Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andrea Verešová

 Andrea Verešová,*28.6.1980 - modelka

Mgr. Andrea Verešová se narodila se 28. června 1980 v Žilině. Dokončila studium na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, hovoří několika jazyky a v současné době je na mateřské dovolené. V 15 letech vyhrála soutěž Miss Žilina a také Miss středních škol. Díky vítězství v soutěži Elite Model Look prorazila v 16 letech ve světě modelingu. V sedmnácti odjela studovat na rok do Paříže a pomocí individuálního studijního plánu dokončila belgické lyceum. 


V 18 letech získala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí. Šest let žila po boku hokejistyJaromíra Jágra, letos se provdala za právníka a bosse fotbalového klubu Viktoria Plzeň Daniela Volopicha (svatba v březnu 2007). 
8. července se jim narodila dcera Vanessa a 24.února 2009 syn Daniel Tobias.
Pár dní před narozením Vanessky promovala na právnické fakultě.
Kromě modelingu a moderování natáčí reklamy, objevila se i ve filmech (Princ a já, (Panic je nanic).

TYTULY ZE SOUTĚŽÍ KRÁSY: 
Miss středních škol, Miss Žilina, slovenská Elite model loak, Miss SR 1999

Autor:lenca07wendy92kerm

 

 

Andrea Verešová o svém pozadíSuper.cz

Verešová promluvila o pořádně odvážném focení: Když máš krásné pozadí, tak se nemusíš stydět

4. června 2017 22:17

Modelka Andrea Verešová (36) se na nedávné dovolené pochlubila hodně odvážným snímkem. V bazénu si nechala vyfotit své nahé pozadí. Muži mlsně zírali, ženy tiše záviděly. Málokterá žena si takovou fotku může dovolit prezentovat. "Když máš krásné pozadí, tak se nemusíš stydět. V zahraničí už vidíš hodně nahých pozadí. Nevidím moc rozdíl v tom, když mám přehlídku, nebo profesionální focení," řekla Super.cz Andrea.

 

"Když není nic vidět, je to o siluetě a ženských tvarech, tak je to hezké. Člověk musí být profík. Jestli jsi herečka nebo modelka, musíš zahrát scénu, i když ti to je nepříjemné. Když to odmítneš, znovu ti režisér nezavolá. Musíš si vybrat. Buď tu práci chceš dělat a pořád si to můžeš dovolit, tak řekneš jo, za to mě platí, nebo ne. Dávám tomu punc exkluzivity, je to glamour, nesmí to být vulgární a sprosté," vysvětlila sexy Verešová.

Snímek s nahým pozadím nebylo žádné domácí focení na dovolené s manželem. Do Dubaje za ní přicestoval fotograf Josef Adlt. "Pepa Adlt to fotil docela rychle. Je zkušený, rychlý. Jen se řešilo, jak půjdu daleko do hloubky bazénu, aby to bylo na hraně. Trvalo to celkem krátce," dodala modelka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář