Jdi na obsah Jdi na menu
 


Inna Puhajková

Inna Puhajková,*2.3.1986 - moderátorka, modelka

 

Inna Puhajková se narodila roku 1986 v Rusku a do ČR přišla s rodiči ve skupině volyňských Čechů na počátku 90. let. Vystudovala střední policejní školu ale nakonec se stala modelkou. Stala se vítězkou soutěže o nejkrásnější dívku internetu iMiss 2004. Dodnes je čestným hostem soutěže iMiss.

Autor: xeef, meloun.zluty, mosinkuv

zdroj Osobnosti,cz

Co se jí stalo? Inna Puhajková má po únavové zlomenině další úraz

6. října 2014 10:59

Když jsme moderátorku Innu Puhajkovou (28) potkali jako členku poroty na soutěži Miss Face, okamžitě nás zaujala zářivě červená náplast, která jí vykukovala z botky. Víme, že je to velká sportovkyně, takže s tím, že se jí něco přihodilo právě při sportu, jsme se nesekli.

"Říká se sportem ke zdraví anebo sportem k trvalé invaliditě. U mne to bylo dlouho jen to první. Ale tentokrát to není nic vážného. Nechala jsem si kotník zatejpovat, protože jsem na Ladronce běžela závod na pět kilometrů a už delší dobu jsem neběhala, protože jsem měla únavovou zlomeninu právě z přetrénování a dneska, jak jsem se do toho opřela, se mi to zase zpátky ozvalo. Doktor mi doporučil, abych si to takhle nechala co nejdéle," vysvětlila nám Inna.

Zarazilo nás ovšem, proč nezvolila raději černou barvu pásky. "Je to trošku vidět, nechtěla jsem jít v kozačkách, na to je ještě teplo. A myslím, že černou ani neměli, jen samé barvičky. A vlastně mi v tu chvíli ani nedošlo, že to budu večer ukazovat. Takže mám červený doplněk," připustila.

A jaké sporty kromě běhu Inna dělá? "Od malička jsem se sportu věnovala. Od tenisu a volejbalu přes kolo nebo plavání. Ráda si zahraju i badminton nebo basket. Jde o to, jak se domluvíme s přáteli. Nějaký večírek je taky občas potřeba, ale sport je pro mne ideální relax a velká součást života, při které si zlepšujete kondici i vyčistíte hlavu," míní Puhajková. 

Saša Šeflová, Super.cz

 
Má Inna Puhajková nového přítele?

Má Inna Puhajková nového přítele? Hermína

Ulovila Puhajková další sportovní eso? Jágrova bývalka byla přistižena při líbačce se slavným tenistou

10. října 2014 9:15

Moderátorka Sportovních novin Inna Puhajková (28) má díky svému zaměstnání dokonalý přehled o zdatných mužích, kteří jsou k mání. Její vztah s tenistou Radkem Štěpánkem (35) nejspíš nebude jen přátelský.

Po románku s Jardou Jágrem se Inna stále pohybuje ve společnosti sportovců, pro něž má očividně slabost. Už dříve se spekulovalo o jejím poměru se Štěpánkem, který ovšem oba rázně popřeli. Během večerního setkání k sobě ovšem měli blíže, než by se od kamarádů slušelo.

„S Radkem nás pojí dlouholeté přátelství. Nic víc, nic míň,“ mlžila v Blesku Inna, aniž by tušila, že existují fotky, na nichž se s údajným kamarádem líbá. Se Štěpánkem ji přitom seznámil Jágr (42), když ji jako svůj doprovod přivedl na tenistovu svatbu s Nicole Vaidišovou.

Rozšířil Radek Štěpánek po Martině Hingis a Petře Kvitové svou sbírku trofejí? „Ano, scházíme se, ale jako kamarádi ve volném čase. S Innou skočíme na večeři, na koncert, co se zrovna naskytne,“ vyjádřila se k poměru mužská polovička nového páru. 

Adam Chromý, Super.cz

Inna Puhajková je ambasadorkou projektu Zapište se někomu do života.

Inna Puhajková je ambasadorkou projektu Zapište se někomu do života. Foto: Archiv TV Nova

Moderátorka Inna Puhajková byla dnes ráno v nemocnici: O její zdraví nešlo, důvod k tomu byl ale vážný

25. května 2015 16:05

Moderátorka Sportovních novin Inna Puhajková (29) se dnes brzy ráno dostavila do Ústřední vojenské nemocnice v Praze na oddělení hematologie. Důvodem její návštěvy byl zápis do Českého národního registru dárců dřeně.

Televize Nova, pro niž Inna pracuje, spolupracuje s Českým národním registrem dárců dřeně v kampani s názvem Zapište se někomu do života a Puhajková je její ambasadorkou. Cílem je oslovit a vyzvat co nejvíce zdravých lidí, kteří by do registru vstoupili. Zapsat se budou moci třeba 3. června před budovou televize v rámci speciálního dílu Snídaně s Novou. Dotazník již vyplnila také její kolegyně Zora Hejdová (24).

“Ani ten největší sportovní úspěch nepřinese tolik radosti, jako když někomu zachráníš život. Na začátku stačí přihlásit se do Českého národního registru dárců dřeně,” vyzývá Inna.

Český národní registr dárců dřeně k 30. dubnu 2015 registroval 51 155 lidí, kteří se nechali zapsat a jsou ochotni dřeň kdykoliv darovat. 

Lucie Sieglová, Super.cz

Rozchod s hokejovou legendou jí nijak neublížil.

Rozchod s hokejovou legendou jí nijak neublížil. Foto: Facebook I. Puhajkové

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář