Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veronika Kubařová

Veronika Kubařová,*1.6.1987 - herečka

 

Veronika Kubařová, čerstvá absolventka Pražské konzervatoře stojí na počátku své herecké kariéry. Doposud se
objevila ve filmu Rafťáci (r. Karel Janák, 2006), televizním filmu Stříbrná vůně mrazu a pohádce 100+1 princezna. V roce 2008 ztvárnila postavu princezny Rozmarýny v pohádce Zdeňka Trošky Nejkrásnější hadanka. Hostuje ve Viole účinkuje v představení Dobře, pane Guthe a v divadle Semafor. V roce 2008 dostala nabídku na první angažmá v Městském divadle v Mladé Boleslavi, kterou přijala.

Vytvořené role v Mladé Boleslavi:
- Madlenka (Tvrdohlavá žena) převzetí role po L. Matouškové
- Minnie Fayová (Hello, Dolly!) převzetí role po L. Matouškové
- Bruneta (Miláček)
- Hermie (Sen svatojánské noci)
- Anna (Rozmarné léto) alternace s Kristýnou Hlaváčkovou

zdroj Osobnosti,cz

 
Veronika Kubařová
 

Něco málo o mně...

Narozena v Rakovníku ve znamení Blíženců. Maminka hrála a hraje loutkové divadlo, takže se v divadelním prostředí pohybovala od mala. Od mala také navštěvovala dramaťák a později hrála v rakovnickém amatérském souboru TYL (amatérský soubor s profesionálním přístupem).

Pražskou konzervatoř absolvovala v roce 2008.

Jako malá chtěla být princeznou. Když zjistila, že to nejde rozhodla se být herečkou. Je to podle ní jediný způsob, jak si legálně hrát na někoho jiného. Má kolem sebe ráda dobrou náladu a pozitivní lidi.Řídí se heslem chovej se k druhým tak jak chceš aby se chovali oni k tobě. Ráda maluje, kreslí, cestuje, lyžuje. Svůj volný čas tráví ráda kdekoliv s lidmi, které miluje – s přítelem, rodiči a přáteli.

 

Hostuje v divadle Viola, Semafor, do června ve Divadle konzervatoře DIK. Od prosince 2007 hostuje v Městském divadle v Mladé Boleslavi a od března 2008 přichází do stálého angažmá, ze kterého odchází v lednu 2011 do nového angažmá v Městských divadlech pražských.

zdroj Divadlo MB,cz

Veronika Kubařová s Pavlem Khekem

Veronika Kubařová s Pavlem Khekem Michaela Feuereislová

O 17 let staršího režiséra vyměnila za mladší ročník: Po jeho boku pohádková princezna Kubařová září

1. března 2015 15:26

Herečka Veronika Kubařová (27) dlouho chodila s režisérem Karlem Janákem (44). Sedmnáct let, které mezi sebou partneři měli, ale zřejmě nebylo ideálním věkovým rozdílem, a po sedmi letech přišel rozchod.

 
 
 

Sama dlouho nezůstala, už na loňské předávání Českých lvů dorazila s novým partnerem, rovněž režisérem, tentokrát divadelním, Pavlem Khekem. A i letos na Lvech patřili k nejkrásnějším párům večera.

I Khek je o něco starší než Kubařová - tentokrát ji od partnera dělí devět roků. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Veronika Kubařová a Pavel Khek

Veronika Kubařová a Pavel Khek Michaela Feuereislová

Pohádková princezna Kubařová už je taky pod čepcem: Vzala si o 9 let staršího režiséra

28. července 2015 9:37

Herečka Veronika Kubařová (28) a její partner, divadelní režisér Pavel Khek (37), se o víkendu vzali, sdělil nám zdroj z Primy, s níž herečka spolupracuje. „Ano, Veronika se vdala,“ prozradil.

„Každý zamilovaný pár, pokud to myslí vážně, tak se o dětech a svatbě baví. Jsem spontánní člověk, co přijde, to přijde. Mluvíme o tom,“ řekla Super.cz před necelými dvěma měsíci na téma případné svatby sama Kubařová.

O vztahu Kubařové a Kheka se začalo psát loni na Českém lvu. 

Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář