Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Vichnar

Petr Vichnar,*31.10.1953 - moderátor

 je český sportovní redaktor a televizní komentátor. Po absolutoriu Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy působí od roku 1978 v Československé televizi, dnes v České televizi, coby její stálý pracovník, člen Redakce sportu ČT. Jedná se o dlouholetého člena vedení této redakce, bývalého šéfa úseku sportovních komentátorů.

Jeho specializací je především lední hokej, alpské lyžování, krasobruslení, házená a vodní slalom. Celkem jedenáctkrát komentoval olympijské hry. Společně s moderátorkou Marcelou Augustovou a rozhlasovou redaktorkou Barborou Kroužkovou po několik let v České televizi úspěšně uváděl mezinárodní zábavní soutěžní pořad Hry bez hranic.

Rodina

Je podruhé ženatý. Z prvního manželství má dvě děti (dceru Veroniku a syna Ondřeje). Se svou současnou manželkou Evou mají syna Martina.

zdroj Wikipedie,cz

Petr Vichnar s manželkou Evou

Petr Vichnar s manželkou Evou Foto: Olga Hrušková

Hvězda sportovního zpravodajství vyvedla manželku: Tohle je paní Vichnarová!

24. října 2014 7:58

Redaktora České televize Petra Vichnara všichni známe. Na obrazovkách se objevuje víc jak tři desítky let, komentoval tisíce sportovních přímých přenosů. Minulý týden jsme ho potkali i mimo televizní studio.

Vichnar dorazil na večírek magazínu Best of, kam zavítal v doprovodu manželky Evy. Na párty bylo mimo jiné možné přispět na různé neziskové organizace a Vichnar pole svého zájmu rozhodně nezapřel - basu držel se sporťáky a finančně vypomohl Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, jenž podporuje bývalé hráče i jiné činovníky ledního hokeje či jejich příbuzné, kteří se nacházejí v tíživé finanční situaci.

Paní Eva je jeho druhou ženou a mají spolu syna Martina. Z prvního manželství má Vichnar ještě syna Ondřeje a dceru Veroniku. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář