Jdi na obsah Jdi na menu
 


Barbora Kozáková

 Barbora Kozáková,*20.11.1985 - moderátorka

V letech 1995 a 1996 zvítězila na několika pěveckých soutěžích Základních uměleckých škol. V roce 1996 natočila na CD dětský písňový cyklus " Čarohrátky" soudobého českého skladatele Jiřího Doubka. 


Od roku 1997 studovala na Gymnáziu Jana Nerudy s hudebním zaměřením zpěv ve třídě prof. Jariny Smolákové. V roce 2000 na gratulačním koncertě k narozeninám Petra Ebena provedla písňový cyklus Nursery Songs za skladatelovy klavírní spolupráce. Na celostátní Duškově pěvecké soutěži v témže roce získala první cenu. 

V roce 2002 na koncertě v sále B. Martinů vystoupila s Českým komorním orchestrem , který řídil dirigent Ondřej Kukal (A.Vivaldi - Canta in prato). Od roku 2002 pokračuje ve studiu zpěvu u prof. Daniely Šimůnkové-Štěpánové. V roce 2003 byla přijata do její pěvecké třídy na Konzervatoř Jana Deyla v Praze. Na této škole v současné době studuje kromě zpěvu také hru na klavír u prof. Jany Köhlerové. Od roku 2003 průběžně spolupracuje s komorním orchestrem " Musica lucente" , který řídí Petr Budín. V letech 2003 a 2004 s nimi vystoupila na koncertech složených z vokální tvorby A. Vivaldiho. V listopadu 2005 provedla spolu s dalšími sólisty (M.Cukrová, A.Hlaváček, A.Plachetka) sopránový part v Requiem Jana Dismase Zelenky, které dirigoval Zdeněk Klauda. 

Koncem listopadu 2005 se též zúčastnila lekce s francouzskou pěvkyní a odbornicí na barokní hudbu Stephanií Révidat . V dubnu 2006 získala 2. cenu v kategorii konzervatoří na Duškově pěvecké soutěži s mezinárodní účastí (opět za interpretaci árie W.A.Mozarta). V červnu 2006 dvakrát vystoupila jako sólistka s komorním orchestrem " Musica lucente" (klavírní koncert D dur Josepha Haydna). 

V listopadu 2007 se úspěšně zúčastnila soutěžní přehlídky konzervatoří ČR, kde získala čestné uznání ve 2.kategorii.

Autor:cascia

Bára Kozáková s budoucím manželem v New Yorku

Bára Kozáková s budoucím manželem v New YorkuFoto: archiv B. Kozákové

Další moderátorka Primy se tenhle týden vdává: Od předsvatebního shonu odletěla do Ameriky

31. července 2017 12:58

Moderátorka Krimi zpráv na Primě Bára Kozáková oblékne již tento týden svatební šaty. Provdá se za svého přítele Ondřeje, se kterým žije téměř tři roky a mají spolu dceru Amálku. Rozhodli se ale hodit všechny předsvatební starosti za hlavu a odletěli spolu prožít několik dní do New Yorku. Jednalo se tak o poslední dovolenou, než vstoupí do manželství.

 

„Byl to dárek, který jsme dostali k blížící se svatbě, na cestu do New Yorku jsme se opravdu těšili a moc jsme si návštěvu Ameriky užili. Navíc jsme se v New Yorku potkali s mou sestrou a její rodinou, tak to bylo fajn,“ svěřila se nám moderátorka.

V New Yorku strávili pouze 5 dní, ale i tak stihli navštívit vše, co si naplánovali. „Viděli jsme například Sochu Svobody, Empire State Building, navštívili jsme Soho, Central Park i legendární Wall Street,“ vyjmenovala moderátorka.

S cestováním ovšem tohle léto neskončili. „Po svatbě odjíždíme na pár dní do Mikulova, ale v září odletíme na dovolenou k moři, to bude taková svatební cesta,“ dodala závěrem moderátorka, která již v pátek navlékne snubní prsten. 

Saša Šeflová , Super.cz

Bára Kozáková si vzala partnera Ondřeje.

Bára Kozáková si vzala partnera Ondřeje.Foto: archiv B. Kozákové

Hvězda Primy se vdala: Takhle to známé moderátorce slušelo ve svatebkách

5. srpna 2017 7:49

Moderátorka Krimi zpráv na Primě Bára Kozáková se vdala. Vzala si přítele Ondřeje Holého, se kterým žije již tři roky a mají spolu dceru Amálku. Svatební obřad se konal ve vigvamu v Němčicích u Kolína.

 

"Obřad byl krásný, plný emocí a dojemný. A když jsme přicházeli a viděla jsem svého tátu, tak jsem se rozklepala a přišly první slzy. Když pak přišly na řadu gratulace, tak jsem se štěstím úplně rozbrečela," prozradila první pocity Bára.

"Každý se mě před svatbou ptal, jaké příjmení budu používat, tak od dnešního dne jsem Bára Holá, jak v soukromém, tak v profesním životě,“ upřesnila moderátorka, které na svatbě zazpívala kamarádka, zpěvačka Monika Absolonová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář