Jdi na obsah Jdi na menu
 


Michal Hrdlička

Michal Hrdlička,*                   - moderátor

 

Michal Hrdlička začal ve svých dvaceti letech působit ve sportovní redakci TV Nova. Kromě moderování Sportovních novin zastával rovněž pozici komentátora. První větší moderátorskou akcí Michala Hrdličky byla zimní olympiáda v Soči, kam se ho TV Nova rozhodla vyslat.

Michal Hrdlička pochází z ryze sportovní rodiny, sportu se věnoval od dětství - hrál fotbal a snil o kariéře profesionálního fotbalisty. Zranění kolene ale jeho plány zhatilo. Přesto Michal Hrdlička u fotbalu zůstal, hraje za Všenory. Rovněž rád běhá a hraje tenis. V roce 2013 se dal dohromady s kolegyní z televize Nova, moderátorkou Lucií Borhyovou a 25. 6. 2014 se jim narodila dcera Linda.

Autor: TerkaJ.2000

zdroj Osobnosti,cz 

Michal Hrdlička s dcerou Lindou

Michal Hrdlička s dcerou LindouFoto: Super.cz/Instagram M. Hrdličky

Tohle je Hrdličkova princezna: Mrkněte, jak moderátor slavil narozeniny své tříleté dcerky Lindy, kterou má s Lucií Borhyovou

26. června 2017 16:32

Sporťák Michal Hrdlička (28) si užil krásný rodinný víkend. Jeho dcera Linda, kterou má s moderátorkou Lucií Borhyovou (39), slavila třetí narozeniny, a tak pro ni pyšný taťka uspořádal velkou oslavu, na které nechyběli příbuzní a kamarádi malé cácorky.

 

Na zahradní párty plné dětských atrakcí se malá oslavenkyně musela cítit jako princezna. „Linduška, tři roky,“ okomentoval snímky z oslavy na sociální síti pyšný tatínek, který své dcerce splní vše, co jí na očích vidí.

A to ji ještě čekala oslava s maminkou Lucií Borhyovou, s níž Michal, co se týče výchovy dítěte, vychází nadmíru dobře. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář