Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barbora Podzimková

 Barbora Podzimková,*

Barbora Podzimková je začínající česká topmodelka a vítězka světového finále nejprestižnější modelingové soutěže Elite Model Look 2014.

Barbora se narodila v září roku 1999 v Příbrami. Od dětství se věnovala závodnímu plavání, kterého musela po té co začela s modelingem nechat. Jejími rodiči jsou Ilona a Miroslav Podzimkovi. Má dva starší bratry. Momentálně studuje čtvrtým rokem na osmiletém gymnáziu v Příbrami, které by měla ukončit v roce 2019 . Po vítězství v soutěži Elite Model Look studuje podle individuálního studijního plánu.

Bářina modelingová kariéra začela po té, co ji oslovil modelingový scaut v obchodním centru. Poprvé k tomu došlo, když jí bylo teprve dvanáct let. Jelikož byla ještě moc mladá a zatím ani neměla dostatečnou výšku, muselo se 2 a půl roku počkat. Bára nakonec dorostla do pro modeling ideálních 178 centimetrů. Agentura Elite Models s ní podepsala smlouvu a nabídla jí účast v soutěži Schwarzkopf Elite Model Look Czech Republic 2014. Bára se nakonec stala českou vítězkou a v prosinci roku 2014 odletěla na světové finále této soutěže v Číně. Neuvěřitelný úspěch ji potkal, když se jí podařilo okouzlit porotu natolik, že vyhrála i finále světové. Stala se tak nejnadějnější mladou modelkou světa z 300 000 dívek, které se po celém světě tentýž rok zapojili do castingů. Kromě prvního místa získala od agentury Elite pro rok 2015 příslib uzavření kontraktů až do celkové výše 15.000 EUR. 

Od svého vítězství už stihla fotit do několika modních magazínů jako je například italská mutace magazínu Vogue nebo kampaň pro značku Cadenzza. V březnu roku 2015 odjela na 2 měsíce do Tokia, kde získala své první modelingové angažmá. Na Tokijském fashion weeku předváděla například pro světovou značku Miu Miu. V červnu tohoto roku se chystá na celé prázdniny do Koreji.

Zatím je pro svou roztomilou panenkovskou tvář a nízký věk žádaná především v Asii, příští rok už ji ale možná uvidíme i na přehlídkových molech například v Paříži, kam mohou modelky až od 16 let.

Autor:Elitka

zdroj osobnosti,cz

 

Podzimková dobývá svět.Super.cz

Její tvář teď bude vídat opravdu celá planeta. Česká kráska se těší z obrovského úspěchu

2. dubna 2017 15:21

Česká krása slaví další úspěch. Mladičká Barbora Podzimková se stala historicky nejmladší českou modelkou, která ve věku šestnácti let dostala snový kontrakt v podobě kampaně na kosmetické produkty slavného módního impéria.

 

My jsme zjistili, že samotná kampaň se realizovala v přísném utajení a celý koncept měl pod taktovkou prestižní v Británii působící norský módní fotograf Sølve Sundsbø.

„Jsem velmi rád, že se Báře po světovém vítězství v Elite Model Look podařil tento obrovský úspěch díky jejímu talentu, charizmatu a kráse,” uvedl Bářin objevitel a šéf její domovské agentury Saša Jány. Ten nezapomněl zmínit, že za úspěchem nejspíš stojí více faktorů než jen krásná tvářička. „Mladá generace miluje její Instagram, Bára je jednou z nejoblíbenějších modelek všech adeptek v rámci castingu Schwarzkopf Elite Model Look, které právě probíhají po České republice.”

Podzimková není u značky žádným nováčkem. Už mnohokrát jsme na Super.cz informovali, že předváděla kolekce vysoké krejčoviny, navržené Karlem Lagerfeldem. „Natáčení kampaně pro Chanel pro mě opravdu bylo velkým splněným snem. Celou kampaň jsme fotili a točili asi čtyři dny od rána do večera. Musím říct, že s lepším týmem lidí jsem nepracovala, všichni byli neskutečně milí a celé to bylo perfektně zorganizované. Pro mě určitě jeden z nejlepších zážitků vůbec,” svěřila se nám Bára Podzimková. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář