Jdi na obsah Jdi na menu
 


Regina Řandová - Zahradníková

Regina Řandová,*9.9.1967 - herečka, dabérka

 

Jako malá copatá holčička zpívala Regina poprvé před kamerou v dětském pořadu písničku s Jiřím Helekalem.

Už o rok později se však objevila v hlavní roli v Troškově filmu Bota jménem Melichar, který čas od času vysílá některá televize. Dlouhé blonďaté vlasy jí zůstaly dodnes a na ulici ji prý lidé občas poznají. A dokonce si na ten starý film vzpomenou.

Vedle toho hrála například i ve filmech Pohlaď kočce uši, Bylo nás šest, Dobrodružství kriminalistiky nebo Panoptikum města pražského.

Již mnoho let dabuje a svůj hlas propůjčila například Demi Moore ve filmu Skandální odhalení a nebo Angelině Jolie v roli Lary Croft ve filmu Tomb Raider. Kromě toho je ale také zpěvačka a ráda si zahraje v klasických divadelních inscenacích.

Autor: matejhruska

zdroj osobnosti,cz

Pamatujete na Jolanku z Boty jménem Melichar? Takhle své těleské obliny odhalila na masáži

22. března 2015 10:53

Od doby, kdy Regina Řandová (47) v Troškově prvotině Bota jménem Melichar jako Jolanka ukradla fintivé spolužačce stříbrné kozačky Hromnice, už ve Vltavě uplynulo opravdu hodně vody. Film ovšem stále reprízují dokola, a tak herečce její první a nejslavnější roli stále všichni připomínají.

Dnes si více než obličej Reginy určitě rychleji vybavíte její hlas, který propůjčuje v dabingu takovým hvězdám, jako jsou Demi Moore nebo Angelina Jolie. Na herecké role později už tak velké štěstí neměla.

Pamatovat si ji můžete také z Ordinace v růžové zahradě jako bývalou ženu Čestmíra Mázla, nebo nejúspěšnějšího seriálu posledních let Vyprávěj. Před pár lety zahodila Regina stud a odhalila se na masáži. A fotky hrdé majitelky čtyřek stojí rozhodně za připomenutí. Co říkáte? 

Jiří Nedvídek, Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář