Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eva Perkausová

Eva Perkausová,*                    modelka, moderátorka

Televizní reportérka nafotila dost odvážné snímky.

Televizní reportérka nafotila dost odvážné snímky. Foto: Filip Matušinský

Nejkrásnější česká televizní reportérka? Blonďatá ďáblice s obřím dekoltem nafotila velmi žhavé fotky

29. ledna 2015 18:14

Ta nás ale zásobuje! Půvabná modelka, příležitostná herečka a nově také televizní moderátorka Eva Perkausová (20) se zkrátka pro odvážné pózování narodila. Dívenka, která je pyšná na své přírodní poprsí a často ho umí pracovně (při focení) použít, se na nedávné dovolené rozhodla dopřát si radost a nechala si udělat velmi žhavé fotky. Mrkněte do fotogalerie!

 
 
 

Eva, která bude provázet pořadem o zajímavostech ze světa (kromě toho natáčí i pro jednu sportovní stanici), na nedávném výletu za hranice všedních dnů opravdu jen nerelaxovala. Fotografu slavných Filipu Matušinskému, s nímž už má za sebou i spolupráci na kalendáři s auty, pózovala ochotně na všemožných místech.

„Původně jsme měli v plánu jen jeden kalendář, a to focení reklamní kampaně na pražském letišti. Když jsme ale zjistili, že kalendář sklidil úspěch, tak jsem Filipa ukecala, jestli bychom nemohli vytvořit ještě jeden,“ řekla Super.cz kráska, která má za sebou i svou televizní premiéru.

„Musím přiznat, že jsem měla trému. Ale díky skvělému kolektivu ze mě tréma spadla hned po příchodu do studia. Snad jsem vše zvládla úspěšně, no uvidíme. Nechme se překvapit,“ říká.

Doufejme, že studentce produkce se na obrazovce nezalíbí víc než v ateliéru a dál nás bude zásobovat sexy fotkami! 

 

David Zápal, Super.cz

Sexy moderátorka TV Barrandov Eva Perkasuová: Strhla lavinu mlsných pohledů!

 
Pozdvižení v Alpách! To způsobila moderátorka televize Barrandov Eva Perkasuová (20).
2. února 2015 ● 21:07
 

 

 
 
 
Byla to dřina. „Momentálně mám hodně práce, ale jsem za nabídky vděčná. Moc toho teď nenaspím,“ svěřila se Blesku Eva, která má za sebou hodně náročný týden.

Natáčela pořad TV Barrandov Svět v barvách, učila se na zkoušky na vysoké škole a do toho odjela fotit se svým dvorním fotografem Filipem Matušinským do rakouských Alp reklamu pro luxusní hotel.

Dokonce se prý nemohla podívat ani na premiéru svého pořadu. A přestože se fotila několik hodin v - 4 ºC, na fotkách to není vůbec znát.

 

 

 

 

 

 

 

 
Autor: zej
zdroj Blesk,cz
 

Ostrý jazyk Jany Postlerové: Barrandovská sexbomba Eva Perkausová mluví pražsky!

 
Díky svým přednostem se Perkausová objevila v erotickém magazínu Playboy.
 
Na nebi televize Barrandov se zatím jemně rozzářila nová hvězdička – moderátorka pořadu Svět v barvách Eva Perkausová. Co na vnadnou playmate říká jazyková lektorka Jana Postlerová?

 

 
 
 
 
 
 

Velmi mě překvapila! Je to krásná dívka, ale nestaví na tom. Navodila příjemnou atmosféru, bylo mi s ní jako divačce dobře. To je první předpoklad úspěchu.

Samozřejmě je teprve na začátku, ale diváci budou moci sledovat – podle mě – zrod hvězdy. Přitom by u ní nikdo předpoklady nehledal, zahrála si zatím jen pár epizodních roliček v seriálech a filmech. Je mnoho začínajících moderátorů, kteří mají sen, ale když vidí, co vše je pro něj nutné udělat, zvadnou. Uvidíme, kam to s Evou povede...

 

 

Myslím si ovšem, že o ní do budoucna uslyšíme. Její projev je ženský, lehounký, má úžasný úsměv. Působí upřímně. Z mluvnického hlediska si musí dávat pozor na roztažené vokály. To je problém všech pražských moderátorů. Je to slyšet hlavně na »a«, které se jí rozjíždí. Pokud na sobě bude pracovat, nemám obavy, že by to nenapravila.

 
Autor: Jana Postlerová, zrk
zdroj Blesk,cz
 
 

Svůdná moderátorka Eva Perkausová: Zakázali jí svlékání do naha!

 
Eva se může pochlubit nejen bujným přírodním poprsím, ale i dokonalým pozadím
 

 

 
 
 
 
 
 

„To, co mám ve smlouvě, nemohu zatím prozrazovat,“ okomentovala celou záležitost Eva. „Smlouva Evu Perkausovou nelimituje v jejích modelingových aktivitách,“ okomentovala zákaz ohledně Eviny nahoty na fotkách mluvčí TV Barrandov Kateřina Kotalová.

„Evě jsme s ohledem na typ pořadu, jímž provází a který patří do kategorie zpravodajských formátů, doporučili jen zohlednění typu aktivit. Fotografie, na nichž stojí modelem pro pražský aquapark, s námi konzultovala, vyhodnotili jsme je jako vkusné,“ dodala Kotalová.

 
 
Autor: Foto Filip Matušinský/Aquapalace Praha
Autor: zej, zrk
zdroj Blesk,cz
Eva Perkausová

Eva Perkausová Foto: Filip Matušinský pro Aquapalace Praha (6x)

Nejen výstavní čtyřky, ale i dokonalý zadeček: Nádherná česká moderátorka se odhalila v ráji plavců

13. února 2015 21:50

Je o ní slyšet čím dál tím víc a moc dobře chápeme, proč tomu tak je! Nová televizní moderátorka Eva Perkausová (20), která se pyšní nádhernými přírodními čtyřkami, už pár let fotí hodně odvážné snímky a ráda se jimi chlubí. Po momentkách z exotické dovolené a z kalendářů přišla nová série fotek z pražského vodního parku, kde Eva odložila šat a pochlubila se pánským příznivcům i božským pozadím. Mrkněte do fotogalerie!

 
 
 

Jde údajně o úplně poslední takové snímky. Smlouva s televizí jí totiž zakazuje další podobné záběry bez souhlasu stanice realizovat. Tyto naštěstí stihly vzniknout ještě předtím, takže se fanoušci Evy mohou možná úplně naposledy pokochat jejím tělíčkem.

„Nějaké podmínky ve smlouvě mám, ale nevadí mi, nemám k nim výhrady, jsem naopak se spoluprací s televizí spokojená,“ tvrdí Perkausová. Ta už dokonce dostala pochvalu od známé hlasové lektorky televizáků, která jí věští budoucnost moderátorské hvězdy.

A jak fotky, které má na triku dvorní fotograf slavných Filip Matušinský, vznikly? „Právě kvůli této nabídce jsem se jela začátkem roku opalovat, abych na snímcích vypadala dobře. Vše šlo strašně rychle, ani jsem nevěřila, kolik práce jsme stihli,“ dodává studentka filmové produkce a občasná herečka, která nedávno dostala dvě nové filmové nabídky, a tak se s ní dál budeme setkávat i na plátnech kin. 

 

David Zápal, Super.cz

Eva Perkausová se už nesmí odhalovat. Ještě že moc neposlouchá. Více v galerii!

Eva Perkausová se už nesmí odhalovat. Ještě že moc neposlouchá. Více v galerii! Foto: Filip Matušinský

Přírodní čtyřky doma na věšáku nezapomněla: Smlouvou svázaná moderátorka pokračuje v provokacích

20. února 2015 5:01

Před rokem byla mediální nulou, dneska už ale hloubku jejích očí a výstřihu zná spousta lidí. Eva Perkausová (20), které říkají dvojnice Lucie Borhyové a jež se kromě moderování dosud věnovala i docela odvážnému modelingu a prezentaci svých bujných přírodních vnad, teď rozdává radost nejen milovníkům krásných postaviček. Úsměvy na všechny strany teď nabízí divákům v telce.

 
 
 

Natáčela třeba i v čestlickém vodním světě, takže se takzvaně vrátila na místo činu, protože pro aquapark nedávno nafotila dost odvážný kalendář. Teď se ale kvůli drsné smlouvě moderátorky příliš nesvlékala. Přesto na ni byla radost pohledět!

„Bylo pro mě příjemné překvapení, že jsem se sem vrátila v trochu jiné úloze,“ směje se Eva.

Na tu při natáčení během Valentýna čekalo krásné překvapení. Kurýr jí přivezl 101 růží ve tvaru srdce. Od koho kytice je, se ale nedozvěděla. Asi má nějakého stydlivého ctitele… 

 

David Zápal, Super.cz

 

Co by asi Eva dostala z diktátu?

Co by asi Eva dostala z diktátu? Michaela Feuereislová

S češtinou bojuje nejen v TopStaru. Perkausová dělá tolik hrubek, že by dnes neprolezla ani do páté třídy na základce

25. listopadu 2015 10:54

Na raketový start do světa šoubyznysu nebyla Eva Perkausová (21) příliš připravená. Jako moderátorka TopStar magazínu byla hozena do rozbouřené vody a musela se naučit plavat. Za pomoci svých partnerů se blonďatá provokatérka obklopila stylisty, kadeřníky, vizážisty a odborníky na mluvené slovo. Kromě toho, že se Eva za chodu učí mluvit (což je pro moderátorku podobné, jako by si profesionální řidič kamionu začal dělat řidičák), tak by se měla začít učit i psát.

Eviny psané projevy zejména na oficiálním profilu na sociální síti Facebook začínají být spoustě lidem pro smích. Například její komentář odkazující na spekulace o jejích možných partnerech, obsahující několik hrubek, se stal kultovní záležitostí. „Holejista, fobtalista, hospodsky, jaderny fizik… mohu ocekavat i filmove postavicky.”

Jeden z diváků TopStaru na základě jejího psaného slova reagoval: „Má milá, viděl jsem Váš písemný projev, můžete mi laskavě sdělit, jak při výši Vašeho inteligenčního kvocientu vůbec na to natáčení trefíte?"

Doporučujeme Evě přibrat si k lekcím rétoriky ještě pár hodin českého jazyka z prvního stupně základní školy. 

Super.cz

Eva Perkausová je na dovolené v Tunisu.

Eva Perkausová je na dovolené v Tunisu.Foto: archiv E. Perkausové

Sexy Perkausová ví, jak prodat svoji luxusní postavu: Pořídila si plavky za 12 tisíc

26. dubna 2017 14:52

Moderátorka Eva Perkausová (23) si užívá na dovolené v Tunisu. S kolegy z Primy odletěla za sluncem načerpat síly. Eva se pyšní výstavní postavou, díky sportu, kterému se v mládí věnovala, je její tělo samý sval.

 

"Dřív jsem se věnovala tenisu, baletu, tanci. Lýtka mám zřejmě svalnatá z baletu, gymnastiky, tam jsme museli posilovat," prozradila Perkausová, která chodí pravidelně běhat. "Vážím si toho, že mám stále stabilní váhu, přestože opravdu hodně jím. Možná je to v genech, moje maminka je dodnes štíhlá, to je takový bonus," upřesňuje.

Eva zapózovala v Tunisu v luxusních plavečkách světové značky Agent Provocateur. A zaplatila za model pořádně tučnou sumičku. Cena těchto plavek se pohybuje kolem dvanácti tisíc korun. A to je za pár pruhů látky pořádný balík! 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

 
Eva Perkausová a Yvetta Blanarovičová vypadaly jako sestry.

Eva Perkausová a Yvetta Blanarovičová vypadaly jako sestry.Foto: Instagram Y. Blanarovičové

Smazala nestárnoucí herečka obrovský věkový rozdíl? Krásná Blanarovičová vypadá jako sestra o třicet let mladší Evy Perkausové

5. května 2017 9:19

Moderátorka Eva Perkausová (23) si minulý týden užívala na exotické dovolené v Tunisku, kam vyrazila za sluncem načerpat síly do dalších dní.

 

Společnost jí dělali kolegové z Primy, ale také herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (53), jež si s Evou hned padla do noty. Dámy si na jednom z výletů udělaly společnou selfie, na které vypadaly jako dvě sestry.

Na tom by nebylo nic divného, kdyby obě krásky nedělil třicetiletý věkový rozdíl. Blanarovičová už tři roky patří do klubu padesátnic, ale vedle mladší Perkausové vypadala spíše jako školačka.

O Yvettě je známo, že se neustále udržuje ve formě a zřejmě zná i recept na elixír mládí. Samotná Perkausová by si určitě přála, aby za třicet let vypadala stejně mladistvě jako její vitální kamarádka. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Eva Perkausová je vážně sexy.

Eva Perkausová je vážně sexy.Foto: archiv E. Perkausové

Tohle tělíčko už má kdo hýčkat: Čerstvě zadaná Eva Perkausová se předvedla v krajkovém prádélku

28. května 2017 11:12

Moderátorka Eva Perkausová (23) už měsíc není sama a má nového partnera. Sama o vztahu se sympatickým čahounem Ivanem mluvit zatím kvůli čerstvosti vztahu nechce, ale zamilovaná je až po uši. Eva, která je snem snad každého muže, tak už není k mání.

 

Perkausové dokonalé tělo teď patří jedinému muži. Alespoň trochu se o něj ale přeci jen musí podělit s fanoušky. Eva své křivky předvedla na sociální síti v sexy krajkovém černém prádélku.

A ód na její postavu přišlo požehnaně. Není divu. Eva miluje sport, na gauči se válí málokdy, a je to znát. Pokochejte se i vy sexy křivkami moderátorky TopStaru. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 

 

Eva Perkausová cvičí často a ráda

Eva Perkausová cvičí často a rádaFoto: archiv Kavky4Sport (4x)

Ve fitku je lepší podívaná než s pivkem u telky: Eva Perkausová cvičí v hodně úsporném úboru. Přesvědčte se sami

20. září 2017 7:48

O tom, že Eva Perkausová (23) patří mezi české sexbomby, se může přesvědčit každý divák, který sleduje zprávy ze světa šoubyznysu na televizní obrazovce. Ale ani Eva nemá své svůdné křivky zadarmo.

 

Denně na sobě maká během pěti kilometrů a svaly rýsuje a tvaruje v posilovně. A to, že se sportu skutečně nebojí, chce dokázat tím, že vyzvala cvičitelku Hanku Kynychovou (49) k osobnímu souboji. Hanka je totiž tomto o víkendu 23.-24.9. jednou z hlavních hvězd sportovní akce Kavky4Sport. A Eva nechce zůstat pozadu. Rozhodla se, že se s Hankou utká v jejích disciplínách.

A tak se účastníci nedělního odpoledne mohou těšit na souboj Evy s Hankou v kruhovém tréninku, břišním pekáči, postavě snů či pevném zadku. Hanka je sice profesionálka, ovšem Eva zase o generaci mladší, tak uvidíme, jak to dopadne. "Kdybych měla někdy skončit s moderováním, založila bych si sportovní školu," prozradila moderátorka, že svoje cvičení bere opravdu vážně. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

yieioejnc

(Tomáš, 7. 4. 2021 12:01)

Toto je sexi žena na svete.

milujuevicku

(frajer, 26. 8. 2020 16:36)

evicka je uplne nejvic sexy zhava kocicka v cesku ji vidim a hned mi tvrdne pero bych ji vosukal tu sladkou kundicku a taky ptaka by mi mohla vykourit a pekne hluboko az do krku aby se davila kunda jedna evicka je takova sexy kundicka každý vecer se ukajim a honim si ptaka nad jejima sexy fotkama boze ja tu evicku miluju vosukal bych ji a postrikal bych ji do pusinky boze ta evicka me tak vzrusuje boze mrdal bych ji ja ji chci vomrdat