Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nikol Štíbrová

Nikol Štíbrová,*4.10.1986 - herečka

 

Nikol Štíbrová se narodila v roce 1986 v Rakovníku, kde studuje gymnazium.

Účinkovala v několika reklamách, ve Večerníčku Broučci a také v pohádce Dračí prsten v které hrála dceru Franca Nera. Dále si zahrála v pohádce jezerní královna a v TV seriálu Když se slunci nedaří. Větší roli dostala v TV inscenaci Na zámku podle románu Karla Čapka a v devítidílném pohádkovém seriálu O ztracené lásce.

Do podvědomí diváků se zapsala především díky seriálu Pojišťovna štěstí, kde si zahrála dceru Tomáše Krause (Miroslav Etzler) a Dagmar Krausové (Kateřina Brožová), Karolínu.

zdroj Osobnosti,cz

Nikol Štíbrová s přítelem Lukášem

Nikol Štíbrová s přítelem Lukášem Hermína

Blondýnka z Pojišťovny štěstí vyrazila ven v šatech lehkých jako vánek a poprvé ukázala fešného přítele

24. června 2014 14:55

Herečka Nikol Štíbrová (27) se poprvé ukázala na veřejnosti s novým přítelem. Herečka si své soukromí střeží a vytáhnout z ní jakoukoli informaci je nadlidský úkon. Přesto nám prozradila, že s novým partnerem Lukášem už je několik týdnů a je velmi zamilovaná.

"V podstatě spolu žijeme, buď u Lukáše, nebo u mě," řekla Super.cz Nikol a o příteli toho prozradila trochu víc. "Je to hudební producent a kytarista ze skupiny Airfare. Víc neřeknu. Je to krásný, jsem šťastná a je škoda o tom víc mluvit," usmála se herečka.

"Poprvé jsme spolu takhle na veřejné akci a myslím, že to bude zase na dlouho naposledy. Radši jsme v pohodě doma, dáme si dobré jídlo, zajdeme někam na vínko a užíváme si soukromí a jeden druhého," dodala Štíbrová. 

Gabriela Wolfová, Super.cz

Chtěla zhubnout do šatů, což nezvládla: I tak si ale sexy blondýna z Pojišťovny štěstí našla nového kluka

30. ledna 2015 12:10

Na svých stránkách přátele informovala, že chce zhubnout šest kilo, aby jí dobře sedly šaty na Ples v Opeře. Nikol Štíbrové (28) se to ovšem nepodařilo a je jí to v zásadě jedno. "To jsou záchvaty, které u mě trvají čtyři hodiny, a naprosto mne to vyčerpá. Pak si musím tu energii zase dobít, takže spíš kynu," řekla Super.cz.

 
"Kdybych chtěla zhubnout šest kilo za týden, asi bych si musela uříznout nohu," smála se. "A do těch šatů se snad vejdu. Bude to chtít nějakou přípravu, asi se do nich budu hodinu soukat, ale nakonec to tam nějak narvu a půjdu. Je dobré, že ostatní holky budou mít nějaké srovnání, budou si připadat štíhlé a hezké. Někdo to prostě vyvažovat musí," pokračovala.

Pak už jsme rozebírání postavy nechali, a jelikož jsme byli na křtu knihy erotických povídek, přešli jsme na toto téma. Takže jak to má Nikol v poslední době s erotikou? Naposledy, co jsme se viděli, to zrovna slavné nebylo, měla po rozchodu a na obzoru nebyl žádný nový muž.

"Je to dost intimní, ale dobře. Takže se koukám na erotické filmy, čtu si erotické knížky, které mám křtít, a občas tam proběhne nějaká erotická chvilka s partnerem," prozradila, že už není single. "Teď je to na den přesně třicet jedna dní," upřesnila sexy blondýna. 

 

Saša Šeflová, Super.cz

Zasnoubená sice Štíbrová je, před porodem se ale vdávat nebude.

Zasnoubená sice Štíbrová je, před porodem se ale vdávat nebude. Michaela Feuereislová

Tři v jednom se rozšiřují o nového člena. Štíbrová si otce svého dítěte ale hned tak brát nebude

7. února 2017 5:55

Již jsme vás dnes informovali, že Nikol Štíbrová (30) a její přítel Martin Kyncl si ze své poslední dovolené v Thajsku přivezli krásný suvenýr. Seriálová herečka a populární členka třeskutě vtipného tria Tři v jednom čeká svého prvního potomka. „Mno. To máme z toho, že jezdíme na dovolenou v období dešťů,” komentovala Nikol na sociální síti fotku dupaček a ultrazvuku.

Těhotná herečka ani v požehnaném stavu nešetří vtipem. „Dejte si pozor na to přísloví What happens in Thailand, stays in Thailand. Úplně vždycky neplatí,” smála se Nikol v rozhovoru pro Super.cz.

Štíbrová je ve čtvrtém měsíci těhotenství, ale pohlaví miminka zatím nezná. Jména pro chlapečka a holčičku má už ale vybraná. „Pohlaví ještě nevíme, jména nějaký v hlavě už máme, ale je na to ještě času dost…”

Během dovolené v exotice si pár nezadělal pouze na miminko, ale také zde proběhlo zasnoubení. Na svatbu před porodem to ale nevypadá. „Svatbu zatím odkládáme, chtěla bych si ji užít i já. Ne že by mi vadilo abstinovat, ale... Jo, vadí mi abstinovat,” vtipkuje Nikol Štíbrová. 

Jiří Čeladník , Super.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář