Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petra Pudová

Petra Pudová,*19.4.1987 - herečka, zpěvačka

 

Petra Pudová úspěšně prošla soutěžemi FAJN HOLKA, DÍVKA ROKU, ROZJEZDY PRO HVĚZDY.

Od roku 2003 žije v Praze kde studuje na konzervatoři Jaroslava Ježka zpěv, tanec a herectví.

V roce 2004 se stala semifinalistkou soutěže ČESKO HLEDÁ SUPERSTAR.

Z jejich divadelních a filmových rolí jmenujme např.:
Rozvedená žena v Dobře placené procházce v Národním divadle v Praze v režii Miloše Formana a jeho synů
KLEOPATRA v divadelní hře VE ZNAMENÍ KLEOPATRY. ANEŽKA v muzikálovém dramatu Daniela Landy TAJEMSTVÍ. Maturantka v seriálu televize NOVA - ULICE. KATKA v celovečerním filmu Karla Comy EXPERTI. Agentka v klipu Michaela Foreta EXPERT. Prodavačka ve filmu Prachy dělaj člověka podle scénáře Radka Johna a Tomáše Hanáka v režii Jiřího Chlumského

Petra Pudová připravuje debutové album. Vystupuje po celé republice na nejrůznějších akcích jako jsou benefice, plesy, diskotéky, módní přehlídky, akce pro děti a jiné.

Autor: wendy, fleurika

zdroj Osobnosti

Petra Pudová už není snoubenkou fotografa Marka.

Petra Pudová už není snoubenkou fotografa Marka.

Víme první: Nádherná hvězda Ordinace zrušila zásnuby. Kvůli nevěře?

5. září 2014 18:51

Ještě loni touto dobou oznamovali zásnuby a plánovali spolužití a lásku do smrti. Dnes už jsou pro sebe dva cizí lidé. Herečka a zpěvačka Petra Pudová, kterou znají nejen návštěvníci koncertů, ale také diváci Ordinace v růžové zahradě 2, už není snoubenkou fotografa Marka.

„Už spolu nejsme. Nevím, jak to říct. Prostě to už nešlo dál. Nefungovalo nám to. Ale důvod vám neřeknu, šlo o víc věcí,“ potvrdila rozchod Super.cz Petra. Na naši otázku, zda v tom nefigurovala jiná žena, reagovala nejdříve mlčením.

„No… co na to říct? Fakt to po mně nechtějte vědět. Rozhodli jsme se zkrátka před dvěma týdny, ale odstěhovaná ještě nejsem. Bydlíme spolu, spíme v jedné posteli, Marek sní, co mu uvařím a prádlo mu pověsím. Skoro nic se zatím nezměnilo, jen si hledám bydlení. Shodli jsme se, že dál už to nejde, ale chceme to uzavřít důstojně,“ říká krásná Petra.

Ta prý doufá, že s Markem budou dál kamarádi. „Opravdu jsem myslela, že s ním strávím zbytek života, takže mě to mrzí. Nedá se ale nic dělat. Marek mi říkal, že chce, abychom dál byli kamarádi, a chce mi pomáhat, tak uvidíme. Byla bych taky moc ráda,“ uzavřela. 

David Zápal, Super.cz

Petra Pudová s částí svých miláčků

Petra Pudová s částí svých miláčků Michaela Feuereislová

Zrušené zásnuby hvězdy Ordinace. Expřítel odmítá nevěru a tvrdí: Rozdělila nás smečka psů!

6. září 2014 9:17

Jak Super.cz informoval, zpěvačka a bývalá hvězda Ordinace v růžové zahradě Petra Pudová už je volná. Byly dokonce zrušeny zásnuby a šuškalo se o tom, zda to není kvůli nevěře jejího bývalého přítele. Marek to ale vidí jinak: kopačky umělkyni dal prý on. „Rozešli jsme se hlavně kvůli jejím psům,“ svěřil se nám.

Ještě nedávno vypadal jako partner se zlatou trpělivostí, psi s ním a Petrou spali i v posteli, ale i jemu přetekl pohár trpělivosti.

„Zásadní problém byl jejich počet. S deseti psy se nedá dohromady žít. Když jsme spolu začínali, měla jich pět, to se ještě přežít dalo. Postavil jsem dům a snažil se, abychom mohli společně fungovat. Jenže jediné chvíle, kdy jsme spolu vůbec byli jako opravdoví partneři, byly dovolené nebo výjezdy mimo Prahu. Prostě bez smečky. Půl roku jsem Petru varoval, že jestli to nebudeme řešit, budeme mít problém. Ještě na Muži roku vám se smíchem do rozhovoru vyprávěla, že jsem jí dal ultimátum: buď já, nebo psi, tak jsem ji pak upozorňoval, že to myslím smrtelně vážně. Nic se nezměnilo, tak to dopadlo, jak to dopadlo,“ vysvětlil svůj postoj k věci Marek s tím, že rozchod oznámil Pudové až měsíc po svém definitivním rozhodnutí.

„Dál u mě bydlí, aby měla šanci najít si práci a bydlení,“ řekl Super.cz Marek s tím, že kategoricky odmítl, že by v rozchodu hrála nějakou roli jeho údajná nevěra.

„Už z dřívějších vztahů vím, že to nedělá dobrotu, takže takové věci nedělám. Asi je to pro její okolí lepší, že se to hodí na mě. Ale to je teď už jedno,“ dodal fotograf. 

David Zápal, Super.cz

Petra Pudová

Petra Pudová Foto: archiv čtenáře Super.cz

Nevinnost z pekla! Petra Pudová vyrazila do světa ve velmi odvážném modelu s odhalenými ňadry

5. června 2015 19:51

Věříte jí ten výraz anděla? Petra Pudová (28) moc dobře ví, že je krásná, že by jí ani pomalu blížící se třicítku nikdo nehádal, a umí zájmu o sebe skvěle využít! Zpěvačka, která jeden čas byla i hvězdou Ordinace v růžové zahradě, se takhle nechala zvěčnit od čtenáře Super.cz v jednom z barů. Na sobě měla elegantní společenský kostýmek, v němž ale rafinovaně bez podprsenky prezentovala své přednosti!

„Byli jsme s přáteli na drinku v jednom nočním baru a dorazila tam i Pudová s jedním nabušeným frajerem. Úplně nám vyrazila dech, jak byla oblečená odvážně, ale přitom zároveň docela decentně. Měl jsem strach, že skončím na jednotce intenzivní péče, ale přesto mi to nedalo a Petru jsem poprosil o fotku. Ten její ranař mi kupodivu za mou drzost nezlomil ani jednu kost,“ líčí čtenář.

„Na toho pána si moc dobře pamatuju! To už se pochlubil bulváru? Byl moc milý, tak mu můj doprovod nezkřivil ani vlas. Vracela jsem se z VIP párty jednoho hotelu a chtěli jsme si ještě popovídat, tak jsme zašli do jednoho poloprázdného podniku. To, co jsem měla na sobě, vzbuzovalo docela obdiv už předtím na té akci. Docela se mi to líbí. Není to vulgární, a přitom to podněcuje fantazii,“ myslí si Petra.

Ta sice z televizní obrazovky zmizela, ale zpěvu se věnuje dál. „Chystám jednu vlastní písničku a pak také duet. A pořád jezdím na firemní akce, svatby, oslavy narozenin a podobně. Práce je kupodivu dost,“ pochlubila se Pudová. 

David Zápal, Super.cz

Poznáte, o kterou českou zpěvačku jde?

Poznáte, o kterou českou zpěvačku jde?Foto: archiv

Z roztomilé holčičky jedna z nejkrásnějších zpěvaček u nás: Uhádnete, která kočka oslavila třicítku?

19. dubna 2017 18:26

Vypadá to neuvěřitelně, ale tahle holčička je dnes velmi pohlednou dívkou, která vypadá úplně stejně, jako před dvanácti lety. Jako by začarovala čas, takže na ní vůbec nezanechává následky. Poznáte, která zpěvačka vyrostla z tohoto písklete?

 

Nejde o nikoho jiného, než o Petru Pudovou (30). Ta se proslavila v SuperStar v roce 2004, nějaký čas zářila i v ostře sledovaném seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Nyní slaví třicet, ale věk ji nijak neděsí. Ještě aby, když vypadá jako holčička. „Nějak to neřeším a číslovkou se netrápím. Prožila jsem spoustu krásných věcí, kolem sebe mám samé milující lidi, nemám si na co stěžovat,“ řekla Super.cz Petra.

Ta byla na zpěv talentovaná od malička, také se zúčastnila různých soutěží a v řadě z nich uspěla.

Je to až paradox, ale nyní se chystá vydat svou první sólovou desku. Nejdřív však představuje singl One Last Time.

„Autorem hudby je producent a hudební skladatel Daniel Hádl. Jsem za něj moc ráda. Má za sebou 170 desek předních českých umělců, dobře ví, co dělá. Text vytvořil americký hudebník, skladatel a textař Ian Kelosky. S oběma se mi skvěle spolupracovalo,“ chlubí se Petra.

Pudová brzy potěší i ty příznivce, kteří kromě jejího hlasu obdivují i její krásu. Nafotila totiž v rámci propagace desky snímky, na nichž vypadá opět jako nehorázná kočka! 

David Zápal , Super.cz

 

Petra Pudová čeká na zásnuby. Dočká se jich?Super.cz

Narazila konečně na toho pravého? Nádherná česká zpěvačka ale zatím marně čeká na žádost o ruku

5. května 2017 14:12

Už v jejím předchozím vztahu se schylovalo k zásnubám, nakonec však přišel hořký konec. Jedna z nejkrásnějších českých zpěvaček Petra Pudová (30), která nedávno oslavila vstup do sedmé pětiletky, nikdo by jí to ale nehádal, protožestále vypadá jako patnáctiletá holčička, teď už několik let žije s přítelem Ondřejem. A pevně věří, že už se brzy vysloví. Mrkněte na video, v němž popisuje, že zatím její náznaky partner ostentativně přehlíží!

 

„Samozřejmě bych vztah ráda posunula ještě dál, ale je to na něm. Až se vysloví, budu nejšťastnější ženská na světě. Je to první člověk, se kterým cítím, že bych s ním opravdu chtěla strávit život. Ačkoli jsem byla do předchozích partnerů zamilovaná, necítila jsem, že by to bylo do života správné. U Ondry to tak mám, ale žádost o ruku nepřichází,“ prozradila Super.cz na křtu klipu Sexy taxi kamaráda a finalisty Muže roku Petra Pöschla.

Partnerovi se snažila myšlenku žádosti o ruku nenápadně podsunout, zatím se však nepodařilo.

„Pár náznaků jsem udělala, ale zatím bez úspěchu,“ prozradila nám s úsměvem.

Radost jí tak aspoň momentálně dělá její pěvecká kariéra. Představila singl One Last Time, ale chystá toho o dost víc.

„Na podzim mi vychází první sólová deska. Podílel se na ní Daniel Hádl nebo americký hudebník a skladatel Ian Kelosky. Už dřív jsem měla snahu něco takového vytvořit, ale nebyla taková situace, abych to dotáhla do konce. Doufám, že je to správný čas, kdy to má význam,“ dodala Petra, která kdysi zazářila v SuperStar nebo coby herečka v Ordinaci v růžové zahradě. 

David Zápal , Super.cz

 

Petra Pudová: One Last TimeVideo: Petra Pudová

Vizuální pohádka o roztomilých kůzlátkách: Mrkněte, jak vnady krásné české zpěvačky skotačily na výletě!

8. května 2017 19:55

Nedávno oslavila třicítku, což v jejím případě nechce nikdo věřit, protože vypadá skoro na polovic. Česká zpěvačka Petra Pudová (30) nyní vydala videoklip, v němž jí to opět nehorázně sekne a skotačí tam celé její tělo!

 

Hlavní roli ve videoklipu One Last Time ale hrají hřebci, bílý Champion a černý Dominanto.

„Březnové počasí v Česku záběrům v exteriéru nepřálo. Díky kontaktům trenéra, který mi poskytoval jezdeckou průpravu a na natáčení klipu mě připravoval, se nám podařilo zajistit vhodné andaluské koně ve španělském městě Oliva poblíž Valencie,“ pochlubila se Petra.

„Ubytování jsme měli zajištěné v krásné typické španělské haciendě uprostřed pomerančových sadů. Takže nic jiného než fresh jsme vážně nepili. Prostředí této původně rodinné usedlosti se nám zalíbilo natolik, že se v klipu několikrát objevuje také,“ prozradila zpěvačka, do jejíž očí se v klipu snad nedá nezamilovat.

„Impozantnost andaluských koní mě naprosto uchvátila na první pohled. Oba dva od první chvíle působili věrně svým barvám, jako andílek a čert. Impozantní černý hřebec byl před svým výstupem značně nervózní a projevoval opravdu čest svému jménu, kdy svou dominantností zastrašoval všechny kolem na dostatečnou vzdálenost. Jenže čas neúprosně běžel a záběry se musely natočit. Nakonec jsme si beze slov úžasně porozuměli,“ chlubila se Pudová.

V jednu chvíli to už ale nebyla žádná sranda, při natáčení na pláži se bělouš splašil a tryskem i s Petrou na hřbetu uprchl od všech. „Už vím, jaké to je na Velké pardubické. Domluvit mu nešlo. Po pár kilometrech už to vypadalo nadějně, před městem se unavil a zpomalil, pak se ale zase rozběhl tryskem. Nakonec se mi ho nějakým zázrakem podařilo přemluvit k tomu, aby se otočil a doběhli jsme zpět,“ popisovala Petra, která ale na koně ani po tomto zážitku nezanevřela.

Přesto vzpomíná především na druhého koně. „Černý Dominanto se mi svou původní nezkrotností a následnou oddaností vryl tak do srdce, že na něj nikdy nezapomenu, ale možná je to i díky tomu, jaké role se v klipu zhostil a koho má v klipu představovat,“ dodala Petra Pudová. 

David Zápal , Super.cz

 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář