Jdi na obsah Jdi na menu
 


Patricie Solaříková

Patricie Solaříková,*19.12.1988 - herečka

 

V televizním a filmovém světě se Patricie Solařiková pohybuje od svých devíti let, kdy vyhrála konkurz v ČT na moderování pořadu pro děti Návštěvy paní Hudby. Oba rodiče byli tehdy televizními produkčními, takže jí start před kamerou díky svým zkušenostem trochu usnadnili. Patricii natáčení moc bavilo, a proto ji maminka začala přihlašovat na další konkurzy, především na účinkování v zahraničních reklamách, aby neměla problémy s absencemi ve škole a nebyla u nás příliš okoukaná. Když jí bylo dvanáct let, získala roli v Ranči U Zelené sedmi ( Studničková Anna), k níž později přibyly i role v Zakleté třináctce, Smetanovém světě a v Ulici ( Tereza ).

Přestože je Patricie Solařiková před kamerou jako doma, dodnes trpí trémou. Navíc si uvědomuje, že herectví zřejmě není nejperspektivnější povolání, a tak místo na konzervatoř zamířila na střední technickou školu, obor management obchodu a služeb. V případě dalšího vzdělávání na vysoké škole je nyní trochu na vážkách. Ráda by si ještě více prohloubila znalosti v oboru, který právě studuje, ale láká ji také režie nebo produkce na FAMU.

Když má čas a nemusí se učit texty ani dohánět věci do školy, relaxuje při sportu. Baví ji jezdit na kole nebo in-linech, tenis či plavání. Občas jde také na delší procházku se svou fenkou Ritou. Ale pravidelné venčení za ni naštěstí obstarává maminka, která si Ritu zamilovala.

Patricie Solaříková řekla o postavě Terezy ze seriálu ulice:
Tereza se mi hraje skvěle, přestože nemáme takřka nic společného. Možná to bude i tím věkovým rozdílem, protože Tereza je o dva až tři roky mladší než já. Takže v určitých situacích reaguje, myslím si, ještě dost dětinsky. To se týká hlavně jejího vztahu se Štěpánem, takže se ani moc nedivím, že ho někdy už pěkně štve, i když ji má rád. Třeba jak Tereza stále prudí kvůli jeho škole a chová se tak strašně majetnicky... Přitom je to zbytečné dusno, protože je jasné, že se škole věnovat musí. Jenže na střední, a ještě ke všemu v nižších ročnících, to prostě člověk vnímá jinak... Abych pravdu řekla, tak se už docela těším na to, až Tereza konečně dospěje J.

Ale jinak mě natáčení baví. Navíc jsou tu i báječní lidé ve štábu a skvělí režiséři. Takže když mám pocit, že by něco Tereza fakt neřekla, není problém si s nimi o tom promluvit a některé dialogy ještě trochu upravit.

Také se pokaždé moc těším na svou seriálovou rodinu, která je úplně super. Moc dobře se mi třeba hrají sourozenecké obrazy s Kubou. To je vždycky strašná sranda, protože máme skvělý vztah i v reálu. To se samozřejmě přenáší na kameru, takže nyní už je to spíš o Pátě a Kubovi než Tereze a Matějovi. Herečka Patricie Solaříková (21) si už brzy splní svůj velký sen. Zahraje si prý v pohádce. Sice zatím nemá žádnou konkrétní nabídku, ale předpověděla jí to kartářka. „Byla to fajn zkušenost. Neměla jsem konkrétní dotazy, ale i tak jsem se dozvěděla spoustu věcí. Vždycky jsem si přála hrát v pohádce a prý se mi to už brzy splní,“ prozradila Patricie, která výklad z karet zažila poprvé v životě.
Věštkyně jí také předpověděla, co ji čeká v soukromí. „V horizontu pěti let prý budu mít svoji vytouženou rodinu,“ dodala s úsměvem.

Autor: dannypes, petarda, stepa1204, fuck1

zdroj Osobnosti,cz

Hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková: Třikrát mě znásilnili!

Patricie Solaříková byla už třikrát znásilněná. Ovšem ve svých rolích, má na to opravdu "štěstí," říká sama...

6. července 2014 ● 05:02

Když vidíte její obličej, určitě se vám vybaví jméno Tereza Jordánová. Patricie Solaříková (25) přiznává, že být herečkou jedné role není ideální. Během své kariéry navíc zažila i velmi psychicky náročné scény. Třikrát již byla před kamerou znásilněna!

Hrajete v Ulici už devět let, přitom prý herectví nikdy váš sen nebyl.

„Tahle myšlenka mi snad nikdy neproběhla hlavou. Je to nejistý povolání, já bych na to asi neměla nervy, říkala jsem si. Když jsem byla malá, tak jsem zřejmě byla docela roztomilá, takže máma uznala za vhodné přihlásit mě do pár agentur. Chodila jsem taky do dramatického kroužku, kam přišli fi lmaři a pár si nás vybrali pro seriál Ranč u Zelené sedmy. Pak jsem se náhodou dostala na casting do »nějakého« seriálu. A už jsem tam devět let.“ (směje se)

To je hodně dlouhá doba. Neleze vám to občas krkem?

„Když ona je v Ulici opravdu skvělá parta lidí, a to je jeden z hlavních důvodů, proč mě ta práce pořád baví. A když jsou v létě mezi natáčením měsíc prázdniny, tak se mi začne stýskat. Je tam sranda a třeba Kuba Štáfek, který hraje mýho bráchu, nebo Aneta Krejčíková, seriálová Gábina, to jsou fakt mí dobří kamarádi, vždycky se na ně těším.“

Nebojíte se, že už budete i v jiné roli vždycky Tereza Jordánová?

„Bohužel to je určitá škatulka. Rozhodně mi celej den nevyzvání telefon s nabídkami do filmů. Neříkám, že bych si nezahrála v něčem jiným, to bych ráda. Jenomže já nejsem ten typ ostrejch loktů a ani nevím, jak na to. Jestli bych jako měla zavolat Hřebejkovi: Dobrý den, vy mě asi neznáte, ale nemáte nějakou roli? Spíš si říkám, že jestli se to má stát, tak se to stane.“

Prý byste ráda do pohádky.

„To bych moc ráda! Ale ani bych nemusela hrát princeznu, prostě cokoliv. Pohádky jsou fajn, člověk je má spojený s dětstvím, a hlavně maminka a prarodiče by byli šťastní. Hlavně kdyby to třeba byla pohádka, co běží na Štědrý den. To by bylo doma blaho. (směje se) Pohádka by se mi líbila. Tam taky hlavně nehrozí postelový a nahatý scény.“

I takové už jste ale musela absolvovat.

„Musela, no. Já mám hlavně "štěstí" na znásilnění. Už jsem byla před kamerou znásilněná asi třikrát. Což je v pětadvaceti docela slušný." (směje se)

Jaké to je, svlékat se před kamerou? Jste stydlivá?

„Jsem, nemám to úplně v oblibě. Ale to asi málokdo. Při postelových scénách musíte předvádět věci, který v normálním životě provozujete jen v soukromí, s jedním člověkem. Nebo by to tak aspoň mělo být. Takže si to opravdu neužívám.“

Kdyby to scénář vyžadoval, šla byste donaha? Jako třeba Vilma Cibulková v Pupendu?

„No jo, jenže Vilma je nádherná ženská! To zas chápu, že se ukáže, protože je na co koukat. (směje se) Já nevím… Ale říkala jsem si, že třeba nějaký pěkný fotky, kde by vlastně nebylo nic vidět, bych klidně nafotila. Ale nějak úplně na hulváta, to určitě ne.“ (směje se)

Vaše soukromé odhalené fotky už ale před pár lety do médií unikly…

„To byla opravdu paráda! Byla jsem z toho tak zoufalá, že jsem se ten večer šla příšerně opít a druhý den, když to vyšlo, mi samozřejmě bylo ještě hůř! (směje se) Je mi tam asi šestnáct, myslím, že každá holka nějaký takový fotky má. Otázka ale je, jak se dostaly ven. Protože já už si ani nevybavuju, že bych je někomu posílala. Příjemný to ale rozhodně nebylo.“

Co na to říkali rodiče?

„Táta mi volal a smál se. Rodičům to bylo fuk, spíš jim mě bylo líto. Naši naštěstí nejsou žádní puritáni. A ono na těch fotkách taky není skoro nic vidět. Fotila je moje sestra. Udělaly jsme si takové hezké sesterské odpoledne. Co budeme dělat? Budem se fotit nahatý! (směje se) Proto právě nechápu, jak se to dostalo ven, ségra by to samozřejmě nikam neposlala, pochybuju, že by si tímto stylem chtěla přivydělat.“ (směje se)

Žádný jiný skandál na vás ale neprasknul…

„Já jsem slušné děvče. Ani na ty večírky moc nechodím, nejsem exhibicionista. Šašek jsem jen v rámci kamarádů a rodiny, to rozhodně nejsem žádná jeptiška. A opíjím se, jen když u toho nejsou foťáky.“ (směje se)

Tak to jste asi přece jen větší živel než seriálová Tereza.

„To ano, my nemáme moc společnýho. Ona je svatá. Kamarádi se mi za to vždycky hrozně smějí. Že jsem asi fakt dobrá herečka, když zahraju takovou slušňačku.“

Někteří lidé dost probírají vaši váhu. Na to je každá žena dost háklivá.

„Na to už jsem si tak nějak zvykla. Když si pak navíc občas vygoogluju toho, kdo to napsal, a vidím, jak vypadá on, tak jsem pak už úplně v klidu. Lidi, co to řeší, asi navíc neberou vůbec v potaz, že jsem v Ulici začínala, když mi bylo šestnáct, teď je mi pětadvacet. A opravdu nemůžu mít stejnou postavu jako v šestnácti. Netvrdím, že bych třeba pár kilo ráda nesundala. Ale to, jak se to propírá, mi přijde směšný. Řekla bych, že to mám u svýho velkýho zadku!“ (směje se)

Studujete vysokou školu, obor mediální studia. Na DAMU jste se ale hlásila taky, ne?

„Hlásila, protože si rodiče mysleli, že je to dobrej nápad, takže pro klid jejich duše… Ale vlastně jsem byla ráda, že mě nevzali. Nemám nic proti tomu, když to někdo studuje, ale podle mě to musí být takoví ti umělci tělem a duší. A to já nejsem. Nejsem žádný rozevlátý bohém. Takže jsem zvolila jiný vzdělání. I pro případ, že bych se herectví v budoucnu nevěnovala, což je dost možný. Ráda mám otevřená zadní vrátka.“

Jaké byly přijímačky na DAMU?

„Myslím, že jsem měla předvést fialovou barvu. To bylo vtipný, stála jsem tam, zmítala se, mávala rukama a říkala si: Co tady dělám?! Nejsem asi holt naladěná na tuhle strunu, nedokážu se vcítit do fialové barvy nebo toustovače. Navíc jsem toho názoru, že člověk buď umí hrát, nebo ne. To, že studuje konzervatoř nebo DAMU, v něm talent nevypěstuje. Čímž nechci říct, že mám talent. Já naopak říkám, že za devět let ještě nikdo nezjistil, že neumím hrát. Furt se děsím, kdy to praskne.“ (směje se)

Dostáváte díky tomu, že jste známá, pozvání na schůzku?

„Ale jo, na Facebook mi pár pozvání přišlo. Já ale vždycky odpovídám, že by se to asi příteli moc nelíbilo.“

Žárlí na vás?

"Myslím si, že když je člověk zdravě sebevědomej a nemá se sebou problém, tak nemá problém ani s tím, že já jsem o něco víc na očích. Ale na to musí ten chlap mít... koule, abych tak řekla. (směje se) Asi to není jednoduchý, ale můj přítel je naštěstí v pohodě. Samozřejmě z milostných scén zřejmě nadšenej nebude, ale to chápu. Možná radši nebudu chodit domů, až budu točit nějakou postelovku." (směje se)

Pomýšlíte už třeba na svatbu a rodinu?

"zatím ještě nejsem mateřskej typ. Ale sestra je teď těhotná a na roli tety se hrozně těším. Ráda přijdu s dětma do styku, ale jen když nejsou moje a když jsou vychovaný. Jednou děti chci, ale určitě ne teď v dohledné době. Ale na svatbu se jednou těším. Ségra se vdávala loni a bylo moc hezký, brečela jsem jako želva. (směje se)

Očima autorky

Tak jako asi většina lidí, i já jsem měla Patricii spojenou s její rolí v Ulici. A protože Tereza Jordánová je taková správňačka, až bych jí někdy za to moralizování dala s chutí facku, nijak zvlášť jsem se na naše setkání netěšila. O to větší bylo moje překvapení, když jsem zjistila, že ty dvě osoby spojuje opravdu jen stejný obličej. Patricie je totiž úplně normální, zábavná a velmi vtipná holka.

Autor: Sandra Apostolidisová

zdroj Blesk,cz

3. července 2014 • 05:00

Překvapení v Ulici po prázdninách: Tereza se shledá s mužem, který jí zlomil srdce! Podlehne mu znovu?

Tereza se vítá s bývalým přítelm.
Tereza se vítá s bývalým přítelem. (Reprofoto: TV Nova )

Po prázdninách se mají diváci novácké Ulice opravdu na co těšit! Podle nejnovějších informací se totiž do nekonečného seriálu vrátí další »ztracená« postava. Řeč není o nikom jiném, než o Vojtovi, který před dvěma lety zlomil Tereze srdce!

Tereza Jordánová hraná sympatickou mladou herečkou Patricií Solaříkovou (24) si před dvěma lety prožila jedno z největších milostných zklamání. Její tehdejší přítel Vojta utrpěl těžký úraz a skončil na vozíku. Když se dostal z nejhoršího, rozhodl se hledat sám sebe a cestovat. A protože hledání sama někde na Šumavě se dneska nenosí, sbalil krosnu a vyrazil za exotikou. Ač ho Tereza milovala, vztah na dálku prostě nezvládla. Najednou se ale její bývalý objevil ve dveřích Coolny. O co mu jde?

 

31. července 2014 • 05:00

Solaříková alias Terka Jordánová z Ulice: Konečně s chlapem!

Terka Jordánová z Ulice bude v obležení mužů!
Terka Jordánová z Ulice bude v obležení mužů! (TV Nova)
 

Kdo se již nemůže dočkat dalších dílů nekonečné ságy televize Nova, bude mít radost, že seriál s novými díly začíná již 18.srpna. Jednotlivé postavy čekají nové osudy a my vám necháme nahlédnout do událostí budoucích!

Jak už naši pravidelní čtenáři určitě vědí, Tereze Jordánové se z cest vrátí její stará láska Vojta. To ale nebude v jejím životě jediný muž. Tereza začne učit na gymnáziu, kde před mnoho lety sama vystudovala a bude mít štěstí na mladé kolegy.

zdroj Aha,cz

 Jak se od startu seriálu Ulice změnili sourozenci Jordánovi? Štáfek zmužněl, Solaříková nakynula

28. září 2014 5:55

Život jim ze dne na den změnil nekonečný seriál Ulice, který své věrné diváctvo neztrácí ani po devíti letech od svého startu. Řeč je o Patricii Solaříkové a Jakubu Štáfkovi, kteří v něm hrají od samotného startu v roce 2005. Tehdy nikdo ještě netušil, že vzniká jeden z nejúspěšnějších a nejdelších projektů televize Nova.

Jak se představitelé dvojčat Matěje a Terezy Jordánových za devět let změnili? Pro Jakuba byly první léta typické delší kudrnaté vlasy. Od startu seriálu dospěl, zkrátil háro a zmužněl. Patricie v průběhu let měnila účesy i barvy vlasů a především postupně nabírala kila. Ze štíhlé teenagerky je tak dnes mladá boubelka, která se drží tmavší barvy vlasů.

Z obou se za společně strávené roky před televizní kamerou stali věrní kamarádi a vídají se i mimo natáčecí dny. „S Kubou se z nás stali sourozenci vlastně i mimo plac. Můžu mu kdykoliv zavolat,“ přiznala nedávno Patricie. 

Jiří Nedvídek, Super.cz

  19. října 2014 • 12:00

Patricie Solaříková (25) z Ulice: Má vyhlédnutou jinou roli!

Patricie Soláříková
Patricie Soláříková (Foto Aha! – Mária Rušínová, archiv Patricie Solaříkové)
 
 

 Jak jste se vlastně dostala do Ulice?

„Do dramatického kroužku, kam jsem chodila hlavně proto, že tam byla moje starší ségra a já jsem chtěla dělat všechno, co ona, přišli z České televize a pozvali nás na konkurz do seriálu Ranč u zelené sedmy. Nakonec mě obsadili a díky tomu si mě všiml asistent režie, který později dělal casting na Ulici.“

V Ulici jste začínala, když vám bylo patnáct let. To asi člověku hodně věcí nedochází…
„Celkem jsem si to uvědomovala. I když jsem už před Ulicí hrála například s Haničkou Maciuchovou v jedné televizní inscenaci, stejně jsem z těch »velkých« herců měla obrovský respekt. A to i teď, když mám náhodou obraz s panem Hrušínským, jsem z toho vyjukaná. To jsou prostě páni herci. Neubráním se pocitu, jestli si třeba neříkají, že hraju blbě.“

Nemáte se už po těch letech s některými kolegy dost?
„Bude to znít, jako klišé, ale všichni kolem Ulice jsou skvělý, ať už štáb nebo herci. Třeba S Anetou Krejčíkovou jsme dobré kamarádky, super člověk je také Anička Fixová. Obě jsem poznala až v seriálu a jsou pro mě to nejvíc, co mi Ulice dala.“

Vaše postava v Ulici, Tereza, je hodně slušná holka, zároveň i tak trochu zakřiknutá a pesimistická. Jste si něčím podobné?
„Vůbec ne. Vždycky říkám, že máme společný jen obličej. Ona je opravdu diametrálně odlišná a hlavně prožívá úplně jiné věci. Takže porovnávat můžeme jen těžko.“

„Moc jich není. Když jste deset let v seriálu, je to škatulka. Mladých hereček je hodně, konkurence veliká. Já se ještě ke všemu nikam moc necpu, protože to neumím. Říkám si, že když to přijde, tak to přijde, když ne, tak se nic nestane. K Ulici jsem přišla v podstatě, jak slepý k houslím, takže věřím, že jak to má být, tak to bude.“

Nějakou vysněnou roli máte?
„Přála bych si hrát někdy v klasické pohádce. A ani bych nemusela být princeznou, stačila by mi ježibaba (smích). Pohádky jsou krásné a i moje maminka by určitě byla štěstím bez sebe. Takže by to bylo takové splnění mého i jejího snu.“

A vaše maminka měla nějaké herecké ambice?
„Vůbec ne. Jednu dobu se o mně psalo, že jsem nějaká »tláča«, protože naši pracovali v České televizi jako produkční. Ale to bylo ještě dřív, než jsem se vůbec narodila. Už dávno nemají žádné kontakty, ani nepracují v oboru. Táta má cestovku a dělá průvodce po Praze, máma má kosmetický salón.“

Herectví vás živí, ale na konzervatoř ani na DAMU jste nešla. Proč?
„Na DAMU jsem zkoušky dělala, protože naši měli pocit, že je to dobrý nápad (smích). Ale nedopadlo to. Myslím, že ani nejsem takový ten umělec tělem i duší. Jsem hodně stydlivá a nerada jsem středem pozornosti. Mezi známými ze sebe dělám kašpara, to ano, ale cizích lidí se bojím (smích). Hraju vlastně náhodou, protože se mi to tak nějak přihodilo.“

„Když točím hodně, tak mám třeba patnáct natáčecích dní. Ale je to v pohodě. Na otázky, jak to zvládám se školou (Patricie studuje čtvrtým rokem na vysoké škole), vždycky vážně odpovídám: »no, dá se to«, ale přitom si vybavím samu sebe, jak se válím na gauči a nemám co dělat (smích). Jinak musím říct, že zrovna studijní typ nejsem. Když mi teče do bot, dokážu se vybičovat k větším výkonům. Ale jinak se moc nestresuju, vždycky se to nějak udělá.“

A jak se tedy učíte texty do Ulice?
„Scénář si čtu cestou na plac (smích). Ne vážně, já mám dobrou krátkodobou paměť, takže pro mě by bylo zbytečné, učit se texty týden dopředu. I když je dostáváme měsíc, dva dopředu, mě by stačilo, kdyby mi je nechali na vrátnici ten den, co točíme (smích).“

Můžete nám prozradit, jak se bude role Terezy vyvíjet?
„Teď začala učit na střední škole, což mě dost baví. Předchozí rok pro mě byl volnější, točila jsem míň. Měla jsem »přicmrndávací« linku, což znamená, že nemáte svůj příběh, ale posloucháte cizí problémy a radíte, co má druhý dělat. Letos se můj příběh rozvíjí. Po dvou letech, kdy Tereza neměla žádného kluka, se to změní. A jenom jeden asi nebude.“

Začne Tereza konečně »zlobit«?
„Doufám (smích). Už by nemusela být pořád tak strašně hodná…“

 
zdroj Aha,cz
 

 Patricie Solaříková: Kamera přidává zatracených pět kilo

Její dětská tvář prodávala v cizině jogurty a pneumatiky. Známou se ale stala až díky seriálové roli slušňácké Terezy. Patricie Solaříková se jí podobá jen tím krásným úsměvem. Mluví nespisovně, hodně. Třeba o pozvání na rande či o kilech, která jí občas vyčítají.

Se svojí fenkou Ritou.
 
 

Se svojí fenkou Ritou.

FOTO: Milan Malíček, Právo

Dnes 11:01

Pokřikují na vás někdy na ulici Terezo?

Stává se to. Většinou jsou to partičky pubertálních jedinců, kterým to přijde hrozně vtipný. Jinak lidi spíše obecně koukaj. Vnímám ty pohledy: je to ona, není to ona? Občas někdo přijde a zeptá se přímo: hrajete v Ulici?

Teď mám zážitek z Ladronky. Šli jsme s kámošema na koncert. Bylo tam strašně moc mladejch lidí, těch patnácti-, šestnáctiletých. Nějaká holčina za mnou přišla a řekla: „Můžu se zeptat, vy hrajete v Ulici?“ Kamarád se na mě otočil a s údivem pronesl: „Ty vole, ona ti vyká!“ Začala jsem se smát. Řekla jsem si - asi jsem už stará, je mi pětadvacet, a to dítě mi vyká. Na druhou stranu mě potěšilo, že byla slušně vychovaná…

Objevujete se na televizní obrazovce před hlavními zprávami. Co ctitelé?

Občas mi přijde na Facebook pozvání na kafe. Nebo pochvala. Je milý, že mi někdo věnuje svůj čas, najde si mě, napíše zprávu, že mi to sluší, někam mě pozve. Ctitelům ovšem odepisuju: nezlobte se, mám přítele, tomu by se to moc nelíbilo.

Dívají se vaši blízcí na Ulici?

No jo. Máma si ji dokonce nahrává, když nemá čas u toho sedět. Babička s dědou se také koukají. Poctivě. Obecně jsou konzumenti seriálů, možná by se dívali, i kdybych tam nehrála.

FOTO: Milan Malíček, Právo

V seriálu hrajete devět let. Neleze vám slušňácká Tereza na nervy?

Občas ano. Mluví hrozně spisovně. Zvlášť teď, když se stala učitelkou. Jednu dobu to taky byla taková svatá Tereza. Vše věděla nejlíp, do všeho se montovala. To vážně není můj styl.

Jak jste se k roli dostala?

Tenkrát, v době natáčení Ranče U zelené sedmy, jsem šla ze školy a máma mi volala, že mám jít na konkurz. Nikam se mi nechtělo. Odpovídala jsem béé, béé, zase konkurzy. Jsou potřebný, ale asi nikdo je nemá rád. No co. Šla jsem. Vyfasovala to vězeňský číslo a uspěla.

Učíte se text na jeden díl dlouho?

Záleží na tom, kolik mám obrazů, tedy scén, a na počtu osob na place. Když jde o dialog a jedná se o dvě tři stránky, je dobré se to naučit předem, abych nezdržovala kolegy ani štáb. Naštěstí mám dobrou krátkodobou paměť. Někdy text zvládnu i v maskérně, což bych asi neměla říkat. Jenže kdybych se učila týden dopředu, nic si nezapamatuji.

Pomáhá vám paměť ve studiu?

Hodně. Má to ale i nevýhodu - učím se pak na poslední chvíli a stresuju se.

Objevila se v kampani bojující s násilím na ženách.

Objevila se v kampani bojující s násilím na ženách.

FOTO: Avon

Proč mají podle vás diváci Terezu tak rádi? Žádali dokonce, aby dostala víc prostoru.

Těžko říct. Možná proto, že ji viděli vyrůstat, prožili s ní lásky, krachy, studium, začátek práce. Zvykli si na ni, vytvořili si k ní vztah. Navíc je v seriálu od začátku a podle mě lidi nemají rádi nový věci. Jsou konzervativní, stejně jako já. Mají rádi staré známé.

Natáčení vám vyplnilo prakticky pubertu…

Za tu dobu jsem udělala maturitu, dostala se na vejšku, loni úspěšně složila bakalářky. Ulici jsem začala točit na konci prváku střední školy. Po ní jsem chodila rok na jazykovku, rok se flákala. To bylo hrozný. Došlo mi, že nedělat nic je vopruz. Třeba jsem divná, ale těším se na práci. Na druhé straně jsem hrozně líná, schopná ležet v posteli, nic nedělat. Potřebuju v životě řád.

Co v rámci studia zkoumáte?

Bakalářka byla o reklamě. Teď jsem dělala práci o normalizačních Dietlových seriálech.

Když jsme u reklam: jako dítě jste je dělala. Jaké zboží vaše tvář prodávala?

Jogurty, bonbóny, pneumatiky, banky. Těch reklam bylo poměrně hodně. Točila jsem spíše do zahraničí, do Německa, Itálie, Spojených států. Je to nedocenitelná lekce profesionality. Vzpomínám třeba na deset let starou práci pro americkou banku. Točilo se v Petrohradě a Moskvě. Doprovázel mě tehdy táta. Herci byli Češi, produkce britskoruská.

V jaké zemi jste byla vidět nejčastěji?

Asi v Itálii. Pro ně jsem točila čtyři reklamy - na jogurt, na zubní pastu.

S přítelem Alešem na dovolené v Benátkách.

S přítelem Alešem na dovolené v Benátkách.

FOTO: soukromý archív Patricie Solaříkové

Nakonec jste se v Česku stala tváří bonbónů.

JOJO. Na tři roky. Děti na mě celou základku pokřikovaly: Jojo, stále nová dobrodružství.

Až dostudujete, zůstanete v branži?

Ulici budu dělat, dokud bude zájem. Baví mě, je to moje práce, zdroj obživy. S Novou mám smlouvu na rok, vlastně do mých červnových státnic příští rok. Pak budu, snad, magistrou.

Podporujete charitu, milujete zvířata. Co máte doma?

Psisko a měli jsme i tři kočičky, zbyla nám jedna. Nejstarší kocour Filip zemřel stářím, druhé Lauře bylo asi devět. Máme trochu podezření, že někde sežrala něco otrávenýho. A třetí? Kdysi mi volala kamarádka, že našla kotě, jestli ji nehodím do útulku, aby se s ním nemusela tahat tramvají. Řekla jsem: jasně, přijedu pro vás. A místo do toho útulku jsme jely k nám. Nalezence Blaženu máme pět let.

Stále trávíte část léta na koňském táboře s dětmi?

Štětice v jižních Čechách, kde se tábor koná, jsou pro mě srdeční záležitostí. Letos jsem tam byla jen dva dny, dost jsem to odflákla. Měla jsem hodně plánů, trávila jsem čas s přítelem, se ségrou. Třeba na Tenerife, v Benátkách a hodně, hodně jsem se objevovala u nás doma. Člověk ani nemusí nikam jet. Čechy jsou nádherný. Přítel navíc nerad lítá, takže auto je auto.

Jako Anna Studničková v seriálu ČT Ranč U zelené sedmy, se Simonou Stašovou.

Jako Anna Studničková v seriálu ČT Ranč U zelené sedmy se Simonou Stašovou.

FOTO: Česká televize

Při cestování se hodí jazyky. Prý umíte velmi dobře německy.

Bejvávalo. Chodila jsem na jazykovku, kde jsem se od třetí třídy německy učila, a jednu dobu ji uměla hodně dobře. Jako školačka jsem dokonce jezdívala na týden do Německa. I když tehdy jsem to jako hrozný mamánek obrečela.

A proč vlastně nestudujete herectví?

Snad to nevyzní blbě… Upřednostnila jsem normálnější vzdělání. Táta mi říkal: jdi na konzervatoř, mně se nechtělo. Nebyla jsem si jistá, že chci být herečkou. Jedině herečkou. A co jinýho po konzervatoři? Doteď nevím, co bude za pár let. Ulice mě hrozně baví. Ale nabídky na celovečerní filmy? Nedrnčí mi telefon každý den.

Jak tedy vypadá běžný denní režim Patricie Solaříkové?

Škola, natáčení nebo jdu na koně. Chodím často. Mám ho v pronájmu na pražském Ořechu.

Co znamená kůň v pronájmu?

Že platíte měsíčně nějakou částku majiteli a můžete ho pak jezdit, kdy se vám zachce. S kobylkou Amy vyrážíme po okolí. Vyjet si na dvě hodiny do lesa je nejlepší odreagování. Příroda je super! Vypínám. Koukám okolo. Jsem ten typ „Vy jste se zase kochal, pane doktore“. Ač si to mnozí asi nemyslí, sportuju ráda. Jezdím i na kole, kolečkových bruslích, v zimě na hory na prkno, chodím do fitka.

Vedle toho ráda hodně a dobře pečete. Kdo vás to naučil?

Začala jsem s cukrovím, bylo to přirozený. Mámu nikdy moc nebavilo vařit, babička také už moc nepeče, to spíš děda. Recepty si píšu do kuchařky, sešitu, který začíná rozvrhem osmé A, kam jsem chodila. Mezi prvními jsou vanilkový rohlíčky a bábovka.

Patricie Solaříková v seriálu Ulice se svými kolegy. Zleva: Matouš Ruml, Petr Vacek, Patricie, Lucie Juřičková, Filip Rajmont a Hana Maciuchová.

Patricie Solaříková v seriálu Ulice se svými kolegy. Zleva: Matouš Ruml, Petr Vacek, Patricie, Lucie Juřičková, Filip Rajmont a Hana Maciuchová.

FOTO: TV Nova

Četla jsem, že nakupovat suroviny chodíte většinou jen do malých obchodů.

Jo, jo, jo. Vždy si řekneme s přítelem, co si uděláme k večeři. Zajedeme na Arbesák (pozn. Arbesovo náměstí v Praze), tam mají nejlepší maso. To vlastně vůbec nekupuju v supermarketech, nechutná mi v nich. Navíc tam strávíte dvě hodiny a koupíte o dost víc, než chcete. Pro zeleninu zase chodíme k Číňanům.

Vaříte, pečete. Co vaše váha?

Hm… Žádná ženská nemá ráda, když se probírá to, jak vypadá nebo nevypadá. Začínala jsem točit a měla o deset kilo míň, ale taky mi bylo o deset let míň. Ráda bych sundala třeba pět kilo, ale momentálně mi to prostě nejde. Každej to zná. Kdo je spokojený s postavou?

Dávají vám kritici na zhubnutí nějaké rady?

Je to prý snadné: nežrat a hejbat se. Kdyby to každý uměl dodržet, jsme krásní a štíhlí všichni. Momentálně mám přítele, který mě má rád, jaká jsem, já jsem také relativně spokojená. A jestli se nějaký zamindrákovaný redaktor v mé váze šťourá? Proč myslíte, že lidi články o tloustnutí čtou? Řeší to samý. Prostě nemůžou shodit.

Navíc kamera těch zatracenejch pět kilo přidává. Kdybych je zhubla, mám rezervu. Nelámu to. Nechci držet nějakou drastickou dietu, zhubnout pět kilo a pak deset přibrat. Když potkám lidi na ulici, často mi říkají, že jsem drobná. Ve skutečnosti to asi s mými kily tak hrozný není.

Když začínalo natáčení, říkala jste, že si šetříte na byt. Už ho máte?

Fakt jo? Vidíte to... No, byt v podstatě mám, jen v něm bydlí někdo jiný - náš nájemník. My jsme zrekonstruovali podkroví rodinného baráčku, který patří mojí babičce. Časem se tam chci vrátit, ale momentálně žiju s přítelem jinde a vyhovuje mi to.

Původně jste v bytě chtěla ale žít se sestrou, medičkou. Stále vám určuje diagnózu?

Linda už dostudovala a je lékařka. Vdala se. Pozoruje mě ovšem stále. A já jí také volám, když mi je blbě. Následují otázky: „Jakou barvu má tvoje nudle? Jakou má konzistenci?“ Občas komentuje i mé výjimečné alkoholické opičky slovy: „Víš, co se děje s tvýma játrama?“

Ženský svět je vám podle všeho blízký. I proto jste se zapojila do natáčení spotů bojujících s násilím na ženách?

To mě bavilo. Díly ukazovaly, jak se můžeme vyvarovat napadení. Zafixovat si pár kroků, aby se z nás nestala úplně snadná oběť. Stačí nemít sluchátka v uších, nehrát si s telefonem, koukat se kolem sebe. A hlavně - naučit se pár chvatů, které zvýší vaši šanci se ubránit. No a pak musíte spoléhat na štěstí. Jako ve všem.

Jak se změnila Patricie Solaříková?

Jak se změnila Patricie Solaříková? Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Lenka Hatašová

Jak se v čase měnila boubelka z Ulice? 8 podob oblíbené seriálové hvězdy, která věčně bojuje s váhovými výkyvy

19. prosince 2014 19:59

Herečka Patricie Solaříková (26) se v nekonečném seriálu Ulice objevuje od samotného startu v roce 2005. Seriálová Tereza Jordánová dnes slaví šestadvacáté narozeniny a od té doby, co ji diváci vídají na televizních obrazovkách, prošla různými proměnami.

 
 
 

Patricie v průběhu let měnila účesy i barvy vlasů a především postupně nabírala kila. Ze štíhlé teenagerky tak vyrostla mladá boubelka, která se drží tmavší barvy vlasů.

„Já si myslím, že člověk potřebuje správný moment, kdy si řekne, že do toho půjde. Určitě tomu nepomůže nátlak okolí, člověk se musí zdravě naštvat a říct si: ’Už toho mám dost,’ a začít něco dělat,“ řekla před časem Super.cz herečka.

Pokud si ale Solaříkovou vzal do parády šikovný fotograf, nejenže vypadala opravdu hodně sexy, ale také mnohem méně oplácaněji. Patrné to bylo zejména v kalendářích Psí život, ve kterých každoročně kromě Solaříkové pózují také další protagonisté Ulice a dalších seriálů. 

 

Anna Veškrnová, Super.cz

Patricie Solaříková

Patricie Solaříková Hermína

Patricie Solaříková v otevřené zpovědi: Už rok má přítele!

28. února 2015 14:39

Patricii Solaříkovou (26) znají především televizní diváci, je hvězdou seriálu Ulice. Ale ani její nejvěrnější fanoušci možná netušili, že má Patricie přítele. Své soukromí totiž nechává za zavřenými dveřmi.

 V Ulici Solaříková nyní prožívá románek se ženatým mužem. Byla by i v reálném životě otevřená vztahu s ženáčem? „Nevěru a vztah se ženatým chlapem neuznávám, ale zase srdci neporučíš, takže těžko soudit člověka, který se do této situace dostane. Já jsem ale nikdy nic takového neřešila, nestalo se mi to. A doufám, že ani nikdy nestane, nerada bych někomu rozbíjela rodinu,“ prozradila otevřeně.

V soukromí je spokojená po boku neženatého přítele, se kterým tvoří pár již rok. Jaký je? Žárlí? Jak reaguje na občasné odvážnější seriálové scény? „Když vím, že v Ulici nějaká taková scéna má být, tak ho raději vytáhnu třeba na večeři,“ smála se. „Ale on je vůči tomu imunní. Ví, že ho to nijak neohrožuje a že je to moje práce,“ uvedla vzápětí vše na pravou míru. 

 

Jana Hofmanová, Super.cz

Patricie Solaříková už nemá největší zadek z Ulice: Mohou za to nový pes a nový milenec

17. března 2015 15:08

Pohyb je sice při hubnutí podle odborníků jen třicet procent úspěchu, nicméně rozhodně pomáhá. Důkazem je herečka Patricie Solaříková (26), která už desátým rokem hraje Terezu Jordánovou v seriálu Ulice a skoro celou tuhle dobu musela slyšet, že má ze seriálu největší zadek. Už tomu tak není a důvody jsou hned dva. A živé.

Patricie má totiž nového přítele, je zamilovaná a šťastná, a navíc si spolu v listopadu pořídili nového pejska. "Chodím s ní minimálně na hodinové procházky. Každému to můžu doporučit. A když si ho vezmete z útulku jako já, tak je ta radost dvojnásobná," řekla nám herečka na akci, kde spolu s dalšími známými tvářemi podpořila projekt výstavby nového psího útulku Dog Point, na který už přispěla díky svému projektu charitativního kalendáře.

Patricii se občas povede vytáhnout na procházku s fenkou Džekynou, která vyrůstala jako opuštěné štěně v romské osadě v Popradu, i svého přítele, obchodníka na burze. "Seznámili jsme se sice ve fitku, ale procházky moc rád nemá. Proto jsem si na ně musela pořídit jiného společníka. Ale občas ho vytáhneme," smála se. 

Saša Šeflová, Super.cz

Rozdíl šesti kil.

Rozdíl šesti kil. Foto: archiv CEWE, archiv FTV Prima

Už není širší než delší. Hvězda seriálu Ulice se zbavila šesti kil nadváhy a bez nepříjemných diet hubne dál

20. dubna 2015 17:50

Už nebude pranýřovaná novináři za svou postavu. Patricii Solaříkové (26) se totiž podařilo za poměrně krátkou dobu zázračně zhubnout.

 
Herečka ze seriálu Ulice, která v nekonečném díle působí od samotného začátku, je o šest kilo lehčí. Vzhledem k její drobné výšce je to razantní změna k lepšímu. „Ani nevím, jak se stalo, že jsem zhubla. Podařilo se mi to nějak přepnout v hlavě a já jsem to úplně přestala řešit. Zní to asi neuvěřitelně, i když mi to trvalo tak hrozně dlouho,” říká nadšeně Patricie.

Herečka uvedla, že za razantním úbytkem váhy nestojí žádná dieta, za vše prý může psychika. „Jídlo mě teď vůbec nezajímá. Co jsem předtím vstala, tak jsem neřešila nic jiného, než co budu jíst. Teď je mi to úplně fuk a občas se mi stává, že přijdu domů a zjistím, že jsem se za celý den pořádně nenajedla,” krčí rameny Patricie.

Srovnala jsem si to v hlavě, nedržím žádné diety, hýbu se stále stejně. Dělám stejné zábavné aktivity, jako jsou squash a volejbal. Určitě to není tak, že bych si řekla, že nebudu týden jíst,” říká Patricie Solaříková, která by se ráda zbavila ještě tak tří kil. 

Jiří Čeladník, Super.cz

 

To je život: Pohublá herečka z Ulice dokončila školu a udělala si půlroční prázdniny

10. listopadu 2015 8:53

Herečka Patricie Solaříková (26) se už před čtyřmi lety vrhla na charitativní projekt, kdy spolu s kolegy a kamarády fotí kalendář s opuštěnými pejsky a výtěžek jde na psí útulky. "První rok jsme vybrali 60 tisíc korun, další dva po 90 tisících a letos bychom rádi dosáhli na stovku. Tiskneme stále více kalendářů, protože už jsou v povědomí veřejnosti a zvyšuje se zájem," řekla Super.cz.

Každoročně dělí výtěžek mezi tři útulky - v Modřanech, v Libni a Dogpoint, letos má ale novinku. "Spojili jsme se s neziskovou organizací Psí život, která pomáhá pejskům a jejich lidem v nouzi, bezdomovcům, narkomanům a podobně, hlavně s veterinární péčí," upřesnila s tím, že tihle lidé se většinou o své psy starají lépe než o sebe.

A co je u herečky kromě kalendáře nového? Dopřává si pořádné volno. "V červnu jsem dodělala školu, tak ji mám jednou pro vždy z krku, už je ze mne magistra. A do konce roku si dávám oraz, než začnu něco pořádně dělat. Točím jen Ulici, ale mám tam teď docela výraznou dějovou linku, takže mám relativně dost natáčecích dnů, tak se úplně neflákám. Ale mám čas na to věnovat se víc psovi, koni a příteli," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

Patricie Solaříková se přesně po devíti letech nasoukala do rudé róby ze svého maturitního plesu. Co na ni říkáte?

18. února 2017 14:50

Na sociálních sítích je hodně aktivní už i hvězda Ulice Patricie Solaříková (28)! Všechny možná překvapila, když před pár dny na svůj Facebook umístila přesně devět let starou vzpomínku na svůj maturitní ples.

„Ty jo, dneska je přesně devět let od mýho maturiťáku. Já vím, deset let by bylo stylovější, ale já bych na to určitě zapomněla. Všem, které maturiťák teprve čeká, přeju, ať si ho užijí, co nejvíc to jde! Já na ten svůj vzpomínám strašně ráda,“ uvedla herečka pod dvojici fotek, které dělí přesně devět let.

Při té příležitosti se dnes hubenější a blonďatá herečka bez problémů nasoukala do stejných rudých šatů jako tehdy a ozdobila se maturitní šerpou, kterou si zřejmě schovala na památku. Jak je vidět, láska s bubeníkem Markem Fryčákem, jí zkrátka svědčí. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

Patricie Solaříková

Patricie Solaříková Herminapress

Nové tělo, nový muž i nová práce: Patricie Solaříková poprvé na prknech, co znamenají svět

15. března 2017 17:57

Herečka Patricie Solaříková (28), kterou proslavila role v seriálu Ulice, v němž účinkuje od začátku, prožívá spokojené období. Začalo to zhubnutím osmi kil, pokračovalo novou láskou a teď má příležitost oslovit svým herectvím i neseriálové publikum - otevřely se jí dveře do divadla.

Patricie přijala roli ve hře Holky z inzerátu, kterou od 29. března uvede Branické divadlo.

„Strašně se těším. Zatím se mi prkna, co znamenají svět, vyhýbala, teď mě čeká divadelní debut a hned v úspěšné hře Marca Camolettiho, plné vtipných situací a záměn, Holky z inzerátu, jejíž název tak lehce napovídá, o čem bude. Z Paříže, kde měla v roce 1966 premiéru, se v nové úpravě přesuneme s diváky do současné Prahy. A dost nápovědy,“ usmívala se Solaříková na zkoušce.

Tam si v rámci patronátu neziskovky Nadání a dovednosti pozvala i první publikum - děti z dětského domova, které se přišly podívat, jak taková divadelní zkouška vypadá. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Patricie Solaříková a nová postava Ulice Cristiano Donati

Patricie Solaříková a nová postava Ulice Cristiano Donati Foto: Archiv TV Nova

Lýtka se jí zapalují nejen ve skutečném životě: Patricii Solaříkovou v seriálu poblázní tento Ital

21. března 2017 16:52

Nová láska Patricii Solaříkovou (28) potkala ve skutečném životě i v Ulici, kde hraje Terezu Jordánovou. Oslní ji Ital Lorenzo v podání třicetiletého Cristiana Donatiho, jenž je novou tváří seriálu.

Lorenzo do Prahy přijede za prací a i jeho představitel Cristiano před třemi lety dorazil do české metropole kvůli práci, našel si tady lásku a už zůstal. Jeho skvělá čeština tak nemůže nikoho překvapit. „Češtinu jsem se začal učit už na škole v Itálii, měli jsme si vybrat druhý jazyk a já jsem sáhl po češtině,“ překvapil Donati a vyprávěl dál: „Poprvé jsem do Česka přijel v roce 2012 na měsíc a moc se mi tu zalíbilo, a tak jsem se sem po univerzitě vrátil a zůstal,“ řekl.

Univerzitní studia ale nezasvětil herectví. „Já vlastně vystudovaný herec nejsem. Vystudoval jsem marketing a PR, ale k herectví mě to táhlo už od dětství. Jenže u nás doma to bylo tabu. Naši chtěli, abych měl normální práci v kanceláři,“ přiznal Donati. Svůj sen si ale vzít nenechal, podle svých slov hrál v několika reklamách a za sebou má prý i ‚filmy s americkou produkcí‘. V Česko-Slovenské filmové databázi jsme jeho jméno zatím nenašli. 

Lucie Sieglová , Super.cz

 

Patricie SolaříkováSuper.cz

Patricie Solaříková s přítelem muzikantem vybírali doplňky do bytu: Chtějí nábytek z vodovodních trubek

14. května 2017 17:28

Herečka Patricie Solaříková (28) s přítelem muzikantem Markem Fryčákem vyrazili taky za jinou kulturou, než které jsou součástí. Obdivovali výrobky předních českých designérů na Czech Design Weeku, a to díky tomu, že Patricie je jednou z patronek nadace Alsa pro nemocné amyotrofickou laterální sklerózou neboli ALS, na kterou zemřel mj. i Stanislav Gross.

 

V její prospěch se totiž po konci výstavy bude dražit speciální herní konzole zdobená 6000 křišťály a 24karátovým zlatem. "Vůbec jsem neměl tušení, jak je to drahá věc. Prostě jsem šel na playstation jako každý kluk, co má rád hry," smál se Marek, který hrával v kapele Eddie Stoilow a momentálně je členem skupiny Marka Ztraceného (32). "Je neuvěřitelné, jaké designové kousky tady jsou. Kreativita tady jenom prýští," byl rád, že ho jeho holka vytáhla.

Pár se shodl, že Czech Design Week byl velkým přínosem, protože v oblasti designu jsou nepolíbení. "Mně se ty věci líbí, ale není to o tom, že bych tomu rozuměla. Rozlišuju jenom mezi tím, co se mi líbí a nelíbí. Třeba obdivuju návrháře Lukáše Macháčka, který obléká Moniku Bagárovou," dokázala si aspoň na jedno jméno vzpomenout Patricie. "Jako muzikant mám tvorbu spojenou s kreativitou, a to je v tomhle případě určitě ono," doplnil Marek.

Pár se po kratší diskuzi, která už se schylovala k hádce, shodl i na tom, co by si z designérských kousků vybrali domů. "Určitě bych si vzala některou z umělecky vystříhaných gramofonových desek. A pak se mi líbil industriální nábytek z vodovodních trubek, které tady jeden kluk vyrábí," řekla nakonec za oba Patricie. 

 

 

 

 

 

Patricie SolaříkováSuper.cz

Hvězda seriálu Ulice bojovala s kily navíc, ale to už je minulostí: Je štíhlá jako proutek!

31. května 2017 20:22

Herečka Patricie Solaříková (28) dlouho bojovala s kily navíc, které řešila nejen ona, ale také média. Byla z toho hodně špatná. Ve chvíli, kdy to prý přestala řešit, přišel zázrak. Probudila se s volnými kalhotami.

 

"Podařila se mi úžasná věc, a to přehodit si to v hlavě. Když se tohle podaří, tak už je to pak jednoduchý. Bylo mé přání, abych se jednou ráno probudila a měla volný kalhoty. A ono se to stalo," řekla Super.cz Patricie.

"Pořídila jsem si pejska, začala jsem s ním chodit ven. Větší fyzický pohyb, na který tělo nebylo zvyklé, taky pomohl. A začala to být velká duševní očista. Začala jsem nad věcmi víc přemýšlet a došla jsem k závěru, že se musím mít ráda taková, jaká jsem. A v tu chvíli to začalo jít," vysvětlila. "Je hezký se pochválit za něco, co se povedlo. Dneska mi to docela sluší, i když jsem tlustá, třeba," usmívala se.

Už devět měsíců je herečka zamilovaná a spokojená. "Jsem šťastná, zamilovaná asi od září, je to relativně čerstvá věc. Žijeme spolu, sdílíme jednu domácnost," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

 
Ivana Jirešová s Patricií Solaříkovou běžely pro dobrou věc.

Ivana Jirešová s Patricií Solaříkovou běžely pro dobrou věc.Foto: Markéta Štěpánková

Někdejší boubelka z Ulice se vyletnila do kraťasů a tílka: A práskla, proč ještě nechce zakládat rodinu!

5. června 2017 16:57

Herečka Patricie Solaříková (28), která v poslední době výrazně zhubla, prý neběhá pravidelně. Nedávno ale udělala výjimku a běžela pro dobrou věc. Zúčastnila se totiž charitativního Běhu pro Afriku se studenty Francouzského lycea a Gymnázia Jana Nerudy, aby získala peníze na stavbu nové školy v Etiopii. Společně s ní do toho šla také herečka Ivana Jirešová.

 

Na start dorazila Patricie v kraťáskách a tílku a prozradila své plány na letošní léto „Přítel je muzikant, takže zrovna přes léto má sezónu, takže jet někam k moři se nám asi nepodaří. Ale doufám, že si uděláme aspoň pár výletů po Česku. Čechy jsou krásný, člověk nepotřebuje nutně někam do ciziny. Třeba já miluju jižní Čechy, kolem Písku, tam jezdím na koně,“ svěřila Super.cz.

Aktuálně Patricie randí s Markem Fryčákem a na společné potomstvo prý ještě nepomýšlí. „Já se na to zatím moc necítím, vůbec se mi do toho nechce a příteli taky ne, mně stačí pes. Třeba za rok, za dva. Teď momentálně mi netiká vůbec nic,“ dodala hvězda Ulice k tématu zakládání rodiny. 

Jiří Nedvídek , Super.cz

 
Patricie Solaříková

Patricie SolaříkováFoto: Instagram P. Solaříkové

Postava matróny je ta tam: Patricie Solaříková ukázala postavu v plavkách bez jediného gramu tuku!

24. června 2017 5:55

Je to vůbec ta samá žena? Kdo zná herečku Patricii Solaříkovou (28), ten moc dobře ví, že často mívala problém s váhou. V jednu chvíli na tom už byla tak, že jí kila přidávala hodně let navíc. Jenže na sobě pořádně zamakala a výsledek je famózní!

 

„Ale jo, dá se to vedro nějak přežít,“ připsala Patricie k fotce z bazénu na své sociální síti, přičemž se možná i nechtěně pochlubila postavičkou, kterou jsme ani nedoufali, že by ještě někdy měla.

Solaříková má vůbec v posledních měsících doslova snový život. Nejenže ze sebe udělala štíhlou krásku a zahodila image boubelky, navíc randí s pohledným bubeníkem Markem Fryčákem, také se kromě hraní v seriálu Ulice dostala i na divadelní prkna. Takže se jí daří i pracovně. A co víc si přát, než mít zdraví, práci a lásku? 

David Zápal , Super.cz


Saša Šeflová , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář