Ryba, který má dvě děti (syn Jakub hraje v kapele Rybičky 48), a dokonce už i vnučku, si nenechal ujít představení Leni, kde jeho nová láska Cibulková hraje. Společně z divadla krátce po půl desáté večer odešli a jedním autem odjeli domů. O své zamilovanosti ale oba zarytě mlčí. „Je to moje věc,“ tajil hudebník svůj vztah s Cibulkovou. Vilma nejspíš nechce nic zakřiknout, a tak raději nebrala telefon.

 

 
 
Autor: höh, tesk
zdroj blesk,cz
 
  28. února 2015 • 12:00

Nenávist k Etzlerovi sblížila Vilmu Cibulkovou s problémovou dcerou!

 
 
 
 
 

Jedním ze zásadních problémů vztahu Vilmy Cibulkové (51) a rebelantky Šimony byl hluboký despekt dcery k otčímovi Miroslavu Etzlerovi (50). O jejím názoru na mužného herce promluvila před třemi lety v Aha! pacientka z Bohnic: "O Etzlerovi ale neřekla nikdy nic hezkého. Vyprávěla, že je hrozný. Ona Etzlera nesnáší. Říkala, že ji zbil. Že ji hrozně zmlátil. Říkala, že lidi si myslí, bůhvíjak není skvělý, ale že je to hrozný sráč."


Hlavním důvodem prý byla Etzlerova promiskuita a neovladatelný chtíč. "Šimona říkala, že těch milenek měl víc, jen tu Pavlovčinovou se podařilo vyfotit," tvrdila spolupacientka. Když Etzler zmizel z Vilmina života, našly k sobě maminka a dívka opět cestu zpět. "Dcera je mimopražská, ale kdykoliv to jde, jezdí se dívat na moje představení. Na ni se můžu sakumprásk spolehnout," řekla Cibulková na radiu Impuls. O tom, že se v životě populární herečky blýská na lepší časy, svědčí i fakt, že se po jejím boku objevil nový muž - hudebník Pavel Jakub Ryba (53).

autor moc