Jdi na obsah Jdi na menu
 


Světlana Nálepková

24. 4. 2014

Světlana Nálepková,*2.7.1960 - herečka, zpěvačka

Světlana Nálepková se narodila 2. července 1960 v Praze a zde také vystudovala hudebně dramatickou konzervatoř. V letech 1980-89 hostovala v divadle Ypsilon, od roku 1993 pak po čtyři léta v hudebním divadlo v Karlíně a od roku 1979 do roku 1989 v pantomimické skupině M. Nesvadby MIMTRIO.

Mezi řadu jejích nejúspěšnějších samostatných projektů patří Sněhurka na trampolině (1986), Tenhleten Manhatten a jiné vedlejší příznaky (1990), Marlene - písně Marlene Dietrichové zpívá S. Nálepková (1995), Láska je fata morgána (1997).

Mezi nejvýznamnější divadelní role Světlany Nálepkové patří Josefina z muzikálu Má férová Josefina a Vivan z hudební revue Zasněžená romance. Mohli jsme ji spatřit v televizních inscenacích Nebožtík si nepřál květy a Skláři či v pohádkách Princezna na klíček nebo Pindruše.

Mezi zábavné pořady, v nichž účinkovala, patří Možná přijde i kouzelník, Sněhurka, aneb Buzarem do problému a Marlen. Pro děti připravila představení Šmidli pidli aneb jak se hraje divadlo. Jako zpěvačka se zamiloval do písniček 20., 30. a 40. let.

Na CD vydala tituly Marlene, Láska je fata morgána, Jsem dívka v rytmu zrozená, Nelutij - Světlana Nálepková zpívá nejkrásnější písně Edith Piaf. Ve filmu vytvořila Světlana Nálepková role v Lásce v pasáži, Posledním mejdanu a Havárii. Její poslední filmovou rolí je sekretářka Mirka ve filmu Pánská jízda. Účinkovala v muzikálu Jeptišky, v současné době ji můžeme vidět v DIVADLE METRO, Divadle u Hasičů a v Paláci Blaník. V DIVADLE METRO hraje: Kočár nejsvětější svátosti Milovat k smrti Nevidím to černě Tanec mezi vejci.

Zdroj Osobnosti,cz

Blonďatá šťabajzna Nálepková si nechala natáhnout kudrny a její mladší partner jásá nadšením. Souhlasíte?

24. dubna 2014 12:14

Když se nedávno Světlana Nálepková (53) objevila na jednom večírku, tak se stala předmětem okukování okolí. Něco bylo na herečce jiné, ale jen málokdo dokázal pojmenovat, co prodělala za změnu. Ti, kteří vídají Světlanu často, si všimli, že si nechala narovnat své pověstné blond kudrny.

„Bylo to jenom pro tuto konkrétní příležitost. Když jdu jednou za šest neděl k holiči, tak mi moje kadeřnice vlasy natáhne, protože říká, že vlnité je mám pořád. Nebyla bych schopná si to sama asi nikdy udělat. Je to moc práce a moc času,“ komentovala svůj vlasový styling Světlana.

A jak se blonďatá šťabajzna cítí lépe - s rovnými vlasy, nebo s prstýnky? „No, je to pro mě vždycky příjemná změna, že si člověk může dovolit vypadat trošku jinak, alespoň na chvíli,“ říká. To hereččin mladší přítel Václav má jasno. „Václavovi se nejvíce líbí rovné vlasy. Říká, že jsou sexy,“ směje se Světlana Nálepková. 

Jiří Čeladník, Super.cz

Dcera Světlany Nálepkové se rozvádí! Manžel ji týral a má dluhy

 
Ani rok nevydrželo manželství Pepiny Nesvadbové (25) s otcem jejího syna Míši Michalem Vaškem. Manželé už několik měsíců žijí odděleně. Důvodem rozchodu byly Vaškovy dluhy, které vyústily v exekuce!

 

Dcera Nálepkové si zřejmě myslela, že sbalila skvělou partii. Krátce po seznámení totiž otěhotněla a svatba v červenci loňského roku na sebe nenechala dlouho čekat. „Pepina byla přesvědčená, že si bere boháče. Měl bar ve Stodolní, luxusní auto, hrál golf... Ale všechno bylo jinak, podnik kvůli dluhům musel rychle prodat a dluhy vytloukal dluhy. Proti té svatbě byla celá rodina, ale Pepina si ji doslova vydupala a vše zaplatil její táta Michal Nesvadba,“ řekl Blesk.cz dobře informovaný zdroj.
 

Ale jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Vaškovy dluhy vyústily v exekuce a to už před naivní Pepinou neututlal. Exekutoři jim začali olepovat majetek, Michalovi tekly nervy, což se odrazilo na jeho chování vůči manželce. „Psychicky ji týral a nechybělo mnoho a došlo by to ještě dál. Pepina i se synem včas práskla dveřmi a podala žádost o rozvod,“ dodává náš zdroj.

Rozvod už je v plném proudu a Nesvadbová už zase randí. Už čtyři měsíce je jejím milencem zámožný Francouz. Tak snad to tentokrát klapne.

 

Autor: red

zdroj Blesk,cz

Dcera Nálepkové po krachu manželství: Se synem na vesnici kydá hnůj

 
Josefína Nesvadbová se po rozchodu s manželem stáhla do ústraní a žije na vesnici.
3. února 2015 ● 11:23
 

 

 
 
 
 
 
 

Snila o pohádkovém životě v luxusu, místo toho teď kydá na vesnici koňský hnůj. Po rychlém rozchodu se svým manželem se Pepina Nesvadbová sbalila, práskla dveřmi a odstěhovala se na vesnici.

Já se tak trochu straním velké společnosti, která pořád jenom mluví. Tam se cítím líp. Pohybuji se na venkově, a protože mám malého syna, tak jsem hodně s ním,“ přiznala Nesvadbová v pořadu TV Barrandov Sejdeme se na Cibulce.

Se svým manželem se Josefína rozešla jen pár měsíců po jejich svatbě v červenci 2013. Když si svého muže Michala Vaška brala, netušila, že se její ženich topí v dluzích. Musel prodat bar ve Stodolní i luxusní auto.

Jeho dluhy nakonec vyústily až v exekuce a Michal si začal vylévat svůj vztek na Pepině. „Psychicky ji týral a nechybělo mnoho a došlo by to ještě dál. Pepina i se synem včas práskla dveřmi a podala žádost o rozvod,“ prozradil Blesk.cz před časem dobře informovaný zdroj.

 

 
Autor: tesk
zdroj Blesk,cz
 

Svatba, porod, dluhy, rozvod: Dceru české herečky ve společnosti moc nepotkáte. Co dělá?

4. února 2015 19:56

Dcera Světlany Nálepkové (54) a Michala Nesvadby Josefína měla poslední dva roky hodně rušné. Otěhotněla, vdala se, porodila a rok po svatbě už se z pádných důvodů zase rozvádí. Ani před porodem syna Michala nevymetala večírky ve velkém, občas se ale někde objevila, například s maminkou. Poslední dobou však o ní není moc slyšet.

 
 
 

Josefína dává před ruchem velkoměsta přednost klidu v přírodě. „Já se tak trochu straním velké společnosti, která pořád jenom mluví. Tam se necítím nejlíp. Pohybuji se na venkově, a protože mám malého syna, tak jsem hodně s ním,“ řekla Josefína Aleši Cibulkovi v jeho pořadu v Divadle U Hasičů.

Nesvadbová vystudovala umění, tím se ale neživí. Od malička měla blízko ke koním, a tak se vydala touto cestou. Na statku v blízkosti Berouna se věnuje koňmi vedeným a květovým terapiím. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

 

Dcera Nálepkové se rozvedla! Zadluženého manžela vyměnila za bohatého Francouze

Pepina Nesvadbová se rozvedla
20. března 2015 ● 14:29

Ani rok nevydrželo manželství dcery Světlany Nálepkové Josefiny Nesvadbové (26). Když zjistila, že její manžel Michal Vašek má dluhy a hrozí mu několik exekucí, rychle podala žádost o rozvod.

 
 
 
 
 

Velkolepá svatba vyústila v rychlý a hlavně tichý rozvod. Pepina si zpočátku myslela, že v Michalovi našla ideálního muže, ale rychle se ukázalo, že majitel baru na proslavené Stodolní ulici v Ostravě má velké dluhy a jdou po něm exekutoři. Rozchod na sebe nenechal dlouho čekat.

Krátce poté, co se Michal od své manželky a syna Míši odstěhoval, se Nesvadbová seznámila se zámožným Francouzem. Už devět měsíců spolu randí a Pepina jen září.

Nedávno proběhl i rozvod, a tak jí už nic ve štěstí nestojí. Jediné, čeho se obávají její rodiče Světlana Nálepková a Michal Nesvadba, je to, aby se zase střemhlav nevrhla do dalšího sňatku.

 
Autor: höh, lara
zdroj Blesk,cz
 

Česká herečka slaví 55. narozeniny, ale věk neřeší: Odhalené kalhotky i absence podprsenky jako důkaz

2. července 2015 15:18

Slaví dnes sice už 55. narozeniny, věk si ale zřejmě moc nepřipouští. Jak jinak si vysvětlit fakt, že se na jevišti klidně neostýchá ukazovat kalhotky a ani v civilu nemá nejmenší problém s absencí podprsenky.

Řeč je o Světlaně Nálepkové (55), kterou v poslední době potkával jeden soukromý veletoč za druhým.

Vdávala dceru Pepinu, stala se babičkou vnoučka Michala, řešila s Pepinou její rozvod a nakonec i svůj rozchod s mladším přítelem Václavem Pleskou, který odjel do zahraničí, kde se podle hereččiných slov živí v gastronomii.

Na fotky Světlany Nálepkové z poslední doby a to, jak bojuje s časem, se podívejte ve fotogalerii. 

Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář