Jdi na obsah Jdi na menu
 


Taťana Kuchařová

24. 4. 2014

Taťana Kuchařová,*23.12.1987 - herečka, modelka

 

Taťána Kuchařová je modelka česko-slovenského původu z východočeského města Opočna.

Je historicky nejúspěšnější Miss České republiky. Získala tituly Miss České republiky 2006, Miss sympatie, Miss Sahara, Miss Nejsympatičtější hlas, Miss Elegance 2006 a především Miss World 2006, když dne 30. září 2006 porazila ve finále 103 svých konkurentek z celého světa. Od listopadu 2008 do roku 2010 byla prezidentkou soutěže Miss České republiky.

Jejím partnerem byl pražský radní Milan Richter, s nímž se však na podzim roku 2009 rozešla. V roce 2011 začala žít s americkým modelem Lenem Carlsonem.

Taťána Kuchařová pochází ze Slovenska. Její otec je původem Slovák a matka Češka. Po rozchod rodičů se přestěhovali s matkou do Čech. Zde si matka našla nového přítele a otce jejich sester. Má dvě mlaší sestry, Livii, která se snaží prosadit jako zpěvačka a Kristýnu.
Dne 25. června 2008 založila nadaci Krása pomoci.

V roce 2012 se stala ambasadorkou a moderátorkou modelingové soutěže Elite Model Look, nahradila tak Simonu Krainovou, která s agenturou Elite dlouhodově spolupracovala.

V roce 2013 začala tajně chodit s hercem Ondřejem Brzobohatým.

Autor: klestikt, leclair, nika-13, Marketa_Tesarova

Zdroj: Osobností,cz

Taťána Kuchařová

Taťána Kuchařová Michaela Feuereislová

Taťána Kuchařová zářila v šatech lehkých jako vánek: Kalhotky měla, podprsenku ne!

24. dubna 2014 11:55

Modelka Taťána Kuchařová (26) se objevila na tiskové konferenci své Nadace Krása pomoci v pořádně sexy šatech. Kalhotky měla, podprsenku nikoli. Ani nemohla. Šaty návrhářky Ivany Mentlové byly střiženy tak, že měla Kuchařová zcela holá záda.

A Taťána tak na tiskové konferenci neukázala jen exkluzivního hosta Pierra Richarda, ale okouzlovala i svými půvaby. Pro přítomné muže to byl jistě i o mnoho krásnější pohled. Stále se spekuluje, zda jsou ňadra Kuchařové zázrakem přírody, či dílem šikovného plastického chirurga.

Kuchařová se k tomu nevyjadřuje, a nechává tak vše na spekulacích. Každopádně její dvojky jsou dokonalé a rozhodně jim v příštích letech nehrozí gravitace. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

  24. dubna 2014 • 05:00

Kuchařová doteď nerozdýchala porážku ze StarDance: Trapné výmluvy a prchání před Polívkovou!

Mrzí snad Kuchařovou stále prohra ve StarDance?
Mrzí snad Kuchařovou stále prohra ve StarDance? (Foto Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček, koláž Ahaonline.cz )
 
Vymlouvá se na nedostatek času! Taťána Kuchařová (26) prý odmítá veškerá pozvání České televize. Podle všeho se stydí, že ji ve StarDance porazila Anna Polívková (35), která naopak nevynechá příležitost si v televizi zatančit.

 

Vzhledem k tomu, že je modelka zvyklá být všude na prvním místě, zřejmě ji stříbrná medaile ve StarDance urazila a raději se po boku vítězky Polívkové neukazuje. Na natáčení pořadu Pomozte dětem vyšvihla Anna s Michalem Kurtišem (24) nádherný milostný tanec, zatímco tanečník Kuchařové Jan Onder (29) brousil parket se svou stálou partnerkou.

Autor:  kl

zdroj Aha,cz

14. listopadu 2014 • 05:00

Kuchařová s Brzobohatým mají tajný ceník: Jen se podívejte se, jak se vydělává!

Těžko říct, kdy jsou spolu kvůli soukromým a kdy kvůli obchodním záležitostem.
Těžko říct, kdy jsou spolu kvůli soukromým a kdy kvůli obchodním záležitostem. (Foto Aha! – Marek Pátek, herminapress.cz,)
 
 

KuchařováBrzobohatým brzy zjistili, že se k sobě hodí nejen jako milenci, ale i obchodní partneři. Lidé se na dokonalý pár rádi podívají a oni na to velmi brzy přišli. Podle zjištění magazínu Sedmička si totiž účtují tří rozdílné taxy za to, když se někde objeví. Tedy první je za to, že se akci objeví samotná Taťána, druhá je za Brzobohatého a o třetí, nejvyšší, si řeknou tehdy, když se na akci přijdou oba!

„Když jsem jí řekla, aby s sebou na večerní afterparty klidně přivedla Ondřeje, odpověděla mi, že pokud by s ní měl přijít Brzobohatý, museli bychom jí dát minimálně sto tisíc korun navrch, protože je to prý jeho běžná taxa,“ dodává. A nebylo by to poprvé, systém »trojích tax« používají partneři běžně a navíc si vesele dohazují kšefty. Modelka se po boku svého milého objevila v seriálu Gympl, kde pro ni role původně napsána nebyla. Ondřej zase fušuje do modelingu a stal se tváří několika značek. Pro Kuchařovou jsou velké zakázky běžnou záležitostí – propaguje luxusní vůz, estetické kliniky a různé módní značky.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář