Dvaadvacetiletá Nikol Švantnerová přiznala, že je odmalička blázen do fotbalu. Není tedy divu, že její současný přítel je fotbalista Jakub Hora. S ním už randí dva roky. Kromě lásky k fotbalu je spojuje také vášeň pro kýčovité věci. Letošní Vánoce oslavili pod stromečkem ve svetrech se sobem.

Fotbal a společné zájmy jsou pro ni důležitější než sex. „Není nejdůležitější, tvoří pro mě třicet procent vztahu,“ svěřila se před finále Blesk Magazínu.

Na mužích se jí líbí vypracované břicho, a aby nenadávali, že má na ně takové nároky, v posilovně maká i na tom svém bříšku. Před čtyřmi měsíci se pochlubila pekáčem buchet kolem pupíku.

Na vtipný rozhovor s čerstvou vítězkou České Miss 2015, do kterého se nečekaně připletl Leoš Mareš, jenž se s ním pak chlubil na Instagramu, se podívejte na videu. To musíte vidět!

Video
délka: 01:20.27

Česká Miss 2015 Švantnerová trpěla! Byla bez sexu! • Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Video
délka: 00:15.09

Mareš se připletl do rozhovoru redaktorovi Blesk.cz • Instagram.com

Podívejte se také na rozhovor s Českou Miss World, která by klidně mohla získat titul „Miss Nevím“, Andreou Kalousovou.

Video
délka: 01:08.60

Česká Miss World 2015: Po noci s Marešem vyhrála titul! • Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Nepřehlédněte ani videorozhovor s Českou Miss Earth 2015 Karolínou Mališovou. Čím se cpala před finále?

Video
délka: 01:29.40
 

 

Nikol Švantnerová

Nikol Švantnerová Michaela Feuereislová

Prohlédněte si novou Českou Miss Nikol Švantnerovou ze všech stran: Konečně vítězka s parádní figurou!

29. března 2015 17:40

Vítězka České Miss Nikol Švantnerová zabodovala ve finále soutěže krásy nejen svou osobností, ale jednoznačně nejlepší postavou ze všech finalistek. Nikol od dětství sportuje a na její figuře je to znát. Krásná brunetka má na modeling ideální výšku 182 centimetrů a pyšní se mírami 88-61-91.

Nikol nemá gram tuku navíc a její zadeček ani stehýnka "nezdobí" jediný dolíček. "Denně běhám, ke sportu mám celkově blízko, stále se někde hýbu," řekla Super.cz Nikol.

Česká Miss se věnuje modelingu od třinácti let. "Pracovala jsem hodně v Asii, tady v Čechách jsem moc nebyla, užívala jsem si cestování. Když mi bylo 15 let, šla jsem přehlídku v Hongkongu pro Dior a Dolce Gabbana. Toho si velmi vážím," řekla Super.cz Nikol a dokonce přiznala, že kvůli kariéře modelky má za sebou problémy s anorexií i bulimií. Nyní je naprosto v pořádku a v nejlepší životní formě. Na jejím těle ani tváři není nic umělého. "Vlastně je, řasy," dodala se smíchem Švantnerová. 

Gabriela Wolfová, Super.cz