Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terezie Dobrovolná

Terezie Dobrovolná,*21.1.1975 - herečka, modelka

 

Je jedinou miss, která dokázala vystudovat dvě vysoké školy - Filosofickou fakultu a Pedagogickou fakultu univerzity Palackého v Olomouci. Se svým přítelem Davidem Beranem, který je finančním investorem, žije nedaleko Pardubic. Pracuje jako tisková mluvčí DB System software a tlumočnice angličtiny. Zkouší prorazit také jako herečka. V pardubickém divadle hraje v Příbězích obyčejného šílenství postavu Evy.
Má dvě dcery Kristýnu a Kateřinu.

Autor: klaudisek, kacka26

zdroj Osobnosti,cz

Nejvíce odhalené šaty filmového festivalu? Oblékla je nejoblíbenější Miss historie, která žije s českým miliardářem

8. července 2014 15:56

Titul nejodhalenější a nejvíce sexy šaty filmového festivalu si do této chvíle neodváží každoroční vítězka Andrea Verešová, ale na trůn usedla její missí kolegyně Terezie Dobrovolná. Miss ČR 1997 si na párty oblékla tak svůdné šaty, že jí muži tentokrát opravdu nedokázali hledět do očí.

"Taky jsou to možná nejvíc sexy šaty, co jsem si kdy vzala. Mám je zapůjčené, jsou od módní návrhářky Taťány Kovaříkové," prozradila Dobrovolná. Po celý večer pak kvůli úplně průhlednému předku šatů, který byl posetý jen flitry, měla co dělat, aby nepředvedla své vnady v celé kráse.

"Nikdy jsem nepředváděla nahaté modely, tak rok před čtyřicítkou bych si to jako recesi mohla dovolit," směje se Terezie. "Nebo jako oživení našeho patnáctiletého vztahu s Davidem. Doufám, že se budu dobře bavit," dodala. 

Gabriela Wolfová, Saša Šeflová, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář