojená. S péčí o syny Nikolu (*1992) a Maximiliána (*2001) jí velmi pomáhají její skvělí rodiče a manžel.

Volný čas vyplňuje tenisem, jógou a joggingem.

Autor: guigne

zdroj Osobnosti,cz

16. července 2014 • 13:55

Reportérka Mráčková už nemusela být mezi námi: Rychlá operace ji zachránila!

Nechybělo málo a Karla Mráčková již nežila...
Nechybělo málo a Karla Mráčková již nežila... (Foto: Facebook.com)
 
 Stačilo málo a mohlo se stát neštěstí. Reportérka Televizních novin TV Nova Karla Mráčková (41) minulý týden musela podstoupit operaci břicha V Nemocnici Na Bulovce. Jenže původně se snažila ukrutné bolesti banalizovat, a když jí lékaři upozornili na nutnost okamžitého zásahu operatérů, nechtěla nic takového připustit.

A maminka tří dětí tuto neuváženost na sociální síti otevřeně přiznala. „Byly to potíže, které už jsem několikrát zažila. Náhlé břišní bolesti. Vždycky to spravila kapačka, proto jsem trvala na tom, abych mohla jít domů,“ řekla Aha! Karla. Za všechno zřejmě může její přehnaná poctivost, kdy v době dovolených nechtěla připustit svou absenci v práci. "Chtěla bych se omluvit doktorům za moji hysterii. Brečela jsem, že žádnou operaci nechci a chtěla jsem jít druhý den do práce," vyprávěla nám Mráčková, která však už další bolesti nemohla jen tak přejít. Šlo totiž o zánět dělohy, který zanítil i další orgány. Zánět  slepého střeva a pobřišnice. Operace tak byla nutná. Naštěstí všechno dobře dopadlo. A takhle vyjádřila Karla Mráčková svůj dík lékařům z Bulovky:

"Ano, je tomu tak. Když už nemoc přijde, je důležité, aby o pacienta bylo dobře postaráno, aby se co nejdřív uzdravil a ta zdravotní trampota byla rychle pryč. Ve středu 9.7. v noci jsem byla hospitalizována na chirurgické klinice a po několika hodinách, tedy ve čtvrtek nad ránem mě lékaři Vendulka Brabcová a Petr Šlauf operovali. Chtěla bych jim nesmírně poděkovat za to, že mě svým profesionálním úsudkem přesvědčili, že operace je skutečně nutná, což se během operace potvrdilo. Pokud bych trvala na svém názoru, že stačí kapačka, možná bych už tenhle vzkaz nepsala... Tímto bych jim ještě jednou chtěla velice poděkovat a stejně tak sestřičkám za milou péči a skvělou organizaci při mé urgentní hospitalizaci. Po dvou dnech se mě ujali na gynekologicko-porodnické klinice, kde vzorná a laskavá péče lékařů a sestřiček pokračovala. Díky Karla"

Vyhráno ještě nemá

Karla chce jít už v pondělí do práce, zároveň však slibuje, že bude dodržovat šetřící se režim, tedy že nebude nikde běhat. Jenže se zdá, že tenhle plán bude muset ještě na chvíli odložit. V posledním telefonátu se nám totiž svěřila: "Začíná mi být hůř, tak přemýšlí, jestli nepůjdu zpátky do nemocnice, zvyšuje se mi tep." A my za Ahaonline.cz Karle přejeme, ať už to není nic vážného a ať se rychle zotaví.


Autor:  ph, moc

zdroj Aha,cz

Karla Mráčková s dcerou Karličkou

Karla Mráčková s dcerou Karličkou Herminapress

Moderátorka z Novy, která už by mohla být babičkou, se pochlubila malou dcerkou

4. listopadu 2016 5:55

Moderátorka Karla Mráčková (43) má celkem tři děti, přičemž nejstaršímu synovi je pětadvacet. Takže kdyby s potomky začal stejně brzy jako jeho máma, což bylo v osmnácti, byla by z Mráčkové dávno babička. Nevadilo by jí to, děti má ráda. Radostí s nimi spojených si ale zatím užívá s nejmladší dcerou Karličkou.

S šestiletou slečnou dorazila také na halloweenskou párty do Botanické zahrady, kde se sešlo několik veřejně známých maminek. Spolu s Mráčkovou také Ivana Jirešová, Linda Finková, Daniela Révai, Štěpánka Duchková a se dvěma kluky přišla i Martina Šmuková.

„My tedy slavíme, nebo spíše z významných dnů preferujeme Dušičky, ovšem jak jsem zjistila, Max i Sam jsou z Halloweenu nadšeni, makají na tvorbě strašáků na plno, dlabou, až se z nich kouří, takže připojíme zřejmě tenhle den mezi naše oblíbené,“ uvedla bývalá modelka Šmuková. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář