Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jan Musil

Jan Musil,* 24.6.1967 - moderátor

 


  
 

 

 
 
 

 

Populární moderátor, původně vyučený kuchař - číšník, Jan Musil se narodil r. 1967. Tu svou pravou profesi ovšem objevil až v televizi s mikrofonem v ruce - začínal mezi prvními v komerční televizi NOVA moderováním ranního zpravodajství SNÍDANĚ S NOVOU, kde se stali s kolegyní G. Bártíkovou velmi oblíbenou dvojicí.

Od r. 1996 už "točil" soutěžním KOLOTOČEM a v dalším roce uváděl svou úspěšnou a velmi sledovanou talkshow ÁČKO. Výměna vedení televize a inovace programů způsobily, že pro Honzu Musila, který byl tehdy na vrcholu popularity, najednou nebyla práce. Navíc měl za sebou velice těžké období - překonal náročnou léčbou rakovinu lymfatických uzlin.

V době pracovní stagnace jej oslovila konkurenční stanice PRIMA, kde mu nabídli talkshow v novém kabátě - totiž pořad SAUNU (1999). Uzdravený moderátor se šance chopil a po několika měsících uváděl navíc i podobný cyklus o zvířatech - MILÁČCI. Projevil se i jako zdatný podnikatel, od r. 2006 provozuje v Praze s přítelem Jakubem, se kterým koncem r. 2007 uzavřeli registrované partnerství, menší bar "21".

Přesto, že se J.Musil otevřeně hlásí ke své homosexuální orientaci, v raném mládí se oženil se svou studentskou láskou Ivetou, se kterou mají dnes už dospělé dcery - Lucii (25) a Veroniku (20). I když se po několikaletém manželství rozvedli, dodnes spolu udržují velmi korektní vztahy.

V současnosti (r. 2010) pracuje známý moderátor pro rádia KISS a EVROPA 2 a zároveň uvádí pořady na nové internetové stanici GAY TV, v loňském roce se vrátil na televizní obrazovku nepříliš sledovaným primáckým pořadem DŮM SNŮ a zahrál si také v retro seriálu VYPRÁVĚJ.

Autor: Angelika2808
zdroj FDb,cz

 

Jan Musil je k nepoznání.

Jan Musil je k nepoznání. Michaela Feuereislová

Zestárl o dvacet let: Známý moderátor si nechal narůst vousy, vypadá jako šedý vlk

10. prosince 2015 14:47

Když jsme moderátora Honzu Musila potkali naposledy, už měl na tváři náznak vousů. Nečekali jsme ovšem, že jim ponechá volbu svobodného rozhodnutí, kam až jsou schopny dorůst. A byli jsme v šoku. Ostatně i jeho přátelé, jak mu píší na jeho stránkách, se s porostem těžko smiřují.

Honzu Musila jsme potkali na křtu vánočního klipu finalisty minulé SuperStar Martina Šafaříka. Kvůli bílému vousu jsme ho na první pohled ani nepoznali. "Martin Šafařík je fajn muzikant, zpěvák a kamarád, o němž, věřím, ještě hodně uslyšíme," chválil svého svěřence.

Martinovi, který se po soutěži stále víceméně úspěšně živí hudbou, pokřtili jeho píseň Vánoční v podobě videoklipu Jiří Werich Petrásek a Marek Černoch. Nechyběla samozřejmě jeho aktuální přítelkyně Marta, která ho v tvorbě podporuje. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
Jan Musil s manželem Jakubem Bialým

Jan Musil s manželem Jakubem BialýmMichaela Feuereislová

Z ostudy kabát, tedy spíš parka: Moderátor Musil se netrefil v dress codu. A jak dopadli na koktejlu ostatní?

19. června 2017 10:49

Takhle to dopadne, když si pořádně nepřečtete pozvánku, a vyrazíte na akci v tom, v čem se cítíte pohodlně. Pak máte z ostudy kabát. Tedy spíš parku a teplákovou bundu, jak se to povedlo moderátorovi Janu Musilovi s jeho mladým manželem, když vyrazili do VIP lounge Mattoni koktejl festivalu. "Cítím se hrozně," přiznal Musil.

 

Na pozvánce přitom jasně stálo, že dress code coctail je určený. A co to znamená? Muži by měli obléknout společenský oblek. Dámy koktejlové šaty s podpatky, které mohou nahradit elegantním pánským stylem.

To na večírku udělala například moderátorka Gabriela Lašková (27), která se vyladila s manželem. Klasiku zvolili Leoš Mareš (41) s partnerkou Monikou Koblížkovou či Veronika Arichteva (31) s manželem Biserem anebo Roman Šebrle (42) se svojí paní. Slušelo to i Agátě Prachařové (32) s manželem Jakubem, moderátorce Evě Perkausové a samozřejmě topmodelce Lindě Vojtové (32).

Rozvolněně pojali outfit Sandra Nováková (35) s partnerem Vojtěchem Moravcem, na jejichž hlavu padaly dotazy, zda si vyrazili v pyžamu. Ani Petr Čtvrtníček to s elegancí nepřehnal. Jak hosté večírku vypadali, se můžete podívat v naší fotogalerii. 

Saša Šeflová , Super.cz

Honza Musil se svým partnerem a podřízeným z televize Jakubem

Honza Musil se svým partnerem a podřízeným z televize JakubemHerminapress

A teď vám řekne svoje! Sluníčkový Honza Musil se brání obvinění od Aleše Cibulky, že mu prý ničil pracovní život!

18. září 2017 19:13

Pro televizní diváky je už léta synonymem pohody, empatie a úsměvů, podle Aleše Cibulky a jeho registrovaného partnera Michala Jagelky je to ale prý faleš, Honza Musil má být ve skutečnosti úplně jiný! Teď se k nebývale ostré kritice na hodinu vyhozených kolegů vyjádřil! Jak?

 

„Musíme bohužel potvrdit, že nejpozději od začátku letošního léta začala ze strany stávajícího programového vedení nejprve plíživá a nenápadná, o to však promyšlenější, zákeřnější a pro nás nepochopitelná kampaň proti nám oběma, která v těchto dnech vyústila v naši definitivní likvidaci… Zažívali jsme nejrůznější menší či větší podrazy, ztěžování a komplikování naší práce, tatam byla přívětivá a rodinná televize, do které jsme kdysi nastupovali, a pro kterou jsme rádi pracovali,“ uvedli Cibulka s Jagelkou v prohlášení.

A co na to Musil, na nějž kritická slova směřovala? Stojí totiž za programovým oddělením jedné z televizí na barrandovském kopci, a právě on měl být podle slov obou moderátorů tím „zákeřňákem“, který měl údajně zařídit jejich konec na obrazovce.

„Jejich prohlášení jsem četl. Ale i když je mi jasné, že tam mluví o mně, vůbec se mi k tomu nechce vyjadřovat. Nerad totiž mluvím o věcech, které mi nepřísluší komentovat. Kdyby to bylo něco faktického, tak k tomu své řeknu. Ale tohle je nesmysl. Jsem Honza Musil, ne televize. Já nemůžu nikdy nikoho vyhodit,“ naznačuje Musil, že padáka Cibulka s Jagelkou rozhodně nedostali od něj.

„Je to divný blábol. Žalobu na ně ale nepodám, nikdy jsem takový člověk nebyl, nestojí mi to za to. Za televizi však mluvit nemohu. Nevím, jak se její vedení zachová,“ dodal pro Super.cz Honza Musil, který prý za spoustu let, co pracoval pro různé televizní stanice, nic podobného nezažil. 

David Zápal , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář