Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aneta Savarová

Aneta Savarová,*19.2.1986 - moderátorka

 

Aneta Savarová je česká moderátorka a novinářka, která se narodila roku 1986 v Uherské Brodu. Vystudovala gymnázium v Uherském Brodu a pak Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

Novinařině se věnuje od šestnácti let. Už na gymnáziu přispívala do Mladé fronty Dnes, příloha Východní Morava, psala také do Zlínského deníku.

Pracovala jako moderátorka zpráv v Rádiu Zlín, na vysoké pak v Českém rozhlasu 4 - Radio Wave.Roku 2007 začala pracovat na ČT24. V roce 2010 přešla do zpravodajské televize Z1, kde moderovala zprávy a věnovala se ekonomice. Od května 2011 je zaměstnaná opět v České televizi, nejprve dojížděla do Brna uvádět polední Události v regionech, od ledna 2012 je zpátky v Praze. Od dubna 2012 moderuje hlavní zpravodajskou relaci Události.

MF DNES ji vybrala mezi české osobnosti roku 2012.
V květnu 2012 dostala od ČT pokutu za nevhodné oblečení na veřejnosti.

 

Autor: k239, Visari

zdroj osobnosti,cz

Největší kočka Událostí pózuje stylově s kočičkou: Vyhraje tahle sexy moderátorka cenu TýTý?

27. března 2015 5:55

Moderátorka Událostí Aneta Savarová (29) bezesporu patří k největším kráskám české televize. Atraktivní tmavovláska provází hlavní zpravodajskou relací České televize už tři roky.

Zájezd do Londýna na 4 dny
za 2 999 Kč

Od té doby si našla spousty příznivců mezi diváky, a tak není divu, že byla nominována na prestižní cenu Týtý. V anketě televizní popularity se v kategorii Osobnost televizního zpravodajství utká s hodně těžkými soupeři, přesto není tato půvabná moderátorka bez šance.

U příležitosti udílení cen Aneta coby velká kočka zapózovala na roztomilých propagačních snímcích symbolicky s kočičkou v náručí. O cenu TýTý se sličná moderátorka utká s Marcelou Augustovou, Danielou Písařovicovou, Karlem Voříškem a Jakubem Železným. 

Anna Veškrnová, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář