Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zuzana Kajnarová

Zuzana Kajnarová,*17.6.1982 - herečka


 


V Městských divadlech pražských od 2003


Vzdálená příbuzná básníka Josefa Kainara se narodila v Ostravě, kde její otec působí jako primátor. Oba rodiče jsou inženýři, lásku k divadlu získala nejspíš po své babičce, klavíristce a divadelní fanynce. Nejprve externě spolupracovala s činohrou Národního divadla moravskoslezského v Ostravě, do Městských divadel pražských nastoupila už průběhu studia na DAMU. Hostuje i na jiných scénách (Viola, Divadelní společnost Jana Hrušínského, Divadlo na Vinohradech, Letní shakespearovské slavnosti). Výrazně na sebe upozornila v roli mladičké Bereniky ve hře Frederick s Borisem Rösnerem, který byl s Evou Salzmannovou jejím profesorem na DAMU. Atraktivní blondýnka se stále častěji prosazuje ve filmu a v televizi (Pánská jízda, Anděl páně, Klub osamělých srdcí, seriály Místo v životě, Redakce, Proč bychom se netopili, Vyprávěj, Přešlapy, Soukromé pasti).

zdroj MDP,cz
 

Zuzana Kajnarová

Zuzana Kajnarová Hermína

Pamatujete si ji z Vyprávěj, vypadá jako studentka, a přitom má doma už dvě děti!

12. října 2014 13:55

V retro seriálu Vyprávěj hrála účetní Kamilu Ptáčkovou, svého času milenku Karla Dvořáka v podání Romana Vojtka, nyní se nám Zuzana Kajnarová (32) připomněla na představení nového filmu režiséra Jiřího Stracha a scenáristy Marka Epsteina Osmy.

Stejně jako ve Vyprávěj se i zde Zuzana vrací v čase (do roku 1980) a i zde nasadila kudrnatou paruku. Ve skutečnosti s vlasy staženými v culíku vypadá, jako by si odskočila ze školy mezi přednáškami, ne od dvou dětí. S manželem Romanem Říčařem mají ročního syna Františka a tříletou dceru Rozárku.

Snímek Osmy začala Zuzana natáčet dva měsíce po porodu druhého dítěte a hraje v něm sekretářku Haničku zamilovanou do hlavního hrdiny v podání Ivana Trojana. 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář