Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bára Divišová

31. 12. 2015

Bára Divišová,*30.12.1984 moderátorka

 

Bára Divišová je česká televizní reportérka a moderátorka, známá díky působení v TV NOVA. V roce 2004 nastoupila na pozici regionální reportérky TV Vysočina v Jihlavě, v témže roce pak využila pracovní nabídky a přestěhovala se do Českých Budějovic, kde působila jako reportérka regionální zpravodajské relace Minuty regionu v TV Gimi a moderátorka v regionálním studiu RTA Jižní Čechy. V roce 2007 odešla do Prahy a začala pracovat v redakci domácího zpravodajství TV NOVA, odkud po roce přešla do redakce publicistického pořadu Střepiny. V roce 2015 z publicistiky odešla zpět do domácí redakce zpravodajství TV NOVA.

Do povědomí diváků se výrazněji zapsala kritikami tabulkových hodnot hokejové mládeže, kterými si vysloužila poněkud nadsazené označení „Nepřítel (hokejového) státu“. ČSLH po odvysílání reportáže zveřejnil prohlášení, ve kterém se proti tvrzením Divišové důrazně ohradil a označil je za nepravdivé.

Od roku 2009 se angažuje v projektu Cena Michala Velíška. Je členkou nominačního výboru, aktivní medializací napomáhá podporovat a šířit všední projevy hrdinství, v krizových situacích se snaží obětem násilí poskytovat první psychickou pomoc a zasazuje se o citlivější přístup k nim ze strany médií.

Autor:katerina.s

zdroj osobnosti,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář