Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Smetana

Jan Smetna,*25.3.1982 - moderátor

 

Jan Smetana vystudoval Gymnázium Nad Štolou v Praze. Následovalo roční studium anglického jazyka na Univerzitě Jana Amose Komenského a po té studium na Vyšší odborné škole publicistiky v Praze. Ve studích pak pokračoval na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci - fakultě žurnalistiky, kde v roce 2011 získal titul Bc.

Jan Smetana je od dubna roku 2001 externím spolupracovníkem Redakce sportu ČT. Mezi jeho aktivity v ČT patří komentování basketbalové Euroligy mužů i žen, zápasy Mattoni NBL, ŽBL i národních týmů. V letech 2005-2011 natáčel a moderoval pořad Time out. Od roku 2006 moderuje sportovní zprávy Studia 6 a na ČT 24. Od roku 2012 moderuje hlavní sportovní zpravodajství ČT - Branky Body Vteřiny.

Autor: evaf

zdroj osobnosti,cz

Sporťák s nejkrásnějším úsměvem se pochlubil partnerkou, která mu před rokem porodila syna

13. března 2015 11:52

Oblíbený sporťák České televize, kterého kvůli jeho neodolatelnému úsměvu zbožňují nejen fanynky sportu, se ve společnosti pochlubil atraktivní partnerkou, rozhlasovou moderátorkou Evou Fraňkovou.

Eva před více než rokem Smetanovi přivedla na svět syna Bastiena. A jak je vidno, mateřství jí neuvěřitelně sluší. Společně s Janem Smetanou doma vychovávají ještě starší dceru Nicolku (7), kterou má Eva z předchozího vztahu.

Smetana je rodinný typ, ale samozřejmě dbá i na to, aby si s partnerkou užíval společné chvilky ve dvou. Sympatický páreček si proto nenechal ujít premiéru muzikálu Přízrak Londýna, ke kterému jeho otec Radim složil hudbu. 

Anna Veškrnová, Super.cz

  14. dubna 2015 • 05:00

Sporťák Smetana zůstane svobodný: Zásnuby mu překazil Bernatský!

Tak jak to bude mít sporťák Smetana s veselkou?
Tak jak to bude mít sporťák Smetana s veselkou? (Foto Aha! – David Kundrát, Martin Hykl, archiv ČT, showpix, ara)
 
 
 
 
 

Ženit se jen tak nebude! Kdyby získal zrcátko pro sporťáka roku, měl Jan Smetana (33) v úmyslu požádat matku svého dítěte v přímém přenosu o ruku. Jenže vyhrál Vojtěch Bernatský (40).

„Vtipkoval jsem o tom i před Evou, abych viděl, jak se tváří. A ona to celou dobu brala jako vtip. Jenže já to myslel smrtelně vážně,“ svěřil deníku Aha! moderátor zábavného soutěžního pořadu Míň je víc.
„Vzhledem k tomu, že to nevyšlo, bude si muset počkat, až se zase naskytne nějaká speciální příležitost,“ dodal Smetana. Jestli to bude dřív než za rok při dalším předávání diváckých cen, už nechtěl prozradit.

Jan Smetana s partnerkou Evou Fraňkovou

Jan Smetana s partnerkou Evou Fraňkovou Foto: Showpix

Řekni sýr: Sporťák z České televize Smetana a jeho partnerka si užívali na StarDance

7. prosince 2015 13:25

Jedním z hostů sobotního StarDance byl i moderátor Branek, bodů, vteřin Jan Smetana s partnerkou Evou Fraňkovou, kteří si do společnosti odskočili od dvou dětí - dcery, kterou má Fraňková z předchozího vztahu, a společného syna Bastiena.

Smetanu jsme snad nikdy neviděli zamračeného, vždyť se mu i říká 'nejusměvavější sporťák', a že se s partnerkou ve společnosti umějí pobavit, už ukázali třeba na TýTý, kde spolu popíjeli v šatně. Sobotní večer tak nemohl skončit jinak než rozesmátými selfíčky.

Moderátory České televize, která StarDance vysílá, zastupovala také Jolana Voldánová, jež v jedné z předchozích řad soutěžila. Nechyběli i Imrich Bugár a Vladimír Kratina s dcerami či Marek Taclík. Ten zastupoval ‚vypadlíky‘ z řady aktuální, mezi něž v sobotu diváci poslali Leoše Mareše a Katarínu Štumpfovou. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář