Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vojtěch Bernatský

Vojtěch Bernatský,*13.3.1975 - moderátor

 

Vojtěch Bernatský (přezdívka Vovo) se narodil roku 1975, vystudoval FAMU, katedra filmové a TV produkce, dosažený titul MgA. Od roku 1995 pracuje v blackakci sportu ČT a od roku 2001 moderátor BBV. Komentuje především hokej. Dohromady komentoval asi 1440 uváděných zpravodajských pořadů (BBV I + II, ranní vysílání ČT, …), přes 200 natočených příspěvků a reportáží, kolem 600 směn BBV.

Vojtěch je moderátorem úspěšného zábavního pořadu Svět rekordů a kuriozit. Vojtěch Bernatský je autorem dokumentů: MS v parašutismu Chorvatsko (1999), Jizerská 50 (1998). Za vrcholy své televizní kariéry považuje moderování OH studia Nagáno 1998, Sydney 2000, Salt Lake City 2002, Turín 2006. Novinářské vzory jsou podobné jako u Petra Svěceného, Petr Vichnar a Robert Záruba.

Mimo blackakci sportu se ještě zabývá produkcí animovaných filmů Aurela Klimta: 1998 Earsten Krvavého Huga (nominace na dětského Oscara), 1999 Kouzelný zvon, 2000 Pád, 2001 Fimfárum, 2002 Fimfárum Jana Wericha. Ze zájmů: potápění, cestování, moře, film, hry (jsem hodně hravý), kynologie, hudba. Společně s Petrem Svěceným člen hudebního seskupení RET. Je svobodný.

Autor: judita další autoři

zdroj Osobnosti,cz

  15. srpna 2014 • 14:18

Sporťák Vojta Bernatský do toho praštil! Krása jeho Kateřiny vyrazila dech i jemu samotnému

A už je v chomoutu. Vojte Bernatský je od pátku 15. srpna 2014 ženáč.
A už je v chomoutu. Vojtěch Bernatský je od pátku 15. srpna 2014 ženáč. (Aha! - Martin Přibyl)
 
 

Nedaleko Prahy, na zámku Ctěnice, zaznělo v pátek dvakrát zřetelné »ANO«. Tohle krátké slůvko vyšlo z úst populárního moderátora Vojtěcha Bernatského a jeho Kateřiny. Jejich malá dcerka, která na svatbě rodičů nemohla chybět, se jen roztomile usmívala.

Jak bývá tradicí, nevěsta se před svatbou do poslední chvíle ženichovi neukázala a Vojta vůbec nevěděl, jaké šaty či účes bude mít jeho láska na sobě. Když ji pak uviděl ve svatebním, jeho proslulá výřečnost byla náhle pryč. "Poprvé jsem Kačenku ve svatebním viděl až tady. A musím říct, že mě její krása dojala, na chvíli jsem oněměl," usmíval se.

Nutno říct, že štíhlé Katce korzetová roba neskutečně sekla a vsadili bychom poslední pětikorunu, že několik přítomných pánů ženichovi prachsprostě závidělo. Mimochodem, Vojtěchovi šel za svědka komentátor Petr Svěcený, který tak Bernatskému oplatil to, že mu před třemi lety také svědčil na svatbě.

Po obřadu následovala hostina, při které nemohla chybět polévka, svíčková a samozřejmě také dort. Dorazila zhruba padesátka svatebních hostů. Podle všeho si i malá Eliška, která bydlí s rodiči v domku kousek za Prahou, tenhle velký den také pořádně užije.

Vojto, Katko… Přejeme hodně štěstí!

Víte o Vojtovi, že…
* Dům si pořídil ve 32 letech, byl to prý jeho sen. Do té doby vždycky jeho rodina bydlela v paneláku nebo činžáku.
* V roce 2009 s Petrou Janů zvítězil v soutěži Duety…když hvězdy zpívají.
* Za roky 2011-2013 si odnesl první cenu ankety TýT7 v kategorii Sportovní moderátor.
 

 

Autor:  ph

zdroj Aha,cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář