Jdi na obsah Jdi na menu
 


Yvetta Blanarovičová

Yvetta Blanarovičová,*24.9.1963 - herečka, zpěvačka

 

Yvetta Blanarovičová studovala státní konzervatoř ve slovenské Žilině (obor zpěv a hru na housle) a poté Státní konzervatoř v Praze. Byla obsazena do několika rolí v Národním divadle a v Realistickém divadle v Praze a také se stala jednou ze zakládajících členů divadla Imaginace.

Yvetta Blanarovičová se objevila v mnoha divadelních rolích, např. jako Kitty (Anna Karenina), Elisa Doulittle (My fair Lady), Eržika (Nikola Šohaj loupežník), Lidunka (Fidlovačka), Carmen (Carmen) atd.

Její filmovou kariéru odstartoval film režiséra I. Balaďi, Prázdniny (1974). Můžeme jí vidět v mnoha českých filmech (Stav stroskotání, Golet v údolí atd.) a pohádkách především režiséra Z. Trošky (O princezně Jasněnce a létajicim ševci, Princezna ze mlejna a Princezna ze mlejna II). V roce 1988 získala cenu za nejlepší herecký výkon za roli čarodějnice Černavy v pohádce O princezně jasněnce a létajícim ševci. Také za svou roli čertíka v Princezně ze mlejna byla roku 1995 nominována na Českého lva a za tutéž roli obdržela v roce 1994 cenu za nejlepší herecký výkon. Za své herecké výkony byla oceněna nejen na českých, ale i na zahraničních festivalech

V roce 2001 hostovala na koncertu Českého národního symfonického orchestru. Jako stálý host se objevuje v zábavném pořadu rež. J. Adamce, Dobroty.

Yvetta Blanarovičová si také zahrála ve velice úspěšném seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí (2004), ve kterém se objevila jako kamarádka Anny Jánské (Alena Antalová), Zuzana.

Kromě herectví se také věnuje dabingu a v současné době nahrává své nové CD. Je autorkou mnoha benefičních koncertů a v roce 2004 založila Nadační fond Fantazie.

 

zdroj Osobnosti,cz

Yvetta Blanarovičová a Radek Šírl se znají dlouho a jsou jen kamarádi.

Yvetta Blanarovičová a Radek Šírl se znají dlouho a jsou jen kamarádi. Foto: Archiv Yvetty Blanarovičové

Sexy padesátnice Blanarovičová promluvila o tom, jak to má s tímhle fešným mladým fotbalistou

16. června 2014 5:55

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (50), která úspěšně bojuje s přibývajícím věkem, se zásadně nevyjadřuje ke svému soukromí. Posledního slovenského přítele před médii úspěšně ututlala. Nyní je prý zase sama. Média jí čas od času ovšem přiklepnou nějakého fešného a výrazně mladšího sportovce.

Před pár dny se Yvetta vydala na benefiční zápas svého kamaráda Tomáše Ujfalušiho do severomoravského Rýmařova. Další kauza, která už si žije svým životem, je na světě. Tentokrát měla Yvetta láskou zahořet k fotbalistovi klubu Bohemians Praha 1905 Radku Šírlovi (33).

„Za poslední dobu už mi bylo přisouzeno tolik mých kamarádů, že se tomu musím smát. Na benefiční akci Tomáše jsem přijela se svou manažerkou a potkala jsem se na ní s několika svými kamarády fotbalisty, kteří jsou také ambasadory La Sophia. Kromě Tomáše tam byli Martin Fenin, Stanislav Vlček, Radek Šírl a Marek Jankulovski,“ svěřila Super.cz Yvetta, která také popřela, že by s Radkem strávila vášnivou noc.

„Z benefice jsem odcházela v devět hodin večer s mou manažerkou Veronikou. Splést si Veroniku s Radkem mohl opravdu jen slepec. Navíc se držím jednoho známého pravidla: Co je v domě, není pro mě. A rozhodně to nebudu měnit,“ řekla nám do telefonu rázně Yvetta, která je momentálně na castinzích La Sophia na Slovensku. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

Nový účes a opálení jako z dovolené jí zase ubraly léta: Takhle vypadá unavená Blanarovičová po třech hodinách spánku

22. března 2015 6:12

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (51) zase jednou všechny přivedla k úžasu. Na slavnostním galavečeru spojeném s charitativní dražbou k desátému výročí své organizace La Sophia se totiž objevila opálená, jako by se právě vrátila z exotické dovolené.

„Opak je pravdou, příprava galakoncertu byla na mých bedrech, spala jsem sotva tři hodiny a únava byla obrovská. Ale večer dopadl báječně. Vydražili jsme neuvěřitelnou částku 849 tisíc. Děti zpívaly fantasticky a já měla slzy na krajíčku,“ vypráví nadšeně Yvetta.

Tu ten večer výrazně omladil i účes, na který u ní nejsme zvyklí. „Byla to taková improvizace na poslední chvíli,“ dodala.

Na večeru, kde vystupovali všichni bez nároku na honorář, se na pódiu kromě talentovaných mladých zpěváků blýskl například Michal David, který dal do dražby své první klávesy, na něž před lety hrával své velké hity. Okrasou večera byla Andrea Verešová, která dražbu již poněkolikáté moderovala. 

Myslíte, že si ke svému zjevu dopomáhá Yvetta plastikami?

Jiří Nedvídek, Super.cz

Viděli jste někdy napěchovanější dekolt? Yvetta Blanarovičová by si na tohle měla pořídit zbrojní pas

25. června 2015 9:02

Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová překvapila na koncertě Michala Davida neuvěřitelným modelem. Více než šaty poseté notami přitahoval pozornost její dekolt. Yvettě se rozhodně nešlo dívat do očí, její vnady byly pro přítomné muže jak magnet. Blanarovičová si nenechala koncert ujít především kvůli svým chráněncům z Občanského sdružení La Sophia, kteří s Michalem zpívali.

Yvetta neměla pod sexy koktejlkami podprsenku, ale model byl tak parádně ušitý, že to chvílemi při chůzi vypadalo, že by si Blanarovičová zvládla vyrazit klidně i zuby.

O pravosti vnad zpěvačky a herečky se spekuluje dlouho. Yvetta letos oslaví 52. narozeniny a její dokonalou postavu a pevný dekolt jí závidí o generaci mladší dívky. Sama ale nikdy nepotvrdila, zda jsou její ňadra dílem plastického chirurga. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

 

Kvůli lásce zmizela na téměř 2 roky do ciziny: Blanarovičová už ale zas předvádí dmoucí se vnady v dekoltu v Česku

12. prosince 2015 9:34

Zpěvačku Yvettu Blanarovičovou (52) jsme minulé dva roky v Česku moc nevídali. Sama přiznává, že to bylo kvůli soukromému životu, teď se ale snaží skloubit soukromí i s prací a vrací se na česká pódia. Už má za sebou premiéru muzikálu Pokrevní bratři v Uherském Hradišti a začíná zkoušet roli Contoire v muzikálu Angelika, který se bude od února znovu uvádět v Divadle Broadway v Praze.

Právě na představení díla, které se kvůli značným finančním nárokům v Praze několik let neuvádělo, jsme se s Yvettou potkali. A potěšilo nás, že nezměnila styl oblékání a opět oslňovala v mini a topu s dekoltem, který odhalil její záviděníhodné vnady. "Usoudila jsem, že je čas, abych si ve svém soukromí a vůbec v životě udělala mírný pořádek, a zase jsem do toho naskočila," řekla nám.

"Žiju neustále jako mašina z TGV a poučilo mne to, že se vlastně vůbec nic neděje, když člověk na nějaký čas upřednostní něco jiného před prací, je to moc fajn," míní. "Nic se nestalo a teď je to v rovnováze," je přesvědčená.

I když dala na nějaký čas přednost soukromí, rozhodně se jen neválela ani nepřejídala, takže figuru má pořád úžasnou. "Vím, že budu podepisovat smlouvy a jaké role by to měly být půl roku i rok dopředu, tak si to nemůžu dovolit. Jím jako mládě dinosaura, ale metabolismus mi pořád dobře funguje. Až přestane, bude to průšvih. Ale musím na sobě makat. Každé ráno je to jóga a strečink, abych protáhla to svoje tělo. Ale baví mě to," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

 

I po 50 hraje samé pětatřicátnice: Kdo se na Blanarovičovou v jejím obvyklém obřím dekoltu podívá, nediví se

27. února 2017 5:55

Když potkáme Yvettu Blanarovičovou (53), musíme jí vždy složit poklonu, jak dobře vypadá. Tak to bylo i na narozeninovém koncertu k patnáctinám divadla Broadway. Sama zpěvačka je o osmatřicet let starší, ale jako by zastavila čas třeba zrovna na tom čísle. Většinou totiž hraje zhruba pětatřicátnice.

Yvetta má plné ruce práce, když zrovna nehraje v muzikálech Angelika anebo Pokrevní bratři, věnuje se práci pro svoji nadaci La Sophia, která vyhledává umělecky nadané děti z dětských domovů nebo sociálně slabších rodin. "Připravuju i galakoncert, takže nevím, kde mi hlava stojí," řekla Super.cz. "Ale v dubnu bych měla odletět a najdu si čas, abych se věnovala sama sobě," ujistila nás.

A co říká na to, že ji režiséři ještě neobjevili pro role maminek a většinou bývá na jevišti maximálně pětatřicátnicí? "To je pravda, ale teď mi to vykompenzovalo Slovácké divadlo, kde sice na jevišti začínám v Pokrevních bratrech jako osmnáctiletá, ale končím jako životem zklamaná padesátnice, matka dvou dospělých synů. Jsem nenalíčená, ulízaná a ztrhaná paní," objasnila.

To jí prý ale ve skutečnosti nehrozí. "Nikdo, kdo by mi chuť do života zkazil, se ještě nenarodil," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

V šatech od Jakuba Ponera byla Yvetta za sexy šťabajznu...

V šatech od Jakuba Ponera byla Yvetta za sexy šťabajznu... Profimedia.cz

Postava třicátnice a dekolt sexbomby: Nestárnoucí Blanarovičová (53) zase jednou všem vyrazila dech!

26. března 2017 18:56

Tahle dáma snad nepřestane nikdy provokovat! Yvetta Blanarovičová (53) na dalším ze svých charitativních galavečerů La Sophia zase všem přítomným pořádně vytřela zrak. Večer nejen moderovala, zpívala, ale ještě v róbě od Jakuba Ponera vypadala naprosto úchvatně.

„Šaty jsem sehnala na poslední chvíli. Dokonale mi padly, takže nebylo o čem přemýšlet,“ řekla Super.cz Blanarovičová s tím, že se celá akce velmi vydařila.

„Líbilo se vystoupení vítězů, módní přehlídka a v charitativní aukci se díky zkušenému a vtipnému Sašovi Hemalovi vybralo neuvěřitelných 615 tisíc korun. Výtěžek poputuje na vzdělání a podporu hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin. Mám z toho radost,“ dodala Yvetta. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Yvetta vypadá stále k světu.

Yvetta vypadá stále k světu.Foto: Barbora Jelínková

Věk byste u ní hádali jen stěží. Sexy padesátnice Blanarovičová opět zářila jako modelka

23. dubna 2017 8:05

Je primárně herečkou, ale spíš než na divadelních prknech, nebo před kamerou, se poslední dobou uplatňuje ve službách své nadace nebo jako modelka.

 

Naposledy se Yvetta Blanarovičová (53) spojila s návrhářkou Michaelou Skuhravou a obě společnými silami vytvořily novou kolekci košil a košilových šatů pro toto léto.

Michaela navrhla šaty i košile speciálně pro tuto příležitost. Celou tuto kolekci provází italské látky, které jsou pro návrhářku typické spolu se smyslnými a výraznými detaily, na nichž se spolupodílela právě Yvetta.

„Košile do mého šatníku neodmyslitelně patří, zvláště pokud jsou zajímavé detailem, elegancí a kvalitními materiály. A to vše navrhované modely splňují. Focení mne bavilo, bylo krásné počasí a dobrá nálada. A to je vždy super kombinace,“ říká Blanarovičová.

Celá tato kolekce byla nafocena fotografkou Barborou Jelínkovou, pro kterou není tak specifická móda, ale hlavně to, nafotit lidi, kým doopravdy jsou. Což se stalo možná poprvé, kdy Yvettu někdo viděl jako ženu citlivou a zranitelnou, zároveň však s velkým sexappealem.

„Yvettu znám již několik let, proto pro mě bylo toto propojení velmi spontánní. Přála jsem si nafotit Yvettu takovou, jakou ji vnímám já, pohledem citlivým a přesto zřetelným. Vnitřní temperament je jí přirozený,“ dodala fotografka. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

Tomuhle tělu je vážně třiapadesát let?

Tomuhle tělu je vážně třiapadesát let?Foto: Archiv Yvetty Blanarovičové/ La Sophia

Dámy, puknete závistí! Blanarovičová (53) položila na vodní hladinu své tělo, které zapomíná stárnout

10. května 2017 10:15

Tělu, které odmítá stárnout a dělá jí jen tu nejlepší reklamu, dopřála zasloužený relax! Yvetta Blanarovičová (53) se před nedávnem vrátila z dovolené odpočatá, plná energie i zážitků. Závistivce nejspíš ale fotky z hereččina poznávacího zájezdu z Tuniska a Džerby moc nepotěší.

 

Proč taky? Na fotkách v bikinách má totiž Yvetta tělo mladice bez jediné chybičky. „Chodila jsem ve skalách, koupala se ve vodopádech. Voda byla ledová, ale hodně osvěžující,“ svěřila Super.cz Yvetta.

Herečka a zpěvačka se nezříkala ani poznávaní tamní historie a zvyků. „Byla jsem až u alžírských hranic, pak v Kartágu, viděla jsem muzeum historie Tuniska a také hřbitov, kde leží tři tisíce amerických vojáků, kteří padli ve druhé světové válce. Nejvíce mne fascinovaly trhy s kořením a arganovým olejem a nádherná příroda,“ dodala. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Yvetta Blanarovičová

Yvetta BlanarovičováFoto: Daniel Zahrádka/Hair we are (4x)

To je odvaha! Blanarovičová se v 53 letech svlékla do spodního prádla a nafotila tyhle neuvěřitelně sexy snímky

1. června 2017 5:55

Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (53) vypadá na svůj věk neuvěřitelně a ještě neuvěřitelnější je její postava. Téhle dámě by pět křížků nehádal opravdu nikdo. Postavu má lepší než dvacítky!

 

Yvetta se stala tváří nové vlasové kolekce a při focení předvedla nejen vlasy, ale také své tělo. Byl by hřích tuhle postavičku nechat schovanou. "Nedržím žádnou dietu. Spíš je to o tom, že i v divadle musím být v kondici. Abych mohla vydýchat své role. Nemůžu si dovolit ležet u televize a jíst brambůrky," řekla Super.cz Blanarovičová.

"Yvetta vypadá skvěle na svůj věk, velmi o sebe pečuje, a tohle je výsledek. Je pravdou, že tohle focení bylo lehce odvážnější, ale Yvetta se nebránila, myslím, že má ráda mé nápady," řekl Super.cz kamarád a kadeřník Yvetty Libor Smrž.

O Blanarovičovou pečuje už deset let. Z pracovního vztahu se stal i kamarádský. "Na Yvettě se skvěle pracuje, vždy mi dává volnou ruku, je to bezva žena a také moje blízká přítelkyně. Co se týče jejích vlasů, potřebuje hlavně pravidelnou regeneraci, protože pokaždé, ať už hraje či zpívá, dostávají její vlasy co proto," dodal kadeřník. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
Yvetta Blanarovičová

Yvetta BlanarovičováHerminapress

I po padesátce si to může dovolit: Svůdná Yvetta Blanarovičová zářila v sexy šatech s absencí podprsenky

27. září 2017 19:52

Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová (54) opět oslňovala svými nespornými ženskými půvaby. A vybrala si k tomu tu nejlepší možnou příležitost - galavečer charitativního projektu Talent La Sophia, jehož je zakladatelkou.

 

Na slavnostní večer projektu, který si klade za cíl podporovat vzdělání u hudebně a sportovně talentovaných dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin, Yvetta zazářila v odvážných sexy šatech, pod kterými neměla podprsenku.

Ta byla ostatně u tohoto typu šatů úplně zbytečná. Blanarovičová vypadá i po padesátce pořád fantasticky a moc dobře ví, v čem tkví její přednosti. Na akci ji jako už tradičně přišel podpořit zpěvák Michal David (57) nebo bývalý fotbalista Tomáš Ujfaluši. 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář