Jdi na obsah Jdi na menu
 


Václav Tittelbach

Václav Tittelbach,*3.4.1955 - moderátor

 

Václav Tittelbach se narodil 3.4.1955 v Praze, a je to sportovní moderátor.
Vystudoval Vysokou školu ekonomickou, obor ekonomika cestovního ruchu a služeb. Nejprve připravoval pro česloslovenský rozhlas turistické tipy na výlety, později uspěl v konkurzu na sportovního komentátora, který v roce 1993 vyhlásila televize Nova. Nyní zastává na TV Nova hned několik funkcí. Roli moderátora nejsledovanější sporotovní relace u nás, občas vymění také za komentátora různých sportovních akcí.

Za největší úspěch redakce považuje sportovní zpravodajství, které má třikrát větší sledovanost než má veřejnoprávní televize. Jeho profesním vzorem jsou Karol Polák a Luděk Brábník.

Má tři děti - Lukáše, Kamilu a teprve ročního syna Tobiáše Václava. Mezi jeho koníčky patří hokej, fotbal, tenis a každoroční sjíždění řek.

Autor: kutiadam

zdroj Osobnosti,cz

28. srpna 2014 • 13:12

Mistr přeřeků znovu na dlažbě: Bývalého sportovního komentátora Tittelbacha vyrazili z další televize!

Návrat Václava Tittelbacha na výsluní se nekoná. Zase dostal padáka.
Návrat Václava Tittelbacha na výsluní se nekoná. Zase dostal padáka. (Foto Aha! – Jaroslav Legner, Roman Souček, Pavel Machan, ara)
 
 
 
 

Václav Tittelbach (59) byl dlouhá léta sportovním komentátorem a moderátorem na Nově, byť ho řada diváků nemohla vystát kvůli věčným přeřekům a neznalosti sportů, o kterých mluvil. Pak z Novy dostal v dubnu 2012 vyhazov a slehla se po něm zem.

 

Až v létě roku 2013 se Tittelbach náhle objevil na kandidátce Babišova hnutí ANO, když se snažil uspět v politice ve Zlínském kraji. Nakonec ale odstoupil (prý kvůli zdraví) a znovu se po něm slehla zem. Až do letošního srpna.

To se objevila zpráva TV Barrandov, která do svého podzimního programu zařadila publicistický pořad Týden v Rigu, kde měl s politiky diskutovat šampion v boxu Ondřej Pála a právě moderátor Václav Tittelbach. Jenže, jak se nám z dobrého zdroje podařilo zjistit, těsně před startem pořadu dostal Tittelbach padáka i na Barrandově. Proč?


Podle našeho zdroje se po chodbách televize šuškalo, že Tittelbach měl moderátorstvím netknutého Pálu zasvětit do všech tajů této práce a řádně ho připravit na vysílání. Jenže to se nestalo. „První vysílání je za rohem a Tittelbach neudělal vůbec nic. Místo toho se sebral a odjel na dovolenou," řekl nám náš informátor s tím, že takový přístup řádně rozladil vedení televize, které se rozhodlo s exsporťákem rychle vypořádat.

Oficiální zdůvodnění televize zatím není k dispozici.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář