Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adela Banášová

Adela Banášová,*12.10.1980 - moderátorka 

 

Adela Banášová se narodila 12.10.1980 v Bratislavě.

Vystudovala kultolorogickou fakultu na Univerzitě Komenského. V televizi pracovala od 16ti let, v teleráně. Se svou sestrou měla velmi přísnou výchovu, její otec je na Slovensku rovněž známý. Zkoušela, herectví, modeling i zpěv, ale potom objevila moderování a začala v něm být opravdu dobrá. Přišlo moderování ve FUNradiu, kde pracuje do teď. Se svým kolegou Matejem "Sajfou" Cifrou uvádějí ranní show.

Nejvíce se však proslavila díky Slovensko hľadá superstar, stala se z ní nejúspěšnější televizní moderátorka a moderovala i další dva ročníky superstar, dva ročníky Let´s Dance (u nás StarDance). Potřetí se s partnerem dokonce zúčastnila.

Také seděla za porotcovským stolem v show Slovensko má talnet. Dále spolu s Tomášem Bezdedou v roce 2005 naspívala duet Obyčajné slová.

S Leošem Marešem moderovala první Československou Superstar.

Autor: milanium4, adenkaaa, wendy92

zdroj Osobnosti,cz

Adela Banášová

Adela Banášová Foto: Archiv TV Nova

Má zajímavou tvář, vystudovala vysokou školu a platí jí za slova: Tuhle slovenskou moderátorku si určitě pamatujete

22. října 2014 9:07

V mládí přičichla k modelingu, vystudovala kulturologii a věnuje se moderování. Adelu Banášovou (34) známe především díky její účasti v show Česko Slovenská Superstar, kterou v roce 2009 moderovala spolu s Leošem Marešem (ještě dřív obdobnou soutěž uváděla také na Slovensku), český divák si ji ale pamatuje i z dalších soutěží, ať už pěveckých, tanečních či vědomostních, a také z rádia. Nyní se vrátí na obrazovku, kývla totiž na nabídku uvádět zábavný pořad Chartshow.

Ten divákům představí žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů a Banášová za pomoci hostů (Leoš Mareš, Marta Jandová, Martin Dejdar a Maroš Kramár, zpívat pak budou například Karel Gott, Václav Neckář, Lucie Bílá, No Name, Peter Cmorík, Katka Knechtová) vždy připomene dobu, ve které jednotlivé songy bodovaly.

Žebříček třiceti nejúspěšnějších českých a slovenských hitů vybíral tým producentů v čele s hudebním expertem Jurajem Čurným. „Písničky jsme vybírali podle čtyř základních kritérií. Zda byla píseň hitem v Česku i na Slovensku, zda znamenala pro daného interpreta velký kariérní posun, zda byla úspěšná v žebříčcích prodejnosti a také zda splňuje kritérium tzv. dlouhověkosti, zkrátka jestli je i po letech stále populární,“ uvedla producentka. 

Jana Hofmanová, Super.cz

Adela Banášová s přítelem

Adela Banášová s přítelem Profimedia.cz

S tímhle fešákem je konečně šťastná jako blecha: Nejlepší slovenská moderátorka se pochlubila o deset let mladším přítelem

14. března 2017 19:46

Na Slovensku se o víkendu vyhlašovaly ceny OTO 2016 (Osobnost televizní obrazovky). Sedmnáctému ročníku ankety dominovala nejlepší slovenská moderátorka Adela Banášová (36), která si odnesla hned dvě sošky - cenu za moderátora televizních programů a ocenění Absolutní OTO, které získala za nejvyšší počet hlasů.

Adelu na slavnostním galavečeru doprovázel její o deset let mladší přítel, taktéž moderátor Viktor Vincze (26), jenž rozdával úsměvy na všechny strany a byl na svou slavnější partnerku patřičně hrdý. Banášová je po boku Viktora konečně opět šťastná. A vůbec neřeší věkový rozdíl.

„Můj partner žije ve velmi dospělém světě, tím, že dělá zprávy, tak si povídáme o politice a různých kauzách. Věk není jediným měřítkem dospělosti člověka,“ nechala se nedávno slyšet moderátorka, jež je úspěšná nejen na rodném Slovensku, ale i v Česku. Naposledy u nás například moderovala udílení filmových cen Český lev. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Už příští sobotu vstoupí Adela s Viktorem do svazku manželského.

Už příští sobotu vstoupí Adela s Viktorem do svazku manželského.Profimedia.cz

Adela Banášová bude už za týden vdanou paní: Promluvila o detailech svatby s o deset let mladším kolegou!

3. června 2017 15:19

Na vztahy v minulosti neměla zrovna štěstí, ale už za týden touhle dobou bude vdanou paní! Řeč je o nejpopulárnější slovenské moderátorce Adele Banášové (36). Ta od podzimu minulého roku chodí s o deset let mladším kolegou. Viktor Vincze se po několika měsících vztahu pochlapil a přímo na Valentýna v živém vysílání poklekl před svou přítelkyní a požádal ji o ruku.

 

Se svatbou hrdličky dlouho neotálely. Svatební zvony jim budou znít už příští sobotu na zámečku v Tomašově. Nevěsta, která nám před časem ukázala zásnubní prsten, se o svém velkém dni rozpovídala.

„Necítím zatím žádný stres, ani nic, možná to přijde až v ten den. Za svědka mi půjde sestra a Viktorovi bratr. Prsteny už máme. Dorty moc ráda nemám, mám radši koláče, takové domácí, ale nějaký dort určitě bude,“ prozradila Adela serveru Pluska s tím, že menu pro svatební hosty bude tradiční.

Na svatební veselku si moderátorka objednala kapelu a těší se na pořádnou tancovačku. Sama už má na tanec připravené druhé šaty. „Převléknu si je, ale když se mi nebude chtít, tak si nechám svatební. Chtěla bych pohodlně tancovat,“ dodala Adela, která se na líbánky s novomanželem chystá vyrazit po Slovensku.

V minulosti Adela chodila například se zpěvákem Tomášem Bezdědou nebo tanečníkem Petrem Modrovským. S tím se k sobě dokonce opakovaně vraceli. 

 

 

 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář