Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radka Pavlovčinová

 Radka Pavlovčinová,*1.2.1989 - herečka

Radka Pavlovčinová se narodila 1.2. 1989 v Senici (dnes Slovensko). Už od dětství se chtěla věnovat herectví, od tří let tancuje i závodně. Vystudovala Gymnázium a poté Konzervatoř a VOŠ Jaroslava Ježka, žánr muzikál.

Díky škole se přistěhovala do Čech a velmi brzy dostala roli Karly ve filmu RAFŤÁCI. Zanedlouho si zahrála jednu ze spolužaček Moniky Farské v seriálu ULICE. Její role se jmenovala Sára. Dále si zahrála malé role v Tv inscenacích TO HORKÉ LÉTO V MARIENBADU a KDO HLEDÁ, NAJDE. 

Svojí první hlavní roli dostala v seriálu PRVNÍ KROK
. Tuto roli dostala, když ve škole VOŠ vyhlásili konkurz. Nikdo však netušil, o jaké role půjde. Radka si tam zahrála „bohatou paničku“ Silvii Allemand. Nyní se plně věnuje muzikálu ROBIN HOOD, kde hraje jednu z hlavních rolí a to roli Čarodějnice. Také jí můžeme vidět v seriálu CESTY DOMŮ, kde hraje Moniku.

Autor:otalosnamalak-11

 

Radka PavlovčinováSuper.cz

Přinesl jí vztah s Etzlerem smůlu? Vyzubená muzikálová zpěvačka už je zase sama

12. května 2017 5:55

Radku Pavlovčinovou (28) jsme vídávali v mnoha českých muzikálech, pak ale z divadelních pódií zmizela. Už jsme si mysleli, že na tohle odvětví šoubyznysu rezignovala. "Jsou to zhruba tři roky, co jsem do žádného muzikálu nevstoupila, ani jsem nepřijímala nabídky," potvrdila nám.

 

Teď ji ale opět na jevišti spatříme, a to rovnou v halách, kde bude hostovat muzikál Shrek, ve kterém si v alternaci s Ivanou Jirešovou (39) zahraje Fionu. "Nechala jsem se přesvědčit, protože Shrek je moje oblíbená záležitost, a s Romanem Štolpou (52), který ho režíruje, jsme už spolu letos dělali činoherní komedii a budu s ním zase ráda spolupracovat. Zelená je navíc moje nejoblíbenější barva," vysvětlila Radka.

Není to jediné představení určené pro děti, v němž hraje. "V divadle Minor hrajeme pohádku Lipany s husitským tématem. Zbožňuju hrát pro děti, protože jsou bezprostřední, vždy vám dají najevo, když se jim něco nelíbí, pro mě jsou to dobří diváci," mínila.

Na vlastního potomka si ale bude muset ještě počkat. Vyzubená okatá brunetka, kterou proslavil vztah s tehdy zadanýmMiroslavem Etzlerem (52), je totiž zase single. "Nepospíchám na to, ani o tom nepřemýšlím. A partnera na to už taky nemám, tak by ani nebylo s kým ty děti dělat," krčila rameny. 

Saša Šeflová , Super.cz

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář