Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roman Šmucler

Roman Šmucler,*8.7.1969 - moderátor

 

Doc. Mudr. Roman Šmucler je vynikající český lékař, pedagog, podnikatel, specializující se v oboru stomatologie. Je ženatý, jeho žena Libuše nyní pracuje jako generální ředitelka Ringier, dříve byla výkonnou ředitelkou Tv Nova. Mají spolu dceru Justinu - Annu (2001).

Své mládí prožívá v Příbrami, kde také základní školu i gymnázium absolvuje. V roce 1987 byl přijat na Fakultu všeobecného lékařství v Praze, v oboru stomatologie. Dnes je ve funkci vedoucího lékaře Centra fotonické medicíny. Složil první atestaci v roce 1995, v roce 2002 druhou ze stomatologie a ve stejný rok se stává kandidátem věd. 1. února 2010 byl jmenován docentem.

My si jej pamatujeme z Tv pořadů, kdy moderoval Studio Kontakt, Miss Československo 92, 93, Tabu, soutěž 1 proti 100, Milionář. Svým projevem polovinu národa nadchl a druhá část národa mu nemohla přijít na jméno, ale příčku pořadů držel určitě vysoko, hlavně při moderování Tv soutěží Milionář nebo 1 proti 100.

Vystupuje v zábavných pořadech Zlatá mříž, Miss desetiletí, Silvestr. Z Novy odešel v roce 2005. Při své lékařské činnosti, kdy jeho společnost má i pobočku v Londýně, se také věnuje publikování vědeckých sdělení, píše monografie a články, též se podílí na Tv a rozhlasových odborných pořadech...

Autor: jarda53
zdroj Fdb,cz
 

Jeho bývalá žena žije s Haškem, ani Šmucler není sám: Od tmavovlásky přešel k blondýnce

18. dubna 2015 12:57

Poprvé svou novou partnerku Roman Šmucler představil loni na Plese v opeře, nyní opět vyrazili do společnosti. Tentokrát na předávání cen TýTý.

Největší slávu jako moderátor Šmucler zažíval v 90. letech s pořadem Tabu, který dlouhé roky vysílala Nova, na obrazovkách se však, s menšími, či většími odmlkami objevuje stále. V roce 2013 se vrátil v pořadu České televize Nejchytřejší Čech (nyní probíhají castingy na jeho další řadu).

Romanova přítelkyně se jmenuje Iva a není z žádné branže, ve které se Šmucler pohybuje, tedy ani z lékařské, ani z mediální, objasnil on sám tehdy ve Státní opeře.

Mediální branže jej pojila s exmanželkou Libuší, která má také dávno nového partnera, a to bývalého hokejového brankáře Dominika Haška. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Šmucler prolomil Tabu: Dokážete si populárního moderátora a doktora představit jako ženu?

6. prosince 2015 14:18

Zubař a kdysi populární moderátor Roman Šmucler (46) na sebe navlékl paruku a úbor sestřičky. Ženou se ale stát nerozhodl, jsou za tím lékařské důvody!

Moderátor dříve populárního pořadu Tabu, soutěží Milionář nebo Jeden proti stu, který se nedávno podruhé oženil, na sociální síti vyvěsil zvláštní fotografii. Je na ní on převlečený za usměvavou sestřičku.

"Muži nezaškodí zkusit si to z pohledu žen,“ napsal k fotce docent stomatologie.

Podle jeho slov chtěl upozornit na postavení lékařek/sestřiček-matek a pojal to celkem názorně. Natáčel pořad pro Evropskou unii, a i když k tomu přistoupil humorně, upozorňuje, že jde o vážnou věc.

„Snažím se ale podnikáním bavit sám sebe i ostatní. Doma tak rozhodně nechodím, nebojte se,“ prozradil Super.cz sympaťák Šmucler. „Když má zaznít zásadní myšlenka, musíte to podat tak, aby se to nepřehlédlo. Hlavně když to má zaujmout od Anglie po Polsko,“ dodal. 

David Zápal , Super.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář