Jdi na obsah Jdi na menu
 


Simona Babčáková

Simona Babčáková,*21.2.1973 - herečka

 

Osobitá herečka a žákyně improvizátora Jaroslava Duška Simona Babčáková se narodila v Šumperku 21. února 1973. Vystudovala Zlínskou školu umění, pohostinsky prošla scénami Městského divadla Zlín a pražského Divadla v Dlouhé, aby na čas zakotvila v Klicperově divadle v Hradci Králové.

Je členkou souboru Dejvického divadla v Praze. Za své výkony na jevišti byla nominována na cenu Alfréda Radoka jako objev roku a herečka roku.

Projevila si i jako výborná improvizátorka ve svých improvizačních večerech zvaných Second sekec aneb Hlava nehlava, kam si každý měsíc zve různé hosty.

zdroj Osobnosti,cz

Simona Babčáková

Simona BabčákováFoto: archiv FTV Prima

Jak se vám líbí s novým účesem? Simona Babčáková se do Ohnivýho kuřete vrací jako blondýna!

6. června 2017 17:09

Herečka Simona Babčáková (44) alias mrcha Renáta Tréblová se vrací do seriálu Ohnivý kuře. A hned se ukáže se zbrusu novou image. Z Babčákové je totiž blondýna!

 

Novu barvu vlasů zvolila její postava zákeřné mrchy Renáty proto, že se v seriálu rozešla s manželem Leošem (Josef Polášek).

A jak je známo, některé ženy po rozchodu sáhnou k radikálním změnám. „Diváci se mohou na konci léta těšit na návrat své oblíbené postavy Renáty Tréblové, kterou ztvárnila herečka Simona Babčáková. Simona v současné době již opět natáčí a jako Renata zamíchá velmi zajímavě celým dějem,“ říká tisková mluvčí FTV Prima Jana Mrákotová.

Obyvatelé Benátek nad Jizerou už mohli blonďatou herečku zaregistrovat na náměstí, kde se točí exteriéry. 

Líbí se vám Simona Babčáková jako blondýna?

 
 

Anna Veškrnová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář