Ten aktuálně dostal nabídku, aby 29. listopadu opět moderoval Českého slavíka, jednu z nejprestižnějších akcí roku. Bude to potřetí, co Libor diváky provede předáváním cen hudební popularity. „Pro mě je to obrovská čest a beru si i za úkol navázat na ročníky 2010 a 2011, které už jsem uváděl. Pro mě osobně to je důležitý moment v kariéře,“ řekl Blesku Bouček s tím, že si je dobře vědom toho, že pořadatelé ankety uvažovali i o jiných moderátorech.

Zatímco Leoš v poslední době uváděl jen Hlas Česko Slovenska, Libora jsme během roku mohli vidět jako moderátora řady důležitých TV přenosů nejen jeho domovské Primy. „Těší mne zájem o mou práci. Snažím se neustále sledovat veškeré dění a nepodlehnout rutině. Vím, že se všechno dá ještě zlepšit, a zdravě o sobě pochybuju,“ řekl Blesku upřímně Libor.

 

Ten si díky tomu, že je dobrým moderátorem a k většině přenosů a akcí si také sám píše scénář, přichází na slušné peníze. Kombinace obou profesí mu může za každý TV kšeft vydělat klidně čtvrt milionu korun.

Bouček má, stejně jako Leoš Mareš, kterého profesně výrazně přeskočil, vlastní show v rádiu. Od pondělí do pátku moderuje ranní vysílání na Frekvenci 1. Několikrát do roka také se svou show vyjíždí mezi posluchače.

Tohle všechno Bouček uváděl (akce pouze za poslední rok)

Davis Cup 2013 (semifi nále): Česko – Argentina

VyVolení 2013 (reality show)

Galavečer Srdce pro děti 2013 (TV přenos)

Česká Miss 2014 (TV přenos)

Máme rádi Česko (8 dílů zábavné show TV Prima)

Liga mistrů na Prima Cool (TV přenosy)

Nominace na TýTý

Zlatá tretra Ostrava

Galavečer Gambrinus ligy (TV přenos ČT)