Jdi na obsah Jdi na menu
 


Markéta Mayerová - Slávek Boura

Slávek Boura,*1.5.1964 - moderátor

 


Vystudoval Speciální pedagogiku na Karlově univerzitě. Začínal jako moderátor v rádiu Kiss, v roce 1994 přešel do TV Nova, kde moderoval Snídani s Novou, Rande, Dobré bydlo a Vabank. Po roce 2003 bylo možné Slávka vidět na Top TV v pořadu Pelmel. Slávek si zahrál ve filmu Playgirls II.
V současné době je Slávek rozvedený, bydlí v Praze a chystá několik svých projektů. Moderuje různé společenské akce.

Autor: lekninka

zdroj Osobnosti,cz

Markéta Mayerová,*5.6.1967 - moderátorka

Dcera Boury a Mayerové Agáta. Stále víc roste do krásy a moc jí to sluší!

Dcera Boury a Mayerové Agáta. Stále víc roste do krásy a moc jí to sluší! Michaela Feuereislová

Ta se jim povedla! Dcerka bývalých hvězd Novy je jedním slovem nádherná

7. srpna 2014 19:54

Bývalí manželé Slávek Boura a Markéta Mayerová, jeden čas snad nejpopulárnější dvojice televize Nova, na níž uváděli hned několik pořadů v čele se Snídaní s Novou, mají být nač pyšní! Když se rozváděli, bylo jejich dcerce osm, takže složité období svých rodičů musela nést těžce. Dnes je jí čtrnáct a s tátou i mámou se objevila na společenské akci, kde všichni moderátorskou dvojici chválili, jak se jim povedla!

Agáta rodiče doprovodila na Noc s hvězdami na hradě Houska, kterou spolu moderovali. A zatímco v soukromí se moc nevyhledávají a fungují společně vlastně jen kvůli dceři, na place vůbec nebylo poznat, že by snad byli už šest let od sebe.

Jejich dcerka všechny okolo překvapila svou krásou. S mírami, kterými disponuje, by si mohla hravě splnit sen většiny dívek a stát se modelkou. „Také dostává neustále jednu nabídku za druhou na modeling. Má snědší pleť a modré oči, takže je takový koukací typ. Ale Agáta se tomu věnovat nechce,“ svěřila se Super.cz hrdá maminka.

„Jinak nám dělá jenom radost. Závodně se věnuje aerobiku a je v tom velmi úspěšná. Hraje na klavír, maluje, věnuje se digitální fotografii… Aktivit má tolik, že jsem jí některé chtěla odbourat, ale nepřeje si to. Všechno ji zatím baví,“ dodala moderátorka s tím, že ještě naplno neudeřila dceřina puberta, přesto ale věří, že ji žádná nepříjemná překvapení ohledně potomka nečekají. 

David Zápal, Super.cz

Slávek Boura

Slávek Boura Michaela Feuereislová

Z hvězdy Novy řidičem zbohatlíků: Tak dopadl kdysi slavný moderátor

7. srpna 2014 11:59

Býval jednou z největších hvězd televize Nova, se svou budoucí (a dnes už zase bývalou) manželkou tvořili asi nejsledovanější pár stanice. Slávek Boura má ale za sebou pár neúspěšných projektů, které ho dostaly až na dno. Živil se taxikařením, dnes „povýšil“ a vozí v autě pracháče!

„Vozím v limuzíně VIP klienty, převážně cizince. Anglicky se domluvím dobře a ta práce mě baví,“ řekl nám Slávek Boura na hradě Houska, kde se se svou ex Markétou Mayerovou ujal moderování Noci s hvězdami.

„V hlavě mám ale několik námětů a projektů, dokonce i muzikál, tak čekám, kdy se z toho něco podaří,“ doufá v návrat na výsluní muž, který dostal před časem podmínku za vyhrožování.

„Vyšší soudní instance mi trest potvrdila, nemělo cenu se odvolávat dál,“ dodal Boura. 

David Zápal, Super.cz

Markéta Mayerová před časem radikálně zhubla. Teď se jí kila zřejmě pomalu vracejí.

Markéta Mayerová před časem radikálně zhubla. Teď se jí kila zřejmě pomalu vracejí. Michaela Feuereislová

Vykašlala se na diety? Někdejší hvězda Novy, která shodila 17 kilo sádla, se zase halí do černé a ukazuje dvojitou bradu

8. února 2015 15:57

Není to tak dávno, co se někdejší hvězda Novy Markéta Mayerová pustila do boje s faldíky a špeky. Ze své tělesné schránky setřásla rovných 17 kilo, vrátila se k barevným modelům a vypadala hodně spokojeně.

 
 
 

„Faldy mě pěkně štvaly. Nebylo to bohužel kvůli žádné nové lásce," prozradila tehdy Super.cz Mayerová, která za tu dobu vystřídala barvu vlasů, stala se zrzkou, a poté se opět vrátila k blonďaté.

Nedávno se ovšem Markéta objevila na premiéře nové hry Frida Kahlo - kabaret života, kde v roli slavné malířky exceluje Světlana Nálepková a bylo znát, že zřejmě zase nějaké to kilo přibrala.

Ač byla moderátorka opět zahalená do černého modelu a rýsovala se jí druhá brada, i tak se kolem sebe šířila jen dobrou náladu a zubila se od ucha k uchu. 

 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Našla si nového chlapa a zhubla šest kilo: Takhle parádně teď vypadá Markéta Mayerová

25. dubna 2015 17:56

Moderátorka Markéta Mayerová zatočila s kily navíc. A s bojem zdaleka nekončí. "Stále hubnu, zase jsem pár týdnů hladověla. Zatím mám dole asi šest kilo, chtěla bych ještě víc. Vždycky si řeknu nějaký plán a pak ho nedodržím, tak teď říkám díky za každé kilo dole," řekla Super.cz Mayerová.

 

I když nám přiznala nového partnera, on nebyl důvodem shazování kil. "Koupila jsem si krásný trička a do nich je potřeba nový tělo. Tak si ho chci pořídit. Vypuklo jaro, měla jsem těžký Velikonoce a tak jsem si dala očistnou kůru," prozrazuje.

O novém příteli nám toho prozradit moc nechtěla. Jen zdůraznila, že díky němu začala neuvěřitelně sportovat. A ještě se tváří, že ji to baví. Láska zkrátka dělá divy. "Místo večeří se dá  jezdit na kole, na lodi, slézat hory. Život je barevný," dodala. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 
Markéta Mayerová

Markéta Mayerová Profimedia.cz

Trošku nabobtnala, ale jinak je to pořád veselá kopa: Podívejte se, jak teď vypadá bývalá hvězda Rande Markéta Mayerová

24. února 2017 5:55

Bývalou nováckou hvězdu Markétu Mayerovou (49) si pamatujeme z pořadů Rande či Snídaně s Novou, které moderovala se svým dnes již bývalým manželem Slávkem Bourou.

V současnosti už ji na televizních obrazovkách nevídáme, ale zato můžeme slyšet její hlas na vlnách rádia Frekvence 1.

Usměvavá blondýnka se však sem tam objeví i ve společnosti, kde se kolem ní ihned objeví hrozen fotografů. Nenechala si ujít ani premiéru filmu Bohdana Slámy Bába z ledu.

Mayerová se od dob své největší televizní slávy prostorově zvýraznila. V minulosti sice držela nějaké diety a několikrát úspěšně zhubla, ale dnes už na nějaká ta kila navíc kašle a raději bere život s humorem sobě vlastním. Široký úsměv ji totiž zdobí stejně jako v minulosti, kdy zářila v televizi. 

Anna Veškrnová , Super
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář