Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zuzana Onufráková

Zuzana Onufráková,*10.12.1981 - herečka

 

Vystudovala gymnázium v Bratislavě a poté herectví na Katedře činoherního divadla pražské DAMU. Absolvovala kromě jiného rolí Lady Macbeth v režii ročníkového pedagoga Borise Rösnera. Účinkovala v Divadle v Celetné, v Arše, v divadle Ypsilon, pracovala s výraznými mladými režiséry jako je Jiří Havelka, duo SKUTR či Daniel Špinar. V letech 2005–2010 byla v angažmá v Činoherním studiu v Ústí nad Labem. Televizní diváci ji mohou znát ze seriálu Redakce, filmoví pak z kultovního generačního filmu Zoufalci.
Od září roku 2010 je členkou souboru Švandova divadla. 

 

Divadlo (výběr):

Divadlo Na Fidlovačce: Balada pro banditu

Činoherní studio Ústí nad Labem: Benefice aneb Zachraň svého Afričana, Bohové hokej nehrají, Červený Nepomuk, Arabská noc, Dům Bernardy Alby, Jak jsem se učila řídit, Jánošík
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]- Cyrano,

Studio Ypsilon [malá scéna]: Nic nás nezastaví

 

Film:

Milovaní, Muži v naději, Zoufalci, František je děvkař, Taková normální rodinka, Pánská jízda, Smíchov pláče Brooklyn spí (film Švandova divadla)

 

Televize:

Nordost (divadelní záznam), Oddělení vražd (TV seriál), Nevinné lži (TV seriál), První krok (TV seriál), Zázraky života (TV seriál), Redakce (TV seriál), Expozitura (TV seriál), Kriminálka Anděl (TV seriál)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář