Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jolana Voldánová

Jolana Voldánová,*12.1.1969 - moderátorka

Jolana Voldánová je populární moderátorka zpravodajství České televize.

Vystudovala pardubické gymnázium. Chtěla se věnovat herectví, ale neuspěla u zkoušek na DAMU. Od prosince 1989 pracovala v Československém rozhlase, od února 1993 pracuje v České televizi.

Je vdaná za podnikatele Petra Císařovského, má dvě děti. Žije v obci Nepřevázka u Mladé Boleslavi.

V roce 2005 a 2006 se umístila na prvním místě v anketě TýTý v kategorii Osobnost TV zpravodajství.

Zdroj: Osobnosti,cz

31. ledna 2015 • 12:00

Voldánová si nesedla s Augustovou: Co o ní prohlásila?

 S Augustovou začínaly v televizi v 90. letech. „Marcela je stejná celou dobu, jsme kolegyně, v tom nejlepším slova smyslu. Vždycky jsme si vyšly vstříc. To ovšem neznamená, že bychom jedna nebo druhá nějak lpěly na televizních přátelstvích. Obě jsme tak trochu sólistky,“ přiznala Voldánová.

Autor:  dat, šim

zdroj Aha,cz

 

 

Oteklá paní se zašedlou pletí je minulostí. Jolana Voldánová je opět ve formě

22. března 2015 18:00

Jolana Voldánová (46) si stoupla za moderátorský pultík u příležitosti zahájení Mezinárodního filmového festivalu Praha - Febiofest. Při té příležitosti divákům představila na pódiu například největší hvězdy filmové přehlídky Kim Novak a Alana Rickmana.

Pro tuto příležitost se moderátorka jaksepatří vyfintila. Ta tam byla unavená paní se zašedlou tváří. Na slavnostní večer do Obecního domu oblékla držitelka několika cen TýTý komplikovanou velkou večerní. Jolana nezapomněla ani na výrazný profesionální make-up v duchu večerní akce.

Hvězda České televize, která dobrovolně odešla z prestižního postu moderátorky Událostí, připravuje ve veřejnoprávní televizi svůj vlastní projekt. Stále ale nechce prozradit, o co se přesně jedná. Už teď se těšíme, že budeme Jolanu Voldánovou vídat častěji. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 
Jolana Voldánová

Jolana Voldánová Profimedia.cz

Držitelka čtyř cen TýTý zraje jako víno: Takhle to Voldánové sluší v šatech s hlubokým dekoltem

24. března 2017 10:15

Na obrazovce České televize už Jolana Voldánová (48) k vidění není, sympatická moderátorka ale naštěstí občas zazáří na společenských akcích. Na zahájení Febiofestu se mezi filmovými hvězdami rozhodně neztratila.

Dřívější tvář veřejnoprávní televize si dala od své práce oddech a nebrání se novým možnostem. Držitelku čtyř cen TýTý to před obrazovku moc netáhne a spokojí se s rolí hosta. Nestárnoucí moderátorka o svůj půvab nepřichází ani s padesátkou na krku.

Jolana Voldanová si nenechala ujít zahájení festivalu, v jehož úvodu převzali cenu Kristián herec Jan Tříska a režisér Abel Ferrara. Moderátorka na slavnostní gala večer v pražském Obecním domě zvolila šaty v azurové barvě, v nichž zúročila své ženské přednosti. Voldánová si může dovolit hluboký dekolt a ukázala toho tak podstatně více než v televizním zpravodajství. 

Adam Chromý , Super.cz

 
Jolana Voldánová

Jolana VoldánováMichaela Feuereislová

Takhle ji z obrazovky neznáme: Jolana Voldánová rozkvetla jako letní louka. A ten dekolt!

21. května 2017 6:50

Tak tohle byl opravdu velmi zajímavý počin. Nová ženská kapela Vesna představila slovanskou multi - performance, v níž známé tváře představovaly roční období a s ním spojené pohanské bohyně, které naší zemi vládly před příchodem křesťanství.

 

Jednou z nich se stala i moderátorka Jolana Voldánová (48), která v temně růžových šatech posetých květinami představovala léto, jemuž v dávných dobách panovala bohyně Živa. Ta na trůnu vystřídala jarní mladinkou Vesnu, či chladnou Morenu, které byly na performance také k vidění.

Jolaně to jako bohyni úrody, sytosti a hojnosti neskutečně slušelo. Právě léto by ani nemohla představovat žádná mladinká hubená dívenka, ale právě zralá žena, jakou Jolana je. 

 

 

Jolana VoldánováSuper.cz

Jolana Voldánová neviděla rok svého syna: Nevlastní dcera zase frnkne na Havaj

29. června 2017 19:27

Moderátorka Jolana Voldánová (48) má dvě děti, s manželem vyvdala ještě dceru, které už je přes dvacet. Už si je ale moc neužívá. Dceři je dvanáct, tak ta je ještě doma, čerstvě osmnáctiletý syn studoval rok na střední škole ve Spojených státech a vyvdaná dcera se chystá také do Ameriky. Na Havaji bude studovat oceánografii.

 

Jolana tvrdila, že se jí rok, co syn nebyl doma, prý ani moc nestýskalo, což je ale těžko uvěřitelné. Ani se za ním nebyla podívat. "To je takový pobyt, kdy není dobré, abyste za ním jela. V době dnešních komunikačních možností, kdy můžete být každý den na Skypu, to není žádný problém. Odjel tam kvůli tomu, aby studoval angličtinu, tak předpokládám, že už ji má perfektní, tak myslím, že se něčemu podobnému bude věnovat i nadále. On je takový cestovatel, navíc je komunikačně zdatný, tak to asi dál půjde tímhle směrem. Fascinuje ho hotelnictví a oblast cestovního ruchu, tak bude mít třeba jednou hotel, ideálně na Havaji, tak za ním budeme jezdit," domnívá se Voldánová.

Na Havaj se ovšem doopravdy chystá její nevlastní dcera. "Všechny děti si vždy uměly o všechno říct, nikdy se za ně nemuselo nic zařizovat, nespoléhaly na pomoc rodičů, nemusela jsem jim stát za zády. I nejmladší dcera je hodně orientovaná na jazyky, baví ji angličtina a španělština, a teď pro sebe objevila tanec. No a ta nejstarší, manželova dcera, byla teď taky ve Spojených státech a přijali ji na univerzitu na Havaji, kde bude studovat oceánografii, což je obor, který tady moc neuplatní. Chce zůstat někde venku, miluje moře, líbí se jí ten svět," prozradila nám moderátorka, že počítá s tím, že se všechny děti zřejmě rozlétnou do světa. 

Saša Šeflová , Super.cz


 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář